23. září, 2017 - svátek má Berta

Fotbal - aktuální přehled zpráv a článků z fotbalu

Přidej článek

Fotbal: Poslední zprávy a aktuality

sport.cz

Češi se zhlédli v Premier League. Kat Lazia si posvítí na simulanty

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. září, 2017

Příklady táhnou a Češi zavádějí novinku po vzoru Premier League. Disciplinární komisi Ligové fotbalové asociace bude s dodatečným trestáním simulací v první lize pomáhat sportovní rada. V poradním orgánu zasednou bývalý prvoligový a reprezentační trenér František Komňacký, někdejší útočník Marek Kincl a bývalý sudí Roman Hrubeš.

Fotbal.cz

Slavia má šanci překonat rekord v neporazitelnosti

Fotbal.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. září, 2017

Fotbalisté mistrovské Slavie nastoupí po vyhraném derby se Spartou v osmém kole HET ligy ve Zlíně, kde mohou vytvořit nový rekord v neporazitelnosti. Vedoucí Plzeň chce zase vítězný vstup do sezony prodloužit na hřišti Mladé Boleslavi. 

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Ronaldo, Messi, nebo Neymar. Jeden bude nejlepším fotbalistou sezony

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. září, 2017

Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, nebo Neymar? Mezi tradičními rivaly se rozhodne o vítězi ceny FIFA pro nejlepšího fotbalistu světa za soutěžní ročník 2016/2017. Pozor, neplést s mnohem prestižnější anketou Zlatý míč, který se vyhlašuje za kalendářní rok.Další články k tématu:Nejlepší fotbalista Evropy? V nominaci jsou Ronaldo, Messi a BuffonNeuvěřitelné, další skvělá sezona, zářil Ronaldo, jenž překonal MessihoRonaldo řádil. Real vysoko zdolal Juventus a

České Noviny

Schick je dvacátý v žebříčku nejlepších fotbalistů do 21 let

České Noviny | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. září, 2017

Paříž - Český útočník Patrik Schick se umístil na 20. místě žebříčku francouzského magazínu L'Équipe, který vybral padesát nejlepších fotbalistů do 21 let. První místo...

sport.cz

S Ronaldem a Messim se o cenu pro fotbalistu roku utká Neymar

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. září, 2017

Kandidáty na cenu FIFA pro nejlepšího fotbalistu světa za sezónu 2016/17 jsou Cristiano Ronaldo, Lionel Messi a Neymar. Trojice hvězd dostala nejvíce hlasů ze čtyřiadvacetičlenné nominace na cenu nazvanou BEST a dnes byla oznámena na ceremoniálu v Londýně, kde bude 23. října také vyhlášen vítěz.

Fotbal.cz

FAČR prezentovala fotbal v chůzi: Češi prohráli se Slovenskem

Fotbal.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. září, 2017

FAČR zahájila propagaci fotbalu v chůzi (walking fotbalu), který je prioritně určený seniorům nad 60 let a jehož patronem je dlouholetý kapitán československé fotbalové reprezentace Jan Fiala. V rámci předváděcího turnaje došlo mj. i na první oficiální utkání Česka se Slovenskem, které na Strahově domácí tým prohrál 1:2.

sport.cz

Skandál! Šéf fotbalového Sionu napadl při zápase televizního komentátora

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. září, 2017

Předseda švýcarského fotbalového klubu FC Sion Christian Constantin napadl při čtvrtečním ligovém zápase u postranní čáry televizního analytika. Závěr incidentu, při němž skončil bývalý trenér švýcarského národního týmu Rolf Fringer na zemi, zachytily televizní kamery. Vedení ligy nařídilo vše prošetřit.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Proti simulantům. Kincl i Komňacký budou radit disciplinárce

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. září, 2017

Bývalý výborný útočník, někdejší uznávaný trenér a rozhodčí. Marek Kincl, František Komňacký a Roman Hrubeš byli jmenováni do Sportovní rady disciplinární komise. Budou mít za úkol rozpoznat simulování, které disciplinárka může nově zase zpětně trestat.Další články k tématu:Jak trestat fotbalové simulanty a kdy zakázat fandům výjezd k soupeřiTresty pro simulanty. Vedení ligy připravilo změny, které to umožníKonec filmování? Vedení ligy chce pro simulanty

V sekci Fotbal - aktuální přehled zpráv a článků z fotbalu je zařazeno 6051 zpráv / článků

novější123456789starší