Hokej: Poslední zprávy a aktuality

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Kladno ztratilo doma s Ústím bod. Přijde o první místo v tabulce?

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Páté kolo WSM Ligy zná první výsledek: Kladno po prodloužení porazilo Ústí nad Labem. Další zápasy se stále hrají a jejich výsledky přineseme později.

HOKEJ ON-LINE: Třinec proti Litvínovu hájí domácí neporazitelnost, Oceláři zvyšují náskok

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Hokejisté Třince hájí v sobotní předehrávce sedmého kola extraligy proti Litvínovu domácí neporazitelnost (zatím 2:0). Oceláři v této sezóně vyhráli zatím všechna tři utkání před vlastními diváky. Ve čtvrtek si vyšlápli na Liberec, který díky třem brankám v závěrečné třetině porazili 5:2. Zápas sledujte v podrobné on-line reportáži na Sport.cz.

TELH ŽIVĚ: Oceláři vedou v předehrávce 4:1 nad Litvínovem

Včera prohrál ve Zlíně, dnes jede Litvínov do Třince. Verva se totiž domluvila s Oceláři na předehrávce 7. kola Tipsport extraligy. Utkání začíná v 17:00 a sledovat ho můžete živě na HokejkaTV.

Radil dal po dvou letech v utkání KHL dva góly, trefil se do sítě Kunlunu

Útočník Lukáš Radil ze Spartaku Moskva vstřelil v utkání Kontinentální hokejové ligy proti Kunlunu dva góly a pomohl domácímu celku k výrazné výhře...

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Avery se ve své knize opřel do Tortorelly. Pořád jsme se mu smáli, vzpomíná známý bitkař

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Pět let po ukončení hokejové kariéry vydal známý provokatér Sean Avery autobiografickou knihu, ve které kromě svých hokejových dobrodružství popisuje i své bývalé partnerky či eskapády v manhattanských nočních podnicích. Asi největší pozornost ale Avery věnoval Johnu Tortorellovi (na snímku vpravo).

Radil se v KHL trefil dvakrát a pomohl Spartaku k jasnému vítězství

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Po téměř dvou letech si český hokejový útočník Lukáš Radil užil v Kontinentální lize dvougólový zápas. Spartaku Moskva výrazně pomohl k výhře 6:2 nad Kunlunem. Další články k tématu:Filippiho gól a přihrávka proti Ufě Magnitogorsku body nepřineslyNakládal pomohl gólem k výhře Jaroslavle v Chanty-MansijskuSekáč sťal Slovan, podruhé ze sebou nasbíral v KHL čtyři bodyKolářův gól Chabarovsku nepomohl, prohrál pošesté v řadě

Pro trenéry to moc atraktivní nebylo, říká Holaň o vítězství 7:5

Do třetice to doma konečně vyšlo. Dynamo v šestém kole Tipsport extraligy přivítalo před vlastním publikem nováčka z Vysočiny a v hodně divokém zápase dokázalo doma uhrát poprvé v novém ročníku tři body. Skvadra kolem Tomáše Rolinka o svém vítězství rozhodla třemi góly ve třetí třetině a přestřelku ovládla v poměru 7:5. „Pro diváky to byl velmi atraktivní zápas, pro trenéry už tolik ne. Hlavní jsou ale tři body,“ ulevil si Miloš Holaň.