20. června, 2018 - svátek má Květa

Hokej

Přidej článek

Hokej: Poslední zprávy a aktuality

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Když si Rus postaví hlavu. Bude Panarin dalším z řady trucujících?

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Tu zkušenost už v Columbusu mají. Před dvanácti lety těžko hledali společnou řeč s Nikolajem Žerděvem. Ruský hokejista dokonce raději začal sezonu v Mytišči, zdráhal se podepsat smlouvu. Nyní americký klub řeší podobné potíže, o novém kontraktu zatím nechce jednat Žerděvův krajan Artěmij Panarin.Další články k tématu:Překvapivé výměny v podání Chicaga. Odchází Panarin a Hjalmarsson

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Obránce po strejdovi. Bylo to jasné, chtěla jsem být jako on, líčí Hanzlíková

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Stačilo deset dnů během února 1974 a Rokycany daly českému hokeji dva vynikající obránce. Zatímco Jaroslav Špaček to dotáhl až do NHL, Jiří Hanzlík strávil celou kariéru v domácích soutěžích. Ukončil ji před čtyřmi roky, na jeho odkaz ovšem má kdo navázat: Neteř Adéla Hanzlíková patří mezi nadějné české reprezentantky.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Vedení Detroitu nenabídne Frkovi nový kontrakt, píší v zámoří

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Klub NHL Detroit Red Wings nedá podle deníku Detroit Free Press českému hokejovému útočníkovi Martinu Frkovi takzvanou kvalifikační nabídku na nový kontrakt, a tak se čtyřiadvacetiletý hráč zřejmě stane 1. července nechráněným volným hráčem. Frk přitom po čtyřletém boji na farmách strávil uplynulý ročník poprvé celý v NHL v barvách Detroitu.

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Calder Cup, NHL, ale teď nejspíš konec. Frka už v Detroitu nechtějí

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Poté, co mu těsně unikla účast na světovém šampionátu v Dánsku, musí Martin Frk skousnout další nepříjemnou zprávu. V Detroitu se s velkou pravděpodobností loučí, po sezoně mu totiž v klubu skončila smlouva a tamní vedení je zatím nakloněno tomu, že mu novou nenabídne.

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

Hráli finále Stanley Cupu, ve Zlaté hokejce propadli. Jak dopadli Kempný a spol.?

SportRevue.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Jubilejní 50. ročník Zlaté hokejky zná svého vítěze, kterým se podle očekávání stal David Pastrňák. Do elitní desítky se dostal třeba i Milan Gulaš, zato čeští finalisté Stanley Cupu propadli.

České Noviny

Pastrňák si splní sen návštěvou Wimbledonu, jako fyzioterapeut

České Noviny | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Praha - Slavný fyzioterapeut, kterého ve skutečnosti velmi dobře živí hokej, se objeví na letošním tenisovém Wimbledonu. Sen o návštěvě svého oblíbeného turnaje na travnatých dvorcích...

sport.cz

Český talent nejspíš opustí Detroit. V klubu už ho prý nechtějí

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Všichni obdivovali jeho tvrdou střelu, i díky níž si v uplynulé sezóně konečně vydobyl pevné místo v kádru Detroitu. Jenže nyní to vypadá, že angažmá českého hokejového útočníka Martina Frka v Red Wings spěje ke konci. Po sezóně mu totiž skončila smlouva a vedení klubu prý není přesvědčené, že by čtyřiadvacetiletému rodákovi z Pelhřimova mělo nabídnout novou.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Hoffmanova slečna měla urážet ženu kapitána. Dusno rozehnala výměna

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Snoubenka hokejisty Mika Hoffmana měla tisícovkou urážlivých zpráv obtěžovat manželku jeho spoluhráče a zároveň ottawského kapitána Erika Karlssona. Údajně jí přála i smrt dítěte. Po zveřejnění sporu, který skončí soudem, se stala situace neúnosnou. Bylo jasné, že jeden z hráčů se bude stěhovat jinam.Další články k tématu:Tisíce urážek a neodvratný přestup. Dívčí válka rozdělila ottawské hvězdyPřeju ti smrt syna. Nechutná aféra partnerek hvězd ničí

Dobrý Anděl

V sekci Hokej je zařazeno 14208 zpráv / článků

123456789starší