18. listopadu, 2018 - svátek má Romana

Plzeň jde před Ligou mistrů na kazašský klub, nastoupí v plné síle

iDnes.cz |

Podruhé v letní přípravě a naposledy před zápasy Ligy mistrů na konci prázdnin se představí hokejisté Škody Plzeň domácímu publiku. V úterý od 17.30 hodin vyzvou v Home Monitoring Aréně kazašský klub Sarayrka Karaganda.Další články k tématu:Pět minut nás stálo zápas, říká plzeňský Indrák po prohře s VaryPlzeňský obránce Čerešňák: Velký tlak si nemá smysl připouštětPlzeň je velká výzva, říká běloruská brankářská posila Milčakov

Čtěte celý článek "Plzeň jde před Ligou mistrů na kazašský klub, nastoupí v plné síle" ze zdroje:

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

ČT sport | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. listopad, 2018

Pavel Zacha dal první gól v sezoně NHL, ale s New Jersey podlehl Detroitu 2:3 v prodloužení. Po dvanácti zápasech, v nichž nebodoval, jednadvacetiletý český útočník otevřel skóre utkání ve 12. minutě střelou k tyči.

Zacha dal v NHL první gól v sezoně a byl za hvězdu. Remízová smrš nekončí

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. listopad, 2018

Pavel Zacha dal první gól v sezoně NHL, ale s New Jersey podlehl Detroitu 2:3 v prodloužení. Český útočník byl i tak vyhlášen druhou hvězdou utkání. Philadelphia sice předvedla skvělý finiš, když ze skóre 1:5 srovnala na 5:5, ale nakonec prohrála v prodloužení s Tampou Bay.

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Bitva o Albertu a boj Buffala o pátou výhru v řadě

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. listopad, 2018

S úderem půlnoci začíná bohatší část hokejového programu, který nabídne několik velmi zajímavých soubojů. Za zmínku jistě stojí souboj dvou velkých rivalů z Calgary a Edmontonu. Tím ale hokejový program rozhodně nekončí.

Teď jsme tam, kde bychom měli být, řekl po páté výhře v řadě třinecký Adamský

Když se Třinec utkal s Litvínovem naposledy, byli Slezané v tabulce předposlední. O dvanáct kol později, se po výhře nad Litvínovem 4:2 v předehrávce 20. kola minimálně do neděle posunuli na druhou příčku. „Teď jsme tam, kde bychom měli být a za čím jsme si šli od začátku sezony. Byly zápasy, kdy se nám nedařilo, jindy jsme zase byli lepší my, ale stejně

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Emotivní bitva v Prostějově: Zikmund s Račukem po sobě šli

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. listopad, 2018

Souboj prostějovských Jestřábů s Rytíři z Kladna byl dramatický. A také emotivní. Po šanci hostí, kterou zmařil brankář Jakub Neužil, se do sebe pustili Marek Račuk s Ladislavem Zikmundem. Na bitku nedošlo, oba aktéři ale dali najevo, že sokovi v ničem neustoupí. Zikmund měl nakonec poslední slovo, trefou v prodloužení totiž poslal bodík navíc do kapsy

Litvínov obral Piráty a žije, Moru drží ve hře Mokrý. Smutná třináctka Brodu

Slavia, Sparta, Pardubice a Vítkovice – jen čtyři týmy mají dvě kola před koncem základní části DHL Extraligy juniorů jistý postup! O drama se výhrou v Chomutově postaral Litvínov, klíčovou bitvu svedou Boleslav s Libercem. Své šance se stále drží Olomouc.

Jihlava vyhrála posedmé za sebou, na Motor už ztrácí jen bod

Hokejisté Jihlavy si ve 24. kole první ligy poradili s Litoměřicemi 5:2 a díky sedmé výhře po sobě ztrácejí na vedoucí České Budějovice jediný bod. Motor však sehrál o zápas méně. Vsetín se po vítězství 5:4 nad Porubou posunul z šesté pozice na třetí.

Karafiát srazil Porubu v čase 59:17. A všechny body bral Vsetín

Parádní přestřelka mezi Porubou a Vsetínem měla dramatický konec. Výborný duel zvolna směřoval k prodloužení, ale na nastavení nakonec nedošlo. V čase 59:17 se totiž při přesilovce prosadil Jiří Karafiát a hostům zajistil vítězství. Domácí padli 4:5, všechny body odvezli Valaši.

Rytíři přemohli Jestřáby. I díky krásné trefě Kauta v oslabení

Hokejisté Kladna brali dva body na ledě Jestřábů díky trefě Ladislava Zikmunda v prodloužení, ale k cenné výhře přispěli i střelci z normální hrací doby. Po Šimonovi Jelínkovi se prosadil také TomᚠKaut, někdejší útočník Pardubic předvedl ve 38. minutě krásnou akci při kladenském oslabení.

Oceláři vyzráli na Litvínov poosmé v řadě a dotáhli se na lídra z Liberce

Hokejisté Třince porazili v předehrávce 20. kola na svém ledě Litvínov 4:2 a v tabulce bodově dostihli vedoucí Liberec. Hosté v utkání dvakrát srovnali, poté co na góly Tomáše Marcinka odpověděli obránci Mathias Porseland a Jiří Hunkes. Jen dvacet sekund po vyrovnání na 2:2 rozhodl zápas ve 49. minutě Martin Adamský, pojistku přidal Aron Chmielewski.