17. února, 2019 - svátek má Miloslava

ČT sport |

Ani nejlepší výkon útočníka Richarda Jarůška v sezoně, podpořený hattrickem, nepomohl hokejistům Sparty k výhře nad Plzní. Sedmadvacetiletý hráč, který se do sestavy dostal po čtyřech zápasech, nejprve posunul Pražany do vedení 2:0 a poté 3:2, nakonec však odcházel z ledu zklamaný po porážce 3:4.

Čtěte celý článek " Čekání na tribuně, teď hattrick. Góly mě těší, ale zase jsme to zbabrali, mrzelo Jarůška " ze zdroje:

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

ČT sport | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Podruhé za sebou schytaly Pardubice debakl od Plzně. Indiáni navázali na lednovou domácí výhru 11:1 a na ledě posledního týmu tabulky si připsali další vysoké vítězství, tentokrát 8:3. O úspěchu Indiánů rozhodla druhá třetina, kterou Západočeši i zásluhou dvou branek Kodýtka ovládli 5:1.

Útočník Dravecký z Třince zaskočil v obraně. Vzal jsem to jako fakt, řekl

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Jaké je hrát v obraně si v nedělním extraligovém utkání s Brnem vyzkoušel třinecký útočník Vladimír Dravecký. Trenéři ho na post levého obránce poslali v závěru druhé třetiny místo hokejisty Mariana Adámka. Další články k tématu:ONLINE: Zlín nad Vítkovicemi vede, Plzeň drtila Pardubice

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Peterek zpátky v extralize! Táta říkal, ať si to užiju, vypráví Jonáš

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Oceláři v neděli přivítali Kometu Brno – do reprízy posledního finále naskočil na straně Třince i Jonáš Peterek. Brzy osmnáctiletý syn třinecké legendy si extraligovou premiéru užil, byť utkání nedopadlo podle představ slezského celku.

Birner zařídil čtyřmi body výhru Liberce v Mladé Boleslavi 4:1

Čtyřbodový Michal Birner zařídil hokejistům Liberce výhru 4:1 na ledě Mladé Boleslavi. Reprezentační útočník nejprve přihrál na góly spoluhráčům Lencovi, Hudáčkovi a Valskému a vítězství zpečetil 61 sekund před koncem do prázdné branky.

Sparta přišla v Chomutově o dvoubrankový náskok, v prodloužení ale rozhodl Pech

Po dvou třetinách vedli hokejisté Sparty 2:0, nakonec ale museli výhru v Chomutově urvat až v prodloužení. O dvoubodovém zisku Pražanů na ledě třináctého celku tabulky rozhodl ve druhé minutě nastavení Lukáš Pech. Sparta se posunula před Mladou Boleslav na sedmou pozici, Chomutov zůstal třináctý, ale na Karlovy Vary už ztrácí jen tři body.

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Nedělní program odstartuje souboj Penguins s Rangers. St. Louis zaútočí na desátou výhru v řadě

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Poslední den týdne bude mít na programu celkem šest utkání, z nichž dvě se hrají v přijatelný čas pro evropského diváka. Už o půl sedmé odstartuje další hokejový večer Pittsburgh, který hostí New York Rangers. Další večerní duel, který začne v devět hodin, odehrají Wild a Blues.

ŽIVĚ: Zlín – Vítkovice 2:2

Ačkoliv v tabulce jsou na tom o poznání lépe Vítkovice, mírným favoritem je v tomto utkání domácí Zlín. Beranům se totiž v posledních utkáních daří a zlínští pomalu ale jistě klepou na postupovou desítku. Naproti tomu Ridera nebodovala už tři utkání v řadě. Domácí se dostali do brzkého vedení už v 19. sekundě zásluhou pokusu Jiřího Ondráčka po třech

Sparta díky Pechovi vydřela v prodloužení výhru na ledě Chomutova

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Hokejisté Sparty porazili v nedělním 45. kole extraligy Chomutov na jeho ledě 3:2 v prodloužení. Pražané sice promarnili vedení 2:0 po dvou...

Hradec si upevnil třetí příčku, k vítězství ve Varech pomohl dvěma góly Pavlík

Hradec Králové je po reprezentační pauze stoprocentní. Východočeši zvládli i třetí venkovní zápas během jednoho týdne, v Karlových Varech zvítězili 4:1. Pod výhru Hradeckých se dvěma brankami podepsal obránce Filip Pavlík. Energie prohrála i páté únorové utkání, během neúspěšné série získala jediný bod.

Třinec prohrál doma potřetí za sebou, výhru Komety zařídil Němec

Hokejisté Třince utrpěli třetí domácí porážku v řadě, když ve 45. kole extraligy podlehli Brnu 0:1. Výhru Komety v repríze posledního finále zajistil už ve druhé minutě Ondřej Němec. Brněnský brankář Marek Čiliak vychytal první nulu po návratu z KHL. Oceláři promarnili v utkání i 106 sekund dlouhou výhodu pět na tři a prohráli po reprezentační přestávce