25. září, 2017 - svátek má Zlata

Budějovice nadělily Slavii "bůra", Přerov rozstřílel Kadaň, vyhrálo i Kladno

sport.cz |

Hokejisté Českých Budějovic porazili ve šlágru 2. kola první ligy pražskou Slavii 5:1 a usadili se na druhém místě tabulky. O skóre je první Přerov...

Čtěte celý článek "Budějovice nadělily Slavii "bůra", Přerov rozstřílel Kadaň, vyhrálo i Kladno" ze zdroje:

Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Hokejisté Karlových Varů porazili ve šlágru šestého kola první ligy Kladno 6:2 a dostali se na první místo tabulky, které jim přepustil Frýdek-Místek. Ten prohrál doma 2:3 s Havířovem a ztrácí na nového lídra bod.

Petrohrad rekordní. Vyhrál i svůj patnáctý zápas Kontinentální ligy

Hokejisté Petrohradu vyhráli i patnáctý zápas v sezoně a dál vylepšují vlastní rekord Kontinentální ligy. Obhájce Gagarinova poháru zvítězil 4:1 v Astaně, která zmírnila skóre až posledním gólem zápasu v úvodu závěrečné třetiny.

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Energie smetla Kladno a je v čele, derby pro AZ. Vsetín padl se Slavií

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Není to tak dávno, co se Karlovy Vary, Kladno, Slavia Praha a Vsetín potkávaly mezi tuzemskou elitou. Ty časy jsou pryč, teď se kvarteto postavilo proti sobě! Slávisté na Lapači urvali vítězství 5:2, Energie pak ve šlágru 6. kola přehrála Rytíře 6:2 a vyhoupla se do čela tabulky WSM Ligy. Dosud vedoucí Frýdek-Místek totiž na svém ledě ztratil derby s

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Lecavalier se dočká pocty. Tampa vyřadí jeho číslo

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Během minulého ročníku vyřadila organizace Tampy Bay číslo Martina St. Louise, který dokráčel v roce 2004 s Lightning až na samotný vrchol. Podobného uznání se dočká na začátku roku 2018 i Vincent Lecavalier, jenž si celou slávu rovněž zaslouží a není žádným překvapením, že se vedení Tampy k onomu kroku rozhodlo.

České Noviny

Brno se poprvé od čtvrtfinále utká s hokejisty Sparty

České Noviny | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Praha - První reprízu překvapivě krátkého čtvrtfinále play off přinese úterní dohrávka 6. kola hokejové extraligy, v níž Brno přivítá Spartu. Pražané mají domácím co vracet,...

Jízdní řád OH 2018: Češi začnou s Koreou, pak ráno čeká Kanada

Mezinárodní hokejová federace dnes zveřejnila definitivní program olympijského turnaje v Jižní Koreji, ten se uskuteční ve dnech 14. – 25. února 2018 v Pchjongčachngu. Český národní tým se v základní skupině postupně střetne s domácím výběrem, Kanadou a Švýcarskem.

Hokejový program olympiády rozlosován. Češi začnou s Koreou, na Kanadu si musí fandové přivstat

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Dva zápasy skupiny B rozehrají hokejový program olympijského turnaje v jihokorejském Pchjongčchangu. Proti sobě nastoupí 14. února příštího roku národní týmy Slovenska a Ruska, ve stejnou dobu začne i duel USA se Slovinskem. Český celek čeká o den později duel s domácí Koreou (13:10 SEČ). Poté nastoupí v sobotu 17. února proti Kanadě (4:10 SEČ), v neděli

Olympijský turnaj rozehraje Slovensko s Ruskem, Čechy čeká na úvod Korea

ČT sport | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Olympijský turnaj v Pchjongčchangu odstartuje ve středu 14. února. První zápasy obstará skupina B, ve které se střetnou Slovensko s Ruskem a Spojené státy se Slovinskem. Ve skupině A nastoupí česká reprezentace o den později k prvnímu duelu proti domácí Koreji od 13:10. Dalšími soupeři národního týmu budou Kanada (17. února od 04:10) se Švýcarskem (18.

Rozhodující gól beru na sebe. Rozhodlo však proměňování šancí, tvrdil olomoucký Vlach po prohře se Zlínem

Druhou prohru na domácím ledě za sebou si v průběhu tří dnů připsali na své konto hokejisté Olomouce, když v prodloužení podlehli Zlínu (3:4). V duelu plném zvratů rychle prohrávali, poté vedli, stejně jako proti Hradci Králové však nezvládli úvod třetí třetiny, během jedné minuty dvakrát inkasovali a zase museli dotahovat jednogólovou ztrátu. Tu sice

Vítkovický zachránce Stránský: Můj gól? Už jsem ani nehrál

Už v přípravě nasázel pět gólů a slušné výkony si přenesl také do premiérové extraligové sezony. Mladý útočník Šimon Stránský naposledy brankou z poslední minuty rozesmutnil mladoboleslavskou střídačku, zachránil Vítkovice a výrazně pomohl k jejich výhře 3:2 v nájezdech. "Ubojovali jsme to. Ukázala se vůle našeho týmu," těší devatenáctiletého střelce.