Hokej

Hokej: Poslední zprávy a aktuality

Hradec vyhrál nad Chomutovem, Pavelka slavil první nulu

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Hokejisté Hradce Králové zdolali v předehrávaném 49. kole extraligy Chomutov 1:0 a na druhém místě se přiblížili vedoucí Plzni na rozdíl osmi bodů. Jedinou branku utkání vstřelil v osmé minutě v přesilové hře útočník Jan Berger, gólman Jaroslav Pavelka se dočkal premiérové nuly v nejvyšší soutěži.

Liberec zdolal v repríze finále Brno 6:2 a vyhrál potřetí v řadě

Hokejisté Liberce vyhráli v předehrávaném 49. kole extraligy v další repríze loňského finále nad Kometu Brno 6:2 a radovali se z třetí výhry za sebou. Bílí Tygři se tak posunuli v tabulce na 11. místo a na sedmé Pardubice ztrácejí jen tři body. Naopak mistrovské Brno po třetí porážce za sebou kleslo ze čtvrté na pátou pozici.

Boleslav otočila duel ve Zlíně a živí naděje na play-off

ČT sport | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Mladá Boleslav se veze na vítězné vlně. Ve 49. kole hokejové extraligy sice museli Středočeši dohánět ztrátu, nakonec ale vyhráli ve Zlíně 3:1, čímž si připsali už čtvrtý triumf v řadě. Naopak Berani prohráli třetí z posledních čtyř duelů. Vítěznou branku vstřelil ve 34. minutě obránce Vladimír Eminger a v závěru pojistil výsledek v power play Jakub Orsava.

Litvínov prohrál s Jihlavou a vystřídal ji na dně extraligy

Hokejisté Litvínova prohráli v předehrávaném 49. kole extraligy s Jihlavou 1:3 a po deváté porážce za sebou vystřídali právě Duklu na dně tabulky...

Litvínov se dál potápí, na domácím ledě podlehl Jihlavě

Zápas doposud nepříliš úspěšných týmů mezi Litvínovem a Jihlavou vyzněl jednoznačně pro klub z Vysočiny. Hosté udrželi tříbrankové vedení a zvítězili 3:1. Litvínov prohrál podeváté v řadě a klesl na poslední místo za dnešního soupeře, který uspěl po třech porážkách.

České Noviny

Třinec porazil Spartu 1:0, Hrubec vychytal třetí nulu v sezoně

České Noviny | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Třinec (Frýdecko-Místecko) - Hokejistům Třince stačil v předehrávce 49. kola extraligy k vítězství nad Spartou jediný gól. Výhru 1:0 trefil ve 41. minutě v přesilovce svou pátou brankou...

Třinci stačila jedna branka a Sparta po třech výhrách vyšla naprázdno

Jen jedinkrát si fanoušci Třince mohli doma v utkání 49. kola zakřičet gól, i to Ocelářům ale stačilo k tomu, aby porazili pražskou Spartu. O výhře Slezanů 1:0 rozhodl ve 41. minutě přesnou trefou v přesilovce Lukáš Krajíček. Gólman Šimon Hrubec si připsal třetí nulu v sezoně.  Třinečtí jsou díky tomu v tabulce čtvrtí, Pražané naopak přišli o sérii tří výher a klesli na devátou pozici.

Sparta prohrála. Liberec otočil s Kometou, Jihlava vede v Litvínově

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Hokejisté Sparty prohráli v Třinci těsně 0:1. Ostatní dnešní zápasy hokejové extraligy se stále ještě hrají, sledujte je v podrobných reportážích.