17. července, 2018 - svátek Martina

Hokej

Přidej článek

Hokej: Poslední zprávy a aktuality

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Slovenský útočník Puliš bude bojovat o smlouvu ve Zlíně

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Bývalý nejlepší střelec slovenské extraligy Radovan Puliš se v přípravě na ledě připojí na zkoušku k hokejistům Zlína a bude usilovat o angažmá. Berani, kteří poprvé vyjedou na led v pondělí 23. července, o příchodu slovenského hráče s reprezentačními zkušenostmi informovali na klubovém webu.Další články k tématu:Víme, že budeme zase outsidery, přiznává zlínský útočník HonejsekVěřím, že pozici lídra zvládnu, říká posila zlínského útoku PoletínHokejový

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Útočník Řepík bude zase hrát KHL, vrací se do Slovanu Bratislava

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Hokejový reprezentant Michal Řepík bude opět hrát Kontinentální ligu. Devětadvacetiletý útočník se vrací do Slovanu Bratislava, kde strávil většinu minulého ročníku před odchodem do pražské Sparty. Ve slovenské metropoli se dohodl na ročním kontraktu. Další články k tématu:Česko - Švýcarsko 5:4. Další trápení uťal až v nájezdech ŘepíkČistka ve Spartě. Končí Laco, Hlinka i Uher, odejde nejspíš také Řepík

České Noviny

Hokejista Řepík se vrací do KHL, bude opět hrát za Slovan

České Noviny | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Bratislava - Hokejový reprezentant Michal Řepík bude opět hrát Kontinentální ligu. Devětadvacetiletý útočník se vrací do Slovanu Bratislava, kde strávil většinu minulého ročníku...

ČT sport - aktuálně z České televize

Liberec si v přípravě zahraje ve Švýcarsku, posílit chce ještě v obraně

ČT sport | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Bílí Tygři se v přípravě na novou sezonu poprvé sešli na ledě. Liberec musel letos změnit koncept přípravných zápasů, protože se po třech letech neprobojoval do Ligy mistrů. Na konci srpna proto absolvuje mezinárodní turnaj ve Švýcarsku.

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Jihlava do azylu nemusí. Statik povolil provoz stadionu

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Na začátku června neprošel Horácký zimní stadion kontrolou statika. Dukle proto hrozilo, že kvůli problémům se střechou nezačne v Jihlavě přípravu na ledě.

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Po loňském nezdaru v Jihlavě další pokus. Puliš jde na zkoušku do Zlína

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Před rokem se ucházel o angažmá v Jihlavě, Radovan Puliš tehdy ale doplatil na zdravotní potíže a z přesunu do české Tipsport extraligy nebylo nic. Slovenský útočník má teď před sebou další pokus, míří totiž na zkoušku do Zlína.

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Proč Karlsson zřejmě odmítl nabídku Ottawy?

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Ještě před pár týdny vypadala výměna Erika Karlssona do Dallasu, Tampy nebo Vegas jako jistá záležitost, ale v posledních dnech se situace zklidnila. Takže zatímco budeme čekat na to, co Pierre Dorion a jeho protějšci napříč ligou vymyslí, se můžeme ohlédnout do minulosti. Konkrétně na 1. červenec, kdy Senators předložili svému kapitánovi nabídku nové smlouvy. Jak vypadala a proč ji Karlsson zjevně odmítl?

ČT sport - aktuálně z České televize

Reprezentant Řepík bude opět hrát KHL za Slovan Bratislava

ČT sport | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Zpátky do KHL se vrací hokejový reprezentant Michal Řepík. Ovšem ne do Ruska, ale na Slovensko - devětadvacetiletý útočník, jenž má ve svém CV i 75 zápasů v NHL a minulou sezonu končil ve Spartě, bude hrát opět za Slovan Bratislava, kde strávil velkou část uplynulého ročníku. 

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

V sekci Hokej je zařazeno 4689 zpráv / článků

novější123456789starší