17. července, 2018 - svátek Martina

Hokej

Přidej článek

Hokej: Poslední zprávy a aktuality

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

Hráči „na obtíž“. 3 hokejisté, kterých by se měl Winnipeg co nejrychleji „zbavit“

SportRevue.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Po dvouletém čekání si hráči Winnipegu Jets letos konečně opět zahráli o Stanley Cup. Mužstvo nakonec dokráčelo až do finále Západní konference, v němž podlehlo 1:4 na zápasy ligovému nováčkovi z Las ...

sport.cz

Opora české reprezentace opouští Spartu! Vrací se na známé místo

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Moc o jeho služby stála Sparta, v níž dohrával uplynulou sezónu, o českého hokejového reprezentanta Michala Řepíka byl zájem i ve Švédsku. Devětadvacetiletý útočník se ale nakonec rozhodl vrátit do Slovanu Bratislava, kde rozehrál minulý ročník, než ho klub na konci ledna po ztrátě šance na postup do bojů o Gagarinův pohár uvolnil do Sparty. S jediným slovenským účastníkem Kontinentální ligy se vlašimský rodák dohodl na ročním kontraktu.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Nečas teď a loni? Jako den a noc, chválí v Carolině. Už mu našli parťáka

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

V klubu Carolina Hurricanes doufají v konec porážek a pohledy plné naděje upínají ke dvěma mladým Evropanům. Český centr Martin Nečas a nově draftovaný Andrej Svečnikov z Ruska se mají na další roky stát tvářemi hokejové organizace NHL. „Jako den a noc,“ těší trenéra Roda Brind’Amoura zejména zlepšení Nečase.Další články k tématu:Nečas v oku hurikánu. Klubem zmítá vír změn, ale český talent je v kliduNečas exkluzivně: Carolina chce začít vyhrávat, mám se

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Ústí zveřejnilo soupisku: s posilami z Varů a hráči na zkoušku

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Obránce Martin Weinhold a útočník Milan Davídek (na fotce) budou po odchodu z Karlových Varů působit v Ústí nad Labem, za které si krátce zahráli už v minulé sezoně.

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Fleuryho přání? Dochytat kariéru ve Vegas

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Když si před minulou sezónou vzalo Vegas při rozšiřovacím draftu z Pittsburghu Marca-André Fleuryho, tak zkušený Kanaďan na tiskové konferenci vyslovil přání, že by chtěl ukončit svoji kariéru v barvách Golden Knights. Po uzavření nové smlouvy se mu tohle přání nejspíše splní!

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Petr Čajka: Švýcarsko jsem si zamiloval, ale jsem hrdý Čech

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Většina českých fanoušků zná Luďka Čajku ze Zlína, ale mnohem méně Petra Čajku, který na posledním mistrovství světa do 18 let zajistil postup přes čtvrtfinálový duel s Kanadou. Mladý talent, jenž letos ještě nemohl na draft, totiž válí ve Švýcarsku, kam odešel už jako třináctiletý chlapec.

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Repe do Pardubic nepůjde. Po odchodu z Kladna zvolil dánský Herning

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Chvilku se zdálo, že by Jurij Repe mohl nastoupit do přípravy na ledě s pardubickým Dynanem. Ale všechno je jinak. Obránce slovinské reprezentace míří z Kladna na sever Evropy, nově bude oblékat dres dánského Herningu. "Klub měl velký zájem, nabídka Jurije oslovila," říká Petr Kalus ze společnosti IHA Group, která hráče zastupuje

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Detroit vede nejdůležitější jednání za poslední roky. Ve hře je smlouva pro Dylana Larkina

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 16. červenec, 2018

Minimálně jedna generace fanoušků Detroitu zažívá poslední dvě sezóny nové pocity. Red Wings patřili 25 ročníků v řadě mezi pravidelné účastníky vyřazovacích bojů, ale po dlouholetých úspěších i na ně dolehla mistrovská kocovina. Tu se nyní budou snažit krotit mladíci týmu v čele s Dylanem Larkinem. Jednadvacetiletý Američan je však nyní bez smlouvy a potřebuje novou. Jak by mohla vypadat?

V sekci Hokej je zařazeno 4689 zpráv / článků

novější123456789starší