Hokej: Poslední zprávy a aktuality

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Montreal rozhodl v posledních sekundách, Calgary přibrzdilo Boston

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Skvělý start ročníku zažívají v Montrealu, který podává výborné výkony a sbírá body jak na běžícím páse. V noci proti St. Louis rozhodli o dvoubodovém zisku rovných deset sekund před koncem gólem na 3:2. Bez bodu naopak skončil rival z Bostonu, který nedokázal uspět v Calgary.

České Noviny

Frolík v NHL pomohl dvěma brankami k výhře Calgary

České Noviny | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

New York - Útočník Michael Frolík ve středečním duelu NHL dvěma brankami pomohl k výhře hokejistů Calgary 5:2 nad Bostonem a stal se první hvězdou večera. Za poražené Bruins si po asistenci...

Senzační Frolík zastínil rozjetého Pastrňáka. Výhry slaví Montreal i Washington

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Michael Frolík se stal hlavní hrdinou utkání mezi Calgary a Bostonem. Třicetiletý hokejista Flames měl díky svým dvěma brankám hlavní zásluhu na vítězství Plamenů 5:2. Za hosty si jeden bod za asistenci připsali Pastrňák i Krejčí. Hokejisté Montrealu i s Tomášem Plekancem v sestavě si připsali své třetí vítězství v sezóně, když na svém ledě porazili St. Louis Blues 3:2. Dva body za vítězství slaví i Washington, když porazil po prodloužení New York Rangers

Šulák se přesune z Detroitu na farmu do Grand Rapids v AHL

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. říjen, 2018

Český hokejový obránce Libor Šulák míří po šesti odehraných zápasech v NHL z Detroitu na farmu do Grand Rapids do nižší AHL. Šulák v nich nebodoval, vyslal sedm střel na branku, připsal si čtyři záporné body v bilanci plus/minus a inkasoval šest trestných minut.Další články k tématu:Noc pěti premiér v Detroitu. Hronek slyšel chválu, Šulák trochu kritikyŠuláka čeká debut v NHL. V sestavě Detroitu nahradí zkušeného GreenaŠulák: Udělám všechno pro to, aby mě

Nečas dal premiérový gól v NHL, přesto míří na farmu. A není sám...

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. říjen, 2018

Tohle Martin Nečas určitě nečekal. Český útočník se navzdory své první brance v NHL v prvním týmu Caroliny neudržel a jde na farmu. Následuje ho i Libor Šulák, který míří z prvního týmu Detroitu na farmu do Grand Rapids do nižší AHL. Čtyřiadvacetiletý odchovanec Pelhřimova v této sezóně v NHL debutoval a sehrál všech šest dosavadních utkání Red Wings.

Šulák doplatil na bídu Detroitu. Vedení klubu ho poslalo na farmu do Grand Rapids

Český hokejový obránce Libor Šulák míří z prvního týmu Detroitu na farmu do Grand Rapids do nižší AHL. Čtyřiadvacetiletý odchovanec Pelhřimova v této sezoně v NHL debutoval a sehrál všech šest dosavadních utkání Red Wings. Šulák v nich nebodoval, vyslal sedm střel na branku, připsal si čtyři záporné body v bilanci plus/minus a inkasoval šest trestných minut.

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Odměna pro šikulu z Turnova: Pekař podepsal smlouvu s Buffalem

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. říjen, 2018

V loňské sezoně byl vyhlášen nejlepším nováčkem americké USHL, pak si ho na draftu vybralo ve čtvrtém kole Buffalo. A protože Matěj Pekař parádně vstoupil i do nové štace v kanadské OHL, po deseti zápasech podepsal se Sabres tříletý nováčkovský kontrakt!

Vsetínská jízda končí na čísle osm. České Budějovice po výhře zvýšily náskok na čele

ČT sport | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. říjen, 2018

Vítězná šnůra Vsetína čítala osm vítězství až do utkání s Českými Budějovicemi. Motor zároveň navýšil náskok v čele soutěže na šest bodů, protože po pěti výhrách v řadě prohrálo i Kladno, které podlehlo Litoměřicím 2:3. Třetí místo si navzdory nečekané prohře v Benátkách nad Jizerou 0:4 udržel Přerov.