23. dubna, 2018 - svátek má Vojtěch

Hokej

Přidej článek

Hokej: Poslední zprávy a aktuality

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Podaří se Philadelphii a Coloradu vynutit si zápas číslo sedm?

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 22. duben, 2018

Dnešní program play-off zámořské NHL nabídne dva duely. Už krátce po 21. hodině začne šesté čtvrtfinále ve Wells Fargo Center mezi Philadelphií a Pittsburghem. Pens si mohou v případě výhry zajistit postup do druhého kola. V obdobné situaci budou v noci hokejisté Nashvillu. Jejich utkání na ledě Colorada začne jednu hodinu po půlnoci.

sport.cz

Brno se topí v euforii, město zaplavili slavící fanoušci

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 22. duben, 2018

Záplava hokejových fandů Komety v modrobílých barvách vzala v neděli útokem Zelný trh v Brně, aby společně sledovala a následně bujaře oslavila úspěšnou obhajobu extraligového titulu. O mistrovském titulu nikdo od prvních chvil nepochyboval a šampaňské teklo proudem ještě před tím, než vítězný zápas Komety v Třinci skončil.

sport.cz

Brno fandí na Zelňáku

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 22. duben, 2018

Stovky modrobílých vzaly v neděli útokem Zelný trh v Brně. Zatímco Švédové před staletími zůstaly před hradbami, modrobílí se do centra dostali beze zbraně. Hnala je chuť podpořit na dálku svůj oblíbený tým v třineckém duelu o ligový titul.

sport.cz

Jandač sáhl do nominace. Kdo se rozloučil s týmem?

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 22. duben, 2018

Trenér hokejové reprezentace Josef Jandač po úspěšném vystoupení svých svěřenců na turnaji Euro Hockey Tour v Pardubicích provedl změny v kádru. V přípravě na světový šampionát v Dánsku nebudou pokračovat brankář Patrik Bartošák a útočníci Jan Ordoš a Jakub Orsava.

České Noviny

Čeští hokejisté porazili Rusy, turnaj EHT vyhráli bez ztráty bodu

České Noviny | Sportovní » Hokej aktuálně » 22. duben, 2018

Pardubice - Čeští hokejisté potvrdili prvenství na turnaji Carlson Hockey Games v Pardubicích výhrou 2:1 nad Ruskem. Brankami se o to zasloužili útočníci Filip Chytil a Matěj Stránský....

sport.cz

Kometa se rozzářila nad Třincem, do Brna veze rekordní titul

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 22. duben, 2018

Hokejisté Komety Brno dotáhli do úspěšného konce obhajobu extraligového titulu. V nedělním pátém utkání finále play off zvítězili na ledě Třince 4:1 a stejným výsledkem uzavřeli i stav série. Kometa vybojovala rekordní třináctý titul v nejvyšší soutěži, dosud se s dvanácti triumfy dělila o první místo s jihlavskou Duklou.

sport.cz

HOKEJ ON-LINE: Kometa sahá po titulu, v Třinci vede už 3:0

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 22. duben, 2018

Hokejisté Komety Brno mohou dnes v Třinci po roce opět slavit zisk extraligového titulu. Ve finálové sérii vedou nad Oceláři 3:1 na zápasy a k úspěšné obhajobě jim chybí jedno vítězství. A už po první třetině Kometa vede 3:0. Přímý přenos finálového duelu vysílá ČT Sport, podrobnou reportáž najdete na Sport.cz.

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

TELH ŽIVĚ: Kometa míří za obhajobou. V Třinci vede po dvou třetinách 3:0!

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 22. duben, 2018

Raketou na Mars. Je možné, že tato písnička se už dnes bude rozléhat kabinou brněnské Komety. Nic takového ale nechtějí slyšet Oceláři z Třince. Nůž na krku každopádně mají právě Slezané, kteří pokud chtějí dojít k titulu, už nemohou zaváhat. Kometa doma totiž doma dokázala zvládnout oba duely, čímž jí do kapsy skočily hned tři zlaté mečboly. Bude už dnes dostávat pohár T. G. Masaryka polibky, nebo se série přestěhuje do Brna? Sledujte páté finále od 17

Kuba - Dovolená a zájezdy

V sekci Hokej je zařazeno 11035 zpráv / článků

novější123456789starší