24. ledna, 2018 - svátek má Milena

Hokej

Přidej článek

Hokej: Poslední zprávy a aktuality

sport.cz

HOKEJ ON-LINE: Sparta hraje s Třincem, poslední Jihlava vede v Litvínově

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Hokejová Tipsport extraliga má v úterý na programu šest zápasů dvou kol. Pardubice s Vítkovicemi odehrají přeložený zápas 44. kola. Dalších pět duelů je součástí 49. kola, to bylo přesunuto z důvodu konání olympijských her. Všechny duely můžete sledovat v podrobných on-line reportážích na Sport.cz. ČT sport vysílá od 17:40 souboj Liberce s mistrovským Brnem.

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Další pokuty za vulgární pokřiky: Jihlava a Olomouc zaplatí 10 tisíc

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Šéf extraligové disciplinárky Karel Holý se znovu zabýval chováním fanoušků, kteří v Jihlavě a Olomouci fandili vulgárně. Dukla i Mora se provinily už potřetí v probíhajícím ročníku a zaplatí shodně finanční pokutu ve výši 10 tisíc korun! Hokej.cz o tom informoval tiskový mluvčí ČSLH Zdeněk Zikmund.

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

TELH ŽIVĚ: Sparta hraje v Třinci, Jihlava vede v Litvínově

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Původně dnes měla extraliga na programu volno, ale nakonec bude v akci hned dvanáct týmů! Ty využily volného úterý k předehrávkám, převážně předolympijského 49. kola. V akci nebudou jen Plzeň a Olomouc. Bohaté menu nabídne mimo jiné reprízu posledního finále mezi Libercem a Brnem, souboj Ocelářů s rozjetou Spartou nebo duel tabulkově nejslabších týmů, Litvínova s Jihlavou. Všechna utkání můžete sledovat živě na HokejkaTV.

CSLH.cz - eský svaz ledního hokeje

Rozhodnutí předsedy DK ELH – HC Olomouc, HC Dukla Jihlava

CSLH.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval opakovaným, hrubě vulgárním skandováním na adresu hostujícího klubu, jeho hráčů a rozhodčích, kterého se dopustili domácí fanoušci v utkáních HC Olomouc – HC Škoda Plzeň (21. 1. 2018) a HC Dukla Jihlava – HC Sparta Praha (19. 1. 2018), v tomto případě včetně vhazování mincí na ledovou plochu.

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Problém pro sbornou. Na olympiádu nesmějí Bělov, Ničuškin či Plotnikov

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Rusové jsou jedním ze dvou týmů, které zatím neodkryly nominaci na únorové olympijské hry v jihokorejském Pchjongčchangu. Už nyní je však jisté, že se ve Znarokově výběru neobjeví beci Anton Bělov, Michail Naumenkov a útočníci Valerij Ničuškin se Sergejem Plotnikovem! MOV jim účast na turnaji zakázal, stejně jako mnoha dalším ruským sportovcům.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Kluby NHL mění strategii. Rychlý vyhazov trenéra už není řešením

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Trpělivost v profesionálním sportu málokdy najde uplatnění, zvláště trenérům při zmínce o ní často ironicky cukají koutky. Právě oni bývají při brzkém neúspěchu první na ráně. Dosavadní průběh sezony hokejové NHL je však výjimkou.Další články k tématu:Mrázek vychytal druhou nulu za sebou, útočník Frk jednou asistovalPastrňák se v NHL blýskl třemi body, skóroval Hertl či Faksa

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Ročník 1979 stále na vrcholu. Big Joe je pro Sharks nepostradatelný

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Táhne mu na 40, zároveň ale vede celé mužstvo. V pokročilém hokejovém věku je pořád stejně platným hráčem. Big Joe, jak se Joe Thorntonovi v zámoří přezdívá, prožívá velmi úspěšné období a ve vyrovnané Pacifické divizi jsou i díky němu Sharks na druhé příčce. Tento chlapík zkrátka nepatří do starého železa.

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Táhne Frýdek, pomáhá i Třinci. Když je čas, sednu na motorku, vypráví Mikulík

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Milan Mikulík je klíčovým mužem Frýdku-Místku a dokonce odehrál dvacet utkání za partnerské Oceláře. „Nečekal jsem, že bych za Třinec nastoupil v tolika zápasech," prozrazuje sedmatřicetiletý forvard.

Život Dětem

V sekci Hokej je zařazeno 4733 zpráv / článků

novější123456789starší