Hokej

Hokej: Poslední zprávy a aktuality

Hokejisté Budějovic vydřeli výhru ve Vsetíně, Jihlava přehrála Slavii

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. říjen, 2018

První hokejová liga měla na programu 15. kolo. Vedoucí České Budějovice hrály na ledě ambiciózního Vsetína a po napínavém souboji tam slavily výhru 3:2. V dalším očekávaném duelu porazila Jihlava pražskou Slavii 3:0.

ONLINE: Plzeň vyhrála Lize mistrů v Bystrici, Hradec hraje s Oulu

Hokejová Liga mistrů uzavírá základní část čtyřmi středečními duely. Suverénní Plzeň, která měla postup do play off již zajištěný, vyhrála na ledě Banské Bystrice 3:2 v prodloužení. Naopak Hradec se do vyřazovacích bojů nepodívá, v posledním střetnutí skupiny hostí finský Kärpät Oulu. Další články k tématu:Loučení s Ligou mistrů: atraktivní soupeř, jenže Hradci už o nic nejdeNapřed Bystrica, pak Třinec. Plzeňské hokejisty čeká daleké cestováníKometa

České Noviny

Postupující Plzeň si udržela v Lize mistrů neporazitelnost

České Noviny | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. říjen, 2018

Hradec Králové/Banská Bystrica - Hokejisté Plzně vyhráli v závěrečném vystoupení v základní skupině H Ligy mistrů na ledě Banské Bystrice 3:2 v prodloužení a ovládli tabulku se...

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Motor ovládl šlágr na Lapači, Jihlava zastavila sérii Slavie. Kladno padlo

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. říjen, 2018

Chance liga uzavřela první čtvrtinu. V čele tabulky zůstávají České Budějovice, které v taháku kola vyhrály na Lapači 3:2 a navýšily náskok před druhým Kladnem už na šest bodů.

Indiáni i v šestém duelu vyhráli. Jasný postup stvrdili výhrou nad Banskou Bystricí

ČT sport | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. říjen, 2018

Suverénní jízda. Tak se dá pojmenovat účinkování hokejistů Plzně v základní skupině H Ligy mistrů. V posledním utkání na ledě Banské Bystrice vyhráli 3:2 v prodloužení a ovládli tabulku se ztrátou jediného bodu z šesti utkání. Dva góly včetně vítězného v prodloužení vstřelil Petr Kodýtek.

Parádní jízda Západočechů! Plzeň vyhrála v Lize mistrů i šestý zápas. Hradec Králové padl

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. říjen, 2018

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Boston proti Calgary o pátou výhru v řadě, prodloužit vítěznou sérii chtějí také Habs

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 17. říjen, 2018

National Hockey League má sice v noci ze středy 17. na čtvrtek 18. října na svém programu pouze čtyři zápasy, o zajímavé dění ovšem nouze opět nebude. Úspěšný vstup do sezony v noci na zítřek se budou snažit potvrdit Montreal Canadiens, Boston Bruins a Anaheim Ducks. Své postavení v tabulce naopak budou chtít vylepšit St. Louis Blues, New York Rangers a New York Islanders.

Kdo umí, ten umí. Vampola dal za Kladno další krásný gól

Petr Vampola zvládá roli lídra kladenského mužstva skvěle. Proti Litoměřicím dal sedmý gól v sezoně a byl to parádní kousek: přelstil Daniela Dvořáka a rychle se obtočil kolem jeho branky.