24. ledna, 2018 - svátek má Milena

Hokej

Přidej článek

Hokej: Poslední zprávy a aktuality

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Liberec uvidí reprízu finále, Oceláři hostí Spartu. Zlomí Litvínov bídu?

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Původně dnes měla extraliga na programu volno, ale nakonec bude v akci hned dvanáct týmů! Ty využily volného úterý k předehrávkám, převážně předolympijského 49. kola. V akci nebudou jen Plzeň a Olomouc. Bohaté menu nabídne mimo jiné reprízu posledního finále mezi Libercem a Brnem, souboj Ocelářů s rozjetou Spartou nebo duel tabulkově nejslabších týmů, Litvínova s Jihlavou. Všechna utkání můžete sledovat živě na HokejkaTV.

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Gól dne: Larkin na konci pěkné souhry

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

O nejpohlednější branku dnešního programu se postaral americký útočník Dylan Larkin, který se prosadil po krásné souhře s Andreasem Athanasiouem. Dále v našem výběru uvidíte góly Mikkaela Granlunda a Chrise Kunitze.

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Desátá výhra v řadě pro Colorado, Mrázek vynuloval New Jersey

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Colorado v posledních týdnech udivuje celou NHL. V minulé sezóně zcela odepsaný tým se nyní veze na vítězné vlně, když po dnešním zápase v Torontu uspěl již v deseti zápasech v řadě. V noci dokázali vyhrát i Detroit, kterému k zisku dvou bodů pomohlo další čisté konto Petr Mrázka!

ČT sport - aktuálně z České televize

Liberec chce potvrdit formu s Brnem, rozjetou Spartu čeká Třinec

ČT sport | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Extraligu čeká série předehrávek. Zatímco Pardubice a Vítkovice si přeložily nedělní duel 44. kola, zbývajících pět utkání bude součástí 49. kola, které se přesunulo z 8. února kvůli odletu reprezentace na olympiádu. Vzrůstající formu chce potvrdit Liberec, který doma přivítá silné Brno. Rozjetá je i Sparta, jež zajíždí na led Třince. Volno naopak mají hráči vedoucí Plzně a Olomouce. Přímý přenos včetně studia z utkání Liberec – Brno sledujte na ČT

České Noviny

Mrázek vychytal v NHL druhou nulu za sebou

České Noviny | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

New York - Petr Mrázek vychytal v NHL podruhé za sebou čisté konto. Český gólman zneškodnil na ledě New Jersey 37 střel, dovedl Detroit k výhře 3:0 a byl vyhlášen první hvězdou zápasu....

sport.cz

Český gólman vychytal v NHL druhou nulu za sebou

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Zářil, zase jej zdobí nula. Petr Mrázek vychytal v NHL podruhé za sebou čisté konto. Český gólman zneškodnil na ledě New Jersey 37 střel, dovedl Detroit k výhře 3:0 a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. U druhé trefy Red Wings si připsal asistenci Martin Frk. Excelentní série hokejistů Colorada trvá. V pondělním programu soutěže vyhráli desáté utkání v řadě, když v Torontu zvítězili 4:2.

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Petr Adler: Seattle hledá jméno pro miminko, které bylo teprve počato

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2018

Cougars, Eagles, Emeralds, Evergreens, Firebirds, Kraken, Rainiers, Renegades, Sea Lions, Seals, Sockeyes, Totems a Whales. Těch jmen je třináct, ale jestli to nevadilo Oak View Group, která získala povolení NHL začít uvažovat o přihlášce ke vstupu do ligy, proč by to mělo vadit komukoliv jinému. Ve srovnání s částkou, kterou bude Oak View Group muset zaplatit za přijetí (zhruba tři čtvrtiny miliardy dolarů) je těch 7.800 dolarů za přihlášku třinácti jmen

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Dukla po příušnicích bojuje o zázrak. Chceme postoupit, burcuje Mejzlík

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 22. leden, 2018

Nikdo nemůže jihlavským juniorům závidět to, co momentálně prožívají. Po epidemii příušnic dohrávají zápasy ve vražedném tempu, a navrch jenom na tři obránce. Přesto se rvou o postup do nejlepší dvanáctky. „Je to motivace, ale i hrozný stres. Tým na to ale máme,“ hlásí odhodlaně kapitán Tomáš Mejzlík.

V sekci Hokej je zařazeno 4733 zpráv / článků

novější123456789starší