20. října, 2018 - svátek Vendelín

Krimi Zprávy

Přidej článek

Krimi Zprávy: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Auto s dvěma dětmi vzplálo po nárazu do stromu. Řidič nepřežil, pro děti letěl vrtulník

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Řidič osobního auta zemřel po nárazu do stromu v sobotu odpoledne u Vlašimi na Benešovsku. Dvě vážně zraněné děti přepravily z místa do motolské nemocnice záchranářské vrtulníky. Okolnosti tragédie vyšetřuje policie.

Novinky.cz

Požár auta zavřel dálnici na Mladoboleslavsku

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Dálnici D10 uzavřel v sobotu na 32. kilometru ve směru na Prahu nedaleko Benátek nad Jizerou na Mladoboleslavsku téměř na půl hodiny požár osobního vozidla. Nikdo se nezranil, hasiči oheň uhasili. Provoz byl obnoven po 14:00.

EuroZprávy.cz

Cizinec v Rokycanech postřelil partnerku do hlavy, je obviněn za pokus vraždy

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Kriminalisté obvinili v pátek večer z pokusu vraždy a nedovoleného ozbrojování 43letého cizince, který je podezřelý, že ve čtvrtek v Rokycanech postřelil do hlavy o šest let mladší partnerku nelegálně drženou zbraní. Dnes dopoledne podali státnímu zástupci návrh na vzetí muže do vazby, řekla policejní mluvčí Hana Kroftová. O vazbě by soud měl rozhodnout ještě dnes.

Novinky.cz

Zdrogovaný motorkář na Šumpersku vjel přímo do policistky

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Motorkář ve čtvrtek srazil a zranil v Mohelnici na Šumpersku policistku při výkonu služby, když se snažil vyhnout silniční kontrole. Byl agresivní a pod vlivem omamných a psychotropních látek. Policisté ho zadrželi bezprostředně po incidentu. Zraněná žena byla ošetřena v nemocnici a propuštěna do domácího léčení. Právu to v sobotu řekl vedoucí Územního odboru Policie ČR v Šumperk Libor Giesel.

Novinky.cz

Za střelbu na partnerku policie obvinila Albánce z pokusu o vraždu

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Z pokusu o vraždu a nedovoleného ozbrojování policie obvinila 43letého kosovského Albánce, který ve čtvrtek večer v Rokycanech střelil do hlavy svoji o pět let mladší partnerku. Žena skončila ve vážném stavu v nemocnici. Police střelce o dvě hodiny později zadržela v Plzni. Podle policejní mluvčí Hany Kroftové hrozí cizinci až 18 let vězení.

Novinky.cz

Policie hledá muže, který na hřišti přemlouval dítě k procházce. Dívka ho natočila

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Pražští kriminalisté pátrají po muži, který se v sobotu 13. října na dětském hřišti v Praze 9 pokoušel o navázání blízkého kontaktu s nezletilou dívkou. Událost se podle policie stala kolem 10:00 na dětském hřišti mezi ulicemi Travná a Manželů Dostálových v Kyjích. Informovala o tom pražská policejní mluvčí Andrea Zoulová.

EuroZprávy.cz

V Praze se potlouká pedofil? Dívka ho natočila na mobil, policie vyhlásila pátrání

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Pražští kriminalisté pátrají po muži, který se minulou sobotu na dětském hřišti v Praze 9 pokoušel o navázání blízkého kontaktu s nezletilou dívkou. Událost se podle policie stala v sobotu 13. října kolem 10:00 na dětském hřišti mezi ulicemi Travná a Manželů Dostálových v Kyjích.

Novinky.cz

I fotka vyspělé 17leté dívky může být dětským pornem

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » 19. říjen, 2018

V České republice platí zákon, který podle odborníků většina lidí nezná, ale který je může snadno dostat do problémů. Zákon trestající dětskou pornografii totiž bere jako určující věkovou hranici osmnáct let. Pokud si tedy například osmnáctiletý hoch vyfotí svou sedmnáctiletou přítelkyni v negližé, může být trestně stíhán.

V sekci Krimi Zprávy je zařazeno 1254 zpráv / článků

123456789starší