Motorsport: Poslední zprávy a aktuality

Rallycross.cz - Online zpravodajství ze světa Rallycrosu

Rallycross Cup 2017 - Sedlčany - výsledky a fotogalerie

Rallycross.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » Dnes

Konečné výsledky a fotogalerie z prvního závodu Rallycross Cupu 2017, který se jel v Sedlčanech.

ZSE 2017 - Itálie - konečné výsledky

Výsledky pátého závodu mistrovství Zóny střední Evropy, který se jel o víkendu v italské Maggioře.

Horor v Indianapolis! Favorit slavného závodu se podruhé narodil

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » Dnes

Vyhrál kvalifikaci, v níž se blýskl nejlepším rychlostním průměrem za poslední dvě dekády, i v neděli si brousil zuby na vítězství. Jenže nakonec mohl být rád, že vůbec přežil! Novozélandský pilot Scott Dixon měl v 52. kole slavného závodu 500 mil v Indianapolis vážnou nehodu, z vraku nicméně vylezl po svých.

Alonsa v Indianapolis zradil motor, triumf slaví Sató

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 28. květen, 2017

Porucha motoru na jeho voze McLaren-Honda připravila Fernanda Alonsa o možný úspěch ve slavném závodě 500 mil Indianapolis. Dvojnásobný mistr světa formule 1, který kvůli startu v Indy vynechal prestižní Velkou cenu Monaka, musel odstoupit 21 kol před koncem. Vítězství ve 101. ročníku na proslulém oválu vybojoval bývalý pilot F1 Takuma Sato z Japonska.

Závod 500 mil Indianapolis ovládl Japonec Sato, Alonsa zradil motor

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » 28. květen, 2017

Indianapolis (USA) - Fernando Alonso byl blízko možnému triumfu ve slavném závodě 500 mil Indianapolis, ale kvůli poruše motoru na jeho voze McLaren-Honda musel odstoupit 21 kol před koncem. Pro vítězství si dojel ve 101. ročníku na proslulém oválu bývalý pilot F1 Takuma Sato z Japonska.

Lacko v Misanu třikrát vyhrál a vede ME tahačů

Adam Lacko vyhrál tři ze čtyř víkendových závodů mistrovství Evropy tahačů v Misanu a ujal se vedení v šampionátu. Jezdec českého týmu Buggyra po jednom sobotním triumfu zcela ovládl druhý soutěžní den a jeho nejhorším výsledkem na italském okruhu bylo třetí místo v sobotní druhé pohárové jízdě, v níž prvních osm jezdců startovalo v opačném pořadí.

V Anglii vítězí Solberg

Rallycross.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 28. květen, 2017

Petter Solberg nenašel v Anglii přemožitele a vyhrál pátý závod mistrovství světa. Úspěch Volkswagenu podtrhl druhý Kristoffersson.

Velkou cenu Monaka vyhrál Vettel a zvýšil náskok na Hamiltona

Monte Carlo - Velkou cenu Monaka formule 1 ovládl Sebastian Vettel a ukončil šestnáctileté čekání Ferrari na vítězství ve slavném závodu. Německý pilot navíc zvýšil náskok na prvním místě průběžného pořadí mistrovství světa na 25 bodů před druhým Lewisem Hamiltonem z Mercedesu, který po nepovedené kvalifikaci dojel až sedmý.