Motorsport: Poslední zprávy a aktuality

Rallycross.cz - Online zpravodajství ze světa Rallycrosu

Fotogalerie - ZSE 2017 - Slovensko

Rallycross.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 28. březen, 2017

Fotogalerie z víkendového závodu mistrovství Zóny střední Evropy 2017 na Slovakiaringu. Autorem galerie je redakční spolupracovník Andrej Barta.

Doma si přál zazářit, po problémech však chtěl Ricciardo z Melbourne co nejdříve zmizet

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 28. březen, 2017

Před domácími fanoušky se chtěl ukázat v co nejlepším světle. Po nepovedené Velké ceně Austrálie se však pilot F1 Daniel Ricciardo těšil, až z Melbourne odjede. „Raději odtud vypadneme,“ prohlásil jezdec Red Bullu.

ZSE 2017 - Slovensko - konečné výsledky

Oficiální výsledky první závodu mistrovství Zóny střední Evropy, republikového mistrovství a České trofeje historických vozidel.

Další tragédie v Le Mans. Po těžké havárii zemřel syn velké hvězdy

Francouzský motocyklový sport zasáhlo v tomto měsíci druhé úmrtí jezdce. V Le Mans v neděli zahynul sedmadvacetiletý Adrien Protat po těžké havárii v prvním kole závodu domácího šampionátu v kategorii supersportů. Syn vítěze slavného závodu 24 hodin Le Mans z roku 2006 Frédérica Protata utrpěl vážná zranění hlavy a zemřel krátce po převozu do lékařského centra. Závod byl předčasně ukončen.

Kornfeil skončil na úvod nové sezony Moto3 dvacátý

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » 28. březen, 2017

Losail (Katar) - Jakub Kornfeil zahájil sezonu mistrovství světa silničních motocyklů nebodovaným dvacátým místem ve Velké ceně Kataru. Závod jeho třídy Moto3 vyhrál pod umělým osvětlením Španěl Joan Mir.

Kornfeil skončil dvacátý na úvod sezony Moto3, Abraham po návratu bodoval

Losail (Katar) - Karel Abraham oslavil návrat do mistrovství světa MotoGP bodovaným 14. místem ve Velké ceně Kataru. V nejnižší kategorii Moto3 skončil pod umělým osvětlením v Losailu bez bodů na dvacáté příčce Jakub Kornfeil.

Kornfeil začal MS na nebodované pozici. Pod světly vyrazí do boje i Abraham

Jakub Kornfeil zahájil sezónu mistrovství světa silničních motocyklů nebodovaným dvacátým místem ve Velké ceně Kataru. Závod jeho třídy Moto3 vyhrál pod umělým osvětlením Španěl Joan Mir.

Abraham se vrátil do MS bodovaným místem

Motocyklový závodník Karel Abraham oslavil návrat do mistrovství světa MotoGP bodovaným 14. místem ve Velké ceně Kataru. V nejnižší kategorii Moto3 skončil pod umělým osvětlením v Losailu bez bodů na dvacáté příčce Jakub Kornfeil.