24. ledna, 2019 - svátek má Milena

Motorsport

Přidej článek

Motorsport: Poslední zprávy a aktuality

ČT sport - aktuálně z České televize

Nová sezona, stejný favorit. Ogier cílí na sedmý titul mistra světa

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » Dnes

Na stejném místě jako před rokem a se stejným favoritem začne nová sezona mistrovství světa v automobilových soutěžích. Prvním závodem seriálu bude opět Rallye Monte Carlo a hlavní aspirant na vítězství se také nezměnil. Sébastien Ogier se na své oblíbené soutěži pokusí vykročit za sedmým titulem v řadě.

sport.cz

Místo kolapsu zajel i díky tátově radě životní výsledek. Sedělo mu, že zmizely pasáže pro bezmozky

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 23. leden, 2019

Ustál obrovský tlak. Po krachu nadějí dvojice týmových kolegů na něm visel osud celého týmu. Přesto při páté účasti vydřel na Rallye Dakar v kategorii motocyklistů parádní patnáctou pozici. Milan Engel z Moto Racing Group přitom nijak neskrývá, že se mu během první poloviny legendární maratonské soutěže hlavou honily všelijaké myšlenky.

sport.cz

Doktor mi dal halušky a já se jen chechtal, popisuje Prokop, jak přemohl bolest

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 23. leden, 2019

Nejlepší český výsledek v historii vybojoval i s pochroumanýma rukama! Martin Prokop dojel v kategorii osobních automobilů na Rallye Dakar šestý, byť si po skoku v písku vykloubil prostředníčky a těžce zhmoždil levou ruku. „Od dojezdu soutěže se jen nechávám vozit. Vůbec nemohu řídit. Snad nebude ruka zlomená," strachuje se pilot Fordu Raptor.

ČT sport - aktuálně z České televize

Engel poslechl rady otce i dakarské legendy Kaliny a dojel si pro životní výsledek

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » 23. leden, 2019

Rada od otce i legendárního navigátora Josefa Kaliny dovedla českého motocyklistu Milana Engela k životnímu výsledku na Rallye Dakar. Oba jej upozorňovali, aby si v průběhu legendární soutěže dával pozor na kontrolní body a "jel hlavou". Engel se toho až do poslední etapy držel a výsledkem bylo 15. místo.

Rallycross.cz - Online zpravodajství ze světa Rallycrosu

Pohled do historie - Sosnová 2009

Rallycross.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 23. leden, 2019

Ve fotogalerii můžeme nahlédnout do dnes už historických fotografií Michala Vostárka ze závodu mistrovství Evropy 2009 v Sosnové.

sport.cz

Bez spacáku ani ránu. Masakru v dunách chyběli už jen lvi

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 22. leden, 2019

Jedno si týmoví parťáci vyčítat nemohou. Oba museli během letošního ročníku Rallye Dakar v kritické situaci přespat na trati v poušti. Martin Kolomý i Martin Šoltys jsou na takový nouzový nocleh připraveni, takže teď už si na dané téma piloti kamionů Tatra Buggyra Racing i suše zavtipkují. Na reportáž z jejich dobrodružství v Peru se můžete podívat v přiloženém videu.

ČT sport - aktuálně z České televize

Dakar byl pro Buggyru jedním z nejhorších. Ale některé věci neovlivníte, zní z týmu

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » 22. leden, 2019

Pro tým Tatra Buggyra Racing nebyla letošní Rallye Dakar ideálním ročníkem. Tým na ní startoval pošesté, jenže Martin Kolomý ani Martin Šoltys nedokázali dojet do cíle hlavního závodu. Týmová jednička Kolomý alespoň dokončil soutěž v pořadí "malého" Dakaru. "Letošní ročník bude patřit k nejtěžším, co jsme absolvovali. Musím říct, že jsem rád, že se pořadatel tímto směrem ubírá. Peru má rozhodně co nabídnout," řekl Jan Kalivoda z Buggyry.

sport.cz

Mladý Schumacher prokázal talent. Čtyřnásobný světový šampion F1 se musel sklonit

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 21. leden, 2019

Jablko nepadlo daleko od stromu! Syn slavného otce Mick Schumacher při své premiéře v exhibičním automobilovém závodu Race of Champions v Mexiku znovu prokázal za volantem svůj talent. V jedné z rozjížděk porazil i čtyřnásobného světového šampiona F1 Sebastiana Vettela, s nímž v soutěži o Pohár národů startoval v německém týmu.

Život Dětem

V sekci Motorsport je zařazeno 110 zpráv / článků

123456789starší