Motorsport

Motorsport: Poslední zprávy a aktuality

Blíží se další Valašská rally. Ve startovním poli nechybí favorit Kopecký

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » Dnes

Velmi kvalitní startovní pole se tento víkend představí na Valašské rally, která potřetí za sebou zahájí seriál mistrovství České republiky. Pořadatelům 38. ročníku soutěže se přihlásilo stejně jako před rokem 85 posádek. Zpravodajství ze soutěže přinesou živé vstupy na ČT sport.

Je to tady! Mick Schumacher bude příští týden testovat pro Ferrari

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » Dnes

Mick Schumacher půjde ve šlépějích svého otce Michaela rychleji, než se původně očekávalo. Syn sedminásobného mistra světa příští týden při testech absolvuje první kilometry za volantem monopostu formule 1 Ferrari.

Syn Schumachera začíná pro Ferrari testovat F1

Mick Schumacher jde ve šlépějích svého otce Michaela rychleji, než se původně očekávalo. Syn sedminásobného mistra světa příští týden při testech absolvuje první kilometry za volantem monopostu formule 1 Ferrari. "Jsem si jistý, že to bude skvělá zkušenost," prohlásil Schumacher junior.

Byl jsem mnohem lepším jezdcem, když jsem byl po párty, tvrdí mistr světa ve formuli 1

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 25. březen, 2019

Mejdany, opilství, kocovina. Byly doby, kdy tohle bylo pravidelnou součástí denního rytmu mistra světa formule 1. Kimi Räikkönen tvrdí, že díky nejrůznějším oslavám se pak během závodů více soustředil a byl mnohem lepším jezdcem. „Mně to tehdy připadalo normální,“ přiznal málomluvný Fin.

Rallycross.cz - Online zpravodajství ze světa Rallycrosu

GRX v nových barvách

Rallycross.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 25. březen, 2019

Barvy pro letošní sezonu mistrovství světa odtajnil také tým GRX s trojicí Niclas Grönholm, Timur Timerzyanov a Renis Nitišs.

Tragédie! Na okruhu v Jerezu zemřel při nehodě čtrnáctiletý jezdec

Svět motocyklového sportu zasáhla tragédie. Na okruhu ve španělském Jerezu zahynul v neděli čtrnáctiletý motocyklový jezdec. Podle médií skončil po nehodě na zemi v rychlém úseku trati a přejel ho jiný závodník.

Tohle ještě opravdu svět neviděl. Na okruhu se odehrála neskutečná scéna

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 24. březen, 2019

Nejsou věhlasnými hvězdami okruhů, přesto jejich nevídaný souboj oblétá svět. Motocykloví jezdci Marion Calvo (číslo 86) a Jorge Martínez (210) se na okruhu Autodromo La Guacima při nedávném závodě mistrovství Kostariky dostali na rovince do kontaktu a bylo zaděláno na pozoruhodné pokračování souboje.

Motokrosař Polák získal první bod v mistrovství světa

Motokrosař Petr Polák při vstupu do sezony mistrovství světa získal bod ve Velké ceně Británie. Sedmnáctiletý talent obsadil v Matterley Basin dvacáté místo v druhé soutěžní jízdě ve třídě MX2, v té první jako 23. za bodovanou dvacítkou zaostal o třináct sekund.