14. listopadu, 2018 - svátek má Sáva

Motorsport

Přidej článek

Motorsport: Poslední zprávy a aktuality

ČT sport - aktuálně z České televize

Brzda a konec? Kontroverzní Fenati se má vrátit do MS silničních motocyklů

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » 13. listopad, 2018

Italský závodník Romano Fenati se zřejmě příští rok vrátí do mistrovství světa silničních motocyklů. Kontroverzní jezdec se po zářijové kauze se sáhnutím na brzdu soupeři dohodl na smlouvě se Snipers Teamem v třídě Moto3.

sport.cz

Kontroverzní Fenati se vrátí do MS silničních motocyklů

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 13. listopad, 2018

Italský závodník Romano Fenati se zřejmě příští rok vrátí do mistrovství světa silničních motocyklů. Oficiální web šampionátu uvedl, že kontroverzní jezdec se dohodl na smlouvě se Snipers Teamem v třídě Moto3.

ČT sport - aktuálně z České televize

Šonka jde znovu do boje o titul, v Dallasu zaútočí z druhé pozice

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » 13. listopad, 2018

Loni bojoval o titul mistra světa s Japoncem Murojou do posledního letu – nepovedlo se, nakonec skončil v celkovém pořadí Red Bull Air Race o čtyři body druhý. Teď bude ve víkendovém finále prestižní letecké série v Dallasu útočit opět z druhého místa, na které klesl po smolném závodě v Indianapolis. Před ním je Michael Goulian, na něhož český pilot ztrácí pět bodů. Závod můžete sledovat v neděli od 21:00 živě na ČT sport a webu ctsport.cz.

sport.cz

Češi jsou po prvním dnu Šestidenní osmí, vedou USA

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 12. listopad, 2018

Čeští reprezentanti se po prvním dnu endurové Šestidenní v Chile drží na osmém místě. Čtveřice Jaromír Romančík, Patrik Markvart, Jiří Hádek a Kryštof Kouble ztrácí v boji o Světovou trofej na nejrychlejší Američany 4:15 minuty.

ČT sport - aktuálně z České televize

Automobiloví mistři si dali dostaveníčko v Sosnové, diváky bavili Mareš i Enge

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » 12. listopad, 2018

V Sosnové u České Lípy se jelo už sedmnácté setkání mistrů automobilových disciplín. Nebylo pouze exhibicí, ale pro mnohé závodníky prestižním soubojem. Neodmyslitelnou kulisou byl dým ze spálených pneumatik. Exhibičními průjezdy bavili diváky na zaplněných tribunách nejvíce jezdci z autokrosu a rallye.

sport.cz

Barth Racing vynechá nadcházející ročník Rallye Dakar

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 12. listopad, 2018

V letošním roce nejpočetnější český tým na Rallye Dakar - Barth Racing - se na nadcházejícím ročníku legendární automobilové soutěže nepředstaví. Hlavním důvodem je změna trasy, která povede výhradně v Peru.

ČT sport - aktuálně z České televize

Barth Racing bude na Dakaru chybět. Nehodlám jezdit po písečku kolem dokola, říká Macháček

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » 12. listopad, 2018

V letošním roce nejpočetnější český tým na Rallye Dakar - Barth Racing - se na nadcházejícím ročníku legendární automobilové soutěže nepředstaví. Hlavním důvodem je změna trasy, která povede výhradně v Peru. Podle prvotních plánů se přitom měl Dakar v lednu příštího roku jet i v Ekvádoru a Chile.

sport.cz

Co ten idiot, proboha, dělal? zuřil Verstappen. Zkrat soupeře ho stál triumf, v depu si na něj vyšlápl

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 11. listopad, 2018

Velmi kontroverzní dohru měla Velká cena Brazílie formule jedna. Triumf slavil již jistý mistr světa Lewis Hamilton, jenže z prvenství se měl radovat nakonec druhý Nizozemec Max Verstappen, jemuž ale cestu za vítězstvím vzal náraz od okolo zpět jedoucího Estebana Ocona. Není divu, že Verstappen během závodu i po něm zuřil. Dokonce sáhl i k fyzickému násilí.

Dobrý Anděl

V sekci Motorsport je zařazeno 546 zpráv / článků

123456789starší