29. května, 2017 - svátek má Maxim

Bonver Dakar Project po 9.etapě Dakaru a Africa Race

eWRC.cz - po všech stránkách rally

eWRC.cz |

Jaroslav Valtr, Rostislav Plný a Filip Škrobánek vítězí mezi kamiony v deváté etapě Africa Eco Race.

Čtěte celý článek "Bonver Dakar Project po 9.etapě Dakaru a Africa Race" ze zdroje:

Centrum Paraple
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

Rallycross.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » Dnes

Konečné výsledky a fotogalerie z prvního závodu Rallycross Cupu 2017, který se jel v Sedlčanech.

ZSE 2017 - Itálie - konečné výsledky

Výsledky pátého závodu mistrovství Zóny střední Evropy, který se jel o víkendu v italské Maggioře.

Horor v Indianapolis! Favorit slavného závodu se podruhé narodil

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » Dnes

Vyhrál kvalifikaci, v níž se blýskl nejlepším rychlostním průměrem za poslední dvě dekády, i v neděli si brousil zuby na vítězství. Jenže nakonec mohl být rád, že vůbec přežil! Novozélandský pilot Scott Dixon měl v 52. kole slavného závodu 500 mil v Indianapolis vážnou nehodu, z vraku nicméně vylezl po svých.

Alonsa v Indianapolis zradil motor, triumf slaví Sató

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 28. květen, 2017

Porucha motoru na jeho voze McLaren-Honda připravila Fernanda Alonsa o možný úspěch ve slavném závodě 500 mil Indianapolis. Dvojnásobný mistr světa formule 1, který kvůli startu v Indy vynechal prestižní Velkou cenu Monaka, musel odstoupit 21 kol před koncem. Vítězství ve 101. ročníku na proslulém oválu vybojoval bývalý pilot F1 Takuma Sato z Japonska.

Závod 500 mil Indianapolis ovládl Japonec Sato, Alonsa zradil motor

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » 28. květen, 2017

Indianapolis (USA) - Fernando Alonso byl blízko možnému triumfu ve slavném závodě 500 mil Indianapolis, ale kvůli poruše motoru na jeho voze McLaren-Honda musel odstoupit 21 kol před koncem. Pro vítězství si dojel ve 101. ročníku na proslulém oválu bývalý pilot F1 Takuma Sato z Japonska.

Lacko v Misanu třikrát vyhrál a vede ME tahačů

Adam Lacko vyhrál tři ze čtyř víkendových závodů mistrovství Evropy tahačů v Misanu a ujal se vedení v šampionátu. Jezdec českého týmu Buggyra po jednom sobotním triumfu zcela ovládl druhý soutěžní den a jeho nejhorším výsledkem na italském okruhu bylo třetí místo v sobotní druhé pohárové jízdě, v níž prvních osm jezdců startovalo v opačném pořadí.

V Anglii vítězí Solberg

Rallycross.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 28. květen, 2017

Petter Solberg nenašel v Anglii přemožitele a vyhrál pátý závod mistrovství světa. Úspěch Volkswagenu podtrhl druhý Kristoffersson.

Velkou cenu Monaka vyhrál Vettel a zvýšil náskok na Hamiltona

Monte Carlo - Velkou cenu Monaka formule 1 ovládl Sebastian Vettel a ukončil šestnáctileté čekání Ferrari na vítězství ve slavném závodu. Německý pilot navíc zvýšil náskok na prvním místě průběžného pořadí mistrovství světa na 25 bodů před druhým Lewisem Hamiltonem z Mercedesu, který po nepovedené kvalifikaci dojel až sedmý.

Ferrari vládlo v Monaku. Vettel vyhrál před Räikkönenem a navýšil náskok na Hamiltona

Vozy Ferrari dominovaly na Velké ceně Monaka formule jedna. Závod ovládl Sebastian Vettel před stájovým kolegou a vítězem kvalifikace Kimim Räikkönenem. Lídr seriálu Vettel tak zvýšil náskok na prvním místě na 25 bodů před Lewisem Hamiltonem z Mercedesu, jenž po nepovedené kvalifikaci dojel až sedmý. Třetí byl Daniel Ricciardo z Red Bullu.

Formule ON-LINE: Využije Räikkönen výhody pole position? V Monaku se jede šestý závod šampionátu

Jeden ze svátků motoristického sportu se chystá v Monackém knížectví, kde se jede šestý závod mistrovství světa vozů formule 1. Zavedené pořádky narušil Fin Kimi Räikkönen, který po dlouhých devíti letech vyhrál kvalifikaci, hned za ním vyrazí do závodu lídr seriálu, stájový kolega Fina Sebastian Vettel. Závod v Monaku začíná ve 14 hodin a přímým přenosem