27. dubna, 2017 - svátek má Jaroslav

Bonver Dakar Project po 9.etapě Dakaru a Africa Race

eWRC.cz - po všech stránkách rally

eWRC.cz |

Jaroslav Valtr, Rostislav Plný a Filip Škrobánek vítězí mezi kamiony v deváté etapě Africa Eco Race.

Čtěte celý článek "Bonver Dakar Project po 9.etapě Dakaru a Africa Race" ze zdroje:

Kuba - Dovolená a zájezdy
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

ČT sport | Sportovní » Motorsport aktuálně » 27. duben, 2017

Praha – Naposledy závodil v rallye v roce 2010, po několikaletém uměleckém projektu Žito se vrátil za volant a opět brázdí české cesty. Daniel Landa se se svým vozem Škoda Fabia R5 nejprve nedokončil Valšskou rallye, v Rallye Šumava Klatovy se umístil až ve čtvrté desítce. Výsledek ale pro něj není to nejdůležitější. Seznamuje se s nepojištěným autem a

Rallycross.cz - Online zpravodajství ze světa Rallycrosu

Seznam přihlášených do Belgie!

Rallycross.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 27. duben, 2017

Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených jezdců na čtvrtý podnik mistrovství světa a Evropy, který se pojede v belgickém Mettetu.

Češi v Portugalsku bodovali

Pětice českých jezdců se v Montalegre postavila na start mistrovství Evropy v divizi Super1600.

ZSE 2017 - Česko (CZ) - základní informace

Zvláštní ustanovení a přihláška na čtvrtý závod mistrovství Zóny střední Evropy 2017, který se pojede v květnu v Sedlčanech.

Favorit Milík zatím nenašel ve finále plošinářů přemožitele

Praha ? Favorizovaný Václav Milík ovládl první finále českého šampionátu plochodrážních jezdců a vykročil za obhajobou titulu. Pardubický závodník na pražské Markétě vyhrál všech pět rozjížděk a o dva body zvítězil před domácím plošinářem a obhájcem stříbra Josefem Francem.

Rallycross opět na Hockenheimu!

Informace o cenách vstupenek a několik dalších rad pro ty, kteří se chystají na druhý závod světového šampionátu na Hockenheimring.

Do pupíku si strčil kuličku a málem vyhrál. Podmol před operací kýly řádil

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 27. duben, 2017

Šílené kousky už má v popisu práce. Libor Podmol i přes zdravotní komplikace skončil na druhém místě v prvním závodě seriálu mistrovství Evropy v Mnichově. Český freestyle motokrosař se potýkal s kýlou, se kterou jde ve středu na operaci. „Takže jsem se v Německu chtěl pouze zúčastnit. Předvedl jsem ale čistou jízdu a ostatní chybovali. Takový úspěch jsem

Fotogalerie - MMČR 2017 - Melk

Fotografie z víkendového závodu MMČR 2017, který se jel v rakouském Melku. Autorem je Michal Vostárek.

Smrt stála nedaleko! Světový šampionát odstartoval děsivou havárií

Svědky hrozivě vyhlížející havárie byli diváci úvodního podniku letošního ročníku světového šampionátu rychlých člunů F1H20, který hostilo o víkendu portugalské Portimao. Zkušený Ahmed Al Hamelí ze Spojených arabských emirátů v kvalifikaci narazil do pontonu a se svým strojem předvedl děsivé salto mortale s tvrdým dopadem na hladinu. Zatímco na člunu byly

Keřka po návratu vyhrál v divizi Super Buggy první závod MČR

Humpolec – První závod autokrosového mistrovství republiky v Humpolci vyhrál v nejsilnější divizi Super Buggy Roman Keřka, který tak triumfálně oslavil návrat na tratě po roční pauze.