25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Vinylové podlahy Gerflor Creation 30 - ideální volba do domácnosti

Přidej článek

Vinylové podlahy Gerflor Creation 30 - ideální volba do domácnosti

Zařizujete nebo rekonstruujete byt nebo dům a hledáte podlahu, která bude vhodná do různých místností a přizpůsobí se různým podmínkám? Vyzkoušejte vinylovou podlahu Gerflor Creation 30, která vás nadchne francouzským designem a všestranností.

Kam lze podlahu Gerflor Creation 30 instalovat a jaké jsou její výhody?

Tato vinylová podlahová krytina je přímo určena pro využití v domácnostech, ale nemusíte se bát pokládky ani v komerčních prostorách s mírnou zátěží. Přestože je podlaha silná pouhé 2 mm, má odolnou nášlapnou vrstvu o síle 0,3 mm, která si poradí s běžnou zátěží. Aby se povrch zároveň dobře udržoval, je opatřen UV tvrzenou PUR+ povrchovou úpravou, takže sebemenší smítko nemá šanci. Podlahy Gerflor Creation 30 stačí běžně uklízet pomocí smetáku nebo lehce navlhčeného mopu.

Abyste naplno využili možnosti vinylu, myslel u podlah Gerflor Creation 30 výrobce i na její voděodolnost. S klidem můžete podlahu nainstalovat i do koupelny, kde se vlhkost vyskytuje ve velkém, anebo do kuchyně, kde přeci jen sem tam upadne sklenka s pitím nebo se stane jiná nehoda. Lepené vinylové dílce pevně drží na podkladu a nepropustí ani kapičku.

Je libo dřevo nebo kámen?

Zkrátka a dobře, podlahy Gerflor Creation 30 jsou ideální do celé řady interiérů. Abyste si sladili domov nebo kancelář přesně podle vašich představ, najdete v nabídce dekory dřeva i kamene, které nerozeznáte od pravých přírodních materiálů. Světlejší odstíny podlahy krásně prosvětlí každý kout, naopak tmavší barvy dodají interiéru na vznešenosti. Vybírat můžete od téměř bílých tónů, přes barvu cappuccina, světlého přírodního odstínu, barvu kaštanu nebo čokolády, až po temně hnědou.

Užijte si i vy dokonalý komfort při každém kroku a dejte domovu tvář s vinylovými podlahami Gerflor Creation 30. Vaší fantazii se meze nekladou.

Vinylové podlahy Gerflor Creation můžete zakoupit u společnosti Plancher, s.r.o.. Společnost se nezabývá pouze prodejem, ale i pokládkou podlah.

Mohlo by Vás zajímat:
Výhody vinylových podlah
Plovoucí nebo lepená vinylová podlaha? Kterou si vybrat?

Autor: Plancher s.r.o.

Život Dětem
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 3,5 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku

Zprávy a aktuality

Hledáte dokonalé dveře? Bílé padnou do každého interiéru!

Firemní » Propagace Produktů aktuálně » 02. duben, 2019

Hledáte dokonalé dveře? Bílé padnou do každého interiéru! Modernizujete nebo předěláváte interiér a nevíte si rady s výběrem těch správných dveří? Lámete si hlavu, jak jejich vzhled sladit s dekorem podlah a ostatním nábytkem? Pak vsaďte na jednoduchost – bílé dveře se hodí do jakéhokoliv interiéru a příjemně ho prosvětlí. Bílé dveře jsou doslova

Plancher s.r.o. - široký výběr vinylových podlah pro bytové i komerční prostory

Firemní » Propagace Produktů aktuálně » 27. únor, 2019

Plancher s.r.o. - široký výběr vinylových podlah pro bytové i komerční prostory Nákup a vhodný výběr té správné podlahové krytiny je nesmírně důležitý a rozhodně není dobré jej podceňovat. Kvalitní a odolná podlaha s na dotek příjemným povrchem může výrazně zvýšit komfort Vašeho bydlení, naopak při chybně zvoleném produktu toho můžete časem litovat – ať už

Vinylové podlahy Gerflor Creation 30 - ideální volba do domácnosti

Firemní » Propagace Produktů aktuálně » 31. leden, 2019

Vinylové podlahy Gerflor Creation 30 - ideální volba do domácnosti Zařizujete nebo rekonstruujete byt nebo dům a hledáte podlahu, která bude vhodná do různých místností a přizpůsobí se různým podmínkám? Vyzkoušejte vinylovou podlahu Gerflor Creation 30, která vás nadchne francouzským designem a všestranností. Kam lze podlahu Gerflor Creation 30 instalovat