23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Kupujete nové interiérové dveře? Akční sety vám mohou ušetřit tisíce

Přidej článek

Kupujete nové interiérové dveře? Akční sety vám mohou ušetřit tisíce

Zařizujete si novou domácnost, kancelář nebo třeba vnitřek restaurace či hotelu? Nebo snad obdobný, stávající prostor rekonstruujete? Pak budou vedle nábytku, podlah, koberců, svítidel a jiných doplňků hrát stěžejní roli interiérové dveře, při jejichž výběru vám mohou, zvlášť v případě většího množství odebraných kusů, ušetřit značné peníze tzv. akční sety. Jak při jejich koupi postupovat a jaké modely dnes frčí?

Podle čeho vybírat interiérové dveře?

Nabídka interiérových dveří je velice rozsáhlá. Před tím, než se rozhodnete konkrétní prostor mezi futry vyplnit, zajímejte se proto hlavně o následující atributy:

·         rozměr,

·         materiál,

·         povrch,

·         výplň,

·         způsob otevírání,

·         dekor,

·         barva,

·         cena.

Poté, co si sami nebo za pomoci proškolených odborníků stanovíte alespoň přibližnou představu o tom, jaké dveře budou oddělovat kuchyň od obýváku, dětský pokoj od chodby nebo třeba kancelář od zasedací místnosti, vrhněte se na výběr konkrétních modelů. Věřte přitom, že i v případě kvalitních dveří se dnes již můžete dostat na velice slušnou cenu.

Akční sety umožňují koupit interiérové dveře s výraznou úsporou

Velikou příležitostí, jak ušetřit jsou akční sety dveří, které v České republice hojně nabízí například zavedená a dlouholetými zkušenostmi zákazníků prověřená firma Plancher. Podstatou akčních setů je, že v jednom balíčku koupíte nejen dveřní křídla, ale zároveň i kliku a zárubeň. Jinak řečeno, ke dveřím obdržíte navíc nezbytné příslušenství zdarma.

Výhodou je, že v akčních setech lze nakoupit dveře v nejrůznějších variantách; plné i prosklené, otočné i posuvné.

Jaké interiérové dveře dneska frčí?

Podle aktuálních trendů lze doporučit dveře do interiéru hned od několika výrobců, které jsou trendy a technologie jejich výroby vychází z dlouholetých zkušeností.

Interiérové dveře Porta Doors: kvalitní vrstvené dřevo a více než 100 variant

Již přes 20 let se vysoké popularitě těší interiérové dveře Porta Doors, které se vyrábějí ve více než 30 typech a celkem více než 100 různých variantách v plném i proskleném provedení. Své využití tak naleznou v domech, bytech, kancelářích, ale k mání jsou i speciální kategorie pro specifické prostory vyžadující zvýšenou odolnost (hotely, průmyslové haly atd.).

 Poznávacím znamením dveří Porta Doors jsou zejména:

·         solidní konstrukce z vysoce kvalitního vrstveného dřeva,

·         prvky z překližky a dřevotřísky,

·         povrchy z dýhy, laminátu i fólie,

·         otočná i posuvná provedení.

V rámci akčního setu lze koupit například dveře Porta Decor, Porta Fit nebo Porta Line.

Interiérové dveře Verte Doors: Moderní značka pro milovníky kreativity

Dlouhodobému vzestupu se těší značka Verte Doors, která se zaměřuje na nejnovější trendy s cílem uspokojit nejnáročnější zákazníky co do kreativního designu, vysoké jakosti a dlouhé životnosti. V nabídce se nachází otočné i posuvné interiérové dveře Verte Doors, přičemž sortiment zahrnuje i dveře dvoukřídlé. Velice oblíbená je navíc služba přizpůsobení dveří na míru dané místnosti (ložnici, obýváku, kuchyně, koupelny, toalety, dětského pokoje, šatny atd.).

Při výrobě produktů Verte Doors je kladen zvýšený důraz na použití nejnovějších postupů a inovativních technologií, z nichž příkladně vystupuje technologie obvodového krytí dveří. Ta spočívá v ukrytí spoje do vnitřku polodrážky. V důsledku toho je tak téměř nemožné tyto spoje při běžném užívání pozorovat. Navíc, vedle estetického efektu je tímto posilněna i odolnost dveří Verte Doors proti mechanickému poškození.

Zárubeň a kliku zdarma obdržíte při koupi Verte Doors Model B či Model G.

Popularitě mezi náročnými zákazníky se těší také interiérové dveře Invado s patentovanou metodou dýhování

Tradici delší než 20 let se těší také polská značky Invado, jejíž interiérové dveře jsou navrhovány dle nejnovějších evropských trendů a po vzoru nejvýznamnějších hráčů na trhu. Vedle toho mají však interiérové dveře Invado výhodu širokého cenového rozpětí, kdy i za poměrně málo peněz můžete pořídit skutečně atraktivní a kvalitní dveře:

·         z dřevotřísky či voštiny,

·         potažené CLP laminátem či dýhované,

·         plné i prosklené.

Při výrobě je používána patentovaná metoda dýhování.

Jako akční sety (dveře + klika a zárubeň zdarma) lze zakoupit například modely Invado Linea Forte, Invado Norma Decor, Invado Gemini, Invado Virgo a další.

Interiérové dveře Erkado lákají na odolné syntetické materiály

Charakteristické pro interiérové dveře Erkado jsou kvalitní syntetické materiály, které se dnes těší vysoké oblíbenosti zejména díky vysoké odolnosti proti mechanickému i chemickému poškození a vlhkosti, dlouhé životnosti a nižší ceně oproti přírodním materiálům. Nejvěrněji kopírují strukturu dřeva interiérové dveře Erkado s povrhy Greko a Finish.

Jako akční sety se zárubní a klikou zdarma lze koupit dveře Erkado Forsycie a Erkado Frézie.

Nevíte si rady? Specializované firmy nabízí prodej, montáž i servis dveří

Pokud nevíte, jaké interiérové dveře by se nejlépe hodily do vašeho obýváku, ložnice, pokoje či třeba kanceláře, nestyďte se požádat o pomoc specializovanou firmu. Kompletní služby zahrnující prodej, montáž i servis nabízí již dříve jmenovaná a dlouhodobě prověřená společnost Plancher.cz.

Mohlo by Vás zajímat:

Hledáte dokonalé dveře? Bílé padnou do každého interiéru!

Jaké interiérové dveře vybrat? Foliované, laminátové nebo dýhované?

Ideální materiál pro dveře? CPL laminát

Autor: Plancher s.r.o.

Více informací naleznete na "https://www.plancher.cz/akce"

Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 3,3 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
Život Dětem

Zprávy a aktuality

Kupujete nové interiérové dveře? Akční sety vám mohou ušetřit tisíce

Firemní » Propagace Produktů aktuálně » 02. květen, 2019

Kupujete nové interiérové dveře? Akční sety vám mohou ušetřit tisíce Zařizujete si novou domácnost, kancelář nebo třeba vnitřek restaurace či hotelu? Nebo snad obdobný, stávající prostor rekonstruujete? Pak budou vedle nábytku, podlah, koberců, svítidel a jiných doplňků hrát stěžejní roli interiérové dveře, při jejichž výběru vám mohou, zvlášť v případě

Hledáte dokonalé dveře? Bílé padnou do každého interiéru!

Firemní » Propagace Produktů aktuálně » 02. duben, 2019

Hledáte dokonalé dveře? Bílé padnou do každého interiéru! Modernizujete nebo předěláváte interiér a nevíte si rady s výběrem těch správných dveří? Lámete si hlavu, jak jejich vzhled sladit s dekorem podlah a ostatním nábytkem? Pak vsaďte na jednoduchost – bílé dveře se hodí do jakéhokoliv interiéru a příjemně ho prosvětlí. Bílé dveře jsou doslova

Plancher s.r.o. - široký výběr vinylových podlah pro bytové i komerční prostory

Firemní » Propagace Produktů aktuálně » 27. únor, 2019

Plancher s.r.o. - široký výběr vinylových podlah pro bytové i komerční prostory Nákup a vhodný výběr té správné podlahové krytiny je nesmírně důležitý a rozhodně není dobré jej podceňovat. Kvalitní a odolná podlaha s na dotek příjemným povrchem může výrazně zvýšit komfort Vašeho bydlení, naopak při chybně zvoleném produktu toho můžete časem litovat – ať už

Vinylové podlahy Gerflor Creation 30 - ideální volba do domácnosti

Firemní » Propagace Produktů aktuálně » 31. leden, 2019

Vinylové podlahy Gerflor Creation 30 - ideální volba do domácnosti Zařizujete nebo rekonstruujete byt nebo dům a hledáte podlahu, která bude vhodná do různých místností a přizpůsobí se různým podmínkám? Vyzkoušejte vinylovou podlahu Gerflor Creation 30, která vás nadchne francouzským designem a všestranností. Kam lze podlahu Gerflor Creation 30 instalovat