Propagace Produktů - Aktualne.PrahaNaDlani.cz http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/propagace-produktu.html cs Copyright 2018, Aktualne.PrahaNaDlani.cz. All Rights Reserved. Wed, 20 Jun 2018 03:33:17 -1000 Wed, 20 Jun 2018 03:33:17 -1000 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss PrahaNaDlani.cz - AktualnePropagace Produktů RSS kanál - Poslední zprávy - poslední články, zprávy a aktuality s tématem Propagace Produktů. Aktuální zpravodajství vždy na serveru Aktualne.PrahaNaDlani.cz Aktualne.PrahaNaDlani.cz - Prehled zpravodajstvi http://aktualne.prahanadlani.cz/img/aktualne-prahanadlani-rss.png http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/propagace-produktu.html Jaké maso se hodí na různé typy party a oslav?http://aktualne.prahanadlani.cz/propagace-produktu/1102693-jake-maso-se-hodi-na-ruzne-typy-party-a-oslav-.html

Jaké maso se hodí na různé typy party a oslav?

Nešťastná volba masa už pokazila dojem z nejedné oslavy. Masa bylo málo, nebo se připravovalo déle, než bylo v plánu a ve většině případů bylo potřeba vymyslet náhradní řešení, aby hosté neumřeli hlady. Správný výběr masa vám ušetří starosti.

Poradíme vám, jaké maso na gril vybrat podle délky pečení a kolik ho nakoupit, aby se najedli všichni.

Drůbež na gril

Voňavá kuřata, krůty nebo krocani jsou oblíbenou pochoutkou dětí i dospělých. Na libovém drůbežím mase si pochutnávají zejména dámy, držící štíhlou linii, ale i opravdoví gurmáni, kteří vědí, jaký masitý poklad se v krůtě i krocanovi skrývá. Krůta i krocan v sobě totiž ukrývají 9 různých mas, z nichž každé chutná trošku jinak. Drůbež se hodí v podstatě na jakýkoliv druh oslavy nebo party.

Jak dlouho grilovat kuře, krůtu nebo krocana?

U kuřat počítejte s dobou grilování kolem 1 hodiny. U krůty a krocana se doba grilování prodlouží až na 3 hodiny.

Kolik drůbežího nakoupit na party?

Počítejte s půl kilem drůbežího masa na osobu. Ale pozor! Není váha jako váha. Například 16kg krocan v sobě má zhruba 4 kg kostí a 30 % své zbývající hmotnosti ztratí při grilování. Tzn., že 16kg krocan má na sobě ve skutečnosti zhruba 8,5 kg masa pro hosty. Z takového krocana se nají 17 lidí.

Hovězí a vepřová kýta na gril

Po hovězí nebo vepřové kýtě se vaši hosté budou oblizovat „až za ušima“. Je to libové maso skvělé chuti a ugrilovat ho zvládnou i naprostí grilovací začátečníci.

Jak dlouho grilovat vepřovou nebo hovězí kýtu?

Kus zabalené vepřové nebo hovězí kýty v alobalu se griluje přibližně 3 hodiny. Počítejte s roztopením grilu a začátkem grilování ještě před party, aby hostům příliš nevyhládlo. U hovězí kýty nepřepískněte dobu grilování. Snadno se vysuší.

Kolik kýty nakoupit na party?

Půl kila kýty na člověka by mělo stačit. U kýty odpadá starost s počítáním, protože uvnitř masa nejsou žádné kosti. Je potřeba kýtu dopředu naložit, aby byla šťavnatá a chutná i vevnitř.

Sele na gril

Naložené sele na gril. Ideální maso na větší akce, svatby nebo obecní veselky. Díky velké rozmanitosti druhů masa potěší chlapy i něžné dámy a děti. Doporučujeme si nechat selátko naložit. Uspoří vám to hlavně čas, ale i místo.

Jak dlouho grilovat sele?

U 20 – 30kg selátka počítejte s minimálně 3 hodinami rožnění. Po dvou hodinách sundejte ze selete alobal a nařežte kůži. Jakmile kůže zezlátne, ořežte ji a podávejte hostům. Pak už stačí jen dopékat a okrajovat.

Kolika kilové sele koupit?

25 lidí s přehledem sní 20 kilové vykuchané selátko. Objednávejte sele nebo prase podle počtu hostů. Pokud budete mít na party děti, můžete koupit menší.

Mohlo by vás zajímat: Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém!

Tele na gril

Festivaly, obecní setkání, velké svatby… příležitostí je mnoho, kdy sestavit obrovský gril na téměř půl tunové tele. Na takového „macka“ se vyplatí obsluha grilu a celý set grilu i s masem a naložením si objednat.

Jak dlouho grilovat tele?

Takové telátko se griluje okolo 7 hodin. Proto je potřeba začít opravdu včas, aby hosté nebo návštěvníci akce měli brzy co jíst.

Kolika kilové tele koupit?

Opět počítejte s půl kilem masa na osobu. Obrovská svatba, nebo 500 lidí na vesnické veselce se určitě nají.

Nemáte maso ani gril?

Ušetřete si starosti s masem i s grilem. Využijte služeb profíků na oslavy z Party pohotovosti, kteří pro vás vyberou nejlepší maso u místních řezníků, naloží jej, připraví na tyč a zabalí do alobalu. K masu si u Party pohotovosti můžete zapůjčit i gril. Na výběr máte z několika druhů. Od menších grilů na drůbež, přes střední na kýty, až po gril na 400 kg masa. Půjčit si můžete také party stany i party vybavení. Nezapomeňte objednat pivo a pořádně si to užít.

Už víte, jaké maso budete na další oslavě grilovat? Jestli stále váháte, v Party pohotovosti vám vždy dobře poradí.

Wed, 07 Mar 2018 09:59:25 GMT