15. prosince, 2018 - svátek má Radana

Kupujete nové interiérové dveře? Akční sety vám mohou ušetřit tisíce

Přidej článek

Kupujete nové interiérové dveře? Akční sety vám mohou ušetřit tisíce

Zařizujete si novou domácnost, kancelář nebo třeba vnitřek restaurace či hotelu? Nebo snad obdobný, stávající prostor rekonstruujete? Pak budou vedle nábytku, podlah, koberců, svítidel a jiných doplňků hrát stěžejní roli interiérové dveře, při jejichž výběru vám mohou, zvlášť v případě většího množství odebraných kusů, ušetřit značné peníze tzv. akční sety. Jak při jejich koupi postupovat a jaké modely dnes frčí?

Podle čeho vybírat interiérové dveře?

Nabídka interiérových dveří je velice rozsáhlá. Před tím, než se rozhodnete konkrétní prostor mezi futry vyplnit, zajímejte se proto hlavně o následující atributy:

 • rozměr,
 • materiál,
 • povrch,
 • výplň,
 • způsob otevírání,
 • dekor,
 • barva,
 •  

Poté, co si sami nebo za pomoci proškolených odborníků stanovíte alespoň přibližnou představu o tom, jaké dveře budou oddělovat kuchyň od obýváku, dětský pokoj od chodby nebo třeba kancelář od zasedací místnosti, vrhněte se na výběr konkrétních modelů. Věřte přitom, že i v případě kvalitních dveří se dnes již můžete dostat na velice slušnou cenu.

Akční sety umožňují koupit interiérové dveře s výraznou úsporou

Velikou příležitostí, jak ušetřit jsou akční sety, které v České republice hojně nabízí například zavedená a dlouholetými zkušenostmi zákazníků prověřená firma Plancher. Podstatou akčních setů je, že v jednom balíčku koupíte nejen dveřní křídla, ale zároveň i kliku a zárubeň. Jinak řečeno, ke dveřím obdržíte navíc nezbytné příslušenství zdarma.

Výhodou je, že v akčních setech lze nakoupit dveře v nejrůznějších variantách; plné i prosklené, otočné i posuvné.

Jaké interiérové dveře dneska frčí?

Podle aktuálních trendů lze doporučit dveře do interiéru hned od několika výrobců, které jsou trendy a technologie jejich výroby vychází z dlouholetých zkušeností.

Interiérové dveře Porta Doors: kvalitní vrstvené dřevo a více než 100 variant

Již přes 20 let se vysoké popularitě těší interiérové dveře Porta Doors, které se vyrábějí ve více než 30 typech a celkem více než 100 různých variantách v plném i proskleném provedení. Své využití tak naleznou v domech, bytech, kancelářích, ale k mání jsou i speciální kategorie pro specifické prostory vyžadující zvýšenou odolnost (hotely, průmyslové haly atd.).

 Poznávacím znamením dveří Porta Doors jsou zejména:

 • solidní konstrukce z vysoce kvalitního vrstveného dřeva,
 • prvky z překližky a dřevotřísky,
 • povrchy z dýhy, laminátu i fólie,
 • otočná i posuvná provedení.

V rámci akčního setu lze koupit například dveře Porta Decor, Porta Fit nebo Porta Line.

Interiérové dveře Verte Doors: Moderní značka pro milovníky kreativity

Dlouhodobému vzestupu se těší značka Verte Doors, která se zaměřuje na nejnovější trendy s cílem uspokojit nejnáročnější zákazníky co do kreativního designu, vysoké jakosti a dlouhé životnosti. V nabídce se nachází otočné i posuvné interiérové dveře Verte Doors, přičemž sortiment zahrnuje i dveře dvoukřídlé. Velice oblíbená je navíc služba přizpůsobení dveří na míru dané místnosti (ložnici, obýváku, kuchyně, koupelny, toalety, dětského pokoje, šatny atd.).

Při výrobě produktů Verte Doors je kladen zvýšený důraz na použití nejnovějších postupů a inovativních technologií, z nichž příkladně vystupuje technologie obvodového krytí dveří. Ta spočívá v ukrytí spoje do vnitřku polodrážky. V důsledku toho je tak téměř nemožné tyto spoje při běžném užívání pozorovat. Navíc, vedle estetického efektu je tímto posilněna i odolnost dveří Verte Doors proti mechanickému poškození.

Zárubeň a kliku zdarma obdržíte při koupi Verte Doors Model B či Model G.

Popularitě mezi náročnými zákazníky se těší také interiérové dveře Invado s patentovanou metodou dýhování

Tradici delší než 20 let se těší také polská značky Invado, jejíž interiérové dveře jsou navrhovány dle nejnovějších evropských trendů a po vzoru nejvýznamnějších hráčů na trhu. Vedle toho mají však interiérové dveře Invado výhodu širokého cenového rozpětí, kdy i za poměrně málo peněz můžete pořídit skutečně atraktivní a kvalitní dveře:

 • z dřevotřísky či voštiny,
 • potažené CLP laminátem či dýhované,
 • plné i prosklené.

Při výrobě je používána patentovaná metoda dýhování.

Jako akční sety (dveře + klika a zárubeň zdarma) lze zakoupit například modely Invado Linea Forte, Invado Norma Decor, Invado Gemini, Invado Virgo a další.

Interiérové dveře Erkado lákají na odolné syntetické materiály

Charakteristické pro interiérové dveře Erkado jsou kvalitní syntetické materiály, které se dnes těší vysoké oblíbenosti zejména díky vysoké odolnosti proti mechanickému i chemickému poškození a vlhkosti, dlouhé životnosti a nižší ceně oproti přírodním materiálům. Nejvěrněji kopírují strukturu dřeva interiérové dveře Erkado s povrhy Greko a Finish.

Jako akční sety se zárubní a klikou zdarma lze koupit dveře Erkado Forsycie a Erkado Frézie.

Nevíte si rady? Specializované firmy nabízí prodej, montáž i servis dveří

Pokud nevíte, jaké interiérové dveře by se nejlépe hodily do vašeho obýváku, ložnice, pokoje či třeba kanceláře, nestyďte se požádat o pomoc specializovanou firmu. Kompletní služby zahrnující prodej, montáž i servis nabízí již dříve jmenovaná a dlouhodobě prověřená společnost Plancher.cz. Její nabídce navíc momentálně dominuje limitovaná akce na montáž dveří + obložky včetně materiálů s velmi výhodnou cenovkou 1.050,- Kč bez DPH za jeden kus dveří.

Mohlo by Vás zajímat:

Hledáte dokonalé dveře? Bílé padnou do každého interiéru!

Jaké interiérové dveře vybrat? Foliované, laminátové nebo dýhované?

Autor: Plancher s.r.o.

Více informací naleznete na "http://www.plancher.cz/akce/akcni-dvere-od-invado"

Kuba - Dovolená a zájezdy
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 3,9 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku

Zprávy a aktuality

Kupujete nové interiérové dveře? Akční sety vám mohou ušetřit tisíce

Firemní » Propagace Služeb aktuálně » 03. prosinec, 2018

Kupujete nové interiérové dveře? Akční sety vám mohou ušetřit tisíce Zařizujete si novou domácnost, kancelář nebo třeba vnitřek restaurace či hotelu? Nebo snad obdobný, stávající prostor rekonstruujete? Pak budou vedle nábytku, podlah, koberců, svítidel a jiných doplňků hrát stěžejní roli interiérové dveře, při jejichž výběru vám mohou, zvlášť v případě

Koncert Společná věc

Firemní » Propagace Služeb aktuálně » 07. srpen, 2018

Přijměte pozvání na 12. ročník koncertů Společná věc. K vrcholům podzimních kulturních akcí v Praze bude bezesporu patřit koncert Společná věc konající se 2. listopadu 2018, od 19:00 hod. v Betlémské kapli. Neopakovatelný umělecký zážitek přináší hra Tomáše Pfeiffera na Vodnářský zvon s doprovodem velkoplošné projekce. Jednotlivé skladby koncertu jsou

Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém!

Firemní » Propagace Služeb aktuálně » 31. červenec, 2018

Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém! Jednou z nejoblíbenějších letních činností se v posledních letech stalo grilování. Milovníkům křupavé kůžičky a lahodného masíčka se sliny sbírají už od časného jara. Maso, které si připravíte na čerstvém vzduchu, a přizvete na něj svou rodinu a přátele, má zcela jinou chuť. Pokud pro vás není letní