24. dubna, 2018 - svátek má Jiří

4 rady co dělat, když si zabouchnete klíče.

Přidej článek

Zabouchnuté klíče v autě nebo bytě? Komu se to nikdy nestalo?

Známe to asi každý, uspěchaný den, nic se nedaří tak, jak má, a v okamžiku, kdy pospícháte na důležitou schůzku, rande, kávu, nebo pivo s přáteli, stačí malý okamžik nepozornosti a původní plány jsou rázem fuč.

Co v takové chvíli dělat?

Existuje několik variant. V případě zabouchnutého auta se nabízí rozbití okénka a otevření dveří rukou zevnitř, což má však svá úskalí. Za prvé si tak způsobíte nemalou škodu a budete muset navíc řešit ještě výměnu okénka v servisu, což může vyjít draho, a ani strávený čas s tím spojený není zadarmo. Druhý problém bývá, že pokud je auto uzamčeno, bezpečnostní systém deaktivuje vnitřní kličky dveří a tím Vám původně zamýšlený plán překazí.

V případě zabouchnutých dveří u rodinného domu je možnost rozbití okna, což sebou nese opět další náklady a starosti, nebo (a to i v případě činžovních domů), vyražení dveří, kde už se však dostanete s částkou za následnou opravu do tisíců korun.

Jaké je nejlepší řešení?

V mnoha situacích je jistě nejjednodušším, nejefektivnějším a zároveň také nejlevnějším řešením zavolání zámečníka. Je však potřeba si dobře vybrat, neboť některé méně profesionální firmy používají k otevírání dveří poněkud násilné metody a tak Vám mohou, i přesto, že byste takovou potíž od profesionála nečekali, rovněž způsobit drobné i větší škody. Zásadní je to pak v případě dražších typů dveří nebo při otevírání aut nových typů středních i vyšších tříd. Proto je potřeba si vždy správně vybrat a pro tyto případy mít nejlépe již kontakt na zkušeného zámečníka uložený ve Vašem mobilním telefonu.

Jde to i bez poškození.

Zkušené zámečnické firmy, které jdou s dobou, se zajímají o nové trendy a technologie v oboru, absolvují různá školení, doplňují svoji výbavu o moderní nástroje a přípravky a proto dokáží otevřít téměř jakékoliv dveře přes zámek, a tudíž bez poškození, nebo jen s minimální, lehce a levně opravitelnou újmou. A volba právě takového zkušeného zámečníka je pak tou nejlepší variantou, která Vám v už tak dost vypjaté situaci ušetří značnou část peněz, ale i také starostí a času. A jak řekl Albert Einstein: "Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit".

Zkušený zámečník - klíč k úspěchu.

Pokud byste si tedy i Vy v budoucnu rádi usnadnili podobnou obtíž, nechcete takovou věc řešit ve stresu pod tíhou situace (a že se takové nepříjemnosti stávají vždy v ten nejméně vhodný okamžik), ve spěchu hledat na internetu neznámého zámečníka, můžete si pro jistotu právě teď uložit telefonní číslo 722 454 085 (v provozu Nonstop), a tak se navíc spolehnout, že pokud se takováto nehoda přihodí někdy i Vám (což Vám tímto opravdu nepřejeme), přijede Vám na pomoc zkušený profesionál, soukromník s mnohaletou praxí, který Vám rád, ochotně a s přátelským přístupem otevře Vaše dveře rychle, levně, odborně a bez poškození. 

Bob Lock (zámečnická pohotovost Praha)

Váš spolehlivý a rychlý partner v nesnázích.

 

„Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.“

Zdroj: https://citaty.net/citaty-o-case/

 

„Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.“

Zdroj: https://citaty.net/citaty-o-case/

 

Autor: Zámečnická pohotovost Bob Lock

Více informací naleznete na "http://www.oteviranidveri.cz"

Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 2,7 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
Centrum Paraple

Zprávy a aktuality

Tři školácké chyby při grilování – Poradíme, jak se jim vyhnout

Firemní » Propagace Služeb aktuálně » 28. březen, 2018

Tři školácké chyby při grilování – Poradíme, jak se jim vyhnout V grilování patříme ke světové špičce. Více než 10x ročně griluje každý čtvrtý Čech. I přes to je špatná příprava masa jedním ze tří školáckých chyb, které při grilování opakovaně děláme. Jaké to jsou a jak se jim vyhnout poradí Party-pohotovost – specialista na grily a šťavnaté

Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém!

Firemní » Propagace Služeb aktuálně » 07. březen, 2018

Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém! Jednou z nejoblíbenějších letních činností se v posledních letech stalo grilování. Milovníkům křupavé kůžičky a lahodného masíčka se sliny sbírají už od časného jara. Maso, které si připravíte na čerstvém vzduchu, a přizvete na něj svou rodinu a přátele, má zcela jinou chuť. Pokud pro vás není letní

Level 1 - Základní kurz sebeobrany

Firemní » Propagace Služeb aktuálně » 29. prosinec, 2017

Vánoce jsou za námi a je na čase začít myslet na rok 2018. Přihlaste se ještě dnes do základního kurzu sebeobrany, který začíná v lednu. Buďte připraveni na vše, co si na vás nový rok nachystá! NAUČTE SE BRÁNIT ZVYŠTE SI SEBEVĚDOMÍ ROZVÍJEJTE SVÉ DOVEDNOSTI NAUČTE SE LÉPE A RYCHLEJI REAGOVAT VYZKOUŠEJTE NĚCO NOVÉHO POTKEJTE ZAJÍMAVÉ LIDI ...A

4 rady co dělat, když si zabouchnete klíče.

Firemní » Propagace Služeb aktuálně » 12. prosinec, 2017

Zabouchnuté klíče v autě nebo bytě? Komu se to nikdy nestalo? Známe to asi každý, uspěchaný den, nic se nedaří tak, jak má, a v okamžiku, kdy pospícháte na důležitou schůzku, rande, kávu, nebo pivo s přáteli, stačí malý okamžik nepozornosti a původní plány jsou rázem fuč. Co v takové chvíli dělat? Existuje několik variant. V případě zabouchnutého auta