Propagace Služeb - Aktualne.PrahaNaDlani.cz http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/propagace-sluzeb.html cs Copyright 2018, Aktualne.PrahaNaDlani.cz. All Rights Reserved. Tue, 24 Apr 2018 22:43:54 -1000 Tue, 24 Apr 2018 22:43:54 -1000 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss PrahaNaDlani.cz - AktualnePropagace Služeb RSS kanál - Poslední zprávy - poslední články, zprávy a aktuality s tématem Propagace Služeb. Aktuální zpravodajství vždy na serveru Aktualne.PrahaNaDlani.cz Aktualne.PrahaNaDlani.cz - Prehled zpravodajstvi http://aktualne.prahanadlani.cz/img/aktualne-prahanadlani-rss.png http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/propagace-sluzeb.html Tři školácké chyby při grilování – Poradíme, jak se jim vyhnouthttp://aktualne.prahanadlani.cz/propagace-sluzeb/1140942-tri-skolacke-chyby-pri-grilovani-poradime-jak-se-jim-vyhnout.html

Tři školácké chyby při grilování – Poradíme, jak se jim vyhnout

V grilování patříme ke světové špičce. Více než 10x ročně griluje každý čtvrtý Čech. I přes to je špatná příprava masa jedním ze tří školáckých chyb, které při grilování opakovaně děláme. Jaké to jsou a jak se jim vyhnout poradí Party-pohotovost – specialista na grily a šťavnaté maso.

Grilovací nešvary ve třech bodech

1.     školácká chyba – špatné čištění grilu

Často se na čistotu grilu zapomíná. Na roštu zůstávají nečistoty z minulého grilování, na kterých si mezitím pochutnal hmyz, a tak není příliš hygienické plácnout na minimálně týden staré zbytky šťávy z vepřového, kuřecí a zeleninu. Dbejte na čistotu. Odrazí se i v chuti masa.

Party-pohotovost radí: Stačí vzít do ruky hadr, špachtli a v případě velkého zaneřádění i čisticí prostředek na grily. Před každým použitím je potřeba rošt grilu vypálit. Dokud se z něho kouří, je špinavý. Jakmile se z něho kouřit přestane, je vypalování dokončené. Po vypalování je třeba rošt očistit drsným kartáčem.

TIP Party-pohotovosti: Nemáte na čem grilovat nebo je pro vaši oslavu váš gril příliš malý? Uspořádejte ji s námi. Půjčíme vám gril na kuře, na hovězí i vepřovou kýtu, gril na sele i na téměř půltunového býčka. Všechny grily jsou jako ze škatulky, a tak se s jejich čištěním nemusíte zdržovat.

2.     školácká chyba – málo masa a špatný druh

Plánujete malou oslavu pro 20 – 25 lidí? Nebo dokonce svatbu či obecní veselku pro 300 – 500 lidí? Ať tak nebo tak, v každém případě musíte počítat. U drůbeže a kýty počítejte s půl kilem masa na osobu, u selete vám pro 25 lidí stačí 20kg vykuchané sele. Pro několik stovek lidí se hodí tele nebo mladý býček. Pozor na hovězí maso. Špatně zvolený druh bude chutnat jako podrážka.

Party-pohotovost radí: Pokud nebude hovězí maso dobře vyzrálé, bude tuhé. Vepřové maso zrát nenechávejte, zkazilo by se. Drůbež, zakoupená v supermarketu většinou pouští vodu, a tak se vám často nepodaří udržet ji šťavnatou a chutnou.

TIP Party-pohotovosti: Rádi vám poradíme, jaké maso se pro vaši oslavu perfektně hodí. Stačí nám dát vědět, kolik lidí budete hostit a co vám chutná. V naší nabídce najdete osvědčené druhy masa, které pro vás vybíráme u českých chovatelů. Připravíme pro vás hovězí i vepřovou kýtu, kuřata, krůty a krocany, ale i sele nebo telátko.

3.     školácká chyba – příliš koření

Maso samo o sobě má skvělou chuť. Šťavnatá kýta, vypečená kůže selete, kůrčička na kuřátku… Tyhle skvělé chutě jsme schopni během pár vteřin dokonale zabít směsí soli, česneku, pepře, papriky, chili, piva, kečupu, cukru, citrónu, octa, bazalky, kapari, worchestru… prostě ho „vylepšit“ co nejvíc to jde. Narvat ho chutí. Napěchovat ho kořením. Nabušit ho k prasknutí výtečnými ingrediencemi. Ale znáte to… méně je někdy více a u masa to platí dvojnásob.

Party-pohotovost radí: Nechte vyniknout chuť masa. Jeho charakter a vůni. Marinování některých druhů masa je nutné. Třeba u selete a telete se bez naložení neobejdete. Maso bude pak mnohem křehčí. Ale všeho s mírou. Maso dopředu příliš nesolte. Sůl z něj vytáhne vodu a maso tím zbytečně vysušíte.

TIP Party-pohotovosti: Chcete se vytáhnout skvělou chutí masa bez obav, že kořenění přepísknete? Nechte to na nás. Podle přání vám maso naložíme a přidáme vám k němu i marinádu na potírání. Pokud budete chtít, naložené maso na gril vám připravíme i na tyč, zadrátujeme a zabalíme do alobalu. 

Tým Party-pohotovosti je pro vás k dispozici 365 dní v roce

Plánujete rodinnou oslavu nebo setkání? Svěřte svou party do našich rukou. Party-pohotovost je vám k dispozici 7 dní v týdnu od 8 do 20 hodin v centru Prahy.

Máte malé auto a potřebujete velký gril? Můžete si od nás půjčit přívěs, nebo nechat dopravu na nás. Po dohodě vám gril přivezeme a po skončení oslavy si ho zase odvezeme.

Ani s pitím vás nenecháme na holičkách. Ke grilu a masu vám můžeme přibalit i pivo a pípu, ať to všechno hezky klouže do krku.

Starosti nechte na nás a užijte si oslavu s rodinou a přáteli.

Wed, 28 Mar 2018 09:18:07 GMT
Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém!http://aktualne.prahanadlani.cz/propagace-sluzeb/1102690-grilovane-selatko-na-vasi-zahrade-zadny-problem-.html

Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém!

Jednou z nejoblíbenějších letních činností se v posledních letech stalo grilování. Milovníkům křupavé kůžičky a lahodného masíčka se sliny sbírají už od časného jara. Maso, které si připravíte na čerstvém vzduchu, a přizvete na něj svou rodinu a přátele, má zcela jinou chuť. Pokud pro vás není letní grilování novinkou, jistě už jste připravovali klobásky, párky nebo steaky. Co se ale posunout na vyšší level a ugrilovat sele? Tomu se vůbec nic nevyrovná. Tato lahůdka potěší každého. Hodí se na oslavu narozenin, jakoukoliv větší party, dokonce i na svatební hostinu. Nemáte gril na sele? Nevadí.

Párty pohotovost = půjčovna grilů a dalšího party vybavení

Párty pohotovost je půjčovna veškerého zařízení, které pokryje potřeby každé party. Od malého zahradního grilování, po velkou firemní akci. Půjčují grily, výčepní zařízení, pivní sety, party stany. V případě potřeby se postarají i o kompletní zajištění občerstvení a naloženého masa na gril (bez problému vám například přivezou až na vaší zahradu gril i s naloženým a připraveným seletem).

V nabídce jsou grily na sele, kýtu, kuřata, pro větší party také gril G60 3100, který pojme až 400 kg masa (mladý býk nebo tele). Na své si ale přijdou i pořadatelé menších grilovaček, například model G40 je určený pro grilování steaků, špízů, zeleniny a podobných dobrot.

Jak je to s dopravou?

Kompletní vybavení si můžete vyzvednout kdykoli osobně přímo v centru Prahy. Přesná adresa je Praha 5, Smíchov, ulice Svornosti 574. Parkování vám nebude dělat vrásky, půjčovna má své vlastní parkoviště. Vrácení může proběhnout také kdykoli, otevřeno je 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce (od 8:00 do 20:00).

Pokud nemáte dostatečně prostorné auto či dodávku, můžete si zapůjčit vozík, na kterém vše pohodlně odvezete (s nakládáním i vykládáním věcí vám samozřejmě v Party pohotovosti pomohou). Případně si můžete objednat dopravu veškerého zařízení na místo vaší akce (zařízení vám zaměstnanci Party pohotovosti přivezou a po skončení akce si jej opět vyzvednou). Vybavení smontují, zapojí a odborně zaškolí obsluhu. Sudy budou vychlazené, maso na grilu delikátní a vybavení bez chybičky a kompletní.

Slavte nonstop!

Rozhodli jste se uspořádat párty opravdu narychlo? Rozbil se vám gril? Nefunguje výčepní zařízení? Žádný problém! Party pohotovost je pro vás otevřena po celý rok. Provozovna v Praze 5 je otevřena každý den, včetně víkendů i svátků, od 8 do 20 hodin. Více informací na webu party-pohotovost.cz.

Wed, 07 Mar 2018 09:49:06 GMT
Level 1 - Základní kurz sebeobranyhttp://aktualne.prahanadlani.cz/propagace-sluzeb/981083-level-1-zakladni-kurz-sebeobrany.html

Vánoce jsou za námi a je na čase začít myslet na rok 2018. Přihlaste se ještě dnes do základního kurzu sebeobrany, který začíná v lednu. Buďte připraveni na vše, co si na vás nový rok nachystá!

  • NAUČTE SE BRÁNIT
  • ZVYŠTE SI SEBEVĚDOMÍ
  • ROZVÍJEJTE SVÉ DOVEDNOSTI
  • NAUČTE SE LÉPE A RYCHLEJI REAGOVAT
  • VYZKOUŠEJTE NĚCO NOVÉHO
  • POTKEJTE ZAJÍMAVÉ LIDI

...A BAVTE SE!

V základním kurzu sebeobrany se naučíte bránit proti základním způsobům útoku. Naučíte se včas reagovat, rozpoznat záměry agresora a co nejjednodušeji jeho útok zastavit. Rovněž zvýšíte kondici, která je jedním z předpokladů pro rychlé řešení sebeobranné situace. Kurz trvá 3 měsíce (15 lekcí).
​
Přihlášky do 4.1.2017.
Kapacita kurzu omezena.

Přihlašovat se (a klást dotazy) můžete zde: https://www.sebeobrana-praha.cz/rezervace

Lokalita: Nad Kapličkou 15, Praha 10
Datum: od 10.1.2018
Čas: středy 18:00 - 19:30
Cena: 3.450,-Kč
Délka kurzu: 15 lekcí

Fri, 29 Dec 2017 08:22:04 GMT
4 rady co dělat, když si zabouchnete klíče.http://aktualne.prahanadlani.cz/propagace-sluzeb/956732-4-rady-co-delat-kdyz-si-zabouchnete-klice-.html

Zabouchnuté klíče v autě nebo bytě? Komu se to nikdy nestalo?

Známe to asi každý, uspěchaný den, nic se nedaří tak, jak má, a v okamžiku, kdy pospícháte na důležitou schůzku, rande, kávu, nebo pivo s přáteli, stačí malý okamžik nepozornosti a původní plány jsou rázem fuč.

Co v takové chvíli dělat?

Existuje několik variant. V případě zabouchnutého auta se nabízí rozbití okénka a otevření dveří rukou zevnitř, což má však svá úskalí. Za prvé si tak způsobíte nemalou škodu a budete muset navíc řešit ještě výměnu okénka v servisu, což může vyjít draho, a ani strávený čas s tím spojený není zadarmo. Druhý problém bývá, že pokud je auto uzamčeno, bezpečnostní systém deaktivuje vnitřní kličky dveří a tím Vám původně zamýšlený plán překazí.

V případě zabouchnutých dveří u rodinného domu je možnost rozbití okna, což sebou nese opět další náklady a starosti, nebo (a to i v případě činžovních domů), vyražení dveří, kde už se však dostanete s částkou za následnou opravu do tisíců korun.

Jaké je nejlepší řešení?

V mnoha situacích je jistě nejjednodušším, nejefektivnějším a zároveň také nejlevnějším řešením zavolání zámečníka. Je však potřeba si dobře vybrat, neboť některé méně profesionální firmy používají k otevírání dveří poněkud násilné metody a tak Vám mohou, i přesto, že byste takovou potíž od profesionála nečekali, rovněž způsobit drobné i větší škody. Zásadní je to pak v případě dražších typů dveří nebo při otevírání aut nových typů středních i vyšších tříd. Proto je potřeba si vždy správně vybrat a pro tyto případy mít nejlépe již kontakt na zkušeného zámečníka uložený ve Vašem mobilním telefonu.

Jde to i bez poškození.

Zkušené zámečnické firmy, které jdou s dobou, se zajímají o nové trendy a technologie v oboru, absolvují různá školení, doplňují svoji výbavu o moderní nástroje a přípravky a proto dokáží otevřít téměř jakékoliv dveře přes zámek, a tudíž bez poškození, nebo jen s minimální, lehce a levně opravitelnou újmou. A volba právě takového zkušeného zámečníka je pak tou nejlepší variantou, která Vám v už tak dost vypjaté situaci ušetří značnou část peněz, ale i také starostí a času. A jak řekl Albert Einstein: "Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit".

Zkušený zámečník - klíč k úspěchu.

Pokud byste si tedy i Vy v budoucnu rádi usnadnili podobnou obtíž, nechcete takovou věc řešit ve stresu pod tíhou situace (a že se takové nepříjemnosti stávají vždy v ten nejméně vhodný okamžik), ve spěchu hledat na internetu neznámého zámečníka, můžete si pro jistotu právě teď uložit telefonní číslo 722 454 085 (v provozu Nonstop), a tak se navíc spolehnout, že pokud se takováto nehoda přihodí někdy i Vám (což Vám tímto opravdu nepřejeme), přijede Vám na pomoc zkušený profesionál, soukromník s mnohaletou praxí, který Vám rád, ochotně a s přátelským přístupem otevře Vaše dveře rychle, levně, odborně a bez poškození. 

Bob Lock (zámečnická pohotovost Praha)

Váš spolehlivý a rychlý partner v nesnázích.

 

„Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.“

Zdroj: https://citaty.net/citaty-o-case/

 

„Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.“

Zdroj: https://citaty.net/citaty-o-case/

 

Tue, 12 Dec 2017 22:57:52 GMT