Propagace Služeb - Aktualne.PrahaNaDlani.cz http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/propagace-sluzeb.html cs Copyright 2018, Aktualne.PrahaNaDlani.cz. All Rights Reserved. Wed, 24 Jan 2018 05:35:22 -1000 Wed, 24 Jan 2018 05:35:22 -1000 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss PrahaNaDlani.cz - AktualnePropagace Služeb RSS kanál - Poslední zprávy - poslední články, zprávy a aktuality s tématem Propagace Služeb. Aktuální zpravodajství vždy na serveru Aktualne.PrahaNaDlani.cz Aktualne.PrahaNaDlani.cz - Prehled zpravodajstvi http://aktualne.prahanadlani.cz/img/aktualne-prahanadlani-rss.png http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/propagace-sluzeb.html Level 1 - Základní kurz sebeobranyhttp://aktualne.prahanadlani.cz/propagace-sluzeb/981083-level-1-zakladni-kurz-sebeobrany.html

Vánoce jsou za námi a je na čase začít myslet na rok 2018. Přihlaste se ještě dnes do základního kurzu sebeobrany, který začíná v lednu. Buďte připraveni na vše, co si na vás nový rok nachystá!

  • NAUČTE SE BRÁNIT
  • ZVYŠTE SI SEBEVĚDOMÍ
  • ROZVÍJEJTE SVÉ DOVEDNOSTI
  • NAUČTE SE LÉPE A RYCHLEJI REAGOVAT
  • VYZKOUŠEJTE NĚCO NOVÉHO
  • POTKEJTE ZAJÍMAVÉ LIDI

...A BAVTE SE!

V základním kurzu sebeobrany se naučíte bránit proti základním způsobům útoku. Naučíte se včas reagovat, rozpoznat záměry agresora a co nejjednodušeji jeho útok zastavit. Rovněž zvýšíte kondici, která je jedním z předpokladů pro rychlé řešení sebeobranné situace. Kurz trvá 3 měsíce (15 lekcí).
​
Přihlášky do 4.1.2017.
Kapacita kurzu omezena.

Přihlašovat se (a klást dotazy) můžete zde: https://www.sebeobrana-praha.cz/rezervace

Lokalita: Nad Kapličkou 15, Praha 10
Datum: od 10.1.2018
Čas: středy 18:00 - 19:30
Cena: 3.450,-Kč
Délka kurzu: 15 lekcí

Fri, 29 Dec 2017 08:22:04 GMT
4 rady co dělat, když si zabouchnete klíče.http://aktualne.prahanadlani.cz/propagace-sluzeb/956732-4-rady-co-delat-kdyz-si-zabouchnete-klice-.html

Zabouchnuté klíče v autě nebo bytě? Komu se to nikdy nestalo?

Známe to asi každý, uspěchaný den, nic se nedaří tak, jak má, a v okamžiku, kdy pospícháte na důležitou schůzku, rande, kávu, nebo pivo s přáteli, stačí malý okamžik nepozornosti a původní plány jsou rázem fuč.

Co v takové chvíli dělat?

Existuje několik variant. V případě zabouchnutého auta se nabízí rozbití okénka a otevření dveří rukou zevnitř, což má však svá úskalí. Za prvé si tak způsobíte nemalou škodu a budete muset navíc řešit ještě výměnu okénka v servisu, což může vyjít draho, a ani strávený čas s tím spojený není zadarmo. Druhý problém bývá, že pokud je auto uzamčeno, bezpečnostní systém deaktivuje vnitřní kličky dveří a tím Vám původně zamýšlený plán překazí.

V případě zabouchnutých dveří u rodinného domu je možnost rozbití okna, což sebou nese opět další náklady a starosti, nebo (a to i v případě činžovních domů), vyražení dveří, kde už se však dostanete s částkou za následnou opravu do tisíců korun.

Jaké je nejlepší řešení?

V mnoha situacích je jistě nejjednodušším, nejefektivnějším a zároveň také nejlevnějším řešením zavolání zámečníka. Je však potřeba si dobře vybrat, neboť některé méně profesionální firmy používají k otevírání dveří poněkud násilné metody a tak Vám mohou, i přesto, že byste takovou potíž od profesionála nečekali, rovněž způsobit drobné i větší škody. Zásadní je to pak v případě dražších typů dveří nebo při otevírání aut nových typů středních i vyšších tříd. Proto je potřeba si vždy správně vybrat a pro tyto případy mít nejlépe již kontakt na zkušeného zámečníka uložený ve Vašem mobilním telefonu.

Jde to i bez poškození.

Zkušené zámečnické firmy, které jdou s dobou, se zajímají o nové trendy a technologie v oboru, absolvují různá školení, doplňují svoji výbavu o moderní nástroje a přípravky a proto dokáží otevřít téměř jakékoliv dveře přes zámek, a tudíž bez poškození, nebo jen s minimální, lehce a levně opravitelnou újmou. A volba právě takového zkušeného zámečníka je pak tou nejlepší variantou, která Vám v už tak dost vypjaté situaci ušetří značnou část peněz, ale i také starostí a času. A jak řekl Albert Einstein: "Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit".

Zkušený zámečník - klíč k úspěchu.

Pokud byste si tedy i Vy v budoucnu rádi usnadnili podobnou obtíž, nechcete takovou věc řešit ve stresu pod tíhou situace (a že se takové nepříjemnosti stávají vždy v ten nejméně vhodný okamžik), ve spěchu hledat na internetu neznámého zámečníka, můžete si pro jistotu právě teď uložit telefonní číslo 722 454 085 (v provozu Nonstop), a tak se navíc spolehnout, že pokud se takováto nehoda přihodí někdy i Vám (což Vám tímto opravdu nepřejeme), přijede Vám na pomoc zkušený profesionál, soukromník s mnohaletou praxí, který Vám rád, ochotně a s přátelským přístupem otevře Vaše dveře rychle, levně, odborně a bez poškození. 

Bob Lock (zámečnická pohotovost Praha)

Váš spolehlivý a rychlý partner v nesnázích.

 

„Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.“

Zdroj: https://citaty.net/citaty-o-case/

 

„Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.“

Zdroj: https://citaty.net/citaty-o-case/

 

Tue, 12 Dec 2017 22:57:52 GMT