14. srpna, 2018 - svátek má Alan

Sex, vztahy a rodina

Přidej článek

Vztahy: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Jaké šaty zvolily celebrity na dobročinný galavečer v Porto Cervu

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » Dnes

V pátek 10. srpna proběhl v italském městě Porto Cervo nadační večer organizace UNICEF s názvem Summer Gala 2018. Tato velkolepá charitativní akce se neobešla bez velkého množství celebrit. Podívejte se s námi, jaké známé osobnosti akci přišly podpořit a jaké slavnostní šaty zvolily. Ty nejlepší a nejhorší kousky najdete v našem článku!

Novinky.cz

První taneční krok je nejtěžší, říká mistr ČR v showdance Vítězslav Rázek

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » Dnes

První věta, kterou uslyší noví účastníci tanečních kurzů v taneční konzervatoři DanceTime na pražském Proseku, zní, že tanec je vlastně komunikace. Mistři ČR v showdance Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková říkají, že přistupují k výuce jinak než ostatní. Místo na drilování kroků a techniky kladou důraz na zážitky, emoce a mezilidské vztahy.

Novinky.cz

Proč stále více žen i mužů tajně touží po odhalení při nevěře

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » Dnes

Když se v manželském svazku nedaří, a jeden z partnerů nemá zájem na jeho udržení, je čas se rozejít. Málokdo v podobné situaci ale rovnou myslí na rozvod. Stále více žen i mužů místo toho raději zvolí jinou cestu - nevěru. A co víc, mnozí při ní chtějí být i přistiženi. Zajímá vás proč?

Novinky.cz

Závislost na hodnocení druhých souvisí s výchovou a zážitky z dětství

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 13. srpen, 2018

Naše sebevědomí a to, jak si vážíme sebe sama, se odvíjí od naší výchovy a zážitků z dětství. Tedy hlavně z rodiny. Prvních šest let je klíčových. Dítě musí mít pocit, že ho rodiče milují takové, jaké je. Respektují jeho individualitu a neotesávají ho podle nějakých nereálných představ. To neznamená, že si dítě smí dovolit cokoli, aby rodiče náhodou nezranili jeho osobnost. Naopak potřebuje cítit přesné hranice. Musí mít jasno v tom, co se smí a co se

Novinky.cz

Sedm otázek, podle kterých poznáte, že se k sobě opravdu hodíte

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 11. srpen, 2018

Sociální sítě a nejrůznější druhy seznamek nabízejí mnoho příležitostí, jak se seznámit. Jak ale poznat, že vámi vybraný protějšek je ten pravý? Podle odborníků je důležité se shodnout na následujících otázkách. Chcete se dozvědět, jaké to jsou?

Novinky.cz

Drobnosti, které výrazně posilují vztah

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 10. srpen, 2018

Jaké je tajemství šťastného, pevného a dlouhodobého vztahu? Je to finanční stabilita, schopnost komunikace nebo snad něco jiného? Kdo sází na velká gesta a majetek, možná bude překvapen. Úspěch se prý skrývá v každodenních maličkostech.

Novinky.cz

Disciplinovaní lidé si užívají kvalitnější sex, tvrdí vědci

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 09. srpen, 2018

Spontánnost je jedna z vlastností, která se ženám na mužích líbí. O to více zarážející zjištění je, že podle vědců mají kvalitnější sex lidé, kteří jsou naopak disciplinovaní a organizovaní.

Novinky.cz

Tipy, jak se dostat po rozvodu zpátky do sedla

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 08. srpen, 2018

Nejspíš jste si svůj život představovala jinak. Dům na hypotéku, dvě děti a milující manžel. Jenže život se nalinkovat nedá - pokud vám zbyly v uvozovkách jen ty děti, nezoufejte. Randění ve středním věku po rozvodu sice může být zpočátku složité, ale věřte, že až se dostanete zpátky do sedla, bude vám připadat stejně zábavné jako ve dvaceti. Navíc, co když na vás ten pravý stále někde čeká?

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

V sekci Sex, vztahy a rodina je zařazeno 135 zpráv / článků

123456789starší