23. října, 2018 - svátek má Teodor

Sex, vztahy a rodina

Přidej článek

Vztahy: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Proč se lidé v dlouhodobých vztazích více podobají svým partnerům

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 22. říjen, 2018

Nedávno svět obletěla série fotografií, na kterých byl zachycen známý herec a sex symbol přelomu tisíciletí Brad Pitt, jak se v průběhu let postupně stylizoval do podoby svých tehdejších partnerek. Ačkoli tato transformace může být na první pohled zábavná, pravdou je, že není zdaleka ojedinělá a podle vědců je to dokonce poměrně častý jev. Jak je to možné a co nás k tomu vede?

Novinky.cz

Jak posílit sebedůvěru u dítěte

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 19. říjen, 2018

Sebedůvěra je vlastnost, která je charakterizována důvěrou v sebe samého. Z velké části přitom závisí na úspěšných zkušenostech a podpoře okolí. V životě jedince je sebedůvěra ohromně důležitá, velmi souvisí se silnými stránkami, talenty a autentičností člověka. Podívejte se s námi, jak můžete podle kouče Jana Muhlfeita a Kateřiny Novotné, spoluautorů knihy Odemykání dětského potenciálu, posílit jako rodiče sebedůvěru svého dítěte.

Novinky.cz

Třetina mladých přiznává, že se rozešla přes SMS

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 18. říjen, 2018

Mobilní telefony sehrávají v našich životech stále větší roli. Nejenže jsme neustále na příjmu a jsme schopni jejich prostřednictvím komunikovat s celým světem, ale také díky němu a internetu získáváme okamžitě většinu informací, navazujeme nové vztahy, a dokonce je i ukončujeme. Bez mobilních telefonů a celého mobilního a online světa by dnes naše vztahy vypadaly jednoduše jinak.

Novinky.cz

Poradna: Když dítě nekomunikuje s dospělými

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 16. říjen, 2018

Špatná zkušenost může některé děti vést k utvoření bariér, které je mají chránit před vnějším světem. K odstranění těchto bariér je pak zapotřebí zejména čas a trpělivost.

Novinky.cz

Nejčastější důvody, které lidem brání vyrovnat se s rozchodem a jít dál

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 16. říjen, 2018

Každý, kdo si někdy prošel nepříjemným rozchodem, ví, jak bolestivá podobná zkušenost dokáže být a jak dlouho člověku trvá, než se z toho otřepe a jde dál. Někdy si ale lidé svůj uzdravující proces nevědomky sabotují a obírají se tak o šanci být znovu šťastní.

Novinky.cz

Singles, mingles aneb Jak se orientovat ve vztazích

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 14. říjen, 2018

Trendy se v současné době nevyhýbají ani mezilidským vztahům. Ty tam už jsou doby, kdy stačilo s někým žít a byli jste pár. Nyní je to mnohem složitější. Až má člověk někdy problém se v druzích vztahů orientovat.

Novinky.cz

Jak se ubránit každodenním útokům lží

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 13. říjen, 2018

Nepravda, klam, fikce, zkreslení, mýtus, vytáčka, faleš. Prostě stará známá lež ve všech podobách. Malá či velká, záměrná či neúmyslná. Vlastní všem živočišným druhům, zvířatům i člověku. Je v určitých případech oprávněná, nebo hodna odsouzení?

Novinky.cz

Projevy, které předurčují vztah k dlouhodobému trvání

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 12. říjen, 2018

„A žili spolu šťastně až do smrti”. Věta, nad kterou v dnešní době většina lidí jen mávne rukou s tím, že se jedná o pohádku. I tak je ale v nás tak hluboko zakořeněná, že doufáme v její naplnění, i když každé druhé manželství končí krachem. Jak poznat, jestli váš vztah aspiruje na pohádkový konec?

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

V sekci Sex, vztahy a rodina je zařazeno 110 zpráv / článků

123456789starší
RSS kanál této kategorieTweetni tuto stránku

TOP články ve zprávách