20. února, 2019 - svátek má Oldřich

Sex, vztahy a rodina

Přidej článek

Vztahy: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Pět kroků k záchraně manželství před rodícím se rozvodem

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » Dnes

Každý vztah může po několika letech projít krizí, kdy se v něm ani jeden z partnerů nebude cítit dobře. Oba se tak začnou sami sebe ptát, co se s jejich vzájemnou láskou stalo. Jak to, že si jsou najednou tak vzdálení a cizí, kam se poděly všechny ty sliby, které si při vstupu do manželství dali?

Novinky.cz

Poradna: Jak pomoci se syndromem ADHD v osmnácti letech

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » Dnes

Období dospívání je pro lidi s poruchou ADHD velmi náročné. Musí se naučit nějak kompenzovat příznaky, pracovat s impulzivitou, emočními výkyvy a k tomu se vyrovnávat s náročnými situacemi ve společnosti. Nemají to jednoduché sami, ani jejich nejbližší s nimi.

Novinky.cz

Lékaři jí předpovídali pár měsíců života, nyní má naději díky nové léčbě

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 19. únor, 2019

Šestiletá Anička z Děčína trpí nádorem v oblasti břicha. Ve třech letech podstoupila transplantaci kostní dřeně, hned několik chemoterapií, ale nic z toho nezafungovalo. Lékaři jí předpověděli jen pár měsíců života. Po dvou letech ale stále prospívá, dokonce se objevila nová naděje. V Brně pro ni vynalezli speciální vakcínu, která by jí měla s nemocí pomoci.

Novinky.cz

Vztah versus kamarádi: Kdy nastává problém

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 19. únor, 2019

Obzvláště v počáteční fázi vztahu je běžné, že se nemůžeme svého partnera nabažit a chceme s ním trávit každou volnou minutu. Problém ale nastává ve chvíli, kdy se ze zamilovanosti stane obsese. Přečtěte si sedm příznaků, které značí, že jste vy nebo váš partner až nezdravě posedlí svým vztahem.

Novinky.cz

Pro malé i velké hráče. Zabavte se deskovou hrou

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 19. únor, 2019

Ačkoli by se mohlo zdát, že s příchodem chytrých mobilů, spousty počítačových her nebo těch na konzolích klasickým „deskovkám“ odzvonilo, opak je pravdou. Deskové hry vůbec neztrácejí na oblíbenosti a dělají společnost dětem i dospělým v řadě domácností.

Novinky.cz

Jak muži dokázat, že ho skutečně milujete

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 15. únor, 2019

Způsobů, jak někomu dokázat, že ho milujete, je mnoho. Někdo dává přednost přímému verbálnímu vyjádření, jiný své city raději dokazuje činy. A samozřejmě to platí u obou pohlaví. Jak svému partnerovi kromě slovního vyjádření ukázat, že ho skutečně milujete?

Novinky.cz

Každá pátá žena si na Valentýna kupuje květinu sama

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 14. únor, 2019

Ženy květiny milují a radost či vyznání lásky skrz ně téměř vždy ocení. Přesto mnozí muži tuto skutečnost přehlíží. Jak jinak si vysvětlit výsledky průzkumu společnosti Fleurop, že si každá pátá žena na Valentýna kupuje kytici sama, jen aby nemusela nic vysvětlovat těm, kteří květiny od svých mužů dostávají pravidelně?

Novinky.cz

Proč jsou ve vztahu důležité hádky

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 14. únor, 2019

Spory k partnerským vztahům patří, a pokud nejsou příliš časté a závažné, dokáží příjemně pročistit vzduch. To potvrdila i nedávná studie, podle které 44 % párů přiznalo, že jedna hádka týdně dokáže zlepšit vzájemnou komunikaci. Co hádky vypovídají o vašem vztahu, a proč jsou tak důležité?

Centrum Paraple

V sekci Sex, vztahy a rodina je zařazeno 60 zpráv / článků

12345678starší