23. května, 2018 - svátek má Vladimír

Sex, vztahy a rodina

Přidej článek

Vztahy: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Hledám vhodného partnera aneb Co je pro single jedince důležitější než vzhled

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 22. květen, 2018

V určité životní etapě hledá každý člověk vhodného partnera pro život, někteří dokonce opakovaně. A každý má určitou představu o tom, jak by měl vypadat a čím by měl oplývat. Jedna schopnost, podle single jedinců ta nejdůležitější, by ale neměla chybět ani jednomu z nich - schopnost smysluplné konverzace.

Novinky.cz

Reprodukční mládí končí u mužů po čtyřicítce, pak se kvalita spermií horší

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 21. květen, 2018

Přestože se mužské pohlavní buňky tvoří průběžně po celý život, věk může výrazně ovlivnit kvalitu a množství spermií. Podle mnohých odborníků končí reprodukční mládí mužů po čtyřicítce, odkládat plození dětí na pozdější věk se tak nemusí vyplatit.

Novinky.cz

Co o ženách prozradí dlouhé prsty, velká prsa nebo barva vlasů

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 20. květen, 2018

Délka prstů na rukou, barva vlasů, očí, velikost rtů nebo ňader. Podle toho všeho se dá o ženě zjistit řada věcí. Tvrdí to odborníci ve své nejnovější studii, ve které se zaměřili na zjištění, co různé tělesné partie vypovídají o ženské inteligenci, osobnosti i zdraví.

Novinky.cz

Muži ztrácejí zájem o sex, uspokojení nacházejí jinde

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 19. květen, 2018

Sex jako takový přestává být pro mnohé muže atraktivní, a to zejména v souvislosti s plozením potomků. Mnohem atraktivnější jsou pro ně jiná lákadla jako zážitky, které je nestojí příliš úsilí a neriskují při nich odmítnutí. Podle odborníků tak společnost degraduje a odborníci očekávají, že již za 50 let se v Evropě jiné dítě než z umělého oplodnění nenarodí.

Novinky.cz

O čem sníme aneb Nejčastější sexuální fantazie

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 17. květen, 2018

Zdravý sexuální život patří mezi základní stavební kameny každého vztahu. Lidé se ale často stydí svěřit se svými sexuálními fantaziemi svému protějšku, protože se bojí nepochopení a pocitu zahanbení. To je ale škoda. Sexuální terapeuti po celém světě se totiž shodují, že i nevšední erotické fantazie jsou zcela přirozené a nejsou zdaleka tak výjimečné. Přečtěte si pět nejčastějších.

Novinky.cz

Narcisté mají řadu negativních vlastností, přesto jim ženy málokdy odolají

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 15. květen, 2018

Lehká míra narcismu je přirozeně v každém z nás. U někoho se ale projevuje v mnohem větší míře a již se nejedná o banalitu, nýbrž poruchu osobnosti. Ve většině případů se přitom jedná o muže, z pohledu sexuality velmi žádané muže. Přestože své chování mnozí z nich neumějí skrývat, i na velmi chytré ženy fungují jako magnet.

Novinky.cz

Maličkosti, které vašemu partnerovi zlepší začátek dne

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 14. květen, 2018

Říká se, že láska je jako květina, kterou je potřeba pravidelně zalévat. Pokud váš vztah už nějakou dobu trpí, nebo jen chcete udělat svému partnerovi radost, začněte hned ráno.

Novinky.cz

Tajemná moc polibků

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 13. květen, 2018

Polibky letmé, vlažné, vášnivé, ty všechny ke vztahu dvou lidí patří. Pomáhají vyjádřit, co k druhému cítíme. Mají ale i celou řadu dalších výhod.

Centrum Paraple

V sekci Sex, vztahy a rodina je zařazeno 184 zpráv / článků

123456789starší