23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Sex, vztahy a rodina

Přidej článek

Vztahy: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Nejlepší sex ve dvaceti či třiceti? Ne, až po šedesátce, tvrdí průzkum

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » Dnes

Máte pocit, že po šedesátce život končí? Pak vězte, že tomu tak rozhodně není. Naopak nastává ten správný čas život si náležitě užívat. A to po všech stránkách, tedy včetně sexu. Jak ukázal poslední průzkum agentury Research Now, nejlepší sexuální zážitky přicházejí právě po šedesátce. Má to ale jeden háček. Děje se tak především u lidí single a čerstvých vztahů.

Novinky.cz

Poradna: Jak na dumlání palce u čtyřletého dítěte

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 21. únor, 2018

Dumlání palce u dětí často přetrvává místo dudlíku nebo prsa. Dítě se tím uklidňuje. Palec v puse jim jednoduše navozuje pocit bezpečí. Vše má ale své hranice. Dumlání palce po třetím roce věku má již řadu negativ. Například může mít vliv na výslovnost, konkrétně na správnou tvorbu hlásek. Jazyk se dostává do klidové polohy, dítě jej tak nepoužívá a může se to projevit ve výslovnosti hlásek, které potřebují správné postavení jazyka. Dalším strašákem pro

Novinky.cz

Nezadaní se mají mnohdy lépe než sezdaní, tvrdí nová studie

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 21. únor, 2018

Hledáte nového partnera? Pak nic neuspěchejte. Nejnovější studie totiž zjistila, že lidé, kteří žijí bez partnera, mají často šťastnější a bohatší život než ti, co žijí v páru.

Novinky.cz

Co by rodiče měli vědět, než začnou uvažovat o rozvodu

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 20. únor, 2018

Dětská duše je nesmírně křehká. Nejdůležitějšími lidmi pro dítě jsou logicky jeho rodiče. Svého potomka formují a připravují pro život. I proto by si měli rodiče vždy velmi jasně uvědomit, že kvalita jejich vztahu se odráží i v duši dítěte. Rozvod tak děti může doslova paralizovat, a to i tehdy, když je vztah rodičů již delší čas nefunkční a rodiče před dětmi neskrývají své hádky a neshody.

Novinky.cz

Hádky vztahům prospívají, chce to ale znát správnou techniku

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 19. únor, 2018

Občasné hádky nejsou ve vztahu na škodu, naopak mu prospívají. Podle nejnovějšího průzkumu dokonce páry, které se dovedou hádat správným způsobem, mají desetkrát větší naději, že spolu vydrží než dvojice, které své problémy zametají pod koberec. Podle odborníků je ale důležité naučit se správné techniky hádky.

Novinky.cz

Jak vést děti k hospodaření s penězi

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 19. únor, 2018

Vyznat se ve světě financí, umět s penězi rozumně hospodařit by dnes mělo být součástí běžné rodičovské výchovy. Bohužel tomu tak ale v mnoha rodinách není. A je to velká škoda, protože děti jsou v tomto směru velmi učenlivé a pokud jsou jim navíc rodiče dobrými vzory, je velká šance, že je v dospělosti nepotkají žádné velké finanční kolapsy.

Novinky.cz

Čemu se vyhnout na první schůzce

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 18. únor, 2018

Jste single a čeká vás první rande, které tentokrát opravdu nechcete zkazit? Kromě správného výběru oblečení a důkladné hygieny byste se měla zaměřit i na vaše chování. Upřímnost se v dlouhodobém vztahu vyplácí, ale na první schůzce se vám může pekelně vymstít.

Novinky.cz

Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Guru Jára a další sexuální léčitelé

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 17. únor, 2018

Zakladatel esoterické školy Poetrie, známý jako guru Jára, dostal sedm a půl roku vězení za znásilňování studentek. Rozsudek Krajského soudu ve Zlíně ale ještě není pravomocný. Jára, respektive Jaroslav Dobeš, označoval sám sebe za Óm nadsamce. Nabízel mladým dívkám kurzy jógy a studium východních filozofií. Jeho specialitou bylo odháčkování, jakýsi vrchol duchovní poutě, na kterou se s ním vydaly.

Kuba - Dovolená a zájezdy

V sekci Sex, vztahy a rodina je zařazeno 95 zpráv / článků

123456789starší