23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Sex, vztahy a rodina

Přidej článek

Vztahy: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Jak zvládnout vztah se ženatým mužem

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » Dnes

Odhlédneme-li od obecně uznávaných pravidel morálky, procento vztahů, kdy je jeden z partnerů zadaný „jinde“, za poslední léta narostlo. Zamilovat se do ženatého muže ale nemusí být vůbec žádná výhra. Zvládnout takový vztah vyžaduje ctít určitá pravidla.

Novinky.cz

Poradna: Když dospělý syn odmítá řešit svou závislost na alkoholu

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 22. květen, 2019

Potíže s alkoholem má stále více lidí. Bohužel velké množství z nich si svůj problém závislosti na alkoholu nechce připustit a jakkoliv ho řešit. Ubližují přitom nejen sobě samotným, ale i svým nejbližším.

Novinky.cz

Na co si dát pozor při seznamování

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 21. květen, 2019

Najít zajímavý protějšek není snadné. Běžným seznamovacím prostředkem je dnes internet. Sice nabízí mnoho možností, ale ne vždy jsou bezpečné. A pozor, i když svého vyvoleného potkáte třeba v kavárně, není to záruka bezúhonnosti. V obou případech je dobré se mít zpočátku na pozoru a sledovat určité signály.

Novinky.cz

Proč v nás hádky vyvolávají sexuální napětí

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 20. květen, 2019

Určitě to znáte samy. Situace, kdy po hádkách máte chuť svého partnera vytrestat mlčením či nepříjemnou atmosférou, místo toho se mu ale vášnivě vrhnete kolem krku. Ačkoliv na sebe pak později možná máte vztek, že jste problém nechaly tak lehce vyšumět, věřte, že toto chování má vědecké opodstatnění. Co stojí za náhlým návalem endorfinů?

Novinky.cz

Neustálé sekýrování a rýpání dokáže zničit i ten nejlepší vztah

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 18. květen, 2019

Má-li vztah dlouho vydržet, musí mít pevný a stabilní základ. Ani ten ale není všespásný - pokud mezi partnery nebude fungovat vzájemná úcta a jeden druhého budou neustále kvůli něčemu sekýrovat a komandovat, může to rozložit i stabilní vztah, ve kterém jinak vše funguje dobře.

Novinky.cz

Každá žena jednou za čas potřebuje vyrazit na holčičí víkend

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 17. květen, 2019

Ženy tvoří pilíř rodiny, pečují o děti i o blaho celé „smečky“ a k tomu se ještě ve většině případů naplno věnují svému zaměstnání. Aby toto všechno lépe zvládaly, potřebují podporu od další ženy. A jak ukázalo již několik výzkumů, kamarádka je v tomto případně to nejlepší řešení. Proto každé ženě v každém věku prospívá, když stráví jednou za čas několik dní jen s kamarádkami, se kterými si užije nejen spoustu zábavy, ale také vzájemného porozumění a

Novinky.cz

Ve většině českých domácností uklízejí ženy, muži s tím nesouhlasí

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 17. květen, 2019

Přestože 83 % žen tvrdí, že většina úklidu v domácnosti stojí na jejich bedrech, muži s tím nesouhlasí. Jak ukázal nejnovější průzkum společnosti Philips a agentury Bubble, 3 z 5 mužů si myslí, že jsou z pohledu úklidu doma aktivnější. Ne náhodou je ve většině českých domácností úklid častým důvodem neshod a hádek.

Novinky.cz

Poradna: Jak se rozejít s partnerem, aniž bych mu ublížila

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 16. květen, 2019

Od vztahu má obvykle každý nějaká očekávání, pokud si je ale na začátku vztahu partneři otevřeně nevyjasní, je pravděpodobné, že se časem objeví problémy. Ty je poté zapotřebí otevřeně řešit.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

V sekci Sex, vztahy a rodina je zařazeno 158 zpráv / článků

123456789starší