25. listopadu, 2017 - svátek má Kateřina

Sex, vztahy a rodina

Přidej článek

Vztahy: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Poradna: Jak na vulgarismy u dětí

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 24. listopad, 2017

Jazyk teenagerů, chlapců obzvlášť, je velmi často obohacen o vulgarismy, hrubší chování, lehkou míru agresivity, vzdor, odmítání názorů rodičů. Je to jejich projev síly a sebevědomí. Snaží se tak sociálně zapadat mezi ostatní. Vulgarismy tak děti nejde zcela odnaučit.

Novinky.cz

Účinná prevence astmatu? Kočka, tvrdí vědci

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 24. listopad, 2017

Mnoho rodičů předpokládá, že chlupatí domácí mazlíčci způsobují dětem astma. To je ale podle dánských vědců omyl. Podle nejnovější studie konkrétně kočka dokáže zabránit rozvoji astmatu u dětí, u nichž je riziko onemocnění největší.

Novinky.cz

Četnost sexuálních hrátek podle věkových kategorií

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 23. listopad, 2017

Sex je nedílnou součástí vztahu. Ať už se partneři milují několikrát do týdne, nebo jen párkrát do roka, mnohé napadá otázka, jaká četnost milování je asi brána za 'průměrnou'. Vědci se tím zabývali a zjištěné údaje rozdělili do kategorií podle věku.

Novinky.cz

Drobnosti, díky kterým upevníte svůj vztah

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 22. listopad, 2017

Mnozí lidé tvrdí, že sex je ve vztahu potřebnou, nikoli však nejdůležitější věcí, pro jiné je naopak sex základem celého vztahu. Ať už je to jakkoli, jedno je jisté. Právě sex je účinným prostředkem, jak prohloubit sdílenou intimitu s partnerem a upevnit vzájemné pouto ve vztahu.

Novinky.cz

Pigmentová znaménka u dětí

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 21. listopad, 2017

Pihy a pigmentová znaménka jsou malé či větší skvrny kožního barviva na pokožce. Jejich vznik ovlivňují především geny a slunce. Každý jich má na těle několik, někteří jedinci dokonce desítky až stovky. Znaménka mohou být přítomna už u novorozenců, větší část jich vzniká až v průběhu života, kdykoli od narození do dospělosti. Charakter znaménka se od vzniku postupně a pomalu mění, jeho vývoj může být ukončen až v dospělosti.

Novinky.cz

Jak se vyrovnat s prvním rozchodem

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 20. listopad, 2017

První láska bývá nejkrásnější a také nejintenzivnější. O to horší je pak ale rozchod, kdy má člověk pocit, jako by se mu zhroutil celý svět. Tak tomu ale není. Ne nadarmo se říká - co bolí, to přebolí. Poradíme vám, jak zařídit, aby vás rozchod bolel co nejméně.

Novinky.cz

První přeživší sedmerčata slaví dvacetiny

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 19. listopad, 2017

Sedmerčata se nerodí každý den. Vlastně se to stalo pouze jednou jedinkrát. V americké nemocnici Iowa Methodist Medical Center přišli na svět 19. listopadu 1997 čtyři chlapci a tři holčičky. Přestože se narodili devět týdnů před termínem a jednalo se o velmi riskantní porod, dnes se Kenny, Kelsey, Natalie, Brandon, Alexis, Nathan a Joel těší báječnému zdraví, daří se jim víc než dobře a slaví už své dvacáté narozeniny.

Novinky.cz

Jaroslav Zvěřina: Ženský orgasmus je někdy složitý labyrint

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 18. listopad, 2017

Ženy a muži prožívají různě sexuální vzrušení i sexuální vyvrcholení. Mladí zdraví muži dosahují orgasmu jaksi samozřejmě, ženy to mají naopak mnohem složitější. Až desetina z nich ho nedosáhne při intimním styku vůbec, další třetina spíš vzácně.

Život Dětem

V sekci Sex, vztahy a rodina je zařazeno 140 zpráv / článků

123456789starší