11. prosince, 2018 - svátek má Dana

Sex, vztahy a rodina

Přidej článek

Vztahy: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Poradna: Jak na vznětlivého školáka

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » Dnes

Domácí úkoly jsou často místem střetu rodiče a dítěte. Je to dáno tím, že rodič mnohdy přechází do role učitele, kdy nejlépe ví, jak má být vše napsané a k tomu dítě tlačí. V ten okamžik začne boj, kde většinou vyhraje rodič a otrávené dítě se podřídí. A vše se stále opakuje...

Novinky.cz

Pět málo známých erotogenních zón, které zvýší vaše potěšení

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » Dnes

Rty, bradavky či vnitřní strana stehen. To všechno jsou erotogenní zóny, které s největší mírou pravděpodobnosti dobře znáte. Věděli jste ale, že sexuálního požitku můžete dosáhnout i díky stimulaci dlaně či zadní strany krku?

Novinky.cz

Jak správně pečovat o zuby, když má dítě rovnátka

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 10. prosinec, 2018

Křivé zuby nejsou jen estetický problém. Nepravidelný chrup znemožňuje provést kvalitní ústní hygienu, což vede ke zvýšené kazivosti a zánětům dásní. Vady skusu pak mohou způsobit další potíže jako problémy se žvýkáním, špatnou výslovnost, obrušování zubů, jejich páčení a vést k předčasné ztrátě. Dentisté proto doporučují již od dětského věku, tedy do ukončení růstu čelistí, nosit rovnátka. Aby rovnátka nezpůsobila víc škody než užitku, je zapotřebí při

Novinky.cz

Proč muži podvádějí, i když své partnerky milují

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 10. prosinec, 2018

Budujete s partnerem společný vztah, máte plány do budoucna a jste si zcela jistá, že vás bezmezně miluje? Pak můžete být ráda, ale i tak je třeba dávat si pozor. I ve zjevně dokonalém vztahu hrozí, že partner může podvést, a to i ve chvíli, kdy ženu miluje. Víte proč?

Novinky.cz

Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Jací muži potřebují prostitutky

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 08. prosinec, 2018

Prostituce je byznys orientovaný téměř výhradně na mužské klienty. O nějaké genderové vyrovnanosti, tedy vyrovnanosti mezi oběma pohlavími, nemůže být ani řeč. To platí i o homosexuálních erotických službách, tedy službách, které nabízejí spíš muži mužům než ženy ženám. Ženy mají obecně o tento druh neosobní erotiky malý zájem.

Novinky.cz

Šest ožehavých témat, o kterých by si měli partneři promluvit

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 07. prosinec, 2018

Nová studie potvrdila, že páry, které umí otevřeně diskutovat o svém sexuálním životě, mají desetkrát vyšší šanci na šťastný vztah než lidé, kteří se o ožehavých tématech stydí nebo bojí mluvit. Jaké rozhovory by měly v ložnici podle odborníků zaznít?

Novinky.cz

Deset znaků, kterými se podle vědců pyšní dokonalý partner

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 06. prosinec, 2018

Hledání vhodného partnera pro život je někdy otázkou štěstí, mnohdy ale spíše kvalit a schopností člověka. Řada z nich pak „rozhoduje” o tom, jako moc bude muž, který jimi oplývá, žádaný a přitažlivý pro opačné pohlaví. Odborníci sestavili přehled několika hlavních.

Novinky.cz

Kosmetika s ftaláty a parabeny může u dívek uspíšit pubertu

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 05. prosinec, 2018

Používání drogistických a kosmetických výrobků, které obsahují ftaláty a parabeny, může u dívek uspíšit nástup puberty. K tomuto závěru dospěli vědci z americké Kalifornské univerzity, podle nichž tyto chemikálie ovlivňují hormonální signály v těle a urychlují růst a zrání. Dřívější pubertu vědci zaznamenali i u dívek, jejichž matky kosmetiku s těmito chemikáliemi používaly během těhotenství.

V sekci Sex, vztahy a rodina je zařazeno 166 zpráv / článků

123456789starší