23. září, 2017 - svátek má Berta

Sex, vztahy a rodina

Přidej článek

Vztahy: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Nakazili se při sexu

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » Dnes

Počet pohlavních chorob stoupá v posledních letech alarmujícím způsobem. Stačí se podívat do statistik. Například virem HIV se od roku 1985 infikovalo v ČR 3041 lidí. Ale jen za posledních pět let se počet nakažených zvýšil o tisíc. Nejrychleji se nákaza šíří v populaci homosexuálně se chovajících mužů.

Novinky.cz

S přípravou předškoláků je dobré začít včas

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 21. září, 2017

Se začátkem školního roku nastává ideální čas i pro přípravu předškoláků, aby měli dobrý start do školy a do života. Bohužel mnoho rodičů tuto přípravu stále velmi podceňuje, stejně tak nedbají o dostatečný pohyb svých dětí. V prvních třídách tak přibývá dětí s vadami řeči, poruchami pozornosti, řada z nich je méně manuálně zručná a má častěji potíže při psaní a čtení.

Novinky.cz

Poradna: Jak po ztrátě jednoho z rodičů dál fungovat jako rodina a vést děti k zodpovědnosti

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 20. září, 2017

S každou ztrátou blízkého člověka se velmi těžce vyrovnáváme, zvlášť jde-li o mladého člověka s dětmi. Přestože čas zhojí mnohé rány, rodinný chod může být narušen již navždy. Zvlášť přístup k dětem se v mnoha ohledech mění. Blízcí pozůstalých dětí si často mylně myslí, že litováním a extrémní péčí jim vynahradí bolest ze ztráty. Ve skutečnosti ale právě tento přístup zajistí, že se děti s odchodem jednoho z rodičů mnohem hůře vyrovnávají, a navíc je to

Novinky.cz

Tajemství stashingu aneb Proč vás partner nikdy nepředstaví svým přátelům a rodině

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 19. září, 2017

Zvládat randění a vztahy je dnes stejné jako kličkování minovým polem, a to především kvůli novým vzorcům chování, kam se řadí i tzv. stashing. Tedy stav, kdy vás partner odmítá představovat svým nejbližším. A to přesto, že on sám se s vaší rodinou i přáteli zná.

Novinky.cz

O prospěšnosti sexu u seniorů

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 16. září, 2017

Naše postmoderní společnost, orientovaná na mladé, krásné a úspěšné, má mnoho tabu. Třeba to o sexu, který je vnímán téměř výlučně v souvislosti s těmi mladými a krásnými lidmi, a pro seniory se už jaksi „nehodí“. Omyl.

Novinky.cz

Tříletá Amálka je jedinou pacientkou v Česku s kožní nemocí typu Harlekýn

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 13. září, 2017

Podle lékařů se mladým rodičům měla narodit zdravá holčička. Po předčasném porodu byli rodiče i lékaři zděšeni. Dítě se narodilo v zelenofialovém „obalu“. Po převozu do Hradce Králové bylo rodičům sděleno, že lékaři nevědí, zda holčička přežije. Po půl roce u ní byla diagnostikována těžká vrozená vada kůže, tzv. ichtyóza nejhoršího typu Harlekýn. Tříletá Amálka je v Česku jedinou pacientkou s tímto onemocněním.

Novinky.cz

Poradna: Jak neznechutit dětem školu hned na začátku, a přitom být jako rodič v pohodě

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 12. září, 2017

Začátek září. Škola. Už zase povinnosti, režim, vstávání, domácí úkoly, ukňourané děti. Emoce mnoha rodičů gradují, jsou ve velkém stresu. Velmi chtějí, aby jejich děti byly spokojené, šťastné, měly dobré učitele a užitečné kroužky pro život. Ale děti jim v tom příliš nepomáhají. Škola tak nezačíná jen dětem, ale i rodičům.

Novinky.cz

Omlazení intimních míst zlepšuje jejich vzhled, ale i sexuální život žen

Novinky.cz | Zábava » Vztahy aktuálně » 11. září, 2017

Zatímco modelace prsou je již dávno vnímána jako něco běžného, omlazení a vylepšení vzhledu ženského genitálu, ať už vulvy, nebo poševního vchodu a jeho okolí, je stále ještě obestřeno určitým tabu. Přitom se nejedná o žádný módní výstřelek, ale zcela funkční záležitost zlepšující jak vzhled, tak i funkci ženského genitálu.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

V sekci Sex, vztahy a rodina je zařazeno 86 zpráv / článků

123456789starší