Sport - Sportovní zpravodajství

Sportovní: Poslední zprávy a aktuality

Šonka druhý v kvalifikaci, klíčová bitva o titul se blíží

sport.cz | Sportovní » Dnes

Martin Šonka v kvalifikaci na poslední závod sezóny světového šampionátu Red Bull Air Race ve Fort Worth v Dallasu potvrdil dobré výkony z tréninků a zaletěl druhý nejrychlejší čas. Nestačil pouze na vítězného Němce Dolderera. Českého pilota tak v prvním kole závodu čeká souboj s Francouzem Ivanoffem. Nedělní závod začne ve 20:00. ČT sport bude vysílat přímý přenos od 21:00.

Životní výsledek skokana Poláška, triumfoval Rus Klimov

Skokan na lyžích Viktor Polášek skončil dvanáctý v úvodním individuálním závodě sezony Světového poháru ve Wisle. Závod vyhrál Rus Jevgenij Klimov a má první triumf v kariéře. Klimov ovládl kvalifikaci a na první příčce byl i po úvodním kole.

V Dubaji vyhrál Willett, jedničkou evropské sezony je Molinari

sport.cz | Sportovní » Golf aktuálně » Dnes

Jedničkou letošní sezony na European Tour se stal italský golfista Francesco Molinari. Pořadí Race to Dubai ovládl před Američanem Patrickem Reedem a loňským šampionem Angličanem Tommym Fleetwoodem, který potřeboval k obhajobě vyhrát závěrečný turnaj v Dubaji, což se mu nepovedlo. Vítězství z World Tour Championship si odnesl Angličan Danny Willett.

HOKEJ ON-LINE: Sparta zabrala a prohrává už jen o gól, do Hradce míří mistr z Brna

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Úspěšně vstoupili v předehrávce do 20. kola hokejisté Třince, zbývajících šest zápasů nabídne hokejová Tipsport extraliga v neděli. Šlágrem kola bude bezpochyby duel Mountfieldu HK s Kometou Brno. Televizním divákům se pak od 17:20 představí na programu ČT Sport Pardubice, které hostí Mladou Boleslav. Hokejisté Sparty hrají doma s Olomoucí (zatím 2:3), Liberec pak s Karlovými Vary (1:1), Vítkovice s Chomutovem (1:1) a Plzeň se Zlínem (0:1). Obsáhlou

FOTBAL ON-LINE: Anglie bojuje v Lize národů s Chorvatskem

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Fotbalisté Anglie hrají v Lize národů na domácí půdě proti Chorvatsku. Vítěz utkání si zajistí prvenství ve skupině a postoupí. Angličané naposledy doma v Lize národů prohráli se Španělskem a mají tedy co napravovat. Zápas má výkop v 15:00 a můžete jej v podrobné online reportáži sledovat na Sport.cz

Favorizovaný Hirscher opanoval slalom v Levi, Krýzl těsně nepostoupil

iDnes.cz | Sportovní » Dnes

Rakouský lyžař Marcel Hirscher začal obhajobu prvenství ve Světovém poháru triumfem ve slalomu ve finském Levi. Vítěz uplynulých sedmi ročníků seriálu vyhrál o devět setin sekundy před svým velkým rivalem mezi slalomovými brankami Norem Henrikem Kristoffersenem. Českému reprezentantovi Kryštofu Krýzlovi unikl o šest setin postup do druhého kola a na 31. místě zůstal bez bodů. Další články k tématu:Svindal je po operaci palce na ruce, v Lake Louise by

ONLINE: Trápící se Sparta hostí Olomouc, Kometa nastoupí v Hradci

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Nedělní program hokejové Tipsport extraligy nabízí šest duelů 20. kola. Liberec chce udržet vrtkavé první místo tabulky v utkání s Karlovými Vary. Sesadit jej ale může Sparta, která chce proti Olomouci zapomenout na debakl z pátečního duelu. Kometa už přes rok Hradec neporazila, zvládne to tentokrát? Všechna utkání sledujte online.Další články k tématu:Třinečtí porazili Litvínov poosmé v řadě a dostihli vedoucí LiberecChomutovský spasitel Peters po

Liga národů: Anglie hraje s Chorvatskem o vítězství i o záchranu

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Kdo vyhraje, má jisté prvenství ve skupině Ligy národů. Poražený sestoupí o patro níž. Zajímavý náboj má utkání nejvyšší divize Ligy národů mezi Anglií a Chorvatskem, které se hraje od 15 hodin v londýnském Wembley.Další články k tématu:Hapalova vydařená premiéra, Slováci dali Ukrajině čtyři gólyFotbaloví vicemistři světa Chorvaté v Lize národů na třetí pokus vyhráli