22. května, 2018 - svátek má Emil

Plíšková platí za rozmlácený umpire. Stejnou částku věnuje charitě

iDnes.cz |

Emotivní výbuch Karolíny Plíškové na turnaji v Římě nezůstal bez povšimnutí WTA. Ženská tenisová federace udělila světové pětce pokutu, která podle informací iDNES.cz dosahuje výše zhruba sto tisíc korun. Stejný finanční obnos se Plíšková rozhodla darovat na dobrou věc. O tom, kam suma zamíří, mohou rozhodnout sami fanoušci. Další články k tématu:To nebyl aut! Plíšková po křivdě bušila do umpiru, brání ji i sestraKarolína Plíšková v Římě prohrála ve druhém kole, pak rozmlátila raketu

Čtěte celý článek "Plíšková platí za rozmlácený umpire. Stejnou částku věnuje charitě" ze zdroje:

Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

České Noviny | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Ženeva - Český souboj v prvním kole tenisového turnaje v Ženevě vyhrál Lukáš Rosol. Při prvním startu na okruhu ATP v sezoně porazil 2:6 a dvakrát 7:6 Jiřího Veselého, který je přitom...

Dramatické české derby skončilo překvapením, Plíšková proměnila osmý mečbol

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Český souboj v prvním kole tenisového turnaje ATP v Ženevě vyhrál Lukáš Rosol, který si s favorizovaným Jiřím Veselým poradil po setech 2:6. 7:6, 7:6. Kristýna Plíšková porazila na antuce v Norimberku španělskou tenistku Laru Arruabarrenaovou po osmém mečbolu 6:3, 7:5 a zahraje si o semifinále.

Už se mi nepletou, smál se v Rozstřelu manažer sester Plíškových Hrdlička

iDnes.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Zatímco tenistka Karolína Plíšková bušila vzteky raketou do umpiru, její manažer a zároveň snoubenec Michal Hrdlička cítil na tribuně bezmoc. Šestá nejlepší hráčka světa, přezdívaná ledová královna, ventilovala emoce na její poměry dost prudce. „Ale výjimečně se z toho dostala dřív než já,“ smál se Hrdlička v diskusním pořadu Rozstřel na iDNES.tv.Další

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Serena Williamsová na French Open nasazená nebude

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Bývalá světová jednička a majitelka 23 grandslamových trofejí Serena Williamsová nebude na letošním French Open nasazená. Pořadatelé druhého grandslamu sezony včera oznámili, že se budou řídit aktuálním žebříčkem WTA, v němž šestatřicetiletá Američanka figuruje až v páté stovce.

Úspěšný deblový pár se rozpadl. Vesninová bude hrát po boku vítězky French Open

Úspěšný deblový pár Jelena Vesninová a Jekatěrina Makarovová se překvapivě rozchází. Ruské tenistky spolu během šestileté spolupráce získaly titul na French Open, ve Wimbledonu i na US Open. Teď se o další trofeje pokusí s novými parťačkami. Vesninová bude hrát po boku Lotyšky Jeleny Ostapenkové, Makarovová se objeví po boku krajanky Anny Kalinské.

Tennis-Arena.cz - vše aktuální z tenisu

French Open: Serena nebude mezi nasazenými

Tennis-Arena.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Bývalá světová jednička Serena Williamsová nebude na letošním French Open mezi nasazenými tenistkami. Pořadatelé antukového grandslamového turnaje oznámili, že se budou držet aktuálního žebříčku WTA, v němž trojnásobná pařížská šampionka po mateřské pauze klesla do poloviny páté stovky.

Češi v akci, úterý 22. 5. Veselého čeká derby s Rosolem. Kr. Plíšková bojuje v Norimberku

V kvalifikaci French Open zahájí své působení kvarteto českých zástupců - Zdeněk Kolář, Tereza Martincová, Marie Bouzková a Karolína Muchová. V prvním kole v Ženevě se v českém derby střetnou Jiří Veselý a Lukáš Rosol. V Norimberku bojuje o čtvrtfinále Kristýna Plíšková proti Španělce Arruabarrenaové. Další Češi hrají na menších turnajích ITF a Futures.

Kristýna Plíšková vyřadila Görgesovou, Šafářová se vrací vítězně

iDnes.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 21. květen, 2018

Kristýna Plíšková postoupila na tenisovém turnaji v Norimberku do druhého kola. Domácí nasazenou dvojku Julii Görgesovou zdolala 6:2, 6:7, 7:6. Osmá nasazená Kateřina Siniaková porazila Annu Zajaovou z Německa 2:6, 6:4, 6:1. Lucie Šafářová se po třech měsících vrátila na kurty a v prvním kole ve Štrasburku přehrála ruskou soupeřku Marinu Melnikovovou 6:2,

Šafářová prožila ve Štrasburku vítězný návrat, Plíšková se Siniakovou uspěly v Norimberku

ČT sport | Sportovní » Tenis aktuálně » 21. květen, 2018

Po třech měsících se vrátila na kurty a hned si připsala vítězství. Lucie Šafářová v 1. kole turnaje ve Štrasburku porazila ruskou soupeřku Marinu Melnikovovou 6:2, 4:6, 6:3. Do podniku v Norimberku vstoupila vítězně Kristýna Plíšková, jež v generálce před French Open zdolala domácí nasazenou dvojku Julii Görgesovou 6:2, 6:7, 7:6. Turnajová osmička

Kristýna Plíšková vyřadila dvojku Görgesovou, vítězný návrat Šafářové

České Noviny | Sportovní » Tenis aktuálně » 21. květen, 2018

Norimberk/Štrasburk - České tenistky Kristýna Plíšková i Kateřina Siniaková zvládly na úvod antukového turnaje v Norimberku třísetové bitvy a postoupily do druhého kola. Plíšková...