14. srpna, 2018 - svátek má Alan

Sparta se dotáhla na Slavii a Plzeň, Olomouc prohrála se Slováckem

České Noviny

České Noviny |

Praha - Fotbalisté Sparty zvítězili v Teplicích 4:0 a vyhráli i čtvrtý ligový zápas v nové sezoně. Bodově se tak dotáhli na rovněž stoprocentní Slavii a obhájce titulu Plzeň. Slovácko...

Čtěte celý článek "Sparta se dotáhla na Slavii a Plzeň, Olomouc prohrála se Slováckem" ze zdroje:

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

Zprávy a aktuality

ŠKORPILŮV ZÁPISNÍK: Vážení, rozhodčí jsou hrdinové. Mnohdy se je snaží ovlivnit oba týmy

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Evropské poháry se posunuly do dalšího kola a hned tu byly spekulace, že Slavii bude nastaveno zrcadlo, jak na tom v konfrontaci s evropskou úrovní vlastně je. Los jí přisoudil Dynamo Kyjev, což je soupeř souměřitelný. Takže vidíme porovnání pohybové úrovně, technické vybavenosti, taktiky v obraně i útoku a dávalo by nám to výsledek 0:0, což by nebylo k

Věřím v postup, burcuje kapitán Slavie. Penalty si nepřeje

Tři góly v pěti zápasech! Parádní je bilance lídra fotbalové Slavie Milana Škody na startu sezóny. Kanonýr týmu z Edenu doufá, že skvostný vstup do sezóny potvrdí i v úterý na stadiónu Dynama Kyjev, kde budou Pražané usilovat o postup do play off Ligy mistrů. „Jsme dobře připravení. Vyrovnávací gól v poslední minutě domácího duelu nás dostal do slušné

Nejt잚í rozhodnutí: Mandžukič už Chorvatsko reprezentovat nebude

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Chorvatská fotbalová reprezentace přišla o kanonýra Maria Mandžukiče. S 33 góly druhý nejlepší střelec v historii národního týmu se rozhodl ve dvaatřiceti letech ukončit reprezentační kariéru. Završil ji finálovou účastí na letošním mistrovství světa.Další články k tématu:Smolař i klikař. Mandžukič dal první vlastňák ve finále, pak trestal hrubkuChorvati si

Chorvat Mandžukič ukončil reprezentační kariéru

Chorvatská fotbalová reprezentace přišla o kanonýra Maria Mandžukiče. S 33 góly druhý nejlepší střelec v historii národního týmu se rozhodl ve dvaatřiceti letech ukončit reprezentační kariéru. Rozhodl se tak poté, co s Chorvatskem došel do finále nedávného mistrovství světa.

Ještě dvě posily, prosím. Klokani zatím nemají mužstvo podle Haškových představ

Zahrávali si až příliš. Břevno a dvě tyče ještě přežili, tři minuty před koncem ovšem přece jen kapitulovali. Klokani tak místo rázného skoku na čtvrtou příčku fotbalové ligy doma podlehli ostravskému Baníku 0:1 a nenavázali na výhru z Julisky. „Po čtyřech kolech máme šest bodů. Vzhledem ke stavu, v jakém jsme, docela slušný počet,“ naznačuje trenér Martin

Olomouc získala ze Sparty slovenského obránce Chvátala

Dvaadvacetiletý slovenský obránce Juraj Chvátal se stal novou posilou fotbalistů olomoucké Sigmy. Na Hanou přišel ze Sparty Praha. V minulosti, už jako hráč Letenských, hostoval ve Slovácku, naposledy pak v Žilině. Se Sigmou uzavřel kontrakt do roku 2022. Jeho přestup je třeba ještě uzavřít administrativně.

Zeman se dočkal základní sestavy. Konkurence je obrovská, ví

Jeho minutហroste zápas od zápasu, v úvodním kole na Dukle (3:1) se díval z lavičky. Pak doma proti Liberci (1:0) naskočil plzeňský fotbalista Martin Zeman v 71. minutě. V Olomouci (1:0) už hrál něco málo přes půl hodiny a právě po jeho centru vstřelil Procházka v závěru vítězný gól.Další články k tématu:Kauza plzeňského gólu. Proč ho videorozhodčí nechal

Madridský duel v Tallinnu. Real a Atlético se utkají o evropský superpohár

Podesáté se madridské kluby utkají na evropské scéně, poprvé to bude ve finále Superpoháru UEFA. Real a Atlético, týmy z jednoho města, ve středu v estonském Tallinnu čeká duel o první trofej sezony. Další články k tématu:Courtois jde z Chelsea do Realu Madrid, v Anglii bude hostovat Kovačič

Chtěl jsem se ukázat, přiznal Froněk. Zařídil první výhru Chrudimi

Byl tím, kdo nasměroval chrudimské fotbalisty za první výhrou ve druhé lize po devatenácti letech. TomᚠFroněk vítězný a zároveň svůj druhý gól v utkání Chrudimi proti Znojmu vsítil v 56. minutě. V tu chvíli Východočeši vedli 2:1 a mířili za nakonec jasným vítězstvím.Další články k tématu:Posily Chrudimi řádily. Znojmo odpadlo, komentoval výhru SulíkKluci

Jednodušeji a kvalitně s důrazem na detail, než podle příruček vymýšlet kraviny

Sok, o jehož skalp při bitvě o Ligu mistrů bude usilovat fotbalová Slavia v úterý večer, byl pro sportovního ředitele klubu z Edenu Jana Nezmara inspirací v začátcích jeho funkcionářské kariéry. Na zkušenou tehdy vyrazil i do Kyjeva, aby načerpal zkušenosti v Dynamu pyšnícím se největším množstvím titulů v éře Sovětského svazu a později Ukrajiny.