22. října, 2018 - svátek má Sabina

Sparta ztrapnila Davos 10:2 a vyhrála Mountfield Cup. Derby pro Hradec

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Hokej.cz |

Potřebovali tři body, aby mohli Davos ještě obrat o triumf na Mountfield Cupu. Ovšem způsob, jakým hokejisté Sparty pojali zápas se švýcarským celkem, vyrazil všem dech. Pražané zostudili Davos výsledkem 10:2 a zaslouženě se mohou radovat z vítězství na celém turnaji. Ve večerním východočeském derby zvítězil Hradec Králové nad Pardubicemi 4:2, a jako vítěz prvních dvou ročníků obsadil třetí místo. Dynamo končí poslední.

Čtěte celý článek "Sparta ztrapnila Davos 10:2 a vyhrála Mountfield Cup. Derby pro Hradec" ze zdroje:

Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

Zprávy a aktuality

CHANCE LIGA ŽIVĚ: Motor vs. Dukla! Zlomí Jihočeši Jihlavu po 10 zápasech?

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Jasným tahákem 17. kola je bitva mezi Českými Budějovicemi a Jihlavou, ale na Chance ligu se dnes půjde také v Ústí nad Labem, Kadani, Havířově, Ostravě, Prostějově či Přerově. Všechna utkání můžete sledovat živě na HokejkaTV.

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Černý kůň Atlantické divize? Florida zatím nenaplňuje očekávání

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Jako černého koně letošní sezóny označovali někteří fanoušci i experti hokejisty Floridy. Panthers zakončili loňský ročník ve formě a přes léto z Ottawy přes San Jose Mikea Hoffmana. Přesto však jejich letošní start připomíná ten loňský a hokejová veřejnost se ptá, zda tým okolo Aleksandera Barkova nepotřebuje ještě nějaký ten rok, než může reálně poměřovat

Nechte se inspirovat: Jak na bruslení s předškoláky?

Co je hlavním úkolem všech trenérů začínajících hokejistů? Aby se děti na zimní stadion příště zase těšily. Hokej pro ně má být jenom zábavou, jakýkoli trénink a dril je až na druhé koleji.

Třebíči mohou pomoct brankář Langhamer a obránce Vágner

Horácká Slavia dopsala na soupisku dva hráče z Tipsport extraligy: brněnského gólmana Marka Langhamera a karlovarského obránce Lukáše Vágnera.

Prostějov získal na střídavé starty útočníka Kverku

Prostějov sužuje marodka, v nelehké situaci mu pomůže Jaromír Kverka. Karlovarský útočník má na Hanou střídavé starty.

Momenty TELH: Sedláček na druhou, Valský u zubaře a Hubáčkova zdravice

Zdá se to být jako chvilička, co Tipsport extraliga odšpuntovala sezonu 2017/18, jenže minulostí už je 12 kol. Co nejzajímavějšího se událo v tom zatím posledním? Zjistíte v pravidelné rubrice Momenty TELH.

Díky za těch devět let! Dres Paula Kariyi už visí pod stropem Honda Center

Loni byl se svým dvojčetem Teemu Selännem uveden do Hokejové síně slávy, letos se dočkal poklony také od bývalého klubu. V neděli před utkáním s Buffalem vyřadil Anaheim navždy z užívání dres s číslem 9, který vystoupal pod strop Honda Center. Samotnému aktu předcházel tradiční slavnostní ceremoniál s připomínkou kariéry bývalého útočníka.

Doma se hradeckým hokejistům daří, teď ještě derby s Pardubicemi

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Ještě zvládnout páteční první derby sezony s Pardubicemi a zapíší si královéhradečtí hokejisté k letošnímu extraligovému ročníku jednu velmi příjemnou bilanci. V první čtvrtině základní části totiž na domácím ledě neprohráli a ztratili tam jediný bod, který si odvezl Liberec poté, co jej Mountfield porazil 3:2 až gólem v prodloužení.Další články k

České Noviny

Sparta si může v předehrávce s Litvínovem upevnit první místo

České Noviny | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Praha - Po pouhých třech dnech na sebe v hokejové extralize narazí v úterní předehrávce 24. kola opět Sparta a Litvínov. Pražané, kteří vyhráli v sobotu na severu Čech 2:0, budou tentokrát...

Piráti padli gólem v čase 59:17. Taková porážka bolí, smutní Flemming

Piráti naposledy hostili v chomutovské ROCKNET ARÉNĚ v té době desátý Třinec, s nímž chtěli navázat na předchozí dvě domácí výhry. Přestože pojedenácté v sezoně inkasovali první gól zápasu a podesáté ztratili zahajovací třetinu, v prostředním dějství skóre otočili. Oceláři však ještě do druhé přestávky vyrovnali a v poslední minutě normální hrací doby