15. srpna, 2018 - svátek má Hana

Jankto začal angažmá v Sampdorii vítěznou trefou v poháru

sport.cz |

Český fotbalový reprezentant Jakub Jankto se hned v prvním soutěžním utkání za Sampdorii Janov blýskl vítězným gólem, kterým svému novému týmu zařídil postup v poháru přes třetiligové Viterbese.

Čtěte celý článek "Jankto začal angažmá v Sampdorii vítěznou trefou v poháru" ze zdroje:

Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » 14. srpen, 2018

Spíš než křivdu cítil Jan Sýkora po vyřazení ve 3. předkole fotbalové Ligy mistrů s Dynamem Kyjev zklamání, protože tušil, že Slavia přes ukrajinského soupeře mohla postoupit. Jenže Pražanům se nedařilo v koncovce a soupeři pomohl i neregulérní gól z ofsajdu, zatímco Slavii gól právě kvůli ofsajdu uznán nebyl.

AEK dokonalo překvapení proti Celticu, Trnava po domácí porážce končí

Fotbalisté Celticu si letos Ligu mistrů nezahrají. Po úvodní remíze 1:1 prohráli 1:2 v odvetě s AEK Atény a vypadli ve třetím předkole. Řecký celek má naopak šanci po dvanácti letech postoupit do základní skupiny. O místo v hlavní fázi prestižní soutěže si v závěrečném předkole zahraje s Videotonem Székesfehérvár. Po domácí prohře 1:2 v prodloužení se

Tvrdík se opřel do rozhodčích, místopředsedu UEFA Surkise vyzval k rezignaci

Předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík se po dnešním vyřazení z 3. předkola Ligy mistrů s Dynamem Kyjev tvrdě opřel do rozhodčích i do Evropské fotbalové unie UEFA. Jejího místopředsedu Ukrajince Hrihorije Surkise vyzval k rezignaci. "Rozhodčí hrubě ovlivnili oba zápasy," uvedl Tvrdík ihned po odvetě.

Šéf Slavie Tvrdík zaútočil na UEFA, rýpl si i do Kyjeva

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 14. srpen, 2018

Fotbalová Slavia se jen těžce smiřuje s tím, že její sen o postupu do základní skupiny Ligy mistrů skončil. V Kyjevě Pražané prohráli 0:2, hlavní vinu pak vidí ve výkonu arbitrů. Ti na hřišti Dynama jeden gól Slavii nejspíš chybně neuznali. Naopak branka Dynama na 2:0 padla z ofsajdové pozice, ale platila. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík hned po

České Noviny

Šéf Slavie Tvrdík se po vyřazení z LM opřel do sudích i do UEFA

České Noviny | Sportovní » Fotbal aktuálně » 14. srpen, 2018

Kyjev - Předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík se po dnešním vyřazení z 3. předkola Ligy mistrů s Dynamem Kyjev tvrdě opřel do rozhodčích i do Evropské fotbalové unie UEFA. Jejího...

Fotbal.cz

"Celkově měl soupeř větší množství šancí," hodnotí přípravné utkání trenér Suchopárek

Fotbal.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 14. srpen, 2018

První ze dvou přípravných utkání dnes odehrála reprezentace do 19 let proti výběru do 20 let ze Saúdské Arábie. Soupeř měl větší množství šancí a nakonec se radoval z výhry 3:1.

Fotbal.cz

Slavia prohrála v Kyjevě a v boji o Ligu mistrů končí

Fotbalisté pražské Slavie si základní skupinu Ligy mistrů nezahrají. V odvetě 3. předkola podlehli v Kyjevě Dynamu 0:2 a po domácí remíze 1:1 jsou vyřazeni. Ukrajinského favorita v souboji vicemistrů svých zemí poslal v 11. minutě do vedení Verbič a pojistku přidal v 74. minutě Besedin gólem z ofsajdu.

Slavia prohrála v Kyjevě 0:2 a skupinu Ligy mistrů si nezahraje

Kyjev - Fotbalisté pražské Slavie si základní skupinu Ligy mistrů nezahrají. V odvetě 3. předkola podlehli v Kyjevě Dynamu 0:2 a po domácí remíze 1:1 jsou vyřazeni. Ukrajinského favorita...

Hradci pomohl odvrátit vyřazení z poháru gól brankáře Stejskala

Fotbalistům druholigového Hradce Králové pomohl v pohárovém utkání s divizními Slatiňany odvrátit vyřazení gól brankáře Jana Stejskala. Český reprezentant do 21 let v nastavení vyrovnal na 2:2 a poslal zápas do prodloužení. V něm favorit dokonal obrat z 0:2 a postoupil po výhře 4:2.

Brankář Stejskal trefil prodloužení a zachránil Hradec v poháru

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 14. srpen, 2018

Fotbalistům druholigového Hradce Králové pomohl v pohárovém utkání s divizními Slatiňany odvrátit vyřazení gól brankáře Jana Stejskala. Reprezentant do 21 let v nastavení vyrovnal na 2:2 a poslal zápas do prodloužení. V něm favorit dokonal obrat z 0:2 a postoupil do druhého kola po výhře 4:2.