17. října, 2018 - svátek má Hedvika

Veselí stáhlo sedmibodové manko v Jičíně a po remíze vede extraligu

ČT sport |

Házenkáři Nového Veselí vybojovali v 6. kole extraligy bod za remízu v 23:23 v Jičíně, ačkoli v poločase prohrávali o sedm branek. Sokol tak má na prvním místě tabulky náskok bodu před trojicí týmů v čele s Plzní, jež má k dobru středeční dohrávku s mistrovskou Karvinou.

Čtěte celý článek " Veselí stáhlo sedmibodové manko v Jičíně a po remíze vede extraligu " ze zdroje:

Dobrý Anděl
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

iDnes.cz | Sportovní » Dnes

Opavské basketbalisty čeká první venkovní představení v Lize mistrů. A mají slušnou šanci, že si udrží stoprocentní bilanci. Ve středu od 20.00 se totiž představí na palubovce švýcarského kvalifikanta Fribourgu.Další články k tématu:Snová premiéra. Chudá Opava vstoupila do Ligy mistrů vítězněOpavský Bujnoch po cenné výhře: Soupeři jsme se vyrovnali

Barcelona na kolenou. Gran Canaria s Balvínem má historickou výhru

V minulém týdnu vůbec první euroligový zápas, v tomto historický triumf. Gran Canaria prožívá velké okamžiky, v úterním španělském derby celek z Las Palmas zdolal basketbalovou FC Barcelona 87:86. Napomáhal tomu i český pivotman Ondřej Balvín.Další články k tématu:Veselý předčil Balvína i ostatní na hřišti a vedl Fenerbahce k výhřeDebut proti nejlepšímu.

Ukrajina - Česko 1:0, před pauzou střílí gól z dálky Malinovskij

iDnes.cz | Sportovní » 16. říjen, 2018

Potřebují zvítězit, aby si udrželi naději na první místo a tím pádem postup do elitního patra Ligy národů. Čeští fotbalisté nastupují do odvety s Ukrajinou s pěti změnami proti předchozímu duelu se Slovenskem, jak si povedou? Hraje se od 20.45, sledujte podrobnou online reportáž.Další články k tématu:Peníze, nebo srdce? Jak Ukrajina získala brazilský

České Noviny

Nymburk po velkém boji prohrál v LM s Aténami v prodloužení

České Noviny | Sportovní » 16. říjen, 2018

Praha - Basketbalisté Nymburku v pražské hale Královka podlehli 93:94 po druhém prodloužení obhájcům titulu z AEK Atény a v Lize mistrů prohráli i druhý zápas. Český šampion sice ve...

Nymburk byl blízko skalpu obhájce, AEK Atény ale podlehl v prodloužení

ČT sport | Sportovní » 16. říjen, 2018

Basketbalisté Nymburku v pražské hale Královka podlehli 93:94 po druhém prodloužení obhájcům titulu z AEK Atény a v Lize mistrů prohráli i druhý zápas. Český šampion sice ve třetí čtvrtině dokázal zásluhou Vojtěcha Hrubana a Jaromíra Bohačíka vymazat šestnáctibodovou a ve čtvrté dvanáctibodovou ztrátu, ale nakonec byl v prodloužení úspěšnější řecký

Nymburk se v Praze rval o skalp šampiónů, prohrál po druhém prodloužení o jediný bod

sport.cz | Sportovní » 16. říjen, 2018

Do Prahy přijeli šampióni basketbalové Ligy mistrů a Nymburk jim statečně čelil. Před téměř dvěma tisíci diváky v hale Královka nakonec podlehl AEK Atény až ve druhém prodloužení.

Jihostroj po nervózním začátku přehrál Odolenu Vodu

Českobudějovičtí volejbalisté zvládli domácí premiéru v nové extraligové sezoně. V dohrávce 3. kola porazili po nervózním začátku Odolenu Vodu 3:1 a připsali si druhé vítězství. Hráčem zápasu byl vyhlášen nový nahrávač Jihostroje Španěl Miguel Ángel De Amo.

Florbal.cz - aktuální zprávy, články a aktuality

Moje ambice se zvyšují, ale Chodov je pro mě nyní to správné místo, hodnotí skvělá Řepková

Florbal.cz | Sportovní » 16. říjen, 2018

Martina Řepková patří dlouhodobě mezi nejlepší české florbalistky. Svou pozici potvrdila také skvělým představením ve šlágru proti Ostravě, při kterém se na

Šachový vlak ovládl Australan West Guy

Po pěti dnech vyvrcholil unikátní turnaj Šachový vlak, který nemá ve světě obdoby. Poslední úsek absolvovali šachisté z Hradce Králové do Prahy. Turnaje se zúčastnila více než stovka hráčů z celého světa. Celkovým vítězem se stal Australan West Guy.

Jeden se přiotrávil a zbyli jenom dva... Co způsobila čínská chobotnice

Na návštěvu čínského města Si-an nemůže česká výprava vzpomínat v nejlepším. Reprezentační týmy ve 3x3 tu na začátku října absolvovaly světový šampionát do 23 let. Jenže pro české mladíky to dopadlo neobvykle, basketbalem dva na tři. Dobrý výsledek se dostavit ani nemohl.Další články k tématu:Kdo chce na olympiádu, musí do světa. Češi sbírají body i v