17. února, 2019 - svátek má Miloslava

Večerní hit, boj o čelo. Házenkáři Plzně vyzvou mistry z Karviné

iDnes.cz |

Repríza finále minulé sezony, souboj prvního týmu tabulky s druhým. Házenkáři Talentu Robstav-M.A.T. Plzeň v úterní večerní dohrávce 17. kola Strabag Rail extraligy vyzvou mistrovskou Karvinou. Duel v městské hale na Slovanech začíná ve 20.15 hodin.

Čtěte celý článek "Večerní hit, boj o čelo. Házenkáři Plzně vyzvou mistry z Karviné" ze zdroje:

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

iDnes.cz | Sportovní » Dnes

Zcela naplnili předzávodní prognózy. Duo Dorothea Wiererová a Lukas Hofer potvrdili roli největších favoritů ve sprintu smíšených dvojic. Italští reprezentanti si doběhli pro premiérové vítězství ve Světovém poháru v americkém středisku Soldier Hollow. Veronika Vítková a Tomáš Krupčík propadli, skončili na 17. místě.Další články k tématu:Rychlopalkyně

Koudelka skončil ve Willingenu čtyřiadvacátý, vyhrál Kobajaši

Poslední závod skokanů na lyžích před mistrovstvím světa vyhrál ve Willingenu japonský lídr Světového poháru Rjoju Kobajaši. Zdravotně indisponovaný Roman Koudelka obsadil 24. místo.

BIATLON ON-LINE: Krupčík zazdil šance hned na první střelbě, Vítkové předával předposlední

sport.cz | Sportovní » Dnes

Veronika Vítková s Tomášem Krupčíkem jdou do smíšené štafety dvojic. Závod Světového poháru konaný v americkém Soldier Hollow startuje v 18:10 našeho času, přímý přenos vysílá ČT Sport, podrobnou reportáž najdete na Sport.cz.

Basketbalisté ukázali modročervené obleky pro mistrovství světa

Čeští basketbalisté dnes představili kolekci obleků pro zářijové mistrovství světa v Číně, kde se národní tým představí poprvé v historii. V roli modelů se poté při přehlídce v obchodním centru na pražském Chodově ukázali sami hráči i trenér Ronen Ginzburg.

Ach ta střelba – Krupčík s Vítkovou ve štafetě dvojic neuspěli

ČT sport | Sportovní » Dnes

Střelecká bída české dvojice Tomáš Krupčík a Veronika Vítková v první polovině závodu smíšených dvojic potopila naděje českého biatlonu na lepší umístění v americkém Soldier Hollow. Češi minuli třináct terčů, museli na jedno trestné kolo a brali nakonec sedmnácté místo. Závod vyhráli Italové Hofer – Wiererová před rakouským duem Eder – Hauserová a

Generálku na MS ovládl ve Willingenu Kobajaši, Koudelka byl 24.

Poslední závod skokanů na lyžích před mistrovstvím světa vyhrál v neděli ve Willingenu suverénně japonský lídr Světového poháru Rjoju Kobajaši. Nejlepší z Čechů Roman Koudelka obsadil v Německu 24. místo.

Generálku na MS ovládl ve Willingenu Kobajaši, Koudelka byl čtyřiadvacátý

Poslední závod skokanů na lyžích před mistrovstvím světa vyhrál ve Willingenu suverénně japonský lídr Světového poháru Rjoju Kobajaši. Zdravotně indisponovaný Roman Koudelka obsadil v Německu jako nejlepší z Čechů 24. místo.

Rychlé kafe, na banán zapomněla. Už mám fakt dost, smála se Vrzalová

Dva závody během hodiny a půl absolvovala v neděli na halovém mistrovství republiky v Ostravě Simona Vrzalová. Nejprve si na 800 metrech vylepšila osobní rekord a skončila druhá, poté suverénně ovládla oblíbenější patnáctistovku. „Ale bylo to fakt náročné, už mám dost,“ přiznala s úsměvem vítkovická atletka.Další články k tématu:Dálkař Juška splnil na

Hirscher má rekordní sedmé zlato z MS, rakouští lyžaři ovládli slalom

Rakouský lyžař Marcel Hirscher je potřetí mistrem světa ve slalomu a zároveň vybojoval celkově sedmé zlato z MS v kariéře. Rakouský triumf v Aare podtrhli druhý Michael Matt a třetí Marco Schwarz.Další články k tématu:Kristoffersen je světovým šampionem v obřím slalomu, Hirscher druhýAmeričanka Shiffrinová je počtvrté za sebou mistryní světa ve

Dálkař Juška splnil limit pro halové ME

Dálkař Radek Juška dnes na halovém mistrovství republiky v Ostravě rozšířil počet majitelů limitu pro evropský šampionát, který se uskuteční za dva týdny v Glasgow. Cíl splnil jediným vydařeným skokem dlouhým 788 cm. V nominaci, která bude zveřejněna ve čtvrtek, je momentálně dvacet atletů.