23. března, 2019 - svátek má Ivona

Irving táhl Boston triple double, James bojuje se svými minutami

iDnes.cz |

Boston porazil Sacramento v krátké době podruhé, tentokrát doma. K obratu a úspěchu 126:120 pomohl Kyrie Irving svým druhým triple double v kariéře. LA Lakers se znovu vzdálilo play off basketbalové NBA, v Torontu prohráli 98:111.Další články k tématu:Další výhra vrací Satoranskému a spol. naději na play offLeBron James dominoval v Chicagu, nenápadně překonal BryantaZlatý hattrick v ohrožení? Mezi dominátory NBA narůstá frustraceDurant se zranil a vztekal se na spoluhráče. Dovolili obrat poslednímuStřelecký večer pro Satoranského, Washington překonal Sacramento

Čtěte celý článek "Irving táhl Boston triple double, James bojuje se svými minutami" ze zdroje:

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

iDnes.cz | Sportovní » 22. březen, 2019

České házenkářky prohrály na úvod přípravného turnaje v Chorvatsku s domácím výběrem 24:30. Další články k tématu:České házenkářky otestují formu na turnaji v Chorvatsku

denik.cz

Černý pátek. Češi na Anglii nestačili, ve Wembley dostali hodně tvrdou lekci

denik.cz | Sportovní » 22. březen, 2019

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Tak tohle se nepovedlo. Češi v úvodním klání kvalifikace na ME 2020 na Angličany vůbec nestačili a ve Wembley padli vysoko 0:5. Jde o největší debakl v historii tuzemského fotbalu.

Přípravný duel s Chorvatkami českým házenkářkám nevyšel

ČT sport | Sportovní » 22. březen, 2019

České házenkářky prohrály na úvod přípravného turnaje v Chorvatsku s domácím výběrem 24:30. Češky se v Poreči ještě utkají v sobotu se Slovinskem a v neděli s Rakouskem.

denik.cz

Kometa klepe na brány semifinále. Hradec zdolala i potřetí

Dvě výhry si přivezli z Hradce Králové. Třetí skalp soupeře přidali hokejisté Komety na domácím ledě, když Mountfield udolali těsně 2:1. Rozhodl Peter Mueller z trestného střílení šest minut před koncem.

České házenkářky na Croatia Cupu podlehly domácímu týmu

sport.cz | Sportovní » 22. březen, 2019

České házenkářky prohrály na úvod přípravného turnaje v Chorvatsku s domácím výběrem 24:30. Svěřenkyně Jana Bašného už v prvním poločase nabraly...

V Québecu sprintovali nejrychleji Nilssonová a Klaebo

Stina Nilssonová vyhrála pošesté v sezoně sprint a získala poprvé v kariéře malý glóbus za prvenství v disciplíně. Mezi muži byl v Québecu nejrychlejší Johannes Hösflot Klaebo. Čeští běžci v Kanadě nezávodí.

Karlovarsko má problém. Hrozí mu čtvrtfinálové vyřazení

Mistrovské Karlovarsko je ve čtvrtfinále na pokraji vyřazení. Západočeši podlehli i podruhé Ostravě a po domácí porážce 1:3 prohrávají 0:2. Druhou výhru přidaly také favorizované České Budějovice proti Ústí nad Labem.

Florbal.cz - aktuální zprávy, články a aktuality

Na sérii se strašně těším, z FBC cítím velkou sílu a chuť vítězit, hlásí Jana Lacková

Florbal.cz | Sportovní » 22. březen, 2019

V běžném životě se člověk spíše přesouvá opačným směrem, Jana Lacková ale před sezonou vyměnila Prahu 11 a Chodov za Ostravu a tamní

Berndt ovládl republikový obří slalom

Mistrem republiky v obřím slalomu se stal Ondřej Berndt. Na černé sjezdovce ve Špindlerově Mlýně, kde se před dvěma týdny jel Světový pohár, porazil druhého Daniela Pauluse o více než sekundu.

denik.cz

Heroická Olomouc doma zdolala Plzeň a v sérii je o krok vpřed

/FOTOGALERIE/ Heroický výkon Kohoutů na ledě byl odměněn drahocenným vítězstvím. Olomoučtí hokejisté ve třetím čtvrtfinálovém utkání na domácím ledě přetlačili Plzeň 3:2 v prodloužení a ujali se vedení v sérii play-off.