25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Nevyhráli bychom ani s Dočkalem, řekl Šilhavý. Na debakl chce zapomenout

denik.cz

denik.cz |

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Takto si start do kvalifikace na Euro 2020 rozhodně nepředstavoval. Ani po debaklu 0:5 v londýnském Wembley ale kouč české fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý nevěšel hlavu.

Čtěte celý článek "Nevyhráli bychom ani s Dočkalem, řekl Šilhavý. Na debakl chce zapomenout" ze zdroje:

Centrum Paraple
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

iDnes.cz | Sportovní » Dnes

Slovenský cyklista Peter Sagan nebude v neděli startovat v závěrečné jarní klasice Lutych-Bastogne-Lutych. Trojnásobný mistr světa, který nedokončil středeční závod Valonský šíp, tak uzavře nepříliš vydařenou první část sezony a zaměří se na další program.Další články k tématu:Chcete vidět Sagana? Ouiii! řvali Francouzi. A Slovák zase bavilHledání

Clippers v sérii s Golden State ještě žijí, Houston postoupil

ČT sport | Sportovní » Dnes

Basketbalisté Los Angeles Clippers se jen tak nevzdávají. Podařilo se jim odvrátit konec sezony, když na palubovce vítězů posledních dvou ročníků NBA z Golden State dokázali vyhrát podruhé v sérii, tentokrát 129:121, a příště za stavu na 2:3 na zápasy nastoupí před svými fanoušky. Vítěz této série narazí ve čtvrtfinále na Houston, který po výhře 4:1 na

Clippers po vítězství v hale Golden State snížili, Houston postoupil

Basketbalisté Los Angeles Clippers odvrátili v pátém utkání prvního kola play off NBA konec sezony. Na palubovce vítězů posledních dvou ročníků z Golden State dokázali vyhrát podruhé v sérii, tentokrát 129:121, a příště za stavu na 2:3 na zápasy nastoupí před svými fanoušky. Vítěz této série narazí ve čtvrtfinále na Houston, který po výhře 4:1 na zápasy

Česká milionářka bourá hranice. Kdo přijde další na řadu?

sport.cz | Sportovní » Dnes

Byl to strhující pohled, který zvedl fanoušky ze židlí. Neuvadající show v kleci předvedla Veronika Rodová v říjnu na galavečeru organizace Oktagon MMA, když přestřílela Claru Ricignuolovou. Zápas má nyní na youtube už více než 1 200 000 zhlédnutí. Číslo, které je pro český trh a MMA výjimečné. Zápasnice týmu Gorila MMA se stala virtuální milionářkou. „Byla

Trefil jsem Tokio, spadl mi kámen ze srdce, libuje si Nepejchal

Devatenáctiletý střelec Filip Nepejchal je druhým českým střelcem po Jakubu Tomečkovi, který vybojoval účast v olympijském Tokiu 2020. Ve středu vyhrál závod Světového poháru v Pekingu v libovolné malorážce 3x40 ran skvělým výkonem 458,7 bodu, což je zároveň nový juniorský rekord.

Tohle neomrzí. Celý tým k tomu přistoupil zodpovědně, řekla Hejková k dalšímu titulu USK

Za svou kariéru nasbírala už 22 titulů, o jeden víc, než má v historické bilanci samotný klub. Trenérka Natália Hejková je podepsána pod dalším triumfem USK Praha, který si ve finále ŽBL poradil se Žabinami Brno.

denik.cz

Přes Taxisův příkop. Libor Podmol plánuje další bláznivý kousek

denik.cz | Sportovní » 24. duben, 2019

Vzhůru do sedla! Taxisův příkop překonávají koně v rámci Velké pardubické. Obávané místo by teď rád zdolal i člověk na motorce.

Bolest, krev, nemocnice. Ale jedu dál, vyhlíží český cyklista příští klasiku

sport.cz | Sportovní » 24. duben, 2019

Potlučený a otřesený končil Roman Kreuziger v závodě, ke kterému tolik vzhlížel a přál si vylepšení loňského čtvrtého místa. O naděje na úspěch v klasickém podniku Valonský šíp přišel zhruba 30 kilometrů před cílem. S krvavými šrámy skončil v nemocnici.

denik.cz

Krok od finále. Házenkáři Baníku uspěli také v Praze

Házenkářům Baníku Karviná se povedl středeční druhý duel semifinále play off extraligy, když zvítězili na půdě pražské Dukly 29:28 a zvýšili své vedení v sérii na 2:0.