26. června, 2017 - svátek má Adriana

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

SportRevue.cz |

(Pseudo)ochránci zvířat byli před pár lety zděšeni, když dánská zoo zabila žirafu, která se nehodila do chovu, a „vyrobila“ z ní krmivo pro šelmy. Co by asi řekli po zhlédnutí jednoho zápasu v ...

Autor: Drahomír Kvasnička

Čtěte celý článek "VIDEO: Ochránci zvířat v šoku! Curleři hráli místo kamenů s živými kočkami" ze zdroje:

Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

denik.cz

Fotbalové dilema: Kdy zkusit angažmá v cizině?

denik.cz | Sportovní » 25. červen, 2017

Už léta se tuzemští experti pídí po odpovědi na otázku: „Kdy by měl fotbalista odejít do ciziny?" Co trenér, to názor. Ovšem i z příkladu Patrika Schicka lze soudit, že ona ideální doba nastává až po prahu dospělosti.

Smíšená štafeta skončila osmá ve finále SP v moderním pětiboji

iDnes.cz | Sportovní » 25. červen, 2017

Osmé místo obsadili čeští moderní pětibojaři Natálie Dianová a Jan Kuf v závodě smíšených štafet ve finále Světového poháru v Litvě. O lepší umístění se připravili nepovedeným šermem. Zvítězili Irové Natalya Coyleová a Arthur Lanigan-O’Keeffe před dvojicemi z Francie a Ruska.

ČT sport | Sportovní » 25. červen, 2017

Druskininkai ? Osmé místo obsadili čeští moderní pětibojaři Natálie Dianová a Jan Kuf v závodě smíšených štafet ve finále Světového poháru v Litvě. O lepší umístění se připravili nepovedeným šermem. Zvítězili Irové Natalya Coyleová a Arthur Lanigan-O'Keeffe před dvojicemi z Francie a Ruska.

McLaren měl v Ázerbájdžánu vyhrát, říká Alonso

Ani Lewis Hamilton s Mercedesem, ani Sebastian Vettel s Ferrari, ale někdo tak trochu nečekaný. Velkou cenu Ázerbájdžánu formule 1 měl „za normálních podmínek“ vyhrát Fernando Alonso s McLarenem. Alespoň podle Fernanda Alonsa.Další články k tématu:Bláznivý závod F1 v Baku vyhrál Ricciardo, překvapil mladík StrollMercedesy ovládly kvalifikaci formule 1 v

Kraulař Micka vyhrál na mítinku v Římě závod na 800 metrů

Řím ? Plavec Jan Micka vyhrál na mítinku v Římě závod na 800 metrů volný způsob. Druhý muž ze sobotní patnáctistovky dohmátl v čase 7:54,24 a Maďara Gergelye Gyurtu porazil bezmála o dvě sekundy. Olympijský vítěz Pak Te-hwan z Koreje na čtvrtém místě už za Mickou zaostal o více než deset vteřin.

Plavci Baumrtová a Micka vyhráli své závody na mítinku v Římě

Simona Baumrtová a Jan Micka vyhráli na plaveckém mítinku v Římě. Baumrtová v sobotu opanovala znakařskou stovku. Den poté, co dvakrát vylepšila český rekord na poloviční trati a skončila třetí, porazila časem 1:00,21 druhou Madison Wilsonovou z Austrálie o 13 setin sekundy. Jan Micka dohmátl v sobotu na nejdelší kraulařské trati druhý, v neděli pak

Volejbalisté do 21 let na MS suverénně porazili Maroko

Brno ? Čeští volejbalisté do 21 let porazili na mistrovství světa v Brně Maroko 3:0. První výhra v turnaji po dvou předcházejících porážkách s Kanadou a Polskem už ale nezměnila nic na tom, že tým trenéra Ivana Pelikána šampionát dohraje ve skupině o deváté místo v Českých Budějovicích.

sport.cz | Sportovní » 25. červen, 2017

České Noviny

Belgičanky slaví první medaili z ME basketbalistek

České Noviny | Sportovní » 25. červen, 2017

Praha - Belgické basketbalistky mají první medaili z mistrovství Evropy. V duelu o třetí místo na šampionátu v Praze porazily v O2 Areně Řecko jednoznačně 78:45 a mohou slavit zisk bronzových...

Olympiáda dětí a mládeže má za sebou první soutěžní den

Brno – Po sobotním zahájení měla Olympiáda dětí a mládeže na programu první hrací den. V Brně se představili v akci sportovci od 13 do 16 let a rozdávaly se první sady medailí.