Čtěte celý článek "Zaťovič doufá, že se čeští sudí inspirují finskými: Bojím se blázince na buly" ze zdroje:

Tweetni tuto stránku

Zprávy a aktuality

RECENZE: Bostonský maraton: Atentát/Marathon: The Patriots Day Bombing

sport.cz | Sportovní » Dnes

Píše se rok 2013. Třetí dubnové pondělí, ve Spojených státech amerických slavené jako Den patriotů) se zapisuje do dějin sportu jako den jednoho z nejhorších a nejotřesnějších útoků. V cílové rovince Boston Marathon vybuchují krátce po sobě dvě nástražná zařízení. Bezprostředně po útoku umírají tři lidé včetně malého chlapce, 170 lidí je vážně zraněno, 17 z

České Noviny

Biatlonisté průběžné vedení neudrželi a dojeli ve štafetě sedmí

České Noviny | Sportovní » Dnes

Pchjongčchang - Čeští biatlonisté obsadili v závěrečné štafetě na 4x7,5 kilometru na olympijských hrách v Pchjongčchangu sedmé místo. Ondřej Moravec po úvodním úseku předal na...

Rychlobruslař Nuis vládl kilometrové trati, v Koreji má druhé zlato

iDnes.cz | Sportovní » Dnes

Závod rychlobruslařů na 1000 metrů na olympijských hrách v Pchjongčchangu vyhrál Nizozemec Kjeld Nuis a po triumfu na patnáctistovce získal druhé zlato. Druhý skončil vítěz pětistovky Nor Haavard Lorentzen, třetí dojel Korejec Kim Te-jun. Další články k tématu:Nizozemský rychlobruslař Nuis slaví olympijské zlato na patnáctistovce

BIATLON ON-LINE: Štafetu nejlépe rozjeli Němci, Šlesingr jede šestý

Poslední soutěží biatlonového programu na hrách v Pchjongčchangu je mužská štafeta na 4x7,5 km. V olympijském závodě je 18 týmů, nechybí česká čtveřice Moravec, Šlesingr, Soukup a Krčmář. Závod odstartoval ve 12.15, sledujte on-line reportáž.Další články k tématu:Vítr, sníh a čtyři trestná kola. České biatlonistky skončily dvanáctéČeští biatlonisté daleko

Nizozemský rychlobruslař Nuis ovládl i kilometr a má druhé zlato

Kangnung (Korea) - Závod rychlobruslařů na 1000 metrů na olympijských hrách v Pchjongčchangu vyhrál Nizozemec Kjeld Nuis a po triumfu na patnáctistovce získal druhé zlato. Druhý skončil...

Druhý ruský doping na ZOH. Kontrolou neprošla bobistka Sergejevová

Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu mají čtvrtý dopingový případ. Podruhé v něm figuruje jméno ruského sportovce. Po curlerovi Krušelnickém, který musí vrátit medaili, přistihli komisaři bobistku Naděždu Sergejevovou, jež ve středečním závodu skončila dvanáctá.Další články k tématu:Arbitráž diskvalifikovala ruského curlera, bronz tak připadne NorskuTřetí

OBRAZEM: Semifinálový vztek po ataku Koláře či marný Francouzův rozklek

Vidina finále se vypařila, čeští hokejisté na olympijském turnaji v Pchjongčchangu podlehli ruskému výběru 0:3. Jak vypadal semifinálový duel hledáčkem fotoreportéra MAFRA Michala Růžičky? Prohlédněte si fotogalerii. Další články k tématu:Česko - Rusko 0:3, rozhodly dva góly za 27 vteřin. Zbývá bitva o bronzČervenka lituje: Rusové nebyli válec, ztratili

Češi ve štafetě končí sedmí. Překvapivými vítězi se stali Švédové

Ještě ve třech čtvrtinách olympijského štafetového závodu se čeští biatlonisté drželi v popředí. Na prvních třech úsecích byli dokonce první. Jenže střelba vestoje Jaroslava Soukupa pohřbila naděje na medaili. Český veterán, pro kterého to byl první start v Pchjongčchangu, musel kroužit trestné kolo a štafeta se propadla. Stejně dopadl i Michal Krčmář a

Letos to nevyšlo. Závodník Tůma: Desítku plánuju na Dakaru pokořit

Nebyl zase tak daleko od zdolání mety, kterou si před letošní Rallye Dakar vytyčil. Závodník pardubické stáje Barth Racing Zdeněk Tůma v desáté etapě už nakukoval do top 10 pořadí čtyřkolkářů. Jenže pak se mu porouchala baterka jeho yamahy a mohl být rád, že zmíněnou etapu z argentinské Salty do Belénu vůbec dojel. Další články k tématu:Čtyři jezdci Barth

Futsalisté Vysokého Mýta se musí proti Litoměřicím obejít bez opor

Nejspíš na sebe narazí ve čtvrtfinále play-off, ale jistého není nic. Prozatím čeká na futsalisty Nejzbachu Vysoké Mýto a Gardenline Litoměřice druhé vzájemné utkání základní části. Start dnešního střetnutí je naplánován na 20.30, hostit jej budou Litoměřice.Další články k tématu:Chrudimský futsalista Rešetár: V tréninku už pilujeme i věci na play-off