Sport - Sportovní zpravodajství

Sportovní: Poslední zprávy a aktuality

British Open načal nejlépe Američan Kisner

ČT sport | Sportovní » 19. červenec, 2018

Američan Kevin Kisner rozehrál nejlépe golfové British Open. První den třetího majoru sezony měl na skotském hřišti v Carnoustie pět ran pod par. Jeho krajan Tiger Woods obešel úvodní kolo v paru, první hráč světa Dustin Johnson má skóre +5 a je na děleném 129. místě.

Sparta narazí ve 2. předkole EL na srbskou Suboticu

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » 19. červenec, 2018

Ve Spartě už mají jasno. Soupeřem fotbalistů z pražské Letné ve 2. předkole Evropské ligy bude srbský tým Spartak Subotica. Ten díky výhře 2:0 v odvetě postoupil přes severoirské Coleraine. Sparťanského záložníka Srdjana Plavšiče tak čeká duel proti celku, v němž v sezoně 2014/15 působil. První zápas se odehraje ve čtvrtek 26. července v Novém Sadu, kde Subotica hraje svá domácí utkání.

Fotbal.cz

Nikola Šafránková má za sebou premiéru na EURO WU19

Fotbal.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 19. červenec, 2018

Na finálový turnaj ME devatenáctiletých fotbalistek, který včera odstartoval ve Švýcarsku, byla jako asistentka pozvána Komisí rozhodčích UEFA také naše Nikola Šafránková. V úvodním hracím dni byla nominována k zahajovacímu utkání Švýcarsko - Francie.

Koulař Staněk skončil v Monaku sedmý, vyhrál Američan Crouser

Koulař Tomáš Staněk obsadil sedmé místo v předehře Diamantové ligy v Monaku výkonem 21,24 metru a zajistil si účast ve finále v Curychu 30. srpna. Soutěž, která se odehrála na speciálně postaveném kruhu v monackém Herkulově přístavu, vyhrál americký olympijský vítěz Ryan Crouser výkonem 22,05 metru. Přímý přenos pátečního mítiku odvysílá od 20:00 ČT sport a web ctsport.cz.

sport.cz | Sportovní » 19. červenec, 2018

Český koulař Tomáš Staněk obsadil sedmé místo v dnešní předehře pátečního mítinku Diamantové ligy v Monaku výkonem 21,24 metru a zajistil si účast ve finále v Curychu 30. srpna. Soutěž, která se odehrála na speciálně postaveném kruhu v monackém Herkulově přístavu, vyhrál americký olympijský vítěz Ryan Crouser výkonem 22,05 metru.

Německá skeletonistka Fernstädtová chce reprezentovat Česko

Juniorská mistryně světa z letošního roku, Němka Anna Fernstädtová, chce od nové sezony reprezentovat Českou republiku ve skeletonu. Touhu po změně zdůvodňuje především velkou konkurencí, ale i osobními důvody.

České Noviny

Ligu čeká z pohledu změn nejradikálnější ročník, míní Svoboda

České Noviny | Sportovní » Fotbal aktuálně » 19. červenec, 2018

Praha - V pátek startující 26. ročník první fotbalové ligy bude nejradikálnější z pohledu změn a novinek, které zavádí. Souhlasí s tím i předseda soutěže Dušan Svoboda, který...

Podmola čekají X-Games. Chce další medaili a představí zcela nový trik!

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 19. červenec, 2018

Přeskočil rodinný dům a fanoušci šíleli. Teď se český freestyle motokrosař Libor Podmol vydává jako jediný Čech na letní olympiádu extrémních sportů do USA. Prestižní X-Games začnou v Minneapolis už ve čtvrtek. Podmol se představí ve dvou disciplínách. V sobotu od 21:00 nastoupí ve Step-upu, tedy ve skoku do výšky přes laťku, obhajovat tam bude medaili z loňského roku. A od jedné hodiny odstartuje do disciplíny Best Trick. „Ve skoku do výšky jsem