Sport - Sportovní zpravodajství

Sportovní: Poslední zprávy a aktuality

Tři pěstí od rozhodčího? To mě naštvalo nejvíce, soptil liberecký tvrďák Vlach

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 22. duben, 2019

Ve druhém utkání finálové série vstřelil liberecký Jaroslav Vlach třetí gól svého týmu a byl za hrdinu. A mohl jim být i v prvním souboji na třineckém ledě, jenomže ve druhé třetině za stavu 1:0 minul zblízka prázdnou branku a Třinec následně skóre otočil, třetí utkání vyhrál 4:1 a znovu se ujal vedení.

Atalanta otočila duel s Neapolí a má namířeno do Ligy mistrů

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. duben, 2019

Fotbalisté Atalanty Bergamo zvítězili v 33. kole italské ligy na hřišti druhé Neapole 2:1 a posunuli se na čtvrté místo, které svému držiteli vynese na konci soutěže postup do Ligy mistrů. Sesadili AC Milán, který má horší skóre.Další články k tématu:Juventus slaví osmý titul v řadě, Krejčí pomohl Boloni asistencí k výhře

Cienciala projel celé hřiště a zavelel k obratu. Titul je daleko, řekl

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 22. duben, 2019

Do zápasu šel David Cienciala jako třináctý třinecký útočník. Ale právě on parádním sólem ve 36. minutě a gólem na 1:1 nastartoval hokejové Oceláře k obratu. Slezané třetí finálový duel extraligy s Libercem vyhráli 4:1 a v sérii se ujali vedení 2:1 na zápasy.Další články k tématu:Finále play off: Liberec promarnil vedení, Třinec vede v sérii 2:1

Sjelo mi to, přiznal Cienciala po parádním sólu. Třinec má po obratu k titulu blíž

Hokejistům Třince chybějí k vysněnému extraligovému titulu už jen dva kroky. S Libercem v závěru druhé třetině během 173 vteřin otočili zoufale rozehraný zápas a ve finálové sérii se znovu ujali vedení.

Fotbalisté Bergama po obratu porazili druhou Neapol

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. duben, 2019

Fotbalisté Bergama zvítězili v 33. kole italské ligy na hřišti druhé Neapole 2:1 a posunuli se na čtvrté místo, které svému držiteli vynese na konci soutěže postup do Ligy mistrů. Atalanta sesadila ze čtvrté příčky AC Milán, který má horší skóre.kem šesti bodů před Interem Milán. Atalanta poskočila po výhře na čtvrtou příčku.

I kdybych na ledě měl chcípnout, tak jim to nedám, pěnil po druhém finálovém nezdaru Šmíd

Svůj tým ve třetím utkání finále zkušený obránce Liberce Ladislav Šmíd nepoznával a porážku 1:4 s Třincem nekousal úplně lehce. Třinec zapsal druhou výhru a k titulu má blíže. „Je to jenom 1:2, zítra máme další šanci, ale budeme mít šanci jedině tehdy, když se tam objeví úplně jiný tým,“ má jasno 33letý bek.

Finále play off: Liberec promarnil vedení, Třinec vede v sérii 2:1

Hokejisté Třince vedou ve finálové sérii play off s Libercem 2:1 na zápasy. Dokázali totiž využít domácí prostředí a přestože v utkání prohrávali, nakonec ho dovedli k vítězství 4:1. Rozhodli o tom dvěma góly na konci druhé třetiny, ten rozhodující si připsal kanonýr Martin Růžička. Další duel se ve Slezsku hraje v úterý.

Basketbalisté Nymburku vyhráli nad USK i druhé čtvrtfinále

sport.cz | Sportovní » 22. duben, 2019

Nymburští obhájci titulu zvládli druhé čtvrtfinále basketbalové ligy s USK Praha na rozdíl od prvního duelu suverénně a po výhře 95:58 vedou v sérii 2:0. Druhou výhru slavily i Svitavy, které rovněž využily výhody domácího prostředí v obou úvodních duelech a Ústí nad Labem porazily 87:76.