27. května, 2019 - svátek má Valdemar

Sport - Sportovní zpravodajství

Přidej článek

Sportovní: Poslední zprávy a aktuality

denik.cz

Konec s fotbalem. Šimůnek se dal na reality

denik.cz | Sportovní » Dnes

Byl idolem, nadějí českého fotbalu. Ale teď už ho na trávníku nepotkáte. Odložil kopačky a stará se o nemovitosti. Jan Šimůnek, kapitán stříbrného týmu z MS „20“ v roce 2007, ukončil kariéru. Bez fanfár, potichu.

denik.cz

Boj o hokejový grál. Boston se dvěma Čechy jde na St. Louis

denik.cz | Sportovní » Dnes

Historka pro začátek: jistý Scott Berry, obchodník a amatérský hokejista, byl v lednu na konferenci v Las Vegas, a když se jeho pobyt v městě hazardu blížil ke konci, dostal chuť si vyhodit z kopýtka. Neváhal, vybral si z bankomatu, co jen mohl, a vsadil v hotelu Paris svých posledních 400 dolarů na to, že St. Louis Blues letos vyhrají Stanley Cup.

Fotbal.cz

Finále zavítá v pondělí večer na Spartu. Vysílá ho ČT Sport

Fotbal.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Druhý zápas finále play off VARTA futsal ligy se odehraje v Aréně Sparty na Podvinném mlýně, kde od 20.10 hodin hostí Sparta Praha soupeře z Teplic. Pondělní utkání můžete sledovat živě na ČT Sport.

sport.cz

Česká hvězda rozplakala Francii. Tekly slzy štěstí

sport.cz | Sportovní » Dnes

Česká hvězda rozplakala Francii. Neskutečný úspěch, jeden z největších v kariéře. O tom český fleretista Alexander Choupenitch nepochybuje. Povedlo se mu totiž vyhrát v nejvyšší divizi týmové mistrovství Francie. Navíc s týmem ISSY les Moulineau, s kterým se moc nepočítalo, na šampionátu triumfoval poprvé v historii. „Když se to povedlo, všichni okolo plakali štěstím," říká český fleretista.

denik.cz

Danke Niki. Hamilton vládne i díky Laudově radě

denik.cz | Sportovní » Dnes

Dvakrát tuhle bláznivou honičku ulicemi přístavního města zvanou Velká cena Monaka vyhrál. Pravda, je to už drahně let (1975 a 1976), co trojnásobný mistr světa Niki Lauda slavil vítězství v nejprestižnější Grand Prix seriálu mistrovství světa formule 1. Včera ale patřil díky vzpomínce k hlavním postavám snobského víkendu, který v monackém knížectví každoročně navazuje na filmový festival v Cannes.

ČT sport - aktuálně z České televize

Hrubec dal týmu naději na bronz. Snad jsem nezklamal, ale nájezdy mě mrzí, řekl zklamaně

ČT sport | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Patnáct dnů nechytal, pak se dozvěděl před utkáním o bronz, že jde do brány. A gólman Šimon Hrubec obstál. V několika situacích českou reprezentaci podržel, přesto po utkání přišel zklamaný do mixzóny po porážce 2:3 po nájezdech s Ruskem. Svou premiéru na mistrovství světa zvládl.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Veselý hledá cestu z bažin: Dostal jsem nakládačku. Jsem teď dobrý los

iDnes.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Působil jako hodně smutná reklama na sebekritiku. Býval 35. tenistou světa i juniorskou světovou jedničkou, uměl soupeře ničit dělovým podání… Ale současnost je trudná. A plná pochyb. „Nevěřím si. Nehýbu se moc dobře. Nejsem uvolněný, svaly jsou v hrozném napětí,“ vypočítává Jiří Veselý. Zmizel ze stovky a jeho pád se po krachu v Paříži prohlubuje.Další články k tématu:Vondroušová i Kar. Plíšková na Roland Garros postoupily, Veselý končíPařížská tenisová

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

Elitní kanonýři. Toto je 10 nejlepších střelců v historii samostatné české fotbalové reprezentace

SportRevue.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Produktivita. To je problém, který dlouhodobě trápí českou fotbalovou reprezentaci. Nejlepší střelec mezi současnými útočníky - Tomáš Necid - má na kontě pouhých 12 branek.

Život Dětem

V sekci Sport - Sportovní zpravodajství je zařazeno 29542 zpráv / článků

novější123456789starší