Sport - Sportovní zpravodajství

Sportovní: Poslední zprávy a aktuality

Přestřelka v Brooklynu jako jeviště pro hvězdou trojku Portlandu

iDnes.cz | Sportovní » 24. listopad, 2017

Páteční polední střetnutí basketbalové NBA na palubovce Brooklyn Nets skončilo pořádnou střelnicí. Hosté z Portland Trail Blazers si odvážejí vítězství 127:125. Po bodově skromnější první půli se palba spustila v té druhé, kterou hosté získali v poměru 76:72.Další články k tématu:Washington neuspěl, končí série Bostonu a Golden State nemělo šanciIrving vysázel 47 bodů, Cousins byl vyloučený za sestřelení WestbrookaCurry přebil Simmonse, Boston slaví

Atletem roku je katarský výškař Baršim, mezi ženami kraluje Thiamová

Katarský výškař Mutaz Issa Baršim se stal světovým atletem roku IAAF. V ženské kategorii zvítězila belgická vícebojařka Nafissatou Thiamová. Další články k tématu:Továrna štěstí naruby. V Kataru trénoval šampiona, sám o vše přišel

Nejlepšími amatérskými golfisty roku jsou Zach a Kousková

Nejlepšími českými amatérskými golfisty letošního roku se stali premiérově Sára Kousková a podruhé za sebou Šimon Zach, student University of Louisville. Na XXII. Večeru českého golfu získali ocenění České golfové federace za výkon roku na profesionální scéně Klára Spilková a Stanislav Matuš.

České Noviny

Vlach druhým gólem zajistil Olomouci výhru nad Brnem

České Noviny | Sportovní » Hokej aktuálně » 24. listopad, 2017

Olomouc - Hokejisté Olomouce porazili v 25. kole extraligy Brno 2:1 v prodloužení a udrželi se tak na šestém místě tabulky. Utkání rozhodl v čase 64:14 svým druhým gólem útočník Roman...

Marosz si proti „svému“ Třinci zahrál. Výstroj mu dorazila včas

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 24. listopad, 2017

Divoký pátek prožil pardubický útočník Rostislav Marosz. K utkání do Třince jel pouze jako divák. Nakonec však hrál... Marosz je v Pardubicích na hostování z Třince. Původně mu mělo vypršet koncem roku a jelikož bylo zdarma, tak se zástupci klubů dohodli, že proti Ocelářům nenastoupí.Další články k tématu:Kometa ztrácí dech, Plzeň naopak jede. Po neúspěších zabrala Sparta

Fenerbahce využilo krize Chimek, Veselý trefil vítěznou střelu

Fenerbahce Istanbul slaví v desátém kole basketbalové Euroligy šestou výhru, když si doma poradilo s Chimkami 71:67. Český pivot Jan Veselý v koncovce proměnil klíčovou akci na 68:67. Další články k tématu:Boj o vysněné MS začal výhrou. Basketbalisté zdolali bez potíží IslandBosna zaskočila Rusko. Chorvaté padli v NizozemskuValencie selhala. Barcelona měla rychle jasno - k poctě svého kapitána

Výstroj přišla na poslední chvíli, pak mohl rozhodnout. Rval jsem to na sílu, přiznával Marosz

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 24. listopad, 2017

Jen na lehko a jako divák cestoval v pátek do Třince útočník Rostislav Marosz. V Pardubicích hostuje právě z týmu Ocelářů a neměl tak v 25. kole extraligy proti svému klubu nastoupit. „V půlce cesty jsem se ale dozvěděl, že hrát budu, tak jsem musel rychle shánět výstroj, protože ta zůstala na zimáku. Přivezli mi ji deset minut před utkáním. Ani na rozbruslení jsem nebyl,“ popisoval Marosz, který si v utkání připsal přihrávku na vyrovnávací gól. A kdyby

Mertl hattrickem nasměroval Plzeň k výhře v Liberci

Liberec - Hokejisté Plzně vyhráli v 25. kole extraligy na ledě Liberce 5:2 a připsali si již osmou výhru v řadě. I nadále tak zůstávají v čele tabulky, kde mají pětibodový náskok...