22. září, 2018 - svátek má Darina

Sport - Sportovní zpravodajství

Přidej článek

Sportovní: Poslední zprávy a aktuality

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Motocyklové zločiny. Pod dohledem kamer to mají „pachatelé“ těžší

iDnes.cz | Sportovní » 12. září, 2018

Je mu 22 let. V mistrovství světa vyhrál už deset závodů, což je víc než všichni čeští jezdci v historii, a klidně se mohl za rok či za dva rvát o motocyklový titul. Jenže nebude, protože se teď postaví za pult v obchodě svého dědečka. V pondělí totiž Ital Romano Fenati ukončil kariéru. Další články k tématu:Ojedinělé? I Pešek zažil zákeřnost s brzdou a pochopil: Takhle se jezdíBrzda a konec. Motocyklový rabiát Fenati uzavřel svou kariéruZločin za bílého

denik.cz

Dráhaři uzavírají sezonu na velodromu v Brně. Závody okoření světoví medailisté

denik.cz | Sportovní » 12. září, 2018

Třídenní program v Brně uzavře sezonu dráhových cyklistů. Ve čtvrtek od čtyř hodin odpoledne je na pisáreckém velodromu na pořadu olympijské omnium Grand Prix Favoritu Brno, v pátek program pokračuje tradiční Přilbou Moravy a v sobotu udělá tečku za šampionátem dráhařů závod dvojic.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Zájem o fotbal roste. Nejvíc diváků chodí na Slavii, venku táhne Sparta

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 12. září, 2018

Na zápasy prvních sedmi kol fotbalové ligy dorazilo téměř 350 tisíc diváků, což je ve srovnání s posledními roky zdaleka nejvíc. „Z aktuálního vývoje máme velkou radost. Věříme, že díky nadstavbové části bude nárůst ještě výraznější,“ poznamenal Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace, která profesionální soutěže v Česku řídí.Další články k tématu:Sparta nasadila víc cizinců než Čechů. Lize přibývá diváků, ubývá gólůMilion tři sta třicet tisíc.

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

TELH hlásí novinky: Dvě televize, nová pravidla a chuť na rekord

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 12. září, 2018

Něco přes čtyři měsíce trvaly extraligové prázdniny, teď se tuzemská nejvyšší soutěž zase hlásí o slovo. Tipsport extraliga nakrojí 81. ročník a slibuje několik novinek. Týkají se televizního vysílání, úprav pravidel i dalších témat. Úvodní kolo startuje šesti zápasy v pátek 14. září

sport.cz

Půjdeme nahoru jako rakety, věří nový kouč Dukly. Syna ale zprávou nenadchl

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 12. září, 2018

Vstřebává pořádný trenérský veletoč. Před týdnem šokoval fotbalovou veřejnost, když předčasně skončil na lavičce Opavy, jenže dlouhého volna si 43letý Roman Skuhravý neužil. Už o dva dny později totiž režíroval v roli hlavního kouče první trénink pražské Dukly, která v lize zatím tone v bažinách.

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

3 životní přestupy Karla Poborského. Dohromady stál přes 400 milionů korun

SportRevue.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 12. září, 2018

Fotbalová reprezentace hledá nového trenéra. Jednou z variant je Karel Poborský, který prožil parádní hráčskou kariéru. Působil ve Slavii, Spartě, ale zahrál si i za Manchester United, Benfiku ...

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Kovalčuk se zapojil do přípravy s Kings. NHL se hodně zrychlila, říká

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 12. září, 2018

Na velký návrat na zámořský led se chystá útočník Ilja Kovalčuk, který se po pěti letech strávených v domovině rozhodl vrátit do NHL a na začátku července se na následující tři roky upsal Los Angeles. Otázkou je, jak tento návrat zvládne a jak dokáže Kings pomoci.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Hlasujte v srpnových anketách WTA. Mezi nominovanými jsou Vondroušová a Kvitová

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 12. září, 2018

Stejně jako každý měsíc i za srpen mohou tenisoví příznivci na stránkách WTA zvolit nejlepší hráčku měsíce, největší průlom měsíce a nejlepší úder měsíce. V srpnovém hlasování najdeme mezi nominovanými dvě české tenistky - Markéta Vondroušová má šanci vyhrát kategorii Průlom měsíce a Petra Kvitová útočí na prvenství v anketě Úder měsíce.

Život Dětem

V sekci Sport - Sportovní zpravodajství je zařazeno 29425 zpráv / článků

novější123456789starší