19. července, 2018 - svátek má Čeněk

Sport - Sportovní zpravodajství

Přidej článek

Sportovní: Poslední zprávy a aktuality

sport.cz

Běžec kalkuluje: Na kolik přijde účast na závodech?

sport.cz | Sportovní » Dnes

Každý z běžců už se asi někdy zasnil, jak by to vypadalo, kdyby se zúčastnil třeba slovutného maratónu v Berlíně nebo v Gaudího Barceloně. A hned vzápětí si položil otázku: Na kolik by mě to vlastně celé přišlo? Jeden server na vyhledávání ubytování na dovolenou se do toho opřel a sestavil ekonomický přehled účasti na 46 maratónech po celé Evropě. Takže na kolik že to vyjde?

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Jablonecký kapitán Hübschman se těší na Evropskou ligu a přeje si Arsenal

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Kapitán Tomáš Hübschman se rozhodl pokračovat v kariéře i kvůli tomu, že s fotbalisty Jablonce díky třetímu místu v uplynulém ligovém ročníku postoupil přímo do skupiny Evropské ligy a čeká ho tak návrat do pohárů.Další články k tématu:Fotbalisté Jablonce se dočkali na konci rakouské přípravy výhryOstrava podlehla Bielefeldu, Jablonec remizoval s Dynamem MoskvaSlavia oplatila Mezökövesdu porážku, Jablonec schytal debakl od SalcburkuJablonec rozstřílel

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Sezona Karlových Varů: když sestup z extraligy pomůže

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Karlovy Vary po pádu z nejvyšší soutěže udržely většinu kádru, vhodně ho doplnily a WSM Lize dominovaly.

denik.cz

Nosek se dohodl se Zlatými rytíři. Bude pokračovat ve Vegas

denik.cz | Sportovní » Dnes

Hokejový útočník Tomáš Nosek bude i v nové sezoně oblékat dres Vegas Golden Knights. Pardubický rodák se tak s klubem domluvil na nové smlouvě ještě před arbitráží.

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Trouba se nemůže s Jets znovu dohodnout na nové smlouvě. Dojde na arbitráž?

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Talentovaný obránce Jacob Trouba je chráněným volným hráčem a podle posledních zpráv to vypadá na to, že se nedokáže se zástupci Winnipegu dohodnout na nové smlouvě. Hlavním problémem je samozřejmě výše platu.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Překvapení, Sagan během Tour oznámil rozchod s manželkou

iDnes.cz | Sportovní » Dnes

Trojnásobný mistr světa v cyklistice Slovák Peter Sagan během Tour de France oznámil překvapivý rozchod s manželkou Katarínou. S bývalou modelkou se oženil na podzim roku 2015 a loni v říjnu se jim narodil syn Marlon.Další články k tématu:Dominance týmu Sky. Žlutý dres získal Thomas, jistí ho druhý FroomeSagan: Nejvíc jsem se bavil v neděli. Nebyl čas na nudu, tak to mám rádAsasín s dětskou tváří, psali o Saganovi. Jak získal triumf číslo 10?

sport.cz

Sagan překvapil veřejnost: S manželkou se rozcházíme!

sport.cz | Sportovní » Dnes

Peter Sagan překvapil fanoušky! S manželkou Katarínou se rozchází. Slovenská cyklistická hvězda, která v těchto dnech bojuje na slavném etapovém závodu Tour de France, to oznámila na svém profilu na sociální síti. S bývalou modelkou se trojnásobný mistr světa oženil na podzim roku 2015 a loni v říjnu se jim narodil syn Marlon.

České Noviny

Sagan během Tour de France oznámil rozchod s manželkou

České Noviny | Sportovní » Dnes

Bourg-Saint-Maurice Les Arcs (Francie) - Trojnásobný mistr světa v cyklistice Slovák Peter Sagan během Tour de France oznámil překvapivý rozchod s manželkou Katarínou. S bývalou modelkou...

Dobrý Anděl

V sekci Sport - Sportovní zpravodajství je zařazeno 19602 zpráv / článků

novější123456789starší