Sport - Sportovní zpravodajství

Sportovní: Poslední zprávy a aktuality

Bolt a fotbal? Už ne. Měl jsem na to jít jinak, přiznal

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » 23. leden, 2019

Pro někoho absolutně nepřekvapivé, pro dalšího už méně. Osminásobný olympijský vítěz Usain Bolt vzdal snahu stát se po své mimořádně úspěšné atletické kariéře profesionálním fotbalistou. Dvaatřicetiletý Jamajčan se chce věnovat už jen byznysu.

denik.cz

Policie přerušila pátrání po letadle s fotbalistou Salou. Naděje je malá

denik.cz | Sportovní » 23. leden, 2019

Záchranáři ve středu večer přerušili pátrání po jednomotorovém letadle, které před dvěma dny zmizelo z radarů nad Lamanšským průlivem a na jehož palubě byl argentinský útočník Emiliano Sala. Zda se bude v hledání pokračovat, rozhodnou policisté ve čtvrtek ráno. Informoval o tom server CNN. Osmadvacetiletý argentinský fotbalista mířil do nového působiště v Cardiffu.

Basketbalistky USK prohrály a přišly o druhé místo

sport.cz | Sportovní » 23. leden, 2019

Basketbalistky USK Praha v desátém kole Evropské ligy prohrály 70:81 v Bourges a přišly o druhé místo, na kterém je vystřídal právě dnešní soupeř. Český celek navíc zaznamenal třetí porážku za sebou, což je jeho nejdelší série bez vítězství za poslední dva roky.

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Dostál zachránil Třebíč: v poslední minutě vytáhl skvělý zákrok

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2019

Třebíč sice porazila Frýdek-Místek po nájezdech, málem ale neměla ani bod. V poslední minutě se totiž na třebíčskou branku řítili dva hostující hráči – velký talent Lukáš Dostál ale Horáckou Slavii zachránil skvělým zákrokem.

Dáme šest gólů venku a dostaneme sedm. To je hrůza! lamentoval olomoucký Kolouch

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 23. leden, 2019

Podruhé v sezoně dali hokejisté Olomouce na ledě soupeře šest gólů, na rozdíl od utkání na Spartě, kde vyhráli 6:4, jim to ale v předehrávce 44. kola extraligy stačilo jen jeden bod. Vítkovice natáhly vítěznou domácí sérii na osm zápasů, přestože Hanáky přetlačili 7:6 až v nájezdech.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Becker: Dokud existuje šance na zotavení, neměl by se Murray vzdávat

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 23. leden, 2019

Bývalý slavný německý tenista Boris Becker doufá, že Brit Andy Murray neukončí kvůli dlouhotrvajícím problémům s bolavou kyčlí kariéru. Jednatřicetiletý trojnásobný grandslamový šampion před pár dny prohlásil, že se s vrcholovým tenisem rozloučí nejpozději v létě ve Wimbledonu, který dvakrát vyhrál.

Volkeho minela: v prodloužení daroval gól soupeři

Ústecký brankář Martin Volke je svou prací s hokejkou známý, často se snaží pomáhat spoluhráčům s rozehrávkou. Tentokrát mu to nevyšlo: v prodloužení zápasu proti Porubě se snažil situaci řešit konstruktivně, jenže udělal chybu a hostující forvard Tomáš Guman toho využil. Do konce prodloužení přitom zbývalo šest vteřin.