Sport - Sportovní zpravodajství

Sportovní: Poslední zprávy a aktuality

Dvě desetiny rozhodly: 500 mil v Indianapolis vyhrál Pagenaud

iDnes.cz | Sportovní » Dnes

Slavný automobilový závod 500 mil v Indianapolis ovládl francouzský pilot Simon Pagenaud. Ve 103. ročníku byl pětatřicetiletý jezdec v chevroletu nejrychlejší už v kvalifikaci a v neděli vybojoval na proslulém oválu premiérový triumf.Další články k tématu:Alonso bude McLarenu vypomáhat jako zkušební pilot i mentor

Produktivitu MS vyhrál Nylander, Voráček skončil třetí. Češi si v žebříčku IIHF polepšili

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » Dnes

Švédský útočník William Nylander ovládl produktivitu hokejového mistrovství světa na Slovensku. Třiadvacetiletý hráč Toronta si připsal v osmi duelech 18 bodů a byl s 13 asistencemi i nejlepším nahrávačem turnaje. Třetí skončil český kapitán Jakub Voráček, jenž si připsal v 10 duelech 16 bodů a s 12 přihrávkami se zařadil na druhé místo.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Češi v akci, pondělí 27. 5. Kvitová, Kristýna Plíšková, Strýcová, Bouzková a Rosol hrají první kolo French Open

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Na grandslamovém French Open se v soubojích prvního kola představí pětice Čechů. Petra Kvitová začne proti Rumunce Cirsteaové, Kristýna Plíšková narazí na Američanku Davisovou, Barbora Strýcová změří síly s Australankou Stosurovou, Marie Bouzková vyzve Kanaďanku Andreescuovou a Lukáš Rosol se utká s Jihoafričanem Harrisem. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Závod 500 mil v Indianapolis vyhrál Francouz Pagenaud

sport.cz | Sportovní » Motorsport aktuálně » 27. květen, 2019

Slavný automobilový závod 500 mil v Indianapolis vyhrál francouzský pilot Simon Pagenaud. Ve 103. ročníku byl pětatřicetiletý jezdec v chevroletu nejrychlejší už v kvalifikaci a dnes vybojoval na proslulém oválu premiérový triumf.

MS na Slovensku bylo deváté nejnavštěvovanější v historii

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 26. květen, 2019

Hokejové mistrovství světa v Bratislavě a Košicích se stalo devátým nejnavštěvovanějším v historii. Na 64 zápasů zavítalo 470 853 diváků, což je v průměru 7357 na utkání. Zájem o turnaj na Slovensku předčil šampionát ve Finsku a Švédsku v roce 2012, na který přišlo 451 054 příznivců.

Hronek byl zvolen nejlepším bekem MS, i s Voráčkem je v All Star týmu

ČT sport | Sportovní » Hokej aktuálně » 26. květen, 2019

Obránce Filip Hronek a útočník Jakub Voráček se dostali do All Star týmu hokejového mistrovství světa na Slovensku, který volí akreditovaní novináři. Jednadvacetiletého Hronka navíc vybral direktoriát turnaje za nejlepšího hráče na svém postu.

Sklenička: Medaile byla blízko, snad to přijde v příštích letech

Semifinále proti hokejistům Kanady sledoval jen z tribuny, do nedělní bitvy o bronz s Rusy ale David Sklenička naskočil rovnou do elitní obranné dvojice a odvedl velmi dobrou práci.

Hronek je nejlepším obráncem MS. S Voráčkem patří do All-Star týmu

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 26. květen, 2019

Obránce Filip Hronek a útočník Jakub Voráček se dostali do All Star týmu hokejového mistrovství světa na Slovensku, který volí akreditovaní novináři. Jedenadvacetiletého Hronka navíc vybral direktoriát turnaje za nejlepšího obránce turnaje.Další články k tématu:Výsledky MS 2019 v hokeji: Titul do Finska, Češi končí na čtvrtém místěKanada - Finsko 1:3, Seveřané po osmi letech opakují bratislavské zlatoNáhradník málem vychytal bronz. Zasloužili bychom si