Sport - Sportovní zpravodajství

Sportovní: Poslední zprávy a aktuality

Alaphilippe obhájil na Valonském šípu triumf. Kreuzigera vyřadil pád

iDnes.cz | Sportovní » 24. duben, 2019

Byl to podobný obrázek jako na nedělním Amstelu. I tentokrát spolu v čele do závěrečných metrů vjížděli Julian Alaphilippe s Jakobem Fuglsangem. Tentokrát ale náskok uhájili a na Valonském šípu si to rozdali o vítězství. A rychlejší byl na obávaném Mur de Huy Francouz Alaphilippe, který tak obhájil loňské prvenství. Romana Keuzigera - největší českou naději na slibný výsledek - vyřadil 31 kilometrů před cílem ze závodu pád.Další články k tématu:Kreuziger

ŽIVĚ: Hrubý poslal Baník do finále Českého poháru. Vyzve Slavii, nebo Spartu?

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » 24. duben, 2019

Před prestižním derby pražských "S" se v Ostravě odehrálo první semifinále Českého poháru, v němž domácí Baník porazil Bohemians 1:0. O vítěznou branku se ve 12. minutě postaral tečovanou střelou Robert Hrubý. Přímý přenos utkání Slavia - Sparta sledujte od 19:10 na ČT sport a webu ctsport.cz.

Na papíře s Voráčkem a Kubalíkem. Budu se snažit, aby to klapalo, hlásí Kovář

ČT sport | Sportovní » Hokej aktuálně » 24. duben, 2019

Prostředí příjemné s řadou známých tváří z Plzně, základ pro pohodu v týmu by měl. Útočník Jan Kovář dorazil na sraz hokejové reprezentace v Nitře. Přeje si, aby se všichni bývalí či současní hráči Indiánů udrželi mezi vyvolenými a společně pak vybojovali na MS medaili, na kterou dlouho čeká český hokej i on sám. Přímý přenos přípravného utkání v Trenčíně proti Slovensku sledujte v pátek od 17:55 na programu ČT sport či webu ctsport.cz.

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Až půl roku mimo. Bogosian může zmeškat začátek nové sezony

NHL.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 24. duben, 2019

Probíhající sezona skončila pro Buffalo Sabres už před více než dvěma týdny. Zatímco v play off, kam se Sabres nedostali, vrcholí první kolo, obránce Zach Bogosian, pilíř defenzivy jednoho ze zklamaných týmů, podstoupil operaci kyčle. Trojka draftu 2008 by kvůli tomu mohla zmeškat i začátek nové sezony.

Dříve musel člověk poslat koresponďák, když chtěl o někom napsat, že je vůl, říká Škorpil po jubilejním 50. Zápisníku

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 24. duben, 2019

Už rok, týden co týden, píše úspěšný bývalý trenér a známý glosátor Ladislav Škorpil pro čtenáře nejnavštěvovanějšího českého sportovního webu Sport.cz svůj Zápisník, ve kterém s nadhledem a z netradičních úhlů rozebírá tuzemské fotbalové dění. V tomto týdnu vydal jeho jubilejní 50. díl.

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Mladé Češky jsou v semifinále! Bartáková rozhodla minutu před koncem

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 24. duben, 2019

Paráda! České hokejistky do 16 let si na domácím Evropském poháru v Příbrami zahrají o medaile. Vyhrály totiž i třetí zápas, Japonsko přetlačily 2:1 gólem Barbory Bartákové v čase 44:03 a semifinále už jim nikdo nevezme.

Petr spasitel. Nejdelší zápasy v historii NHL rozsekávali i Češi

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 24. duben, 2019

Dva góly z prodloužení šestého a sedmého zápasu zachránily sezónu pro hokejisty San Jose. Poslední trefa série proti Vegas z hole Barclayho Goodrowa v závěru úvodní nastavené třetiny, ani branka Tomáše Hertla v oslabení z 92. minuty nedělního zápasu se však zdaleka nevejdou do historické tabulky těch opravdu nejdelších zápasů zámořského play off.

Hlavně chci být zdravá a posouvat osobáky, říká před sezonou talentovaná Malíková