Sport - Sportovní zpravodajství

Sportovní: Poslední zprávy a aktuality

Klokani nejdřív trefili tyč, pak je sestřelil jablonecký Doležal

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Vykradený Ďolíček. Gól jabloneckého útočníka Martina Doležala z 56. minuty rozhodl sobotní duel 8. kola první ligy na půdě Bohemians 1905 (0:1). Poražení opět ukázali, že koncovka je na podzim jejich obrovskou slabinou. Gól nedali v pěti ze šesti posledních ligových zápasů, v této disciplíně jsou nejhorší v soutěži. Měli však i smůlu, v prvním poločase nastřelil Tetteh tyč.

Sigma září dál. Bez potíží přejela Duklu a je druhá

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Parádní fazonu ze začátku ligy nadále potvrzuje olomoucká Sigma. Hanáci po dvou gólech Plška v prvním poločase a pojistce Sladkého deset minut před koncem přejeli pražskou Duklu 3:0 a jsou druzí o bod před Slavií. Naopak Dukla letos stále nedokázala na půdě soupeřů zvítězit. Připravujeme podrobnosti.

Nováček z Hané zase vyhrál a už je druhý. Sigma si doma smlsla na Dukle

Fotbalisté Sigmy Olomouc potvrdili dobrou formu a v 8. kole první ligy přehráli Duklu Praha 3:0. V tabulce nejvyšší soutěže se tak vyhoupli už na druhé místo před Slavii, která ztratila ve Zlíně. Dvěma góly se pod výhru podepsal Jakub Plšek, v závěru zvyšoval Martin Sladký. Olomouc tak bodovala popáté za sebou, naopak Dukla z pěti venkovních duelů v sezóně získala jediný bod.

Fotbalisté Slavie ztratili body ve Zlíně, mají ale rekord. O výhru je připravila penalta

Fotbalisté Zlína remizovali v osmém kole se Slavií Praha 1:1. Ševci ztratili doma první body, naopak Slavia ani na čtvrtý pokus nedokázala na půdě soupeře zvítězit a počtvrté remizovala. Pražané vedli od 76. minuty, kdy si po rohovém kopu dal vlastní gól Ondřej Bačo. Zlínu se podařilo vyrovnat 84. minutě, kdy Vukadin Vukadinovič proměnil penaltu. Slavia tak alespoň 34. zápasem v řadě bez porážky vytvořila nový rekord ligy.

První ztráta pro Paris SG

Fotbalisté Paris St. Germain poprvé v sezoně ztratili body. V sedmém kole francouzské nejvyšší soutěže pouze remizovali 0:0 v Montpellieru. Za...

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Comeback Bencicové? Bývalá světová sedmička v Petrohradu vyhrála turnaj ITF

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Bývalá světová sedmička Belinda Bencicová se vinou zdravotních potíží propadla v posledních dvou letech v žebříčku WTA až na 312. příčku a o návrat mezi elitu tak musí usilovat na turnajích nižší kategorie, na kterých však prorazila až tento týden. Dvacetiletá Švýcarka dnes ve finále turnaje ITF 100k v ruském Petrohradu přehrála Ukrajinku Yastremskou 6-2 6-3 a získala tak svůj první titul od srpna 2015, kdy triumfovala na prestižním podniku WTA v Torontu.

České volejbalistky na ME udolaly Belgii a přiblížily se postupu

iDnes.cz | Sportovní » Dnes

Klíčový duel v základní skupině mistrovství Evropy nezačaly české volejbalistky dobře, přesto nakonec v ázerbájdžánské Gandže perlila jejich radost. Svěřenkyně trenéra Zdeňka Pommera porazily Belgii 3:1 (-19, 23, 26, 19) a jsou blízko postupu do play-off.Další články k tématu:České volejbalistky neuhrály v úvodním duelu na ME se Srbskem ani setVolejbalistky čeká mistrovství Evropy. Cíl: alespoň osmifináleV kádru pro ME je polovina volejbalistek z českých

Evropa nasadila těžký kalibr. Federer s Nadalem se rozehřáli na čtyřhru

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Náskok 3:1 z pátku jim nestačil, a tak tenisté Evropy nasadili do soboty své nejničivější zbraně. V odpoledních dvouhrách si první výhry na Laver Cupu připsali Roger Federer i Rafael Nadal a naladili se tak na večerní společnou čtyřhru.