14. listopadu, 2018 - svátek má Sáva

Sport - Sportovní zpravodajství

Přidej článek

Sportovní: Poslední zprávy a aktuality

sport.cz

ŠKORPILŮV ZÁPISNÍK: Před plzeňským pivem klobouk dolů a před plzeňským fotbalem rovněž

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 13. listopad, 2018

Docent Choutka na FTVS v Praze říkával, že nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně. Když trenér Luboš Kozel odmítl nabídku Plzně na převzetí mužstva, komentoval jsem to slovy, že dělá dobře, protože ti se můžou jenom horšit. A oni se drží ve špičce dodnes. A nemají to vůbec lehké.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Světový pohár v nejistotě. Ohrozit ho může jednání o kolektivní smlouvě

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 13. listopad, 2018

Jednání o dalším ročníku Světového poháru v ledním hokeji, plánovaném na rok 2020, mohou ohrozit rozhovory o nové kolektivní smlouvě mezi NHL a hráčskou asociací NHLPA. Zástupce komisionáře NHL Bill Daly uvedl, že než dojde na skutečné plánování, chce mít liga „jistotu práce“.Další články k tématu:Příští Světový pohár v hokeji bude v roce 2020, věří šéfové NHLSvětový pohár nekončí. Špatná zpráva pro zimní olympiádySvětový pohár patří Kanadě! Dramatické

denik.cz

Florbalová reprezentace zná dvacítku vyvolených pro mistrovství světa

denik.cz | Sportovní » 13. listopad, 2018

Osmnáct dní před startem světového šampionátu oznámil trenér Petri Kettunen nominaci čítající dvacet hráčů. Florbalisté utvoří mix zkušeností a talentovaného mládí.

sport.cz

Se Svědíkem jde do Slovácka i realizační tým. Rád pracuji s lidmi, kterým věřím, tvrdí kouč

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 13. listopad, 2018

S Jihlavou se rozloučil vítězstvím v druholigovém utkání nad Ústím nad Labem a o den později už sledoval v hledišti hradišťského stadionu svůj nový tým při porážce 0:1 s Libercem. Čtyřiačtyřicetiletý Martin Svědík se jako trenér fotbalistů Slovácka vrací po pěti měsících do nejvyšší soutěže. Smlouvu podepsal na tři a půl roku.

sport.cz

Hokejový Světový pohár v jiném formátu? Jednání může zkomplikovat kolektivní smlouva

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 13. listopad, 2018

Jednání o dalším ročníku Světového poháru v ledním hokeji, plánovaném na rok 2020, mohou zkomplikovat rozhovory o nové kolektivní smlouvě mezi NHL a hráčskou asociací NHLPA. Zástupce komisionáře NHL Bill Daly uvedl, že než dojde na skutečné plánování, chce mít liga "jistotu práce". Současná kolektivní smlouva sice platí do konce sezony 2021/22, jenže když jedna ze stran vyjádří touhu po vyjednávání o nové už v září příštího roku, vyprší s koncem

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Kapitán dvacítky Galvas: Škoda, že takovou porci minut nedostává víc kluků

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 13. listopad, 2018

Na jeho hře je ohromně vidět, jak mu prospívá velká důvěra v extraligové Olomouci. Jakub Galvas se vypracoval v tahouna reprezentační dvacítky, na turnaji v Hodoníně předváděl dominantní výkony. A navrch měl na dresu poprvé v kariéře kapitánské céčko.

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

Kladno není jediné. 4 české kluby, za které v minulosti hrál Tomáš Plekanec

SportRevue.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 13. listopad, 2018

Zdá se to být téměř jisté. Tomáš Plekanec by se měl vrátit zpět do Česka, kde hrál naposledy v průběhu sezony 2012/13. Tehdy nosil kladenský dres.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Může za Nibaliho pád samotná Tour? Ital tři hodiny vypovídal na policii

iDnes.cz | Sportovní » 13. listopad, 2018

Toužil po dalším žlutém trikotu, patřil mezi favority Tour de France. Byl průběžně čtvrtý. Jenže slavný červencový závod skončil pro Vincenza Nibaliho už po dvanácté etapě. Italský cyklista odstoupil kvůli zlomenině obratle. Doteď cítí křivdu, za svůj pád nemohl. A nehodlá to nechat jen tak vyšumět, viní pořadatele Tour.Další články k tématu:Ahoj, Vuelto. Že bude tři měsíce mimo hru? S tím se Nibali odmítl smířitNibali je po operaci obratle, brzy by měl

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

V sekci Sport - Sportovní zpravodajství je zařazeno 22006 zpráv / článků

novější123456789starší