Sportovní: Poslední zprávy a aktuality

denik.cz

Prohra se kousá těžko, navíc po nájezdech. Šancí jsme měli dost, říká Gudas

denik.cz | Sportovní » 26. květen, 2019

/ROZHOVOR OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Takhle prohra mrzí. Česko přestřílelo v zápase o bronz Rusko 50:30, leč vítězně ze zápasu nevyšlo. Proti byl fantasticky chytající Andrei Vasilevski, který si připsal osmačtyřicet úspěšných zákroků a především díky němu sborná přetlačila Čechy 3:2 po nájezdech.

KOMENTÁŘ: Nadějné výkony, ale zatím se smiřme: Na špičku to pořád není

iDnes.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 26. květen, 2019

Byl to jeden z nejpovedenějších šampionátů posledních let. Minimálně herně. Hokejisté dobré výkony sice nepodtrhli medailovou tečkou, ale v duši fanouška musí převládat pocit naděje, že bude líp.Další články k tématu:Česko - Rusko 2:3N. Medaile proklouzla hokejistům v nájezdechNáhradník málem vychytal bronz. Zasloužili bychom si ho, říká Hrubec

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Těžko se to kouše. Odehráli jsme nejlepší zápas na turnaji, ví Gudas

Hokej.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 26. květen, 2019

(BRATISLAVA, od našeho zpravodaje) Byli blízko, podali parádní výkon, ale sedmileté čekání na medaili nezlomili. Čeští hokejisté znovu doplatili na mizernou koncovku. „Těžko se to kouše,“ hlásí zadák Radko Gudas po bitvě o třetí místo, kterou pro sebe v nájezdech získali Rusové.

Překvapený Vrána! Ovečkin mu strčil při rozhovoru rukavici do obličeje

sport.cz | Sportovní » Hokej aktuálně » 26. květen, 2019

Prožíval zklamání, žádná medaile z mistrovství světa. Po porážce s Ruskem 2:3 po nájezdech třiadvacetiletý hokejový útočník Jakub Vrána neměl náladu na vtípky. Když mu při rozhovoru v mixzóně zničehonic strčil rukavici do obličeje Alexander Ovečkin, jen se překvapeně otočil nad reakcí ruského spoluhráče z Washingtonu. „Je to těžký, nemyslím si, že si zasloužili vyhrát. Ani zdaleka ne. Celou třetí třetinu jsme je tlačili, štěstíčko nám nepřálo. Měli jsme

Warner pátým triumfem na desetiboji v Götzisu vyrovnal Šebrleho

sport.cz | Sportovní » 26. květen, 2019

Kanaďan Damian Warner vyhrál popáté v kariéře desetiboj na mítinku v Götzisu a vyrovnal tím rekord Romana Šebrleho. Bronzový olympijský medailista z Ria vstoupil do závodu nejrychlejším časem historie v běhu na 100 metrů v rámci víceboje (10,12) a nakonec nasbíral 8711 bodů. Soutěž ovládl počtvrté za sebou, poprvé v rakouském středisku zvítězil už v roce 2013.

Lacko přidal v Misanu další druhé místo a vede ME tahačů

iDnes.cz | Sportovní » 26. květen, 2019

Adam Lacko dokázal i v druhém dnu úvodního dílu mistrovství Evropy v závodech tahačů v Misanu vybojovat jedno pódiové umístění a po druhém místě v hlavním závodu vede průběžné pořadí seriálu. Pilot týmu Buggyra Racing má v čele dvoubodový náskok na úřadujícího šampiona Jochena Hahna z Německa.Další články k tématu:Úspěšný vstup do ME. Lacko začal v Misanu druhým místem a vévodí pořadí

Mistrovský Juventus zakončil sezonu porážkou, Atalanta si poprvé zahraje Ligu mistrů

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 26. květen, 2019

Fotbalisté Juventusu Turín zakončili sezonu porážkou 0:2 na hřišti Sampdorie Janov. Svůj 35. mistrovský titul získali s velkým předstihem už 20. dubna, od té doby nevyhráli ani jedno z pěti utkání, přesto dorazili do cíle s jedenáctibodovým náskokem před Neapolí. Fotbalisté Atalanty Bergamo si zahrají poprvé v historii Ligu mistrů.

Hráli jsme zápas proti nejlepšímu brankáři na světě, tvrdil zklamaný Hrubec

Před začátkem mistrovství světa byl smířený s rolí brankářské trojky. Šimon Hrubec si však zachytal hned ve druhém utkání základní skupiny proti Norům, a nakonec dostal překvapivě důvěru i v bitvě o bronz proti hvězdným Rusům, v níž se málem stal hrdinou. Vytáhl řadu skvělých zákroků, přesto do kabin odcházel se spoluhráči bez medaile na krku.