20. července, 2018 - svátek má Ilja

Sport - Sportovní zpravodajství

Přidej článek

Sportovní: Poslední zprávy a aktuality

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Chtěli jsme zarputilé srdcaře, máme je, těší Pivarníka brněnské posily

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 19. červenec, 2018

Půl roku nazpět neměl trenér Roman Pivarník při výběru posil pro fotbalovou Zbrojovku Brno ani padesátiprocentní úspěšnost. Na konci dalšího přestupního období má Zbrojovka zase pětici nových tváří. Matematická shoda je však jedním z mála aspektů, které zimní a letní posilování v Brně spojují.Další články k tématu:Brno týden před startem druhé ligy: k ideálu ještě dost chybíBrněnští fotbalisté získali dvě posily na kraj zálohy

sport.cz

FIBA rozdala tresty a pokuty za hromadnou rvačku na Filipínách

sport.cz | Sportovní » 19. červenec, 2018

Všech 13 basketbalistů vyloučených po hromadné rvačce v utkání asijské části kvalifikace o mistrovství světa mezi Filipínami a Austrálií bylo potrestáno zastavením činnosti. Nejdelší distanc dostal Filipínec Calvin Abueva, který nesmí hrát šest zápasů. Hlavní kouč domácího týmu Vincent "Chot" Reyes dostal trest na jedno utkání a jeho asistent Joseph Uichico na tři duely.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

V létě chodím na brigádu, abych nedivočil, směje se naděje Dvorský

iDnes.cz | Sportovní » 19. červenec, 2018

Zpočátku to vypadalo, že si začátkem července do maďarského Györu na dorostenecké mistrovství Evropy přivezl třebíčský vícebojař Tobiáš Dvorský parádní formu. „Padaly mi tam suprové výkony. Byl jsem hodně spokojený,“ svěřil se sedmnáctiletý reprezentant. Pak ale přišla pátá disciplína (běh na 400 metrů) a s ní i konec všech nadějí.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Box a tanec miliard. Zač by stála odveta Mayweather vs. Pacquiao?

iDnes.cz | Sportovní » 19. červenec, 2018

Poklad se může skrývat kdekoli, třeba v pár větách. „Pokud se zase rozhodne vrátit k boxu, je to na něm. Pojďme na další zápas,“ pronesl Manny Pacquiao. A těchto několik slov může mít v důsledku cenu miliard korun. Další články k tématu:Pacquiao je zpátky, boxerská legenda je zase mistrem světaBoxerskou „bitvu století“ v Las Vegas vyhrál na body MayweatherPacquiao si v ringu oddechne od politiky, Kličko už letos boxovat nebudeMistr boxer udeřil vedle.

ČT sport - aktuálně z České televize

Ronaldo se Juventusu vyplatí. Zvýšil se prodej permanentek i zisk z televizních práv o 30 milionů eur

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » 19. červenec, 2018

Za hvězdného Cristiana Ronalda sice Juventus Turín zaplatil při přestupu z Realu Madrid 112 milionů eur a dalších 30 milionů eur mu bude dávat jako roční plat, ovšem díky marketingovému potenciálu portugalské ikony může skončit sezonu v plusových číslech.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Bartolomeu vyhlíží s Brnem nejvyšší cíle, psychickou zátěž připouští

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 19. červenec, 2018

Při jedné ze svých prvních akcí v dresu Zbrojovky se záložník Robert Bartolomeu před vlastním pokutovým územím vřítil do standardky soupeře, vybojoval míč a pelášil dopředu tak rychle, že utekl do výrazného ofsajdu.Další články k tématu:Brno týden před startem druhé ligy: k ideálu ještě dost chybíBrněnští fotbalisté získali dvě posily na kraj zálohy

EuroZprávy.cz

Mercedes se s Hamiltonem dohodl na prodloužení smlouvy o 2 roky. Kolik ho to bude stát?

EuroZprávy.cz | Sportovní » 19. červenec, 2018

Bracley - Mercedes dnes potvrdil, že po několika měsících konečně dospěl k dohodě s Lewisem Hamiltonem a podepsal s nim smlouvu na další dvě sezóny.

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

Čechova cena klesá. Za kolik ho Arsenal může prodat zpátky do Chelsea?

SportRevue.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 19. červenec, 2018

V Anglii se šíří hodně zajímavá zpráva. Petr Čech by se po třech letech strávených v Arsenalu mohl vrátit do Chelsea. Jaká je jeho aktuální cena?

V sekci Sport - Sportovní zpravodajství je zařazeno 19727 zpráv / článků

novější123456789starší