23. října, 2018 - svátek má Teodor

Afghánistán aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Novinky.cz

Babiš chce s Metnarem probrat postup proti útokům v Afghánistánu

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Premiér Andrej Babiš (ANO) chce s ministrem obrany Lubomírem Metnarem (za ANO) probrat opatření, která by mohla zabránit útokům na české vojáky v Afghánistánu. Babiš to uvedl v reakci na pondělní útok v provincii Herát, při kterém jeden český voják zemřel a další dva jsou zranění.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Další český voják padl v Afghánistánu

| Zpravodajství »

Česko přišlo v Afghánistánu o dalšího vojáka. Zabil ho příslušník afghánské armády.

EuroZprávy.cz

V Afghánistánu byl zabit další český voják

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Při útoku na vozidlo české armády na základně Šindánd v afghánské provincii Herát dnes zemřel český voják. Další dva vojáci jsou zraněni, jsou mimo ohrožení života. Česká armáda to uvedla na svém webu. Podle Severoatlantické aliance na spojence zaútočil afghánský voják, bližší podrobnosti nebyly zveřejněny.

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Při útoku v Afghánistánu zemřel další český voják, dva jsou zranění

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Při útoku na vozidlo české armády na základně Šindánd v afghánské provincii Herát dnes zemřel český voják. Další dva vojáci jsou zraněni, jsou mimo ohrožení života. Česká armáda to uvedla na svém webu.

Reflex.cz

Při útoku v Afghánistánu zemřel český voják, další dva jsou zranění

| Zpravodajství »

Při útoku na vozidlo české armády na základně Šindánd v afghánské provincii Herát dnes zemřel český voják. Další dva vojáci jsou zraněni, jsou mimo ohrožení života. Česká armáda to uvedla na svém webu.

České Noviny

Při útoku v Afghánistánu zemřel český voják, dva jsou zranění

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Šindánd/Praha - Při útoku na vozidlo české armády na základně Šindánd v afghánské provincii Herát dnes zemřel český voják. Další dva vojáci jsou zraněni, jsou mimo ohrožení...

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

V Afghánistánu zabili dalšího českého vojáka. Po útoku na základně jsou dva ranění

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V pondělí došlo k Afghánistánu k dalšímu útoku na české vojáky. Jeden z nich, s iniciálami T. P. (†42), padl. Další dva vojáci 1. jednotky podpory a vlivu (PaV) byli zraněni, informoval Generální štáb Armády České republiky. Jde už o čtrnáctého českého vojáka, který v Afghánistánu zemřel.

Novinky.cz

V Afghánistánu padl další český voják

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Při útoku na vozidlo české jednotky v afghánské provincii Herát v pondělí padl český voják a další dva vojáci byli zraněni. Informovalo o tom ministerstvo obrany.

Echo24.cz

V Afghánistánu padl další český voják. Další dva jsou po útoku zranění

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

V pondělí před polednem došlo k dalšímu útoku na české vojáky v Afghánistánu. Útok na vozidlo české jednotky na základně Shindand zasáhl tři české vojáky, jeden z nich zemřel. O útoku informovala armáda ČR v prohlášení na svém webu. Podle Severoatlantické aliance na spojence zaútočil afghánský voják, bližší podrobnosti nebyly zveřejněny.

Megazine.cz - Výběr toho nejzajímavějšího

Přiběh z letadla má dobrý konec: Sluníčkářka obviněna, zločinec depotrován

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Švédská studentka v červenci způsobila rozruch v letadle, které mělo do Afghánistánu deportovat migranta, čímž se ho snažila zachránit před deportací. Migrant byl nakonec opravdu z letadla odveden a deportace byla odložena.   Jako správná sluníčkářka přistupovala k věci vrcholně naivně bez znalostí okolností i práva. Onen zachráněný migrant byl totiž

CBS News

Gen. Stanley McChrystal explores myths of leadership

| World media » US News aktuálně »

Gen. Stanley McChrystal is a retired four star general who was the commander of U.S. and international forces in Afghanistan. The West Point graduate spent 34 years in the Army and is co-founder of the McChrystal Group. Now he hopes to answer the question, "What makes a leader great?" with his new book, "Leaders: Myth and Reality." He

EuroZprávy.cz

Při útoku v Afghánistánu byl zraněn americký generál

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Jedním ze tří Američanů, kteří utrpěli zranění při čtvrtečním útoku Tálibánu v jihoafghánské provincii Kandahár, byl i brigádní generál Jeffrey Smiley. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na mluvčí mise NATO v Afghánistánu. Atentát si vyžádal životy dvou vysokých afghánských činitelů, včetně vlivného šéfa provinční policie Abdula Razaka, a

Novinky.cz

Vojákovi zraněnému v Afghánistánu hrozí ochrnutí. Chystá se jeho převoz do Česka

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Voják, který byl minulý týden zraněn při útoku v Afghánistánu, bude do vlasti převezen do konce týdne. Domů jej přepraví armádní speciál, uvedla v pondělí mluvčí generálního štábu Magdalena Dvořáková. Muž byl těžce zraněn a absolvoval již dvě operace.

Novinky.cz

Tálibán při útoku v Afghánistánu postřelil amerického generála

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Jedním ze tří Američanů, kteří utrpěli zranění při čtvrtečním útoku Tálibánu v jihoafghánské provincii Kandahár, byl i brigádní generál Jeffrey Smiley. Informovala o tom v pondělí agentura Reuters s odvoláním na mluvčí mise NATO v Afghánistánu.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Zraněný voják může zpět do Česka. Armáda pro něj pošle svůj speciál

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Zdravotní stav českého vojáka zraněného minulý týden při útoku v Afghánistánu umožní na konci týdne jeho převoz do České republiky. ČTK to dnes řekla mluvčí generálního štábu Magdalena Dvořáková. Poletí pro něj armádní speciál.

Na téma Afghánistán aktuálně bylo nalezeno 487 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší