26. září, 2017 - svátek má Andrea

Akcie aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Kurzy.cz

25. září: Tohle potřebujete vědět nejen o pondělním obchodování na amerických burzách

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Akcie ve Spojených státech v pondělí oslabily. Způsobil to především výprodej cenných papírů technologických společností. Investoři rovněž byli obezřetní kvůli nejnovějšímu varování KLDR.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Fond R2G Rohan má na dosah většinové vlastnictví textilky Pegas Nonwovens. Dostal nabídku na odkup až 60 procent akcií

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Investiční fond R2G Rohan Czech se může stát držitelem téměř 75 procent akcií znojemské textilky Pegas Nonwovens. Ten doposud vlastní zhruba 11 procent akcií. Noví investoři chtějí firmu řídit jiným směrem, než je vedená dosud.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Fond R2G může ovládnout textilku Pegas, dostal nabídku na odkup akcií

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Investiční fond R2G Rohan Czech může být držitelem téměř 75 procent akcií společnosti Pegas Nonwovens. Znojemská textilka to uvedla v tiskové zprávě. Společnost sdělila, že fond má nabídku k odkupu většího množství akcií, o všem se rozhodne ještě v pondělí.Další články k tématu:Továrník Šlemr má blíž k ovládnutí textilky Pegas. Podíl prodá lucemburský

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Akcie, měny & názory Vladana Gallistla: Čipoví vítězové digi-horečky

| Zpravodajství » Názory aktuálně »

Bitcoinová horečka, která omámila masy lidí po celém světě, neprospívá jen prvním investorům, ale vytváří i nečekané vítěze.

Kurzy.cz

Akcie Tabáku před zítřejšími výsledky na rekordních 16 000 korunách za akcii, burza v Praze ale uzavírala v mínusu

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Šest dní, pět ztrát. Takovou statistiku má po dnešku pražská burza. Nutno ale říct, že domácí akcie dnes naplnily ranní předpoklady, které věstily ztráty.

Kurzy.cz

R2G Rohan kontroluje téměř tři čtvrtiny Pegasu

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Společnost R2G Rohan, která podala dobrovolnou nabídku na převzetí Pegasu Nonwovens na ceně 1010 korun za akcii a jejíž nabídka má platnost do dnešního dne, v Pegasu již ovládá nejméně téměř tři čtvrtiny podílu na základním kapitálu firmy.

Kurzy.cz

Facebook: Zuckerberg upustil od kontroverzního plánu!

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Autor: Zuzana Janková Mark Zuckerberg, pátý nejbohatší člověk světa, plánuje prodat většinu svých akcií Facebooku v nadcházejících 18 měsících na financování filantropických aktivit.

Kurzy.cz

Krátké zprávy: poslední odkupy Pegasu, soudní spor ČEZu pokračuje

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Dnes je poslední den dobrovolné nabídky odkupu akcií Pegas ze strany společnosti R2G Rohan za cenu 1.010 Kč za akcii. Soudní spor s SŽDC pokračuje dále. Nejvyšší soud zrušil dvě rozhodnutí a vrátil případ k projednání Městskému soudu v Praze.

EuroZprávy.cz

Euro v reakci na německé volby mírně ztrácí, akcie jsou stabilní

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Frankfurt - Na výsledky parlamentních voleb v Německu reagují také trhy. Jednotná evropská měna dnes klesla až o půl procenta na 1,1896 USD. Později však velkou část ztrát smazala a kolem 07:30 SELČ ztrácela zhruba 0,2 procenta na 1,1930 USD. Německé akcie zahájily dnešní obchodování mírným propadem.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Rozdělení ČEZ náklady jádra nesníží

| Zpravodajství » Názory aktuálně »

Pokud by si stát rozdělením ČEZ přišel na 100 miliard, ukazuje to, jak jsou dnes akcie firmy podhodnocené. Oddělení jaderné části by otevřelo cestu k novým reaktorům. Je rozumné dělat takové kroky v době, kdy je světová jaderná energetika v hluboké krizi?

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Likvidaci Brokerjetu brzdí zapomnětliví investoři. Na účtech uvázly miliony korun

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Likvidaci on-line obchodníka s akciemi Brokerjet České spořitelny brání dosud nevypořádané účty klientů. V některých případech investoři na své peníze a cenné papíry zapomněli, jak s majetkem naloží, by se měli rozhodnout do konce září. Na účtech "uvízly" miliony korun v peněžních prostředcích, cenu uložených Akcií nelze podle makléře přesně určit.

sport.cz

Kantor vytáhl v Třinci skvělý zákrok. Snad mě dají aspoň do Zlaté helmy, usmíval se gólman

| Sportovní » Hokej aktuálně »

V první třetině parádním výkonem držel brankář Pavel Kantor litvínovské akcie v Třinci hodně vysoko. Útočným lavinám nabuzeného soupeře ale nakonec ani on neodolal a v předehrávce 7. kola inkasoval pět gólů. „Na body to nebylo, Třinec nás přehrál prakticky ve všem. Byli jasně lepší," vykládal po porážce 1:5 Kantor.

Kurzy.cz

22. září: Tohle potřebujete vědět nejen o pátečním obchodování na amerických burzách

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Americké akcie v pátek oslabovaly, většinu ztrát ale nakonec dokázaly smazat. Jednak mírně polevilo napětí kolem Severní Koreje, jednak se zmírnily obavy ohledně reformy zdravotního pojištění.

Roklen24.cz - Ekonomika, trhy, finance

Nejhorší den a měsíc pro trhy? Pozor na pondělí a září

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

I když hypotéza efektivních trhů tvrdí, že vývoj cen Akcií se nedá žádným smysluplným způsobem správně odhadnout, pokud se podíváme na vývoj amerických akciových indexů, s překvapením zjistíme, že v určitých ohledech vykazuje podivuhodné pravidelnosti. A jak podle toho určit, kdy byste měli akcie nakupovat a kdy naopak prodávat?

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Nový investor má od stávajících majitelů textilky Pegas Nonwovens přislíbeno dost akcií na to, aby firmu ovládl

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Pokud dodrží slovo všichni akcionáři, kteří slíbili za 1010 korun na akcii prodat svůj podíl, získá skupina R2G v Pegas Nonwovens nadpoloviční podíl. Závazná lhůta pro přijetí nabídky přitom vyprší až v pondělí 25. září. Do té doby mohou s prodejem souhlasit ještě další akcionáři. Ti, kteří na odkup předběžně kývli, ale naopak mohou svoje rozhodnutí

Kurzy.cz

Mokoš: Evropské akcie? Šance na velice silný růst je i v příštích měsících (video)

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Americké akciové trhy zčásti i setrvačností rostou, drží se na historických maximech, a evropské protějšky je dohánějí. Mezi důvody patří v Evropě mimo jiné nezměněný závazek Evropské centrální banky dál tisknout levné peníze.

Na téma Akcie aktuálně bylo nalezeno 966 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší