Andrea Hlaváčková aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

České Noviny

Hlaváčková s Babosovou vyhrály čtyřhru v Québecu

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Québec - Andrea Hlaváčková a Maďarka Timea Babosová vyhrály na tenisovém turnaji v Québecu čtyřhru. Nejvýše nasazený pár ve finále porazil domácí Kanaďanky Biancu Andreescuovou a...

Hlaváčková s Babosovou vyhrály v Québeku debl, Van Uytvancková dvouhru

Andrea Hlaváčková a Maďarka Timea Babosová vyhrály na tenisovém turnaji v Québeku čtyřhru. Nejvýše nasazený pár ve finále porazil domácí Kanaďanky Biancu Andreescuovou a Carson Branstineovou 6:3, 6:1. Babosová předtím ve finále dvouhry podlehla Belgičance Alison van Uytvanckové ve třech setech.Další články k tématu:Šafářová si v Québeku finále nezahraje,

Hlaváčková s Babosovou ovládly čtyřhru v Québecu

Andrea Hlaváčková a Maďarka Timea Babosová se radují z triumfu ve čtyřhře na turnaji v Québecu. Nejvýše nasazený pár ve finále porazil domácí Kanaďanky Biancu Andreescuovou a Carson Branstineovou 6:3, 6:1. Babosová předtím ve finále dvouhry podlehla Belgičance Alison van Uytvanckové ve třech setech.

Hlaváčková vybojovala titul v Québecu

Andrea Hlaváčková a Maďarka Timea Babosová vyhrály na tenisovém turnaji v Québecu čtyřhru. Nejvýše nasazený pár ve finále porazil domácí Kanaďanky Biancu Andreescuovou a Carson Branstineovou 6:3, 6:1. Babosová předtím ve finále dvouhry podlehla Belgičance Alison van Uytvanckové ve třech setech.

Tennis-Arena.cz - vše aktuální z tenisu

Hlaváčková s Babosovou vezou titul z Quebecu

Andrea Hlaváčková a Maďarka Timea Babosová vyhrály na turnaji v Quebecu čtyřhru. Nejvýše nasazený pár ve finále porazil domácí Kanaďanky Biancu Andreescuovou a Carson Branstineovou 6:3, 6:1. Babosová předtím ve finále dvouhry podlehla Belgičance Alison van Uytvanckové ve třech setech.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Češi v akci, neděle 17. 9. Češi bojují v baráži Davis Cupu. Michnev, Martincová a Muchová hrají kvalifikaci

Jiřího Veselého a Lukáše Rosola čekají nedělní dvouhry v rámci baráže o Světovou skupinu Davis Cupu. Veselý v souboji jedniček vyzve Haaseho, Rosola změří síly s de Bakkerem. Petr Michnev zahájí kvalifikaci na turnaji ATP v Petrohradu. Tereza Martincová a Karolína Muchová hrají o hlavní soutěž akce WTA v Soulu. Andrea Hlaváčková má na dosah deblový titul na

Češi v akci, neděle 17. 9. Češi bojují v baráži Davis Cupu. Muchová prošla kvalifikací, Michnev a Martincová neuspěli

Jiřího Veselého a Lukáše Rosola čekají nedělní dvouhry v rámci baráže o Světovou skupinu Davis Cupu. Veselý v souboji jedniček vyzve Haaseho, Rosola změří síly s de Bakkerem. Petr Michnev prohrál v prvním kole kvalifikace na turnaji ATP v Petrohradu. Hlavní soutěž akce WTA v Soulu si zahraje Karolína Muchová, Tereza Martincová neuspěla. Andrea Hlaváčková

Češi v akci, neděle 17. 9. Češi prohráli baráž Davis Cupu. Muchová prošla kvalifikací, Michnev a Martincová neuspěli

Jiří Veselý i Lukáš Rosol dnes prohráli, a Česko tak opouští Světovou skupinu Davisova poháru. Petr Michnev prohrál v prvním kole kvalifikace na turnaji ATP v Petrohradu. Hlavní soutěž akce WTA v Soulu si zahraje Karolína Muchová, Tereza Martincová neuspěla. Andrea Hlaváčková má na dosah deblový titul na turnaji WTA v Québeku. Miriam Kolodziejová vyhrála

Hradecká vyřadila Hlaváčkovou, v Québecu hladce postoupila i Šafářová

Atraktivní zápas se hrál v rámci prvního kola tenisového turnaje v Québecu. Lucie Hradecká porazila bývalou deblovou partnerku Andreu Hlaváčkovou hladce 6:1, 6:3. Suverénně prošla do 2. kola turnajová jednička Lucie Šafářová, která deklasovala americkou soupeřku Annu Tatishviliovou hladce 6:0, 6:1. Prvním kolem neprošly další dvě Češky: Tereza Martincová

Hradecká vyřadila Hlaváčkovou, v Québeku hladce postoupila i Šafářová

Atraktivní zápas se hrál v rámci prvního kola tenisového turnaje v Québeku. Lucie Hradecká porazila bývalou deblovou partnerku Andreu Hlaváčkovou hladce 6:1, 6:3. Suverénně prošla do 2. kola turnajová jednička Lucie Šafářová, která deklasovala americkou soupeřku Annu Tatishviliovou hladce 6:0, 6:1. Prvním kolem neprošly další dvě Češky: Tereza Martincová

Hradecká vyřadila Hlaváčkovou, v Québecu končí Krejčíková i Martincová

Atraktivní zápas se hrál v rámci prvního kola tenisového turnaje v Québecu. Lucie Hradecká porazila bývalou deblovou partnerku Andreu Hlaváčkovou hladce 6:1, 6:3. Prvním kolem neprošly další dvě Češky: Tereza Martincová nedotáhla slibně rozehraný zápas se Sofií Keninovou z USA a padla 7:5, 4:6 a 3:6. Barbora Krejčíková nevyužila proti Švýcarce Viktoriji

Hradecká v Québecu vyřadila Hlaváčkovou, Krejčíková nevyužila tři mečboly

Québec (Kanada) - Barbora Krejčíková neproměnila v prvním kole turnaje v Québecu tři mečboly a prohrála 6:1, 5:7 a 4:6 se Švýcarkou Viktorijí Golubicovou. Slibně rozehraný zápas nedotáhla ani Tereza Martincová, jež podlehla 7:5, 4:6 a 3:6 Američance Sofii Keninové. V souboji bývalých deblových partnerek porazila Lucie Hradecká jednoznačně 6:1, 6:3

Hradecká porazila Hlaváčkovou

Lucie Hradecká si v Quebeku připsala už čtvrtou výhru v kariéře nad svoji bývalou deblovou parťačkou Andreou Hlaváčkovou, kterou přehrála 6:1 a 6:3. Pražská rodačka ve 2. kole narazí na Bradyovou, nebo Andreescuovou.

Hradecká porazila bývalou deblovou partnerku

Česká tenistka Lucie Hradecká porazila v prvním kole turnaje v Québecu bývalou deblovou partnerku Andreu Hlaváčkovou hladce 6:1, 6:3. Tereza Martincová nedotáhla slibně rozehraný zápas 1. kola se Sofií Keninovou a Američance podlehla 7:5, 4:6 a 3:6. Barbora Krejčíková dokonce nevyužila proti Švýcarce Viktoriji Golubicové tři mečboly a prohrála 6:1, 5:7 a

Češi v akci, úterý 12. 9. V Québeku hrají Šafářová, Martincová, Krejčíková a v českém derby Hlaváčková s Hradeckou

Na turnaji WTA v Québeku dnes čeká první kolo pětici Češek. Nasazená jednička Lucie Šafářová začne proti Tatišviliové, Tereza Martincová proti Keninové, Barbora Krejčíková proti osmé nasazené Golubicové a v českém derby se střetnou Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou. O postup na challengerech budou usilovat Marek Jaloviec, Robin Staněk a Zdeněk Kolář.

Hlaváčková v Québecu prošla kvalifikací a čeká ji souboj s Hradeckou

WTA QUÉBEC - Andrea Hlaváčková na podniku WTA v hale v kanadském Québecu startuje na teprve třetí letošní akci ve dvouhře a už podruhé se dokázala kvalifikovat do hlavní soutěže. V dnešním rozhodujícím druhém kole jednatřicetiletá Češka smetla Američanku Arconadaovou a může se už chystat na souboj s bývalou deblovou parťačkou Lucií Hradeckou.