21. dubna, 2018 - svátek má Alexandra

Andrea Hlaváčková aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
sport.cz

Parťačka last minute. Hlaváčková oznámila, s kým bude hrát

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Poté, co minulý týden ohlásila konec spolupráce se světovou jedničkou ve čtyřhře Jüng-žan z Tchaj-wanu, oznámila Andrea Hlaváčková jméno nové, avšak dočasné parťačky. Na nejbližších dvou turnajích na americké půdě (Indian Wells a Miami) se po boku rodačky z Plzně objeví Rumunka Monica Niculescuová.

sport.cz

Konec spolupráce! Hlaváčková už nebude hrát po boku světové jedničky

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Pět turnajů a konec. Česká tenistka Andrea Hlaváčková už nebude hrát po boku světové jedničky ve čtyřhře Čchan Jüng-žan z Tchaj-wanu. Ta se totiž nesžila s novou rolí.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Handicapovaným Praha ulehčí pohyb po městě: „Čím více takových projektů, tím lépe,“ říká nevidomá

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Praha má na letošní rok připravené projekty na odstranění bariér ve veřejném prostoru za 68 milionů korun. Mezi významné projekty patří bezbariérové zpřístupnění stanic metra Karlovo náměstí a Opatov. Dále město plánuje upravit některé tramvajové zastávky i pěší trasy. To ocenila pro Blesk.cz například nevidomá Andrea Hlaváčková, která by lepší označení

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Sestini Hlaváčková s Latishou Chan si na první titul musí počkat

| Sportovní » Tenis aktuálně »

WTA SYDNEY - Česká deblistka Andrea Hlaváčková a Latisha Chan z Tchaj-wanu na druhém společném turnaji prohrály ve finále. V boji o první titul podlehly 3-6 1-6 třetí nasazené kanadsko-čínské dvojici Gabriela Dabrowská a Yi-Fan Xu.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Nepovedené finále. Hlaváčková titul ze čtyřhry v Sydney nezískala

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Andrea Hlaváčková společně s Čchan Jüng-žan z Tchaj-wanu titul ze čtyřhry na turnaji v Sydney neslaví. Turnajové jedničky podlehly kanadsko-čínskému páru Gabriela Dabrowská - Sü I-fan 3:6, 1:6.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Do nové sezony s novou parťačkou a jiným jménem: Sestini Hlaváčková

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Plzeňská tenistka Andrea Hlaváčková půjde do příštího roku s novou deblovou spoluhráčkou i pozměněným příjmením. To rozšířila o jméno manžela, za něhož se letos v červenci provdala – Ital Fabrizio Sestini zároveň pracuje pro tenisovou organizaci WTA.Další články k tématu:Příprava tenistky Hlaváčkové navzdory novinkám zůstává stejná

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Potvrzeno: Hlaváčková bude hrát v deblu s jedničkou Čchan Jüng-žan

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Už po triumfu na říjnovém Turnaji mistryň mluvila o možném spojení s Čchan Jüng-žan, aktuální světovou jedničkou ve čtyřhře. Teď už je jasno, Andrea Hlaváčková v příští sezoně opravdu vytvoří dvojici s tchajwansku vítězkou letošního US Open. “Poprvé si vyzkouším spolupráci s deblistkou, která má priority pouze v našich zápasech," těší českou tenistku. Další

ČT sport - aktuálně z České televize

Hlaváčková našla parťačku pro čtyřhru. Nově bude hrát s jedničkou Chan Yung-jan

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Hledání nové parťačky pro Andreu Hlaváčkovou skončilo. Vítězka Turnaje mistryň ve čtyřhře se podle očekávání dohodla na spolupráci s Čchan Jüng-žan z Tchaj-wanu, které stříbrnou olympijskou medailistku z Londýna doporučila i Martina Hingisová.

Život Dětem

Na téma Andrea Hlaváčková aktuálně bylo nalezeno 8 článků, zpráv a aktualit.

1