23. září, 2017 - svátek má Berta

Andrej Babiš aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
ParlamentniListy.cz

„Došlo na Zemanova slova. Největší nepřítel je koaliční partner.“ Babiš se rozohnil v Jablonci a prozradil své nejhorší poznání z politiky

| Zpravodajství »

REPORTÁŽ „Většině lidí, kteří jsou v politice, nejde o řešení, o to dělat pro lidi. Jim jde hlavně o to, aby tam byli. Aby byli ministři, cestovali a podobně. To je pro mě nejhorší poznání z politiky,“ prozradil Andrej Babiš na besedě v Jablonci. „Jsme jedna z nejméně zadlužených zemí v Evropě. Proto

ParlamentniListy.cz

ODS: Andrej Babiš se bojí argumentů. Proto se vyhýbá diskuzi s Petrem Fialou

| Zpravodajství »

Komentář na facebookovém profilu ke zrušení předevolební debaty na TV Prima

ParlamentniListy.cz

Marek Benda má vážné podezření ohledně Babiše a načasování kauzy Čapí hnízdo těsně před volby

| Zpravodajství »

ROZHOVOR „Dostat celou kauzu Čapí hnízdo těsně před volby byl cíl Andreje Babiše a jeho týmu,“ domnívá se poslanec a občanský demokrat Marek Benda a zdůrazňuje, že střílet do Babiše může být ve výsledku kontraproduktivní. Pro ParlamentníListy.cz také vyjádřil své přesvědčení o

ParlamentniListy.cz

Babišovo působení provází střety zájmů, píše The Economist

| Zpravodajství »

Průmyslník a miliardář Andrej Babiš, který se stal politikem, má mnoho střetů zájmů. Na svých webových stránkách to napsal britský týdeník The Economist. Favorit nadcházejících parlamentních voleb říká, že politický establishment se proti němu spikl, aby se

ODS.cz - aktuální přehled zpráv

Dostat celou kauzu Čapí hnízdo těsně před volby byl cíl Andreje Babiše a jeho týmu

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

„Dostat celou kauzu Čapí hnízdo těsně před volby byl cíl Andreje Babiše a jeho týmu,“ domnívá se poslanec a občanský demokrat Marek Benda a zdůrazňuje, že střílet do Babiše může být ve výsledku kontraproduktivní. Pro ParlamentníListy.cz také vyjádřil své přesvědčení o tom, že ODS se dostatečně poučila z minulých chyb a Otesánka –stát– je třeba uskromnit.

České Noviny

The Economist: Babišovo působení provází střety zájmů

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Londýn/Praha - Průmyslník a miliardář Andrej Babiš, který se stal politikem, má mnoho střetů zájmů. Na svých webových stránkách to napsal britský týdeník The Economist. Favorit nadcházejících...

EuroZprávy.cz

Všichni se proti němu spikli? Zahraniční tisk drbe Babiše

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Londýn/Praha - Průmyslník a miliardář Andrej Babiš, který se stal politikem, má mnoho střetů zájmů. Na svých webových stránkách to napsal britský týdeník The Economist.

Novinky.cz

Zaorálek sehraje v debatě roli užitečného idiota, zlobí se ODS

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se podle ODS vyhýbá konfrontaci s pravicovou opozicí. Předseda volebního štábu občanských demokratů Zbyněk Stanjura si v pátečním prohlášení postěžoval na soukromé televize Nova a Prima, které jdou podle něj Babišovi na ruku.

EuroZprávy.cz

I TOP 09 má svou knihu: Napsal ji Feri pod názvem Tahle knížka není pro starý, kritizuje také komunismus a SPD

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha – Vydávání politických knih před volbami je novým fenoménem. Kromě Andreje Babiše (ANO) či Pavla Bělobrádka (KDU-ČSL) teď do pomyslného fondu přispěl také Dominik Feri (TOP 09) s knihou Tahle knížka není pro starý. Je cílena zejména na mladé voliče a má jim osvětlit důležitost demokratického systému.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

ODS okřikla Novu a Primu kvůli debatě Babiše s Fialou. V Blesku se zřejmě utkají

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Opoziční ODS kritizuje soukromé televize za to, že neplánují předvolební debaty, ve kterých by mohl předseda ODS Petr Fiala přímo konfrontovat předsedu hnutí ANO Andreje Babiše. Šéf volební kampaně ODS Zbyněk Stanjura se ohradil proti tomu, že Nova odvysílá pouze duel lídrů Lubomíra Zaorálka (ČSSD) a Babiše, a televize Prima přeložila Fialu z plánované

EuroZprávy.cz

Skandál v Česku: Babišovy problémy se rozmazávají i v zahraničí

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Praha - Britský The Economist píše o "skandálu v Česku" v souvislosti s favoritem říjnových sněmovních voleb Andrejem Babišem (ANO). Babiš je podle týdeníků zamotaný ve změti nevysvětlených záležitostí a disponuje výrazným střetem zájmů. Existuje také názor, podle kterého fakticky EU zafinancovala jednu politickou stranu.

ParlamentniListy.cz

Babiš ze z novin tvrdě pustil do Junckera

| Zpravodajství »

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš si před pár lety koupil jak Mladou frontu, tak Lidové noviny. Teď do Lidových novin napsal komentář, v němž se ještě jednou vrátil ke Zprávě o stavu Unie z úst předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera.

ParlamentniListy.cz

Stanjura (ODS): Andrej Babiš se vyhýbá konfrontaci s pravicovou opozicí

| Zpravodajství »

Závěr předvolební kampaně k říjnovým parlamentním volbám je poznamenán snahou předsedy hnutí ANO Andreje Babiše vyhnout se televizní konfrontaci s představiteli pravicové opozice.

EuroZprávy.cz

ODS se zlobí kvůli televizním debatám. Babiš se prý vyhýbá střetu s pravicí, Zaorálek bude užitečným idiotem

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Pravicové ODS se nelíbí, že se v rámci předvolebních debat zřejmě nestřetne s šéfem hnutí ANO a favoritem voleb Andrejem Babišem. Ten se totiž místo Superdebaty na ČT objeví v předvolební debatě komerční TV Nova. ODS je také naštvaná na TV Prima, která prý zrušila debatu mezi Petrem Fialou a Babišem.

Euro.cz

Výhra pro FAU: soud zrušil zajišťovací příkazy celní správy

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Krajský soud v Ostravě v pátek zrušil rozhodnutí celníků o zajišťovacích příkazech pro opavskou firmu FAU. Celní úřad podle něj neměl důvod pro tak masivní zajištění. Finanční a celní správa čelily podezření, že mohly na pokyn bývalého ministra financí Andreje Babiše chtít firmu účelově zlikvidovat.

Novinky.cz

Do Sněmovny chce další miliardář. Šéf Juty oblékne dres ANO

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Majitel firmy Juta a miliardář Jiří Hlavatý sice odmítl nabídku Andreje Babiše kandidovat loni na hejtmana, ale letos se jako nestraník v dresu ANO pokouší přestoupit ze Senátu do Sněmovny. V rozhovoru pro Právo řekl, že ho kauza Čapí hnízdo nezviklala.

Dobrý Anděl

Na téma Andrej Babiš aktuálně bylo nalezeno 1231 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší