24. ledna, 2019 - svátek má Milena

ANO aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Aha! online - bulvární portál

Komunisté si prosadili ve Sněmovně svou: Církev bude platit!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Sněmovnou včera prošel návrh, který by mohl pořádně provětrat peněženky církvím. Poslanci schválili zdanění peněžních náhrad, které dostali duchovní namísto části majetku v restitucích. A tak by si státní kasa mohla přijít na miliardy. Kontroverzní návrh komunisté nakonec protlačili společně s ANO, ČSSD a SPD. Dohromady pro něj zvedlo ruku 106 ze 172

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

„Nechceme se stydět.“ Agrofert sponzoruje ples Karlovky, studenti se vzbouřili

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Na nejstarší a nejprestižnější vysoké škole v Čechách to vře. Část studentů Univerzity Karlovy se bouří proti sponzoringu jejich reprezentačního plesu společností Agrofert. „Nenuťte nás, abychom se za naši školu styděli,“ píší v otevřeném dopise rektorovi. Tomáš Zima ale stížnost smetl ze stolu s tím, že pro danou firmu ve svěřenském fondu premiéra Andreje

EuroZprávy.cz

Politizace státní správy? Vláda bude moci odvolávat státní tajemníky

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Vláda pravděpodobně bude moci z popudu příslušných ministrů odvolávat státní tajemníky na jednotlivých ministerstvech. Opětovně to dnes prosadila ve Sněmovně koalice ANO a ČSSD s pomocí SPD a KSČM, když přehlasovala odmítavé stanovisko Senátu. Podle kritiků bude tato změna znamenat návrat k politizaci státní správy. Protikorupční platforma Rekonstrukce

vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

Novou starostkou Ostravy-Poruby se stala Lucie Baránková Vilamová

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Ostrava - Novou starostkou ostravského obvodu Poruba se dnes stala Lucie Baránková Vilamová. Nahradila dosavadního starostu Libora Folwarczného (oba ANO), který se vzdal funkce z osobních důvodů. ČTK to za radnici druhého nejlidnatějšího ostravského obvodu sdělila Jana Janošcová.

Rádio Praha

Černošický úřad rozhodl v kauze střetu zájmů premiéra Babiše

| Zpravodajství »

Městský úřad v Černošicích u Prahy v pondělí vydal rozhodnutí v kauze střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). Radnice o tom informovala na svých webových stránkách. Jaký je výsledek řízení, neuvedla. Z premiérovy reakce vyplývá, že úřad rozhodl v jeho neprospěch. Babiš se chce proti nepravomocnému…

Echo24.cz

Babiš bude jednat se šéfem Huawei, problematikou by se podle něj měla zabývat Evropská rada

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Problematikou technologií čínské firmy Huawei by se měla zabývat Evropská rada, řekl ve středu novinářům premiér Andrej Babiš (ANO) po jednání vládní Rady pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI). S předsedou představenstva firmy bude jednat na Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu, kterého se Babiš zúčastní ve čtvrtek a v pátek.

Rádio Praha

Vláda bude moci odvolávat státní tajemníky na ministerstvech

| Zpravodajství »

Vláda pravděpodobně bude moci z popudu příslušných ministrů odvolávat státní tajemníky na jednotlivých ministerstvech. Opětovně to prosadila ve Sněmovně koalice ANO a ČSSD s pomocí SPD a KSČM, když přehlasovala odmítavé stanovisko Senátu. Podle kritiků bude tato změna znamenat návrat k politizaci státní…

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Vláda bude moci odvolávat státní tajemníky. Koalice přehlasovala veto Senátu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Vláda pravděpodobně bude moci z popudu příslušných ministrů odvolávat státní tajemníky na jednotlivých ministerstvech. Opětovně to prosadila ve Sněmovně koalice ANO a ČSSD s pomocí SPD a KSČM, když přehlasovala odmítavé stanovisko Senátu. Podle kritiků bude tato změna znamenat návrat k politizaci státní správy.

EuroZprávy.cz

Služební zákon postaven na hlavu? Vláda bude moci odvolávat státní tajemníky

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Vláda pravděpodobně bude moci z popudu příslušných ministrů odvolávat státní tajemníky na jednotlivých ministerstvech. Opětovně to dnes prosadila ve Sněmovně koalice ANO a ČSSD s pomocí SPD a KSČM, když přehlasovala odmítavé stanovisko Senátu. Podle kritiků bude tato změna znamenat návrat k politizaci státní správy.

EuroZprávy.cz

Střet zájmů? Babiš je vinen, rozhodl úřad v Černošicích. Premiér se odvolá

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Městský úřad v Černošicích u Prahy v pondělí vydal rozhodnutí v kauze střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). Radnice o tom dnes informovala na svých webových stránkách. Jaký je výsledek řízení, neuvedla. Z premiérovy reakce vyplývá, že úřad rozhodl v jeho neprospěch. Babiš se chce proti rozhodnutí odvolat.

Novinky.cz

Vláda bude moci odvolávat státní tajemníky, Sněmovna přehlasovala Senát

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Státní tajemníky na ministerstvech bude moci odvolávat vláda. Sněmovna schválila novelu zákona o státní službě a přehlasovala Senát, který varoval před politizací státní správy. Během diskuze vystoupil premiér Andrej Babiš (ANO) s emotivním projevem. Prohlásil, že nechce dělat žádné čistky.

Euro.cz

Černošický úřad rozhodl v kauze Babišova střetu zájmů. Premiér se odvolá

| Zpravodajství »

Městský úřad v Černošicích u Prahy vydal rozhodnutí v kauze střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). Jaký je výsledek řízení, radnice neuvedla. Z premiérovy reakce vyplývá, že úřad rozhodl v jeho neprospěch. Babiš se chce proti nepravomocnému rozhodnutí odvolat.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Černošice rozhodly o Babišově střetu zájmů. Je to zpolitizované, tvrdí premiér a chce se odvolat

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Městský úřad v Černošicích u Prahy v pondělí vydal rozhodnutí v kauze střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). Radnice o tom dnes informovala na svých webových stránkách. Jaký je výsledek řízení, neuvedla. Z premiérovy reakce vyplývá, že úřad rozhodl v jeho neprospěch. Babiš se chce proti rozhodnutí odvolat.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Černošický úřad rozhodl v kauze střetů zájmů. Premiéra nepotěšil

| Zpravodajství »

Městský úřad v Černošicích u Prahy v pondělí vydal rozhodnutí v kauze střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). Radnice o tom dnes informovala na svých webových stránkách. Jaký je výsledek řízení, neuvedla. Z premiérovy reakce vyplývá, že úřad rozhodl v jeho neprospěch. Babiš se chce proti nepravomocnému rozhodnutí odvolat.

EuroZprávy.cz

Kdo bude novou zástupkyní Šabatové? Senát vybere ze tří uchazeček

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Senát bude adeptky na zástupkyni veřejného ochránce práv vybírat ze tří uchazeček. Jsou jimi bývalá ústavní soudkyně a senátorka Eliška Wagnerová, děkanka Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně Markéta Selucká a advokátka Klára Samková. Horní komora mezi nimi může koncem ledna v tajné volbě vybrat dvě kandidátky, které předloží Sněmovně, nebo také

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Problémem kolem Huawei by se měla zabývat Evropská rada, míní Babiš

| Zpravodajství »

Problematikou technologií čínské firmy Huawei by se měla zabývat Evropská rada, řekl ve středu novinářům premiér Andrej Babiš (ANO) po jednání vládní Rady pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI). S předsedou představenstva firmy bude jednat na Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu, kterého se Babiš zúčastní ve čtvrtek a v pátek.

Na téma ANO aktuálně bylo nalezeno 217 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší