16. prosince, 2017 - svátek má Albína

ANO aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
ParlamentniListy.cz

Paní kolegyně nějak není ve formě... Promlouvá kolega soudkyně Králové, která odmítala odsoudit Nagyovou a Pelikán ji chce svléknout z taláru

| Zpravodajství »

K soudkyni Heleně Králové, kterou v pátek ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) dočasně zbavil soudcovského taláru, se pro server Aktuálně.cz vyjádřil její bývalý kolega, předseda Městského soudu v Praze Libor Vávra.

Svobodní.cz - aktální přehled článků ze strany Svobodní

Zapletal: Řeknete ano a na pár dnů máte o zábavu postaráno. Jste-li žena

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Dokážete si také představit situaci, kdy nastávající manželé přijdou vyřizovat svatbu, na matrice oběma udělají fotografii, požádají o sdělení dalších změn a po obřadu obdrží z matriky nejen oddací list, ale také obálku s novými doklady? To by bylo něco. The post Zapletal: Řeknete ano a na pár dnů máte o zábavu postaráno. Jste-li žena appeared first on

Aha! online - bulvární portál

Pelikán odstavil soudkyni

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Soudkyni Helenu Královou (66), která rozhoduje i kauzu tzv. trafik pro poslance, dočasně zprostil funkce ministr spravedlnosti Robert Pelikán (38, ANO).

denik.cz

Chaos s účtenkami. Soud je zrušil pro lékaře či řemeslníky

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Složitější situaci po nástupu do funkce si nová ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) snad ani nemohla představit. Dva dny po jmenování menšinového kabinetu Ústavní soud zarazil další dvě vlny zavádění elektronické evidence tržeb (EET). A to do doby, než ministerstvo financí připraví novelu zákona, ve které bude jasně popsáno, které profese účtenky

ParlamentniListy.cz

Pochvala Babišovi od Luboše Palaty: V Bruselu se chová jinak, než doma. Odstínil se od Poláků a Maďarů, dokonce ani sankce proti Rusku neodmítl

| Zpravodajství »

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se poprvé zúčastnil summitu Evropské rady jako premiér. A jak píše v sobotní MF Dnes známý redaktor a bruselský zpravodaj deníku Luboš Palata, summit se mu povedl. Stejně jako Evropské unii jako celku.

ParlamentniListy.cz

Kubásek (ANO): Slavnostní otevření naučné stezky Obora Holedná

| Zpravodajství »

Jedná se již o šestou naučnou stezku, která vznikla v rámci realizace projektu pro posílení potenciálu příměstských lesů brněnské aglomerace.

ParlamentniListy.cz

Ondráčka poslanci oceňují, ale je "špatný symbol". Komisi pro kontrolu GIBS by místo něj mohl předsedat Chovanec

| Zpravodajství »

Hnutí ANO Andreje Babiše se stále snaží o to, aby opětovně fungovala koalice s ČSSD a KDU-ČSL, která Česku vládla uplynulé čtyři roky. Píše to alespoň dnešní vydání MF Dnes a poukazuje na včerejší hlasování o šéfovi komise pro kontrolu GIBS.

Novinky.cz

Pro změnu elektronické evidence tržeb nemá vláda většinu

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Menšinová vláda hnutí ANO bude chtít, aby elektronická evidence tržeb platila i pro živnostníky, zemědělce a např. taxikáře, kterých se nyní zastal Ústavní soud. Ministerstvo financí už chystá novelu zákona o EET. Výjimkou by měli být pouze podnikatelé s nižšími tržbami. Pro změnu zákona ale většinu ve Sněmovně vláda získá jenom těžko.

Novinky.cz

Budoucnost EET nejistá. Babiš po zásahu soudu nemá na změny dost hlasů

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Menšinová vláda šéfa hnutí ANO Andreje Babiše bude chtít, aby elektronická evidence tržeb (EET) platila i pro živnostníky, zemědělce a např. taxikáře, kterých se nyní zastal Ústavní soud. Ministerstvo financí už chystá novelu zákona o EET. Výjimkou by měli být pouze podnikatelé s nižšími tržbami. Pro změnu zákona ale většinu ve Sněmovně vláda získá jenom

Rádio Praha

Ústavní soud zrušil několik paragrafů zákona o EET

| Zpravodajství »

Ústavní soud zrušil plánovaný začátek třetí a čtvrté etapy elektronické evidence tržeb. Škrtl i několik dalších ustanovení. Jako celek ale zákon o EET u soudu obstál a platí. Podle premiéra Andreje Babiše (ANO) je hlavní právě to, že norma zůstala v platnosti.

Neviditelný Pes

POLITIKA: Koalice outsiderů?

| Zpravodajství »

Tvrdit, že zde po volbách vznikla neformální koalice ANO, SPD a KSČM, je pohodlné. Při pohledu na politickou scénu se pak snadněji pracuje s etickými kategoriemi dobra a zla. Poněvadž všichni tak nějak víme, že extrémní strany ničím vábným nejsou.

ParlamentniListy.cz

Nová ministryně financí čelila v ČT tvrdému střetu s ekonomickým expertem ODS. Šlo o EET

| Zpravodajství »

Ministryně financí Alena Schillerová (nestr. za ANO) a ekonomický expert ODS Jan Skopeček se rozhovořili v pořadu Události, komentáře ČT24 o změnách EET po zásahu Ústavního soudu.

ParlamentniListy.cz

KDU-ČSL ke stažení hlasování o Pavlíkovi: Je to zbabělost a kádrování

| Zpravodajství »

Ani strany, které se kriticky vyjadřují o době před rokem 1989 (ODS, STAN), nepodpořily lidovce 12. 12. v jejich návrhu hlasovat o důvěře náměstkovi hejtmana Josefa Pavlíka (ANO), který zatajil své angažmá v KSČ a Lidových milicích.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Bělobrádek a Sobotka se uhnízdili ve vedení komisí. Odkývala je Sněmovna

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Bývalý vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) povede sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Bezpečnostní informační služby. Někdejšího premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) v pátek Sněmovna zvolila do čela stálé parlamentní delegace do Středoevropské iniciativy. Výsledky tajné volby oznámil předseda volební komise Martin Kolovratník (ANO).  

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Lítačku používají žáci v Praze 13 jako vstupní kartu do budovy školy

| Z Prahy »

Žáci Základní školy profesora Otokara Chlupa v Praze 13 začali používat kartu MHD Lítačka jako vstupní kartu do budovy. Rovněž s ní mohou platit v bufetu nebo školní obědy. Novinářům to dnes řekla primátorka Adriana Krnáčová (ANO) a zástupci městské firmy Operátor ICT a školy.Další články k tématu:Lítačka má další využití, děti s ní budou chodit do školy i

ParlamentniListy.cz

Bělobrádek povede komisi pro BIS, Sobotka jednu z delegací

| Zpravodajství »

Bývalý vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) povede sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Bezpečnostní informační služby. Někdejšího premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) dnes sněmovna zvolila do čela stálé parlamentní delegace do Středoevropské iniciativy. Výsledky tajné volby

Na téma ANO aktuálně bylo nalezeno 1221 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší