22. února, 2017 - svátek má Petr

ANO aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Megazine.cz - Výběr toho nejzajímavějšího

Existují paralelní světy? Vědci tvrdí, že ano a brzy si je vyzkoušíme na vlastní kůži!

| Zpravodajství » Názory aktuálně »

Myslíte si, že někde v paralelním vesmíru existuje Vaše druhé já, které si čte rovněž tento článek? Dr.Greene, autor knížky Skrytá realita: Paralelní vesmíry a zákony kosmu, věří, že ano. Stále větší počet kosmologů souhlasí s Greenem v tom, že existuje spoustu dalších vesmírů a některý z nich se nachází pouze pár milimetrů od nás.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Zeman se bil za Šumavu s dřevorubci: „Přeříznutí aktivistek“ a Bursík v blázinci

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Prezident Miloš Zeman dorazil v úterý do Poslanecké sněmovny, kde půl hodiny řečnil o novele zákona o ochraně přírody a krajiny, kterou poslancům vrátil Senát. Prezident stojí na straně senátorů, respektive šumavských obcí, které se bojí o svá práva. Opakovaně kritizoval exministra životního prostředí Martina Bursíka. Za původní verzi brojí stovky

denik.cz

Primátorka navrhne vládě změnu platových tarifů úředníků

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) navrhne vládě změnu platových tarifů úředníků hlavního města až o 50 procent. Město podle ní nemůže o odborníky soutěžit se soukromým sektorem. Řekla to na úterní tiskové konferenci po jednání městské rady. Platy státních úředníků mají pevně danou výši stanovenou zákonem a tabulkami.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Ministr Brabec: Senátní úpravy jsou šumavským masakrem motorovou pilou

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Za šumavský masakr motorovou pilou označil ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) senátní úpravy návrhu pravidel pro národní parky. Uvedl, že s prezidentem Milošem Zemanem, který přišel verzi horní komory do Sněmovny podpořit, má ideologický střet.

ParlamentniListy.cz

Kolovratník (ANO): Vysokorychlostní tratě v ČR? Přípravy nabírají tempo. Konečně

| Zpravodajství »

Plány na rychlá železniční spojení vznikaly v naší zemi již v sedmdesátých letech minulého století. Po celé volební období od roku 2013 se o tuto problematiku zajímám.

ParlamentniListy.cz

S Babišem se nebude bavit. Sobotka probere triky s korunovými dluhopisy přímo s daňovou správou

| Zpravodajství »

Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) bude požadovat vysvětlení otázek kolem zdanění korunových dluhopisů po daňové správě. Novinářům dnes řekl, že odpověď, kterou dostal od ministra financí Andreje Babiše (ANO) formou dopisu, má za nedostatečnou. O schůzce s vedením daňové správy hovořit nechtěl,

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

ONLINE: Co udělá Zeman ve Sněmovně? Boj o Šumavu štěpí politiky a veřejnost

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Prezident Miloš Zeman dorazí v úterý do Poslanecké sněmovny, kde bude řečnit o novele zákona o ochraně přírody a krajiny, kterou poslancům vrátil Senát. Prezident stojí na straně senátorů, respektive šumavských obcí, které se bojí o svá práva. Za původní verzi brojí stovky odborníků a ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). Blesk.cz sleduje

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Praha vybírá řešení pro novou radnici, ve hře jsou tři scénáře

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha si nechá vypracovat analýzu ekonomicky a provozně nejvýhodnější varianty řešení nového sídla magistrátu. Analýza má být hotova do konce letošního května. Novinářům to řekla primátorka Adriana Krnáčová (ANO). 

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Babiš: Nejužší vedení hnutí ANO potřebuje obměnu

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

S prací některých kolegů ve vedení ANO nejsem spokojen, říká před sněmem hnutí jeho předseda Andrej Babiš. O novém složení předsednictva rozhodne sněm, který se uskuteční tento víkend. Kromě volby nového vedení se budou jeho delegáti věnovat přípravám na sněmovní volby nebo stanovám hnutí. „Je volební rok, sněm rozhodne o týmu, který povede hnutí do těch

EuroZprávy.cz

TOP 09 nepodpoří Babišův návrh na zdanění dluhopisů: Bere si dárce krve jako rukojmí

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Ministr financí Andrej Babiš (ANO) chce svůj pozměňovací návrh na zdanění korunových dluhopisů připojit k novele poslanců TOP 09 a Starostů. To se pravicové opozici, snahu vicepremiéra proto nepodpoří.

EuroZprávy.cz

Bitva o národní parky vrcholí, většina stran chce sněmovní verzi zákona

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Většina stran bude dnes hlasovat pro sněmovní verzi zákona o národních parcích. Pro senátní verzi, kterou dnes do Sněmovny přijde podpořit prezident Miloš Zeman, budou jednotně hlasovat pouze poslanci ODS. Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) dnes novinářům řekl, že schválení senátní verze by znamenalo faktický zánik národních parků.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Praha chce ovládnout Pražské vodovody a kanalizace. Veolia mlčí

| Z Prahy »

Pražští radní schválili záměr získat od firmy Veolia 100 procent akcií společnosti Pražské vodovody a kanalizace (PVK). Akcie by získala Praha, nebo některá její akciová společnost. Oznámil to radní Karel Grabein Procházka (ANO).

EuroZprávy.cz

Zbabělec Sobotka! Mládek? Odvolat ministry ANO si netroufne. Měl by sám odejít

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

ANKETA - Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) dnes oznámil, že ve čtvrtek navrhne prezidentu Miloši Zemanovi odvolání stávajícího ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka (ČSSD) a sdělí mu i jméno nového ministra. Jak se na výměnu ve vládě dívají politici dalších stran? Právě to zjišťoval server EuroZprávy.cz.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Praha hledá místo pro úředníky. Ve hře je výstavba úřednického distriktu i koupě Škodova paláce

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Kde najdou nové sídlo pražští úředníci a politici, napoví ekonomická analýza. Vedení Prahy ji chce mít hotovou letos v květnu. Primátorka Adriana Krnáčová (ANO) preferuje výstavbu takzvaného úřednického distriktu. Město by tak mohlo přesunout všechny zaměstnance pod jednu střechu. Jednou z možností je zůstat nadále ve Škodově paláci.

Rádio Praha

TOP 09 nepodpoří Babišův návrh na zdanění dluhopisů

| Zpravodajství »

TOP 09 vadí, že ministr financí Andrej Babiš (ANO) chce svůj pozměňovací návrh na zdanění korunových dluhopisů připojit k novele poslanců TOP 09 a Starostů, která zvyšuje daňové úlevy pro dárce krve či kostní dřeně. Podle předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska si Babiš dárce bere za rukojmí, což považuje…

Euro.cz

Babiš: Úřady nebudou prověřovat dluhopisy. Sobotka chce vysvětlení od daňové správy

| Zpravodajství »

Finanční úřady nebudou plošně provádět daňové kontroly kvůli nezdanění výnosů z korunových dluhopisů. V dopisu, na který upozornil Deník, to napsal ministr financí Andrej Babiš (ANO) premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD). Reagoval tak na dřívější Sobotkův dopis, v němž premiér Babiše minulý týden vyzval, aby uvedl, zda dluhopisy prověřila

Život Dětem

Na téma ANO aktuálně bylo nalezeno 3605 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší