17. července, 2018 - svátek Martina

ANO aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
EuroZprávy.cz

ANO navrhlo novou kandidátku v Praze, Nachera na postu jedničky vystřídá Stuchlík

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha – Pražskou kandidátku ANO do podzimních komunálních voleb nepovede poslanec Patrik Nacher. Nahradí ho podnikatel Petr Stuchlík. Shodli se na tom zástupci pražského ANO se dnes s premiérem a předsedou hnutí Andrejem Babišem.

ParlamentniListy.cz

Seznam: V Krčálově bakalářské práci je řada shod s jinou prací

| Zpravodajství »

V bakalářské práci nového ministra práce a sociálních věcí Petra Krčála (ČSSD) je mnoho stránek stejného textu, který dříve napsal jiný autor. V některých kapitolách včetně úvodu jsou celé stránky přímo překlopeny z jiné bakalářské práce.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

ANO mění lídra pro Prahu. Místo Nachera je jedničkou Stuchlík, trojkou exministr Pilný

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Zástupci pražského ANO se dnes s premiérem a předsedou hnutí Andrejem Babišem shodli na tom, že v čele pražské kandidátky do podzimních komunálních voleb vymění Patrika Nachera za podnikatele Petra Stuchlíka. Nacher bude na druhém místě a na třetím bývalý ministr financí Ivan Pilný. Výkonný výbor ANO bude novou kandidátku potvrzovat korespondenčně.

Novinky.cz

Lídrem ANO v Praze bude Stuchlík, souhlasí Babiš

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Premiér a šéf ANO Andrej Babiš se v pondělí s pražskou organizací hnutí shodl na tom, že lídrem kandidátky do voleb v Praze bude Petr Stuchlík a nikoliv Patrik Nacher, jak si strana původně zvolila ve vnitrostranickém referendu. Novinky o chystané změně informovaly už v pátek, změnu ještě musí schválit výkonný výbor ANO.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Další ministr ve „školních“ potížích. Opisoval Krčál v bakalářské práci?

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V bakalářské práci nového ministra práce a sociálních věcí Petra Krčála (ČSSD) je mnoho stránek stejného textu, který dříve napsal jiný autor. V některých kapitolách včetně úvodu jsou celé stránky přímo překlopeny z jiné bakalářské práce. Napsal to dnes server Seznam Zprávy.cz. Ministr serveru řekl, že shody si neumí vysvětlit a že na své práci pracoval

Euro.cz

Babiš bude muset prokázat, že neovládá svěřenský fond

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Evropský parlament začátkem července schválil nová pravidla pro střet zájmů při čerpání dotací. Nařízení nově zakazuje politikům v exponovaných funkcích pobírat dotace, informoval web Neovlivní.cz. Předpis se týká i českého premiéra Andreje Babiše (ANO). Bude muset doložit, že neovládá svěřenský fond, kam loni kvůli českému zákonu o střetu

Novinky.cz

Bakalářská práce ministra práce Krčála se částečně shoduje s jinou prací

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

V bakalářské práci nového ministra práce a sociálních věcí Petra Krčála (ČSSD) je mnoho stránek stejného textu, který dříve napsal jiný autor. V některých kapitolách včetně úvodu jsou celé stránky přímo překlopeny z jiné bakalářské práce. Napsal to v pondělí server Seznam Zprávy.cz. Premiér Andrej Babiš (ANO) odvolání ministra zatím neplánuje.

Euro.cz

Další obvinění z plagiátorství: v Krčálově bakalářské práci jsou celé strany totožné s jinou prací

| Zpravodajství »

V bakalářské práci nového ministra práce a sociálních věcí Petra Krčála (ČSSD) je mnoho stránek stejného textu, který dříve napsal jiný autor. V některých kapitolách včetně úvodu jsou celé stránky přímo překlopeny z jiné bakalářské práce. Ministr serveru řekl, že shody si neumí vysvětlit a že na své práci pracoval poctivě. Před týdnem

Novinky.cz

Krnáčová chce změnit předpisy, aby se byty stavěly rychleji. Trojkoalice je proti

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Pražští radní se budou v úterý zabývat změnou staveních předpisů, z nichž primátorka Adriana Krnáčová (ANO) navrhuje odstranit požadavek na oslunění bytů. Ten podle ní i Institutu plánování a rozvoje brání rychlejší výstavbě bytů. Proti jsou zástupci Trojkoalice, podle nichž by tak nebyli chráněni lidé, kteří již dnes osluněný byt mají.

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Taťána Malá zůstane náměstkyní hejtmana na jižní Moravě

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Jihomoravští radní se plně postavili za náměstkyni hejtmana Taťánu Malou (ANO). Malá tak zůstává poslankyní a náměstkyní hejtmana Bohumila Šimka (ANO). Malá minulý týden skončila po necelých dvou týdnech v čele ministerstva spravedlnosti.

vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

Odbory středočeské ZZS podporují ředitele, nechtějí jeho odvolání

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Kladno - Odborová organizace Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje vyjádřila dnes podporu řediteli záchranné služby Martinu Houdkovi. Houdka vyzval krajský radní Robert Bezděk (ANO) k rezignaci. Důvodem je druhá větev korupční kauzy bývalého hejtmana za ČSSD Davida Ratha, v níž je ředitel záchranné služby mezi obžalovanými. O podpoře informovali

Euro.cz

Rozdělování migrantů mezi země EU jen motivuje pašeráky, míní Babiš

| Zpravodajství »

Premiér Andrej Babiš (ANO) nepovažuje za správné, že si 450 migrantů zachráněných v sobotu ve Středozemním moři z rybářské lodi, rozdělí Francie, Německo, Malta, Portugalsko a Španělsko. Postup těchto zemí podle něj bude motivovat pašeráky lidí, řekl Babiš.

Novinky.cz

Změňte systém zdravotnictví, doporučuje Česku OECD

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Tuzemské zdravotnictví funguje celkem dobře, ale systém by se měl přesto změnit, doporučuje Česku Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Závěry v Praze představil generální tajemník organizace Angel Gurría, který se sešel s premiérem Andrejem Babišem (ANO) i dalšími ministry.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Krčál chce na sliby ČSSD příští rok 10 miliard navíc. Ještě to ale sčítá

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ministr práce a sociálních věcí Petr Krčál (ČSSD) nechce žádat o navýšení rozpočtu pro letošní rok. S ministryní financí Alenou Schillerovou (za ANO) řeší pouze přesuny uvnitř svého resortu. Příští rok nicméně o navýšení požádá, a to nejméně o deset miliard korun. Přesnou částku odmítl ale sdělit s tím, že požadavky ještě sčítá.

České Noviny

Odbory nesouhlasí se změnami v ČD, chtějí vysvětlení

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Odboráři na železnici nesouhlasí s důvody, které přiměly ministra dopravy Dana Ťoka (za ANO) k personálním změnám ve vedení Českých drah (ČD). Velké změny v managementu podle...

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Češi mají jít do důchodu později než v 65 letech, razí Babišův host z OECD

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Česko by mělo navázat věk pro odchod do důchodu na očekávanou délku života. Doporučuje to Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) ve zprávě, kterou v pondělí v Praze představil její generální tajemník Ángel Gurría. V Praze se setkal s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Organizace také doporučuje, aby Česko podpořilo zaměstnávání žen s dětmi

Život Dětem

Na téma ANO aktuálně bylo nalezeno 820 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší