| World media » Sports aktuálně » Tennis »

Only France, Spain and the United States currently boast greater numbers inside the world’s top 100It may be more than 17 years since Australian men last populated the ATP’s top 40 in such numbers, but there remains a significant contrast between the 2001 supergroup and the current chart-toppers headed by boyish Alex De Minaur, the fastest-rising new

Naomi Osaka v Sloane Stephens: WTA Finals – live!

| World media » US News aktuálně »

WTA Finals updates from the match in SingaporeEdmund beats Monfils for first ATP Tour titleFeel free to email Jacob or tweet @JacobSteinberg 1.45pm BST Second set: Osaka* 5-7, 2-1 Stephens (*denotes server): Osaka holds comfortably enough. She hasn’t really been at her best yet but she’s still in this. 1.42pm BST Second set: Osaka 5-7, 1-1 Stephens*

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Chačanov a Edmund si díky triumfům polepšili, Kasatkinová je poprvé v elitní desítce

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Poslední mužské turnaje patřily mladým talentům. Dvaadvacetiletý Karen Chačanov a o rok starší Kyle Edmund si v žebříčku ATP polepšili, dvacetiletý Stefanos Tsitsipas je i nadále světovou šestnáctkou. Do elitní desítky se díky triumfu v Moskvě poprvé v kariéře dostala Darja Kasatkinová, Julia Görgesová i přes prvenství v Lucemburku klesla o pět míst.

Karlovič se po triumfu v Calgary stal nejstarším vítězem challengeru

CHALLENGER CALGARY - Ivo Karlovič si podruhé během tří týdnů zahrál ve finále challengeru, ale zatímco v mexickém Monterrey podlehl Španělu Davidu Ferrerovi, v kanadském Calgary přemožitele nakonec nenašel. Devětatřicetiletý Chorvat ve finálovém duelu porazil Australana Jordana Thopsona a stal se nejstarším šampionem v historii challengerů. Vítěz devíti

Chačanov v Moskvě nedal šanci Mannarinovi a získal třetí titul

ATP MOSKVA - Karen Chačanov získal před domácím publikem v Moskvě třetí kariérní titul a udržel si stoprocentní bilanci ve finálových bojích na okruhu ATP. Třetí nasazený Rus ve finále nedal šanci Francouzovi Adrianovi Mannarinovi, který tak ani na šestý pokus premiérovou trofej na okruhu ATP nezískal.

Tsitsipas připravil Gulbise o finálovou neporazitelnost a je prvním řeckým šampionem

ATP STOCKHOLM - Ernests Gulbis rekordní finálovou neporazitelnost neprodloužil. Ve Stockholmu marně bojoval o sedmý titul proti dvacetiletému Stefanosu Tsitsipasovi, který zvítězil bez ztráty podání 2-0 na sety a stal se prvním řeckým vítězem turnaje ATP.

Edmund v Antverpách zdolal Monfilse a má první titul

ATP ANTVERPY - Kyle Edmund na halovém turnaji ATP 250 v Antverpách vybojoval premiérový titul. Ve finále si třiadvacetiletý Brit poradil po dvou a půlhodinovém boji s Francouzem Gaëlem Monfilsem.

Kyle Edmund beats Gaël Monfils for first ATP Tour title at European Open

• Briton fights back from set down for 3-6, 7-6, 7-6 success• Edmund ranked 14th in world after victory in AntwerpKyle Edmund defeated Gaël Monfils to win his first ATP Tour title at the European Open in Antwerp.It is the latest breakthrough moment in a season of them for the 23-year-old Yorkshireman, who reached his first grand slam semi-final at the

Mannarino se opět trofeje nedočkal, Chačanov má třetí. Slaví i Tsitsipas a Edmund

Triumfem třetího nasazeného tenisty skončil turnaj v Moskvě. Ve finále tam Karen Chačanov porazil 6:2, 6:2 Francouze Adriana Mannarina, který tak ani na šestý pokus ve finále nesupěl a na svou první trofej na okruhu ATP čeká dál. Ruský tenista si připsal už třetí titul. Teprve první trofej získal Stefanos Tsitsipas z Řecka, který ve Stockohlmu porazil

Češi v akci, sobota 20. 10. Šafránek hraje kvalifikaci v Basileji. Tomanová s Markovou útočí na ITF na finále

Václav Šafránek se jako náhradník dostal do kvalifikace turnaje ATP v Basileji a vyzve nasazenou čtyřku Kukuškina z Kazachstánu. Na akcích ITF bojují o finále Nikola Tomanová a Johana Marková. Jesika Malečková hraje kvalifikaci na "osmdesátce" ve Francii.

Češi v akci, sobota 20. 10. Šafránek v kvalifikaci v Basileji neuspěl. Tomanová s Markovou postoupily na ITF do finále

Václav Šafránek se jako náhradník dostal do kvalifikace turnaje ATP v Basileji, ale proti nasazené čtyřce Kukuškinovi neuspěl. Na akcích ITF postoupily do finále Nikola Tomanová i Johana Marková. Jesika Malečková v kvalifikaci na "osmdesátce" ve Francii postupuje, Anna Sisková bude hrát kvalifikaci na "šedesátce" v Kanadě.

Kyrgios si obnovil zranění lokte a ukončil letošní sezonu

Nicka Kyrgiose už letos na kurtech neuvidíme. Australský talentovaný tenista si na právě probíhajícím halovém turnaji ATP v Moskvě obnovil zranění lokte, nenastoupil k utkání druhého kola proti Mirzovi Bašičovi a předčasně ukončil letošní sezonu.

Djokovič o Davis Cupu a Světovém poháru: Nevidím místo pro obě akce

Otevřeně přiznal, že zatím si k novému formátu Davis Cupu hledá cestu. I proto se tenista Novak Djokovič nedávno sešel s fotbalistou Gerardem Piquém. Diskuze prezidenta hráčské rady ATP a obránce fotbalové Barcelony trvala v Šanghaji 30 minut.Další články k tématu:Další rána novému Davis Cupu. Hrát nechtějí Federer ani DjokovičNe novému Davis Cupu. Zverev

Berdych zahájí příští sezonu premiérou v Aucklandu

Třiatřicetiletý Tomáš Berdych s tenisem ještě rozhodně nekončí. Dlouhodobě nejlepší český tenista, který od června nehraje kvůli problémům se zády, zahájí nadcházející sezonu na turnaji ATP v novozélandském Aucklandu, kde si hlavní soutěž zahraje poprvé v kariéře.

Veselý v Antverpách skončil ve druhém kole na raketě bývalého šampiona Gasqueta

ATP ANTVERPY - Jiří Veselý ve druhém kole halového turnaje v Antverpách favorita nezaskočil. Český tenista podlehl šampionovi z roku 2016 Francouzi Richardu Gasquetovi ve třech setech.

Rosol v Moskvě zahazoval brejkboly i setboly a Chačanova neporazil

ATP MOSKVA - Lukáš Rosol v Moskvě první letošní čtvrtfinále na okruhu ATP nevybojoval. Ve druhém kole český tenista podlehl po nevyužití čtyř setbolů 0-2 na sety domácí nasazené trojce Karenu Chačanovovi.

Na téma ATP aktuálně bylo nalezeno 195 článků, zpráv a aktualit.