ATP aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Veselý nezvládl úvodní zápas ani v Marseille

| Sportovní » Tenis aktuálně »

ATP MARSEILLE - Jiří Veselý končí na halovém turnaji ve francouzském Marseille stejně jako na Australian Open již v prvním kole. Aktuálně 55. hráč světa nestačil 2-6 4-6 na ukrajinského kvalifikanta Sergeje Stachovského, s nímž prohrál i druhý zápas. Stachovskij změří ve druhém kole síly s domácí nasazenou jedničkou Gaëlem Monfilsem.

Federer se upsal turnaji v Basileji do roku 2019!

Roger Federer podepsal smlouvu s halovým turnajem ATP 500 v rodné Basileji, že se zúčastní následujících tří ročníků. Hrát by měl tedy i v roce 2019, kdy mu bude 38 let. Svou veleúspěšnou kariéru tak švýcarský fenomén v následujících letech zřejmě neukončí.

Cuevas titul v Riu neobhájí, prohrál už počtvrté v řadě

ATP RIO DE JANEIRO - Obhájce titulu Pablo Cuevas skončil na antukovém turnaji v Riu de Janeiro nečekaně už v prvním kole. Svůj první skalp hráče Top 60 si proti němu připsal Belgičan Arthur De Greef. Premiérovou výhru na okruhu ATP včera v Brazílii zaznamenal osmnáctiletý Nor Casper Ruud.

Loňský vítěz Cuevas skončil na antuce v Riu v prvním kole

Obhájce titulu na antukovém turnaji ATP v Riu de Janeiro Pablo Cuevas vypadl už v prvním kole. Tenistu z Uruguaye vyřadil ve třísetové bitvě...

Rosol nezvládl v Marseille poslední krok. Hlavní soutěž si nezahraje

ATP MARSEILLE - Lukáš Rosol si hlavní soutěž na turnaji ATP 250 ve francouzském Marseille nezahraje. Jednatřicetiletý Čech, jež momentálně figuruje až na 142. pozici, v závěrečném kole kvalifikace nestačil 4-6 6-7 na 117. hráče světa a třetího nasazeného Jevgenije Donského, s nímž se předtím utkal dvakrát a vždy zvítězil.

denik.cz

Berdych v žebříčku opět klesl. Plíškové chybí k pozici dvojky 1475 bodů

| Sportovní »

Tenista Tomáš Berdych klesl v žebříčku ATP o jednu pozici na 14. místo. Přeskočil ho jeho semifinálový přemožitel z rotterdamského turnaje Jo-Wilfried Tsonga. Karolína Plíšková zůstala po triumfu v Dauhá třetí, v čele jsou nadále Andy Murray a Serena Williamsová.

Berdych klesl v žebříčku na čtrnácté místo, Plíšková zůstala třetí

Nejlepší český tenista Tomáš Berdych klesl v žebříčku ATP o jednu pozici na 14. místo. Přeskočil ho jeho semifinálový přemožitel z rotterdamského turnaje Jo-Wilfried Tsonga.Další články k tématu:Tsonga získal titul v Rotterdamu. Kristýna Plíšková postupuje v DubajiKarolína Plíšková ovládla turnaj v Dauhá. Berdych v Rotterdamu dohrál

České Noviny

Berdych klesl v žebříčku na 14. místo, přeskočil ho Tsonga

Praha - Tenista Tomáš Berdych klesl v žebříčku ATP o jednu pozici na 14. místo. Přeskočil ho jeho semifinálový přemožitel z rotterdamského turnaje Jo-Wilfried Tsonga. Karolína Plíšková...

Berdych klesl v žebříčku na čtrnácté místo, přeskočil ho Tsonga

Tenista Tomáš Berdych klesl v žebříčku ATP o jednu pozici na 14. místo. Přeskočil ho jeho semifinálový přemožitel z rotterdamského turnaje Jo-Wilfried Tsonga. Karolína Plíšková zůstala po triumfu v Dauhá třetí, v čele jsou nadále Andy Murray a Serena Williamsová.

Tennis-Arena.cz - vše aktuální z tenisu

Rosol v Marseille neuspěl

Lukáš Rosol ve finále kvalifikace nestačil na Rusa Donského 4:6, 6:7 a do hlavní soutěže podniku ATP 250 ve francouzském Marseille se nepodívá.

Berdych klesl na 14. místo

Česká jednička klesla v žebříčku ATP o jednu pozici na 14. místo. Přeskočil ho jeho semifinálový přemožitel z rotterdamského turnaje Jo-Wilfried Tsonga. Karolína Plíšková zůstala po triumfu v Dauhá třetí, v čele jsou nadále Andy Murray a Serena Williamsová.

Harrison získal v Memphisu první titul na okruhu ATP

Memphis - Američan Ryan Harrison vyhrál v Memphisu poprvé v kariéře turnaj ATP. Ve svém prvním finále porazil Gruzínce Nikoloze Basilašviliho 6:1, 6:4.

Harrison přetavil životní formu a první finále na okruhu ATP v premiérovou trofej

ATP MEMPHIS - Ryan Harrison se ve 24 letech dočkal svého prvního titulu na okruhu ATP. Přetavil v něj hned své první finále, když na domácím halovém turnaji v Memphisu porazil Gruzínce Nikolože Basilašviliho. Americký tenista včetně triumfu na challengeru v Dallasu vyhrál už 20 setů v řadě.

Dolgopolov na šestý pokus zdolal Nišikoriho a má titul. Japonec prohrál šesté finále v řadě

ATP BUENOS AIRES - Aleksandr Dolgopolov v pěti vzájemných zápasech s Keiem Nišikorim neuhrál ani set, dnes ve finále antukového turnaje v Buenos Aires však zvítězil 7-6 6-4 a připsal si svůj celkově třetí a první titul po čtyřech a půl letech. Naopak Japonec prohrál už šesté finále v řadě.

Tsonga v Rotterdamu ukončil 17 měsíců dlouhé čekání na titul

ATP ROTTERDAM - Jo-Wilfried Tsonga poprvé od konce září 2015 slaví turnajové vítězství. Zkušený Francouz si pro svůj 13 titul došel v hale v Rotterdamu, když ve finále zdolal Belgičana Davida Goffina.