ATP aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Džumhur se v Petrohradu stal prvním bosenským vítězem turnaje ATP

| Sportovní » Tenis aktuálně »

ATP PETROHRAD - Damir Džumhur si podruhé v kariéře a na druhém z posledních tří turnajů zahrál ve finále a v Petrohradu se stal historicky prvním vítězem podniku ATP. Trofej pětadvacetiletý tenista z Balkánu získal po výhře 3-6 6-4 6-2 nad Italem Fabiem Fogninim.

Gojowczyk v Métách vyhrál poprvé turnaj ATP

ATP MÉTY - Peter Gojowczyk dotáhl svůj životní týden z kvalifikace až k vytouženému titulu. Osmadvacetiletý Němec ve svém prvním finále na okruhu ATP porazil domácího Benoita Pairea.

Deblista Jebavý má druhý titul z turnaje ATP. V Petrohradu vyhrál s Nizozemcem Middelkoopem

ATP PETROHRAD - Aktuálně nejlepší český deblista Roman Jebavý si v Petrohradu došel pro svůj druhý titul na okruhu ATP. S Nizozemcem Matwem Middelkoopem ve finále porazili nejvýše nasazenou chilsko-argentinskou dvojici Julio Peralta a Horacio Zeballos.

Tennis-Arena.cz - vše aktuální z tenisu

Gojowczyk vybojoval premiérový vavřín

Peter Gojowczyk proměnil na turnaji v Metách finálový debut na okruhu ATP v titul. Osmadvacetiletý rodák z Dachau završil ve Francii úspěšnou cestu z kvalifikace a favorizovaného domácího Benoita Paireho, který útočil na druhý titul v kariéře, porazil hodinu a osm minut 7:5, 6:2.

Češi v akci, neděle 24. 9. Siniaková bojuje ve Wuhanu. Jebavý hraje o titul v Petrohradu. O titul bojují také Malečková a Papík

Kateřina Siniaková bude na turnaji WTA Premier 5 v čínském Wuhanu v prvním kole čelit trápící se Francouzce Mladenovicové. Roman Jebavý hraje na akci ATP v Petrohradu o deblový titul. O titul bojuje na podniku ITF 25k v černohorské Podgorice Jesika Malečková. Na turnaji Futures v Egyptě čeká finále Tomáše Papíka. Další Češi hrají na menších turnajích ITF a

Finále v Métách obstarají Paire s Gojowczykem

ATP MÉTY - Turnajová sedmička Benoit Paire přehrál v semifinále domácího turnaje v Métách Nikolaze Basilashviliho 6-1 7-6 a po dvou letech si tak zajistil postup do finále turnaje ATP. O druhý titul si Francouz zahraje s Němcem Peterem Gojowczykem, jenž je ve finále poprvé v kariéře po skreči krajana Mishi Zvereva.

LAVER CUP ŽIVĚ: Federer ani Nadal nezaváhali a Evropa vede už 7-1. Do boje jde Berdych

LAVER CUP ŽIVĚ: Tým Evropy vede v premiérovém ročníku Laver Cupu nad výběrem Světa už 7-1. Dva body dnes pro tým Evropy získali druhý hráč světa Roger Federer, jenž si v úvodní dvouhře poradil s Američanem Samem Querrym 6-4 6-2, i vedoucí muž žebříčku ATP Rafael Nadal, který zdolal ve třech setech Jacka Socka. Do boje o další dva body nastoupí v prvním

Laver Cup: Federer a Nadal vyhráli dvouhru i první společný debl. Evropa vede 9-3

LAVER CUP - Tým Evropy vede v premiérovém ročníku Laver Cupu nad výběrem Světa po dvou dnech 9-3. Body dnes pro tým starého kontinentu získali druhý hráč světa Roger Federer i vedoucí muž žebříčku ATP Rafael Nadal, kteří porazili Američany Jacka Socka a Sama Querreyho ve dvouhře i ve večerní čtyřhře, ve které nastoupili vůbec poprvé v kariéře na jedné

Češi v akci, sobota 23. 9. Rosol hraje kvalifikaci v Shenzhenu. Krejsová s Malečkovou se utkají o finále. Konečný bojuje o titul

Lukáš Rosol rozehraje kvalifikaci na akci ATP 250 v čínském Shenzhenu. O finále si to na podniku ITF 25k v černohorské Podgorice v českém derby rozdají Petra Krejsová a Jesika Malečková. Michal Konečný útočí na turnaji Futures v britském Roehamptonu na titul. Další Češi hrají na menších turnajích ITF a Futures.

Češi v akci, sobota 23. 9. Rosol prohrál v kvalifikaci. Krejsová s Malečkovou se utkají o finále. Konečný bojuje o titul

Lukáš Rosol končí v kvalifikaci na akci ATP 250 v čínském Shenzhenu hned v prvním kole. O finále si to na podniku ITF 25k v černohorské Podgorice v českém derby rozdají Petra Krejsová a Jesika Malečková. Michal Konečný útočí na turnaji Futures v britském Roehamptonu na titul. Další Češi hrají na menších turnajích ITF a Futures.

ŽIVĚ: Laver Cup. Čilič vyhrál pro Evropu první body, o další bojuje Thiem s Isnerem

Nový tenisový turnaj Laver Cup mezi Evropou a výběrem světa začal vítězstvím starého kontinentu. Favorizovaná světová pětka, Chorvat Marin Čilič, porazila dvaasedmdesátého hráče žebříčku ATP, Američana Francese Tiafoea těsně 7:6, 7:6. Druhé dva body pro Evropu se pokusí přidat Rakušan Dominic Thiem proti Johnu Isnerovi z USA. Přímý přenos sledujte na ČT

Berdych se odhlásil z Šen-čenu

Tomáš Berdych se v příštím týdnu nepředstaví na podniku ATP 250 v čínském Šen-čenu, kde v předešlých dvou letech triumfoval. Česká jednička dá po Laver Cupu přednost přípravě na větší asijské turnaje.

Češi v akci, středa 20. 9. Na turnajích bojují o postup Veselý, Kar. Plíšková a Allertová

Jiří Veselý zahájí svou pouť na turnaji ATP 250 v ruském Petrohradu duelem s Brazilcem Dutrou Silvou. Karolína Plíšková bude čelit na podniku WTA Premier v japonském Tokiu v souboji o čtvrtfinále Polce Linetteové. Na akci WTA International v korejském Soulu hraje o čtvrtfinále Denisa Allertová, která vyzve Nizozemku Hogenkampovou. Další Češi hrají na

Češi v akci, středa 20. 9. Kar. Plíšková v Tokiu postupuje, Allertová v Soulu končí

Jiří Veselý se kvůli nemoci odhlásil z turnaje ATP 250 v ruském Petrohradu. Karolína Plíšková první zápas na podniku WTA Premier v japonském Tokiu v souboji o čtvrtfinále proti Polce Linetteové zvládla. Na akci WTA International v korejském Soulu skončila před branami čtvrtfinále Denisa Allertová. Další Češi hrají na menších turnajích ITF a Futures.

Gombos prehral v 1. kole

Norbert Gombos prehral za 96 minút 6:3, 6:7, 3:6 s nemeckým kvalifikantom Petrom Gojowczykom v utorňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP 250 vo francúzskom Metz. Zverenec Ladislava Simona pritom viedol o set a brejk.

Revoluce: V Miláně se bude hrát bez čárových rozhodčích

Zcela bez čárových rozhodčích se bude hrát listopadový turnaj Next Gen Finals pro nejlepší mladé tenisty sezony na okruhu ATP. O sledování případných autů se bude místo nich starat technologie Jestřábí oko, jehož verze Live má za sebou rok a půl testování. Využití technologie bude jednou z inovací, které ATP hodlá v Miláně na turnaji pro hráče do

Na téma ATP aktuálně bylo nalezeno 241 článků, zpráv a aktualit.