29. května, 2017 - svátek má Maxim

Audi aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
The Sun

Two ‘drunk’ Brits arrested after chilling video shows ‘Audi mounting pavement and ploughing into screaming pedestrians after fight at Marbella celeb hangout Ocean Club’

| World media » World aktuálně »

TWO Brits were last night arrested after a car mounted the pavement and smashed into pedestrians, injuring at least six people, following Marbella’s annual Champagne party. A seven-week-old baby was among those injured in the rampage, allegedly fuelled by alcohol, on the Costa del  Sol resort’s Golden Mile. Traumatised witnesses described how

Novinky.cz

Opilí Němci v Praze házeli pivní láhve a ohrožovali lidi baseballovými pálkami

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Kolemjdoucí chodce měla v neděli odpoledne ohrožovat v centru Prahy opilá posádka osobního vozu Audi s německou registrační značkou. Policistům se mladíky podařilo dopadnout na dálnici D5 za Prahou.

Novinky.cz

Opilí Němci v Praze házeli pivní láhve a ohrožovali lidi basebalovými pálkami

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Kolemjdoucí chodce měla v neděli odpoledne ohrožovat v centru Prahy opilá posádka osobního vozu audi s německou registrační značkou. Policistům se mladíky podařilo dopadnout na dálnici D5 za Prahou.

Autoforum.cz

Takhle vypadá 43 Audi RS6 na jednom místě, dohromady dají přes 24 tisíc koní

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Ani na mezinárodních novinářských prezentacích se neschází takové kvantum tak výjimečných aut. Tady se sešla a všechna patřila zákazníkům. (Petr Prokopec)

ParlamentniListy.cz

Dopravní policisté obdrželi vozidla zn. Audi A6

| Zpravodajství »

Dne 24. 5. 2017 v dopoledních hodinách obdrželi dopravní policisté deset vozidel zn. Audi A6. Tato vozidla byla doposud provozovaná u Ochranné služby Policie ČR a využívala se především pro doprovody oficiálních zahraničních delegací. Audi A6 budou k vidění na území hl. města Prahy,

Euro.cz

Stará Audi A6 u policie nekončí. Nově budou hlídat na dálnicích

| Zábava »

Flotila deseti starších Audi A6, která do loňského roku používal útvar Ochranné služby Policie ČR, nalezla nové uplatnění. Po změně zbarvení z dříve používaného bílého se zeleným pruhem na aktuální stříbrnomodré byla přidělena dopravní policii, která je bude používat k hlídkování v silničním provozu.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Audi A5 Sportback je pro manažery, kterým nechtějí koupit sporťák

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Audi A5 je ideální volbou pro manažera, který chce něco víc než „obyčejnou“ limuzínu. Sporťák mu ve firmě neprojde, ale chce něco, co aspoň sportovně vypadá a kam se o víkendu naskládá i s rodinou. Je to prostě sportovec v drahém obleku.

The Sun

Teenage mechanic hanged himself after ‘six months of bullying’ and was ‘caged and set on fire’ at an Audi garage, inquest hears

| World media » Europe aktuálně »

A TEENAGE mechanic hanged himself after suffering six months of bullying at an Audi garage, an inquest heard. George Cheese was allegedly beaten, locked in a cage and had his clothes set alight. His parents said they began to notice bruises on the 18-year-old. And he once came home with a limp after four colleagues […]

Novinky.cz

Dvě stejná auta nebudou, říká o sportovním „erku” designér Petr Novague

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Model HN R200 je poctivě udělaná předělávka Audi R8, která nabídne dostatek výkonu pro sportovní svezení a obří porci emocí. Za tímto modelem, za kterým stojí dvojice Marek Hoffman a Petr Novaque, se ohlédne skoro každý. Pravdou také je, že HN R200 je velmi drahé auto (samotné předělání stojí 4,2 miliónu). Zatím firma vyrobila pouhé dva kusy a každý z nich

Autoforum.cz

Čech dal Škodě 120 motor 2,0 doprostřed, Kdy měnit sjeté pneu, Škoda 110 R se vrátí

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Škoda RS 2000 je jedna z nejúchvatnějších staveb, co jsme kdy viděli. Zainvestované Audi A8 W12 k mání, nejvzácnější Lambo a další o víkendu na Autoforum.cz. (Autoforum.cz)

Euro.cz

Automobilka Audi vyřešila spor se svými prodejci v Číně

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Německá automobilka Audi z koncernu Volkswagen podepsala dohodu se svými čínskými prodejci. Vyřešila tím spor, který mohl narušit její podnikání na největším automobilovém trhu světa. Člen představenstva Audi Dietmar Voggenreiter označil dohodu za "strategický milník pro podnikání Audi v Číně".

Autoforum.cz

Do tohoto Audi A8 W12 nasypal majitel 1,28 milionu za 4 roky, stojí jako Octavie

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Může to být výhra a výhodná koupě dobře „zainvestovaného” auta. A nebo také ne. Kdo nehraje nevyhraje, auto je každopádně pořád parádní. (Marek Bednář)

Autoforum.cz

Audi odhalilo pozadí vývoje svých sportovních modelů, dokáže překvapit

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Pokud vás vždy zajímaly rozdíly třeba mezi Audi A5, S5 a RS5, šéf vývoje Stephan Reil pro vás má odpověď. Ta zahrnuje rozsáhlé testy na Nordschleife. (Petr Prokopec)

Autoforum.cz

Škoda Kodiaq je luxusní problém, Hyundai Kona zblízka, Sen o návratu Dacie 1300

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Šéf Škody promluvil o Kodiaqu i budoucnosti, nejvíce ojeté Ferrari F12tdf, Koenigsegg naboural zákazníkovi auto, Audi RS5 v zelené a další dnes na Autoforum.cz. (Autoforum.cz)

Autoforum.cz

Audi ukázalo novou RS5 v tmavě zelené. Nadchne asi jen vojáky a Rákosníčka

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Kupé se čtyřmi kruhy ve znaku dostalo lak v odstínu Sonoma Green či kožené čalounění se zelenými švy. Inspirací prý nebyly britské sporťáky. (Petr Prokopec)

Autoforum.cz

Vážně jsou tak jiná? Staré a nové Audi R8 v bílé vedle sebe hned tak neuvidíte

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Původní Audi R8 je obvykle chváleno pro svůj nadčasový design, to nové body za vzhled dostává jen zřídka. Tady si můžete srovnat obě pěkně vedle sebe. (Petr Prokopec)

Centrum Paraple

Na téma Audi aktuálně bylo nalezeno 260 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší