Kraus o rozchodu s nevěrnou Strýcovou: Přišla, ale omluvu nezvládla!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Jen někdo, kdo strávil posledních několik měsíců zalezlý někde v jeskyni, neví nic o skandálním a mediálně velmi sledovaném rozchodu hudebníka Davida Krause (38) a tenistky Barbory Strýcové (32). Zatímco on se do novin rozplýval o svatbě, ona už vrkala v náručí šéfredaktora Elle Petra Matějčka (35). V Top Staru se ukřivděný zpěvák rozpovídal o tom, že se i

Strýcová titul neobhájí, ve čtvrtfinále prohrála s Van Uytvanckovou

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Loňský triumf v rakouském Linci Barbora Strýcová nezopakuje. Třetí nasazená hráčka totiž ve čtvrtfinále tenisového turnaje podlehla Belgičance Alison van Uytvanckové 6:3, 4:6 a 4:6.

Plíšková prošla v Tchien-ťinu do semifinále, Strýcová v Linci končí

Další důležité body v boji o postup na Turnaj mistryň v Singapuru získala Karolína Plíšková. Česká tenistka postoupila v čínském Tchien-ťinu do semifinále, porazila Katie Boulterovou 5:7, 6:0, 6:3. V Linci vypadla obhájkyně titulu Barbora Strýcová, která ve čtvrtfinále nestačila na Alison van Uytvanckovou 6:3, 4:6, 4:6.Další články k tématu:Strýcová v Linci

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Strýcová neudržela vedení proti van Uytvanckové a titul v Linci neobhájí

WTA LINEC - Barbora Strýcová loňský triumf v linecké hale neobhájí. Dvaatřicetiletá Češka ve čtvrtfinále neudržela vedení proti Alison van Uytvanckové a Belgičance, která letos v hale vyhrála i osmý zápas, podlehla 6-3 4-6 4-6. Letošním maximem Strýcové tak zůstává jediné semifinále na trávě v Birminghamu. Belgičanka si o postup do finále zahraje s

TENIS ON-LINE: Strýcová útočí v Linci na semifinále, první set už získala

Barbora Strýcová bojuje o postup do semifinále turnaje v Linci s belgickou tenistkou Alisou Van Uytvanckovou. Plzeňská rodačka v předcházejícím kole zničila za 47 minut krajanku Kristýnu Plíškovou 6:0, 6:1. Strýcové patří v žebříčku 29. příčka, její dnešní soupeřka je 56. První set vyhrála česká reprezentantka 6:3, nyní se hraje druhá sada. Utkání vysílá

Česká jednička je v semifinále a blíží se Turnaji mistryň. Strýcová končí

Tenistka Karolína Plíšková postoupila v čínském Tchien-ťinu po výhře 5:7, 6:0, 6:3 nad Britkou Katie Boulterovou do semifinále a získala důležité body pro účast na Turnaji mistryň. Obhájkyně titulu Barbora Strýcová skončila na turnaji v Linci ve čtvrtfinále. Třetí nasazená tenistka podlehla Alison van Uytvanckové 6:3, 4:6, 4:6.

Češi v akci, pátek 12. 10. Kar. Plíšková v Tianjinu postupuje, Strýcová bojuje v Linci

Karolína Plíšková ve čtvrtfinále v Tianjinu po obratu zdolala Britku Boulterovou. V Linci zabojuje o semifinále obhájkyně titulu Barbora Strýcová proti Belgičance van Uytvanckové. Další Češi hrají na turnajích ITF a Futures.

Češi v akci, pátek 12. 10. Kar. Plíšková v Tianjinu postupuje, Strýcová v Linci končí

Karolína Plíšková ve čtvrtfinále v Tianjinu po obratu zdolala Britku Boulterovou. Barbora Strýcová v Linci končí ve čtvrtfinále na raketě Belgičanky van Uytvanckové a loňský triumf neobhájí. Další Češi hráli na turnajích ITF a Futures.

Strýcová zatočila s Kristýnou Plíškovou, pustila jí jen jeden gem

Byla to smršť s jednoznačným výsledkem. Českému souboji o čtvrtfinále na tenisovém turnaji v Linci dominovala obhájkyně titulu Barbora Strýcová. Kristýnu Plíškovou deklasovala nasazená trojka 6:0, 6:1 a mezi osmičku v Rakousku prolétla za pouhých 47 minut.

Strýcová v Linci zničila Kristýnu Plíškovu, Krejčíková prohrála v Číně

V jednoznačnou záležitost se proměnilo české tenisové derby v Linci, obhájkyně titulu Barbora Strýcová smetla ve druhém kole krajanku Kristýnu Plíškovu 6:0, 6:1 a lehce podstoupila do čtvrtfinále. Barbora Krejčíková podlehla ve stejné fázi turnaje v Tchien-ťinu Britce Katie Boulterové 3:6, 6:1, 3:6.Další články k tématu:Vzhůru k tenisovému trůnu. Djokovič

Strýcová v derby zničila Kristýnu Plíškovou. S krajankou v linecké hale ztratila jediný game!

WTA LINEC - Barbora Strýcová v českém derby ve druhém kole halového podniku v Linci svou krajanku Kristýnu Plíškovou, která se do hlavní soutěže dostala jako lucky loser, vůbec nešetřila. Obhájkyně titulu za tři čtvrtě hodiny ztratila jediný game a postoupila do čtvrtfinále. V něm narazí na Alison van Uytvanckovou.

Co přinese 42. týden: V Moskvě se představí Kar. Plíšková se Strýcovou, v Lucemburku Siniaková, Veselý zabojuje v Antverpách

V příštím týdnu se bude konat celkem pět turnajů a minimálně tři proběhnou s českou účastí. V Moskvě se v hlavní soutěži představí Karolína Plíšková s Barborou Strýcovou, v Lucemburku bude hrát Kateřina Siniaková, v Antverpách zabojuje Jiří Veselý. Kvalifikaci v Moskvě zkusí Lukáš Rosol, v Lucemburku Tereza Smitková s Karolínou Muchovou. Muži budou hrát

Totální debakl. Strýcová smetla Kristýnu Plíškovou, sestra české jedničky uhrála jediný game

V jednoznačnou záležitost se změnil český duel druhého kola turnaje ve Vídni. Kristýna Plíšková v něm za pouhých 47 minut podlehla Barboře Strýcové jednoznačně 0:6, 1:6. Barbora Strýcová změří v dalším kole síly s Belgičankou Van Uytvanckovou.

Plíšková je v Tchien-ťinu ve čtvrtfinále, Strýcová jde dál v Linci

Karolína Plíšková je ve čtvrtfinále tenisového turnaje v Tchien-ťinu. Nasazená jednička porazila v 2. kole Slovinku Polonu Hercogovou 6:1, 6:2. Obhájkyně titulu Barbora Strýcová v Linci porazila Belgičanku Kirsten Flipkensovou 7:6, 7:6 a ve druhém kole ji čeká Kristýna Plíšková. Naopak Kateřina Siniaková nepotvrdila dobrou formu a v 1. kole prohrála s

Strýcová se nadřela na postup, Siniakové se v Linci nedařilo

Kateřina Siniaková nepotvrdila v Linci formu z posledních turnajů a v 1. kole podlehla ruské kvalifikantce Jekatěrině Alexandrovové 5:7, 0:6. O postup do osmifinále bojuje Barbora Strýcová proti Belgičance Kirsten Flipkensové. Uspěla naopak Barbora Strýcová. Ta vykročila za obhajobou titulu vydřeným vítězstvím nad Kirsten Flipkensovou, porazila ji po

Strýcová vydřela bitvu a postupuje. Dál jde i Plíšková, Siniaková končí s kanárem

Karolína Plíšková prošla na tenisovém turnaji v čínském Tchien-ťinu hladce do čtvrtfinále. Nasazená jednička porazila v 2. kole Slovinku Polonu Hercogovou 6:1, 6:2. Světová šestka zvládla utkání se 77. hráčkou žebříčku za pouhých 51 minut. Na turnaji v Linci uspěla Barbora Strýcová, která po velké bitvě zdolala Belgičanku Flipkensovou 7:6, 7:6, skončila už

Na téma Barbora Strýcová aktuálně bylo nalezeno 208 článků, zpráv a aktualit.