25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Barbora Strýcová aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Vondroušová zahájila vítězně, Kvitová i Strýcová prošly do čtvrtfinále

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Vstup do antukové sezony zvládá tenistka Markéta Vondroušová výborně. Na turnaji v Istanbulu nasazenou Ajlu Tomljanovicovou z Austrálie 6:3, 6:3 a postoupila do druhého kola. Už ve čtvrtfinále je Barbora Strýcová, která udolala Rumunku Soranu Cirsteaovou 6:2, 1:6, 6:3. Petra Kvitová uspěla na antukovém turnaji ve Stuttgartu, ve 2. kole vyřadila Greet

Vondroušová zahájila v Istanbulu vítězně, Strýcová vydřela čtvrtfinále

Vstup do antukové sezony zatím zvládá Markéta Vondroušová výborně. Po dvou výhrách ve fedcupové baráži porazila na turnaji v Istanbulu nasazenou Ajlu Tomljanovicovou z Austrálie 6:3, 6:3 a postoupila do druhého kola. Už ve čtvrtfinále je Barbora Strýcová, která za dvě a čtvrt hodiny udolala Rumunku Soranu Cirsteaovou 6:2, 1:6, 6:3.Další články k

Vondroušová po Fed Cupu vyhrála i na antuce v Istanbulu. Dařilo se také Strýcové

Tenistka Barbora Strýcová na turnaji v Istanbulu za dvě a čtvrt hodiny udolala Rumunku Soranu Cirsteaovou 6:2, 1:6, 6:3 a letos podruhé postoupila do čtvrtfinále. Po úspěšné prostějovské baráži proti Kanadě začala vítězně Markéta Vondroušová, která v 1. kole porazila pátou nasazenou Ajlu Tomljanovicovou z Austrálie dvakrát 6:3 a na antuce vyhrála i třetí

Kvitová vstoupila do turnaje ve Stuttgartu vítězstvím, dařilo se i Vondroušové a Strýcové v Istanbulu

Tenistka Petra Kvitová vstoupila do antukového turnaje ve Stuttgartu vítězstvím. Ve 2. kole vyřadila Greet Minnenovou z Belgie po setech 6:1 a 6:4. Barbora Strýcová na turnaji v Istanbulu za dvě a čtvrt hodiny udolala Rumunku Soranu Cirsteaovou 6:2, 1:6, 6:3 a letos podruhé postoupila do čtvrtfinále. Po úspěšné prostějovské baráži proti Kanadě začala

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Vondroušová v Istanbulu zvládla první kolo, Strýcová vybojovala postup do čtvrtfinále

WTA ISTANBUL - Markéta Vondroušová pokračuje ve skvělé letošní formě. Hrdinka víkendové fedcupové baráže začala v Istanbulu hladkým vítězstvím nad nasazenou Australankou Ajlou Tomljanovičovou a vstup do antukové sezony zvládla. Barbora Strýcová na turecké antuce zvládla další třísetový zápas a po výhře nad Rumunkou Soranou Cirsteaovou postoupila do

Petra Kvitová bude ve Stuttgartu proti belgické kvalifikantce Minnenové bojovat o čtvrtfinále. Markéta Vondroušová v Istanbulu začne proti nasazené Australance Tomljanovičové, Barbora Strýcová si o čtvrtfinále zahraje s Rumunkou Cirsteaovou. Na challengeru v Nanchangu bude hrát druhé kolo Václav Šafránek. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Češi v akci, středa 24. 4. Kvitová bojuje ve Stuttgartu, Vondroušová a Strýcová v Istanbulu postupují

Petra Kvitová bude ve Stuttgartu proti belgické kvalifikantce Minnenové bojovat o čtvrtfinále. Markéta Vondroušová v Istanbulu začala vítězstvím nad nasazenou Australankou Tomljanovičovou, Barbora Strýcová zdolala Rumunku Cirsteaovou a postoupila do čtvrtfinále. Na challengeru v Nanchangu postoupil do osmifinále Václav Šafránek. Další Češi hrají na

Češi v akci, středa 24. 4. Kvitová ve Stuttgartu nezaváhala, Vondroušová a Strýcová v Istanbulu postupují

Petra Kvitová ve Stuttgartu začala vítězstvím nad belgickou kvalifikantkou Minnenovou a je ve čtvrtfinále. Markéta Vondroušová v Istanbulu začala vítězstvím nad nasazenou Australankou Tomljanovičovou, Barbora Strýcová zdolala Rumunku Cirsteaovou a postoupila do čtvrtfinále. Na challengeru v Nanchangu postoupil do osmifinále Václav Šafránek. Další Češi hrají

Strýcová v Istanbulu udolala Kužmovou, Siniaková opět prohrála

Barbora Strýcová udolala na istanbulské antuce Slovenku Viktórii Kužmovou 5:7, 7:5, 6:4 a postoupila do druhého kola. Obě tenistky z páté desítky světového žebříčku bojovaly dvě a tři čtvrtě hodiny. Kateřina Siniaková nestačila na hráčku z kvalifikace Jelenu Rybakinovou z Kazachstánu a prodloužila trápení.

Strýcová v Istanbulu první kolo po boji zvládla, Siniaková se naopak nadále trápí

V nové sezoně se stále nemůže dostat do herní pohody. Kateřina Siniaková skončila na turnaji v Istanbulu v prvním kole, a to se jí stalo už posedmé z devítky letošních startů. Tentokrát nestačila na kvalifikantku Jelenu Rybakinovou z Kazachstánu, které podlehla 6:3, 2:6 a 4:6. To Barbora Strýcová na úvod porazila Slovenku Viktórii Kužmovou 5:7, 7:5,

Siniaková vypadla v Istanbulu s hráčkou z kvalifikace, Strýcová jde dál

Tenistka Kateřina Siniaková prohrála na turnaji v Istanbulu v prvním kole s Jelenou Rybakinovou z Kazachstánu. Sedmá nasazená Češka podlehla hráčce z druhé stovky žebříčku WTA, která se v Turecku dostala do hlavní soutěže z kvalifikace, za dvě hodiny a pět minut 6:3, 2:6, 4:6. To Barbora Strýcová udolala Slovenku Viktórii Kužmovou 5:7, 7:5, 6:4 a postoupila

Siniaková se dál trápí, v Istanbulu prohrála s kvalifikantkou. Strýcová po boji postoupila

WTA ISTANBUL - Kateřina Siniaková skončila na sedmém z devíti letošních turnajů hned v prvním kole. Nasazená sedmička v Istanbulu nestačila na kazašskou kvalifikantku Jelenu Rybakinovou, která v žebříčku WTA figuruje až o 120 míst za českou tenistkou. Naopak prvním kole po boji prošla Barbora Strýcová, jež udolala Slovenku Viktórii Kužmovou.

Siniaková se dál trápí. V Istanbulu prohrála s kvalifikantkou. Hrát bude ještě Strýcová

WTA ISTANBUL - Kateřina Siniaková končí na sedmém z devíti letošních turnajů hned v prvním kole. Nasazená sedmička v Istanbulu nestačila na kazašskou kvalifikantku Jelenu Rybakinovou, která v žebříčku WTA figuruje až o 120 míst za českou tenistkou. První kolo dnes čeká ještě Barboru Strýcovou, jež změří síly s nasazenou Slovenkou Viktórií Kužmovou.

Češi v akci, úterý 23. 4. Siniaková a Strýcová hrají v Istanbulu první kolo

V Istanbulu se v soubojích prvního kola představí Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová. Nasazená Siniaková se utká s kazašskou kvalifikantkou Rybakinovou, Strýcová vyzve nasazenou Slovenku Kužmovou. Na challengeru v Nanchangu bude hrát první kolo Václav Šafránek, Adama Pavláska čeká už souboj o osmifinále. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Češi v akci, úterý 23. 4. Strýcová v Istanbulu zvládla první kolo, Siniaková končí

V Istanbulu se v soubojích prvního kola představily Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová. Nasazená Siniaková prohrála s kazašskou kvalifikantkou Rybakinovou, Strýcová po obratu zdolala nasazenou Slovenku Kužmovou. Na challengeru v Nanchangu zvládl první kolo Václav Šafránek, Adam Pavlásek postoupil do osmifinále. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Co přinese 17. týden: V nabitém Stuttgartu zabojují Kvitová a Karolína Plíšková, Nadal čeká obhajoba v Barceloně

Turnaj ve Stuttgartu slibuje naprosto parádní obsazení. Německého halového podniku se zúčastní šest z osmi nejlepších hráček žebříčku WTA včetně Petry Kvitové a Karolíny Plíškové. V Istanbulu se představí Kateřina Siniaková, Barbora Strýcová a Markéta Vondroušová. Rafael Nadal bude obhajovat loňský triumf v Barceloně. Kvalifikaci v Budapešti budou hrát Jiří