Barbora Strýcová aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Šafářová se Strýcovou odstoupily ze čtyřhry v Dubaji

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Šafářová je nemocná, se Strýcovou tak odstoupily ze čtyřhry v Dubaji

Lucie Šafářová musela kvůli nemoci odstoupit v Dubaji a s deblovou spoluhráčkou Barborou Strýcovou tak předčasně vzdaly druhý turnaj za sebou. Před týdnem v Dauhá nedohrály první zápas čtyřhry kvůli zdravotním potížím Strýcové, v Dubaji skolila viróza Šafářovou a ke čtvrtfinále české tenistky ani nenastoupily.Další články k tématu:Berdych se v Marseille

Plíšková musela otáčet zápas proti Suárezové, v Dubaji je ve čtvrtfinále

Česká tenistka Karolína Plíšková otočila v Dubaji zápas s Carlou Suárezovou ze Španělska a po vítězství 5:7, 6:2 a 6:4 postoupila do čtvrtfinále. V něm může světová pětka a finalistka turnaje z roku 2015 narazit na přemožitelku Barbory Strýcové Němku Angelique Kerberovou.

Karolína Plíšková je v Dubaji ve čtvrtfinále

Česká tenistka Karolína Plíšková otočila v Dubaji zápas s Carlou Suárezovou ze Španělska a po vítězství 5:7, 6:2 a 6:4 postoupila do čtvrtfinále. V něm světová pětka a finalistka turnaje z roku 2015 narazí na přemožitelku Barbory Strýcové Němku Angelique Kerberovou.

Tennis-Arena.cz - vše aktuální z tenisu

Karolína Plíšková udolala Suarezovou

Karolína Plíšková otočila v Dubaji zápas s Carlou Suarezovou a po vítězství 5:7, 6:2 a 6:4 postoupila do čtvrtfinále. V něm může světová pětka a finalistka turnaje z roku 2015 narazit na přemožitelku Barbory Strýcové Němku Angelique Kerberovou.

Konec v prvním kole. Po Strýcové se s Dubají loučí také Šafářová

Česká tenistka Barbora Strýcová se s turnajem v Dubaji loučí ve dvouhře už v prvním kole, kde podlehla za 59 minut šesté nasazené hráčce Angelique Kerberové 2:6 a 1:6. Další Češka Lucie Šafářová prohrála s Carolinou Garciaovou z Francie, turnajové pětce podlehla 3:6 a 5:7. Další články k tématu:Fogninimu vypadla při podání raketa, přesto výměnu s Belluccim

Strýcová i Šafářová končí. V Dubaji skončila spolupráce Hlaváčkové s Čchan Jüng-žan

Barbora Strýcová prohrála v prvním kole v Dubaji s Angelique Kerberovou 2:6 a 1:6, její vystoupení na turnaji trvalo pouhých 59 minut. Úvodní utkání nevyšlo také Lucii Šafářové, která podlehla Caroline Garciaové 3:6 a 5:7. V Dubaji se naposledy představila po boku Čchan Jüng-žan česká hráčka Andrea Sestini Hlaváčková.

České Noviny

Tenistky Strýcová i Šafářová skončily v Dubaji v prvním kole

Dubaj - České tenistky Barbora Strýcová i její deblová parťačka Lucie Šafářová skončily na turnaji v Dubaji v prvním kole. Strýcová prohrála se šestou nasazenou hráčkou Angelique...

Tenistka Strýcová skončila v Dubaji v prvním kole

Dubaj - Česká tenistka Barbora Strýcová prohrála v prvním kole v Dubaji s šestou nasazenou hráčkou Angelique Kerberovou z Německa 2:6 a 1:6 a její vystoupení na turnaji trvalo pouhých...

Strýcová se Šafářovou skončily v Dubaji v prvním kole

České tenistky Barbora Strýcová i Lucie Šafářová prohrály v prvním kole v Dubaji. Strýcová nestačila na šestou nasazenou hráčku Angelique Kerberovou z Německa, které podlehla 2:6 a 1:6 za pouhých 59 minut. To Šafářová strávila na kurtu více času (1 hodinu a 22 minut), ale výsledek byl stejný. Rodačka z Brna vypadla s Francouzkou Caroline Garciovou po setech

Strýcová se Šafářovou skončily v Dubaji v prvním kole, Veselý skrečoval

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Prohra bez vzdoru. Strýcová uhrála proti Kerberové jen tři gamy

WTA DUBAJ - Barbora Strýcová prohrála s Angelique Kerberovou sedmý z osmi vzájemných soubojů. Dnes na úvod turnaje v Dubaji německé tenistce podlehla za hodinu hry jednoznačně 2-6 1-6.

Šafářová nestačila na Garciaovou

Lucie Šafářová se stejně jako její deblová parťačka Barbora Strýcová loučí s turnajem WTA Premier v Dubaji hned v úvodním kole, kde podlehla páté nasazené Caroline Garciaové 3:6 a 5:7.

Strýcová končí v 1. kole

Barbora Strýcová prohrála v 1. kole v Dubaji s šestou nasazenou Angelique Kerberovou 2:6 a 1:6 a její vystoupení na turnaji trvalo pouhých 59 minut.

Češi v akci, úterý 20. 2. Veselý bojuje v Rio de Janeiru, Strýcová a Šafářová v Dubaji končí

Jiří Veselý zahájí své působení na antukové akci ATP v Rio de Janeiru proti Argentincovi Delbonisovi. První kolo nezvládly na podniku WTA v Dubaji Barbora Strýcová a Lucie Šafářová. Strýcová proti nasazené šestce Kerberové uhrála jen tři gamy, Šafářová prohrála s turnajovou pětkou Garciaovou. Na challengeru v Bergamu postupuje Adam Pavlásek. Další Češi

Jiří Veselý zahájí své působení na antukové akci ATP v Rio de Janeiru proti Argentincovi Delbonisovi. První kolo čeká na podniku WTA v Dubaji Barboru Strýcovou a Lucii Šafářovou. Strýcová bude čelit nasazené šestce Kerberové, Šafářová se utká s turnajovou pětkou Garciaovou. Na challengeru v Bergamu se představí Adam Pavlásek. Další Češi hrají na menších