19. února, 2019 - svátek má Patrik

Barbora Strýcová aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Siniaková v Dubaji uspěla a čeká ji Kvitová. Strýcová záhy narazila

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Trápení v úvodních kolech zaplašeno. Kateřina Siniaková si na turnaji v Dubaji připsala první vítězství na okruhu WTA v sezoně, chorvatskou tenistku Petru Martičovou porazila 6:4, 6:3. Její další soupeřkou bude Petra Kvitová, která má jako druhá nasazená hráčka na úvod volný los. Barbora Strýcová vypadla hned v 1. kole, se Španělkou Carlou Suárezovou

Siniaková poprvé v sezoně vyhrála na turnaji WTA a čeká ji Kvitová. Strýcová v Dubaji končí

V polovině února přišla konečně první výhra na okruhu WTA. Kateřina Siniaková zdolala v úvodním kole turnaje v Dubaji Chorvatku Petru Martičovou 6:4, 6:3. Její další soupeřkou bude Petra Kvitová, která má jako druhá nasazená hráčka na úvod volný los. Naopak už v 1. kole končí Barbora Strýcová. Se Španělkou Carlou Suárezovou prohrála 1:6, 3:6.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Siniaková je v Dubaji poprvé v sezoně ve druhém kole a vyzve Kvitovou. Hrát bude ještě Strýcová

WTA DUBAJ - Kateřina Siniaková si v Dubaji připsala první letošní vítězství v hlavní soutěži. Dvaadvacetiletá Češka na úvod turnaje porazila Petru Martičovou a ve druhém kole vyzve bývalou šampionku a krajanku Petru Kvitovou. O postup právě bojuje ještě Barbora Strýcová, která čelí Španělce Suárezové.

Siniaková je v Dubaji poprvé v sezoně ve druhém kole a vyzve Kvitovou. Strýcová končí v 1. kole

WTA DUBAJ - Kateřina Siniaková si v Dubaji připsala první letošní vítězství v hlavní soutěži. Dvaadvacetiletá Češka na úvod turnaje porazila Petru Martičovou a ve druhém kole vyzve bývalou šampionku a krajanku Petru Kvitovou. Barbora Strýcová naopak první kolo nezvládla, když uhrála pouhé čtyři gamy proti své neoblíbené soupeřce Carle Suárezové.

Siniaková se dočkala první výhry a teď vyzve Kvitovou, naopak Strýcová vypadla

Konečně. Série porážek je minulostí. Kateřina Siniaková si na turnaji v Dubaji připsala první vítězství na okruhu WTA v sezoně. Chorvatku Petru Martičovou v úvodním kole zdolala 6:4, 6:3 a její další soupeřkou bude Petra Kvitová, která má jako druhá nasazená hráčka na úvod volný los. Naopak Barbora Strýcová vypadla na stejném turnaji hned v 1. kole a

Tennis-Arena.cz - vše aktuální z tenisu

Strýcová nestačila na Suarezovou

Barbora Strýcová se s turnajem WTA v Dubaji loučí stejně jako loni hned v 1. kole, ve kterém podlehla Španělce Suarezové Navarrové hladce 1:6 a 3:6.

Češi v akci, pondělí 18. 2. Siniaková a Strýcová hrají první kolo v Dubaji. Smitkovou a Martincovou čeká derby v Budapešti

V Dubaji se v soubojích prvního kola představí Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová. Siniaková narazí na Chorvatku Martičovou, Strýcová se utká se Španělkou Suárezovou. V přímém souboji o hlavní soutěž si to v Budapešti rozdají Tereza Martincová a Tereza Smitková. Zdeněk Kolář hraje první kolo na challengeru v Bergamu. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Češi v akci, pondělí 18. 2. Siniaková a Strýcová hrají první kolo v Dubaji. Smitková v Budapešti prošla kvalifikací

V Dubaji se v soubojích prvního kola představí Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová. Siniaková porazila Chorvatku Martičovou, Strýcová se utká se Španělkou Suárezovou. Tereza Smitková v Budapešti v přímém souboji o hlavní soutěž porazila krajanku Terezu Martincovou. Zdeněk Kolář hraje první kolo na challengeru v Bergamu. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Češi v akci, pondělí 18. 2. Siniaková v Dubaji postupuje, Strýcová končí. Smitková v Budapešti prošla kvalifikací

V Dubaji se v soubojích prvního kola představily Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová. Siniaková porazila Chorvatku Martičovou, Strýcová prohrála se svou neoblíbenou soupeřkou Španělkou Suárezovou. Tereza Smitková v Budapešti v přímém souboji o hlavní soutěž porazila krajanku Terezu Martincovou. Zdeněk Kolář zvládl první kolo na challengeru v Bergamu.

Strýcová po bitvě nestačila na Kerberovou, v Dauhá končí i Muchová

Velmi sympatické představení dvou českých tenistek na turnaji v Dauhá je u konce. Ve čtvrtfinále skončil životní turnaj pro Karolínu Muchovou - nestačila na Elinu Svitolinovou 4:6, 2:6 - a po velké bitvě dohrála i Barbora Strýcová - podlehla Angelique Kerberové 6:1, 2:6, 6:7.Další články k tématu:Strýcová i Muchová v Dauhá uspěly, Berdych v Rotterdamu

Muchovou na životním turnaji zastavila Svitolinová. V Dauhá končí i Strýcová

Poprvé v kariéře se probojovala do čtvrtfinále podniku WTA a vydařený turnaj jí ukončila až ukrajinská favoritka. Karolína Muchová na světovou sedmičku Elinu Svitolinovou nestačila 4:6 a 2:6. Mezi nejlepší čtyři se v Dauhá nedostala ani Barbora Strýcová, jež nestačila na Angelique Kerberovou z Německa. Světové šestce podlehla 6:1, 2:6 a 6:7.

Muchová proti Svitolinové nepřekvapila, Strýcová neudržela vedení proti Kerberové

WTA DAUHÁ - České tenistky dnes v Dauhá nepřekvapily. Dvaadvacetiletá česká kvalifikantka Karolína Muchová ve svém premiérovém čtvrtfinále na okruhu WTA nestačila na světovou sedmičku Elinu Svitolinovou, Barbora Strýcová pak podlehla šesté hráčce světa Angelique Kerberové, i když získala první set a ve druhé i třetí sadě měla výhodu brejku.

Strýcová po obrovské bitvě podlehla Kerberové. Česká senzace Muchová další překvapení nezvládla

České tenistky Karolína Muchová i Barbora Strýcová skončily na turnaji v Dauhá ve čtvrtfinále. Muchová při premiéře mezi elitní osmičkou na okruhu WTA podlehla 4:6 a 2:6 vítězce loňského Turnaje mistryň Elině Svitolinové z Ukrajiny. Strýcová po velkém boji prohrála 6:1, 2:6 a 6:7 se světovou šestkou Angelique Kerberovou z Německa.

Češi v akci, čtvrtek 14. 2. Muchová a Strýcová hrají čtvrtfinále v Dauhá

V Dauhá se ve čtvrtfinálových soubojích představí Karolína Muchová a Barbora Strýcová. Muchová vyzve nasazenou Ukrajinku Svitolinovou, Strýcová se utká s nasazenou Němkou Kerberovou. Na challengeru v Cherbourgu se v osmifinále střetnou Zdeněk Kolář s Lukášem Rosolem. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Češi v akci, čtvrtek 14. 2. Muchová a Strýcová v Dauhá končí

V Dauhá se ve čtvrtfinálových soubojích představily Karolína Muchová a Barbora Strýcová. Muchová proti nasazené Ukrajince Svitolinové nepřekvapila, Strýcová prohrála s nasazenou Němkou Kerberovou. Lukáš Rosol na challengeru v Cherbourgu vyhrál osmifinálové derby se Zdeňkem Kolářem. Další Češi hrají na turnajích ITF.

Strýcová i Muchová v Dauhá uspěly, Berdych v Rotterdamu končí

Kristýna Plíšková, která na tenisovém turnaji v Dauhá na poslední chvíli nahradila nemocné dvojče Karolínu, prohrála v 2. kole s Elise Mertensovou 2:6, 6:7. Belgičanka už o kolo dříve vyřadila Kateřinu Siniakovou. Mezi posledních osm postoupily Barbora Strýcová i Karolína Muchová. Tomáš Berdych padl v Rotterdamu s Kanaďanem Denisem Shapovalovem 4:6, 3:6

Na téma Barbora Strýcová aktuálně bylo nalezeno 63 článků, zpráv a aktualit.