18. srpna, 2018 - svátek má Helena

Bayern Mnichov aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Lupa.cz

[aktualita] Nova koupila práva na německý fotbalový pohár, vysílat ho bude na placených kanálech

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Fotbaloví fanoušci tak budou moci sledovat souboje klubů jako Bayern Mnichov, Borussia Dortmund, Schalke 04 nebo Hertha Berlín. Skupina Nova zakoupila práva na čtyři sezóny, ta letošní startuje už tento pátek 17. srpna zápasem 1. FC Schweinfurt – Schalke 04 od 20:40 hodin na kanále Nova Sport 1. „Na rozdíl od jiných národních pohárů hrají v Německu

Lewandowski Bayernu hattrickem vystřelil německý superpohár

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Bayern Mnichov získal posedmé v historii německý Superpohár. V duelu mistra ligy s vítězem poháru porazili Frankfurt 5:0 a oplatili mu tak prohru z finále poháru. Hattrickem se o to zasloužil polský kanonýr Robert Lewandowski.

Bayern v superpoháru rozstřílel Frankfurt, Lewandowski zazářil hattrickem

České Noviny

Lewandowski hattrickem zajistil Bayernu německý Ssuperpohár

Frankfurt nad Mohanem - Fotbalisté Bayernu Mnichov získali posedmé německý Superpohár. V duelu mistra ligy s vítězem poháru porazili Frankfurt 5:0 a oplatili mu tak prohru z finále poháru....

Lewandowski hattrickem zajistil Bayernu německý Superpohár

Fotbalisté Bayernu Mnichov získali posedmé německý Superpohár. V duelu mistra ligy s vítězem poháru porazili Frankfurt 5:0 a oplatili mu tak prohru z finále poháru. Hattrickem se o to zasloužil polský kanonýr Robert Lewandowski.

Bývalý kanonýr Klose prožil úspěšný trenérský debut

Bývalý německý fotbalový útočník Miroslav Klose prožil díky výhře týmu Bayernu Mnichov do 17 let nad Wiesbadenem 3:1 úspěšný debut na lavičce bavorského velkoklubu. Pro čtyřicetiletého mistra světa z roku 2014 to byla premiéra v roli hlavního kouče.

Po příchodu Chilana Vidala opouští Barcu jeho španělský jmenovec

Ve fotbalové Barceloně dva Vidalové hrát nebudou. Úřadující ligový mistr sice v pátek získal z Bayernu Mnichov chilského záložníka Artura Vidala, ale jeho španělského jmenovce Aleixe dnes prodal za 8,5 miliónu eur do Sevilly.

Chilský fotbalista Vidal jde z Bayernu do Barcelony

Chilský záložník Arturo Vidal odchází z Bayernu Mnichov do Barcelony, jež za něj podle médií zaplatila 19 miliónů eur (486 miliónů korun). V novém působišti by měl jednatřicetiletý fotbalista podepsat tříletou smlouvu a oficiálně by měl být představen v pondělí.

Skauti Juventusu, Bayernu či Ajaxu dorazili do Prahy. Které české hráče sledují?

Na CEE Cupu se střetávají hráči do devatenácti let z různých koutů planety. A u toho logicky nemohou chybět ani skauti. V Praze jsme zastihli například pozorovatele Juventusu, AC Milán, Bayernu Mnichov či Ajaxu Amsterdam. A i když dotyční nechtěli oficiálně prozradit, koho konkrétně sledují, podařilo se dát dohromady pár jmen, která jistě neunikla jejich

Syn rumunské tenistky trénoval s Bayernem, teď hraje o další angažmá v Praze

Fotbalová Academia Sport Team z Bukurešti patří spíše k outsiderům pražského CEE Cupu, ve svém kádru však má fotbalistu, který je považován za jeden z největších talentů v Rumunsku. Filip Ilie má sportovní úspěchy v genech, jeho matkou je totiž Ruxandra Dragomirová, někdejší 15. hráčka tenisového žebříčku WTA. On sám v nedávné době prošel stáží v Bayernu

Juventus zvítězil i bez Ronalda, Schick pálil za AS Řím

Bitvy gigantů nabízí v rámci přípravy na novou sezónu fotbalový Champions Cup. Juventus Turín bez Cristiana Ronalda vyhrál nad Bayernem Mnichov 2:0. V dresu Staré dámy z Turína si zahrál i český záložník Roman Macek. Naopak AS Řím prohrál s Tottenhamem 1:4, jedinou branku poražených vstřelil český útočník Patrik Schick.

Šéf Bayernu: Özil hrál několik let strašně, teď to schovává za fotku

| Sportovní »

Předseda Bayernu Mnichov Uli Hoeness tvrdě zkritizoval záložníka Mesuta Özila. Mistr světa z roku 1974 je také rád, že devětadvacetiletý fotbalista ve stínu aféry kolem fotografie s tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoganem skončil v německé reprezentaci.Další články k tématu:Özil po aféře kolem fotky s Erdoganem skončil v reprezentaciFotbalisté Özil

Tvrdá kritika od německé legendy: Konec Özila v národním týmu? Konečně je ten nesmysl za námi

Tvrdá kritika od německé legendy: Özilův konec v národním týmu? Konečně je ten nesmysl za námi

Předseda Bayernu Mnichov Uli Hoeness tvrdě zkritizoval záložníka Mesuta Özila. Mistr světa z roku 1974 je rád, že devětadvacetiletý hráč ve stínu aféry kolem fotografie s tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoganem skončil v německé reprezentaci. Fotbalisty se naopak spíše zastal bývalý šéf německého fotbalového svazu (DFB) Theo Zwanziger.

Hoeness se pustil do Özila: Je slabinou Arsenalu, ve formě už dlouho nebyl

Po kontroverzní fotografii s tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoganem a fiasku Německa na mistrovství světa ukončil Mesut Özil reprezentační kariéru. Devětadvacetiletého záložníka Arsenalu následně tvrdě zkritizoval předseda Bayernu Mnichov Uli Hoeness.

Anglie podle Scholese vděčí za úspěch na MS i "efektu Guardiola"

Ačkoli Josep Guardiola nikdy netrénoval národní týmy, dá se s trochou nadsázky říci, že usiluje o třetí triumf na mistrovství světa v řadě. Řada odborníků se shoduje, že jako trenér Barcelony měl velký vliv na triumf Španělů na MS 2010 a poté jako kouč Bayernu Mnichov i při titulu Němců v roce 2014. A nyní jako trenér Manchesteru City má svůj podíl i na