27. května, 2018 - svátek má Valdemar

BESIP aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
ParlamentniListy.cz

BESIP: Mobil za volantem může za každou čtrnáctou škodu z povinného ručení

| Zpravodajství »

BESIP, Česká asociace pojišťoven a Policie ČR upozorňují na rizika spojená s používáním mobilního telefonu za jízdy kampaní #nepozornostzabíjí.

Aha! online - bulvární portál

Princ Štědroň v reklamě

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Představitel slavného prince z první Popelky Jiří Štědroň (75) se poprvé představí v reklamě. Půjde o spoty Besip, které varují řidiče, aby zbytečně neriskovali na silnicích životy.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Místo dopravního hřiště slouží i srolovaný koberec, veřejnost má smůlu

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

BESIP zhodnotil všech 18 dopravních hřišť na Vysočině. Chválí ta v Humpolci či Velkém Meziříčí. Naopak značně nevyhovující je v Jihlavě, zcela chybí v Bystřici nad Pernštejnem. Třeba Havlíčkův Brod má hřiště na srolovaném koberci a Chotěboř jako rozloženou stavebnici. Tato hřiště navíc nejsou veřejná.Další články k tématu:Na Kotlině se prohání cyklisti,

Novinky.cz

Od dubna musí všechna nová auta umět po nehodě sama zavolat pomoc

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Od začátku dubna budou mít automobilky v EU povinnost instalovat do všech nových modelů aut systém automatického tísňového volání eCall. V pátek o tom informoval mluvčí ministerstva dopravy Tomáš Neřold, pověřený řízením organizace pro bezpečnost provozu Besip. Většina automobilek již zařízení do vozů začala montovat v posledních letech.

ParlamentniListy.cz

ČR čeká rekordní rok pro motorkáře, BESIP se zaměří na jejich bezpečnost

| Zpravodajství »

Letošní rok zřejmě přivede na české silnice největší počet motorkářů v historii. Čekají nás dvě velké motocyklové akce a řada tradičních motorkářských podniků a vyjížděk. Bezpečnost motocyklistů a ohleduplné chování řidičů aut a jednostopých vozidel proto budou jedním z

Na téma BESIP aktuálně bylo nalezeno 5 článků, zpráv a aktualit.

1