Brazílie aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

denik.cz

Čekání na gól uťal až Coutinho. Brazílie nakonec vstup do Copy América zvládla

| Sportovní »

Fotbalisté Brazílie v zahajovacím utkání mistrovství Jižní Ameriky zvítězili nad Bolívií 3:0. Úspěšný vstup do Copy América zařídil pořádající zemi dvěma góly ve druhém poločase Philippe Coutinho, v závěru přidal třetí branku střídající Everton.

Coutinho zařídil Brazilcům vítězný vstup do Copy América

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Fotbalisté Brazílie v zahajovacím utkání mistrovství Jižní Ameriky zvítězili nad Bolívií 3:0. Úspěšný vstup do Copy América zařídil pořádající zemi dvěma góly ve druhém poločase Philippe Coutinho, v závěru přidal třetí branku střídající Everton.Další články k tématu:Jak může Katar zhatit Messiho sen. Startuje mistrovství Jižní Ameriky

Coutinhova samba hned na úvod. Brazilci vstoupili do Copa Américy výborně

Copa América startuje v Brazílii. Než skončím, chci něco vyhrát s Argentinou, řekl Messi

Jihoamerické mistrovství čeká 46. pokračování. V Brazílii se představí deset tradičních národních týmů, které doplní dva hosté - Japonsko a Katar. Budou slavit domácí navzdory absenci zraněného Neymara? Získá Lionel Messi první trofej v argentinském dresu? Zkompletuje zlatý hattrick Chile? Nebo snad převezme žezlo Uruguay či Kolumbie? Pohodlně se

Favoritem Copy jsou domácí Brazilci, Messi chce první titul s Argentinou

Fotbalisté pořadatelské Brazílie jsou největším favoritem mistrovství Jižní Ameriky, které odstartuje v noci na sobotu SELČ. I když domácí postrádají největší hvězdu zraněného útočníka Neymara, neberou jejich fanoušci nic jiného než zlato, na které Kanárci čekají 12 let. První velký titul s argentinskou reprezentací konečně touží získat kanonýr Lionel

Fotbalistkám Brazílie nestačilo proti Austrálii dvougólové vedení

Fotbalistkám Brazílie nestačilo na mistrovství světa ve Francii vedení 2:0 ani rekordní gól hvězdy Marty k vítězství nad Austrálií. Spolufavoritky šampionátu prohrály svůj druhý zápas v základní skupině 2:3 a mají v tabulce tři body stejně jako jejich dnešní soupeřky.

Rekordní gól Marty na výhru nestačil, favoritky na MS padly

Dvoubrankové vedení Brazilkám nestačilo, vítězství patří Australankám

Skupina C se na mistrovství světa zamotává. Na Stade de la Mosson v Montpellier totiž Brazílie prohrála s Austrálií 2:3. Úvodní gól vstřelila Marta z pokutového kopu a náskok zdvojnásobila spoluhráčka Cristiane, ale před přestávkou se postarala o korekci Caitlin Foordová, Chloe Logarzová srovnala a konečný výsledek stanovila vlastním gólem Monica.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Bolsonarův ministr spravedlnosti se při odsuzování Luly spikl s prokurátory

| Zpravodajství »

Foto: Sergio Moro  Bolsonarův nynější ministr spravedlnosti Sérgio Moro se stal před časem v Brazílii celebritou, protože vedl protikorupční vyšetřování bývalého brazilského socialistického prezidenta Luly. Než se loni stal kontroverzně Bolsonarovým ministrem spravedlnosti, pomohl odsoudit do vězení Bolsonarova hlavního volebního soupeře, bývalého

Brazílie nasázela Hondurasu sedm gólů, dvakrát se trefil Gabriel Jesus

Brazilští fotbalisté deklasovali Honduras v generálce na páteční vstup do Copy América 7:0. Za pořádající tým jihoamerického šampionátu se dvakrát trefil útočník Gabriel Jesus z Manchesteru City, jenž otevřel skóre už po šesti minutách.Další články k tématu:Vydařené generálky na Copa América: zářili Messi i SuárezCopa América bude bez Neymara, hvězdný

Brazílie si v generálce na Copu América pořádně zastřílela, Mexiko vydřelo výhru

Fotbalisté Brazílie deklasovali v generálce na páteční vstup do Copy América 7:0 Honduras. Za pořádající tým jihoamerického šampionátu se dvakrát trefil útočník Gabriel Jesus z Manchesteru City, jenž otevřel skóre už po šesti minutách.

Tony Blair: Moc je moc

Tony Blair delivers furious tirade against Brexit pic.twitter.com/OH9tKpdDai— The Independent (@Independent) May 31, 2019 Tony Blair: Jasným faktem je, že země, jako je dnešní Británie, potřebuje silné aliance, abyste si udrželi vliv a své zájmy ochráněné. Protože: říkám vždycky lidem: Podívejte se, jak se svět mění. Jděme do poloviny tohoto století, to

Míši zastavily až brazilské hvězdy. Loňské slzy ale vystřídal úsměv

Pojí je takřka stejné křestní jméno i shodné iniciály, proto si říkají MK duo. Plážové volejbalistky Michala Kvapilová s Michaelou Kubíčkovou se trochu nečekaně dostaly na ostravském turnaji nejdál z českých hráček. V prvním kole vyřazovací části je zastavily bývalé světové jedničky Agatha a Duda z Brazílie, Češky ve své první celé společné sezoně ale

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Borhyová »ulovila« sexy zajíčka (23)! Bylo to nečekané, řekla o mladém modelovi

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Moderátorka Lucie Borhyová (41) si vyrazila na výlet do Lisabonu a kromě návštěvy známých míst se jí podařila i společná fotka se známým modelem jménem Renan Pacheco (23)! Tenhle vlasatý fešák narozený v Brazílii pracuje pro spoustu značek po celém světě a je hvězdou i na sociálních sítích.

Průšvihů už bylo dost! Neymar nebude kvůli prohřeškům kapitánem Brazílie

Kapitánem brazilské fotbalové reprezentace na domácím mistrovství Jižní Ameriky nebude Neymar. Hvězdný útočník Paris St. Germain přišel o pásku kvůli nedávným disciplinárním prohřeškům z klubu. Roli kapitána "Kanárků" převzal Neymarův spoluhráč z týmu francouzských šampionů Daniel Alves.