23. listopadu, 2017 - svátek má Klement

Brazílie aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Dvě výhry nepomohly, Češi klesli v žebříčku FIFA na 48. místo

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

V čele žebříčku mezinárodní federace FIFA nic nového, vede Německo před Brazílií a Portugalskem. Zato v páté desítce došlo k drobnému posunu, čeští fotbalisté klesli o dvě místa na 48. pozici. V listopadu přitom svěřenci trenéra Karla Jarolíma vyhráli oba přípravné zápasy, na turnaji v Kataru porazili Island i domácí reprezentaci.

Hamilton touží v Abú Zabí po desátém triumfu, menší stáje po prémiích

| Sportovní »

Před závěrečnou Velkou cenou sezony formule 1 v Abú Zabí je sice o všech titulech rozhodnuto, pořád je ale o co závodit. Mistr světa Lewis Hamilton z Mercedesu může zaokrouhlit počet triumfů v ročníku na deset, zatímco stáje v hloubi startovního pole mají poslední šanci získat nemalé bonusy.Další články k tématu:Nuda, nuda a na závěr žádné drama. Räikkönen

Rádio Praha

Ze sportu

| Zpravodajství »

- Čeští fotbalisté klesli v žebříčku mezinárodní federace FIFA o dvě místa na 48. pozici. V listopadu přitom svěřenci trenéra Karla Jarolíma vyhráli oba přípravné zápasy, na turnaji v Kataru porazili Island i domácí reprezentaci. V čele zůstalo Německo před Brazílií a Portugalskem. Útočník Jakub Vrána…

Fotbalisté klesli v žebříčku FIFA na 48. místo. Výhrám v Kataru navzdory

Čeští fotbalisté klesli v žebříčku mezinárodní federace FIFA o dvě místa na 48. pozici. V listopadu přitom svěřenci trenéra Karla Jarolíma vyhráli oba přípravné zápasy, na turnaji v Kataru porazili Island i domácí reprezentaci. V čele zůstalo Německo před Brazílií a Portugalskem.Další články k tématu:Fotbal v poušti. V Kataru je doma hvězdný Xavi, ale

Dvě výhry nepomohly! Češi v žebříčku FIFA klesli

Ekonom.IHned.cz

Fero Fenič je světoběžníkem, který projel přes sto zemí. Cestování podle něj učí samostatnosti

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Vášeň pro film a cesty v něm vyvolal farář z rodné vesnice Matěj Murgaš. Jako místo tvůrčího psaní si oblíbil Brazílii, zemi větší než Evropa a multikulturní jako USA. Stojí tam třeba stotisícové německé město v duchu Bavorska. Na Velikonočním ostrově zažil své první zemětřesení a žasnul nad sochami moai.

EuroZprávy.cz

Argentinskou ponorku hledají týmy z 12 zemí, šance posádky na přežití dál klesá

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Buenos Aires – Už pět desítek plavidel a letadel z 12 zemí pátrá po argentinské ponorce se 44 lidmi na palubě. Stroj je pohřešován od minulé středy. Na záchranné operaci se kromě Argentiny podílejí Spojené státy, Británie, Francie, Norsko, Itálie, Německo, Brazílie, Chile, Uruguay, Peru a Kolumbie.

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Před čím se mít na pozoru: Znáte nejjedovatější zvířata planety?

| Zábava »

Příroda nadělila živočichům různé nástroje, jak zabít nebo se bránit. A jed patří mezi nejúčinnější zbraně. Jaká zvířata ho mají extrémně silný?A proti kterým neexistují protilátky? Palovčík brazilský (Phoneutria fera) Výskyt: Brazílie, Peru, Venezuela Palovčík je zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejjedovatější pavouk na světě. Má na svědomí nejvíce

Obhajoba proběhla úspěšně. Kontinen a Peers slaví titul

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Henri Kontinen a John Peers obhájili na Turnaji mistrů titul ve čtyřhře. Finsko-australský pár porazil v londýnském finále turnajové jedničky Lukasze Kubota z Polska a Marcela Mela z Brazílie 6:4, 6:2.

Titul patří Dimitrovovi. Goffina zdolal ve třech setech

Vítězem Turnaje mistrů je bulharský tenista Grigor Dimitrov. V londýnském finále porazil Davida Goffina 7:5, 4:6 a 6:3. Ve čtyřhře obhájili titul Henri Kontinen a John Peers. Finsko-australský pár zdolal turnajové jedničky Lukasze Kubota z Polska a Marcela Mela z Brazílie 6:4, 6:2.

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

Luxusní zboží. Toto je 12 nejdražších německých fotbalistů všech dob

Němečtí hráči jsou na fotbalovém trhu nesmírně ceněným zbožím a po mistrovství světa v Brazílii to platí dvojnásob. Německo produkuje tolik kvalitních borců, že jim vlastní země nestačí a hrají téměř ...

Rusko před fotbalovým MS: pořadatel v roli outsidera. Nebo ne?

Celý svět napjatě očekává, jaký turnaj uspořádají. Ale jedno je jasné už teď: Rusové do něj půjdou v roli outsidera. Těžko říct, jestli jim bude něco platné, že při prosincovém losu budou v prvním, nejkvalitnějším koši a vyhnou se třeba Německu, Brazílii, Argentině nebo Francii.

"Moralisti kontrolují vaginy." Proti zákazu interrupcí v Brazílii protestovaly tisíce žen

Rio de Janeiro - V ulicích Ria de Janeiro se v ponděli protestovalo proti návrhu zákonného opatření, které by bez výjimky znemožnilo provádět v Brazílii interrupci. Mezi demonstranty a policií došlo k drobným potyčkám.

Pirelli a McLaren nebudou kvůli přepadením v Brazílii testovat

| Sportovní » Motorsport aktuálně »

Společnost Pirelli a stáj McLaren zrušily v Brazílii z bezpečnostních důvodů plánované dvoudenní testování pneumatik na příští sezónu formule 1. Členové některých týmů F1 se o uplynulém víkendu stali během Grand Prix v Sao Paulu terčem několika loupežných přepadení, naposledy ochranka Pirelli v neděli přímo na okruhu Interlagos zabránila vyrabování

Nuda, nuda a na závěr žádné drama. Räikkönen hodnotil závod v Brazílii

Přímý přenos z Velké ceny Brazílie formule 1 gradoval, komentátoři zvyšovali intenzitu hlasu, každým metrem to vypadalo, že se těsně před cílem bude měnit pořadí na stupních vítězů. Jen jeden muž zůstal v klidu. Kimi Räikkonen měl možná Lewise Hamiltona těsně za zadním křídlem svého vozu, věděl však, že ho nemůže předjet.Další články k tématu:Závod F1 v

Hamilton po Brazílii: Byl jsem s náskokem rychlejší než všichni ostatní

Lewis Hamilton si zajistil titul mistra světa formule 1 už před čtrnácti dny v Mexiku, do Brazílie přiletěl uvolněný a natěšený na závod bez tlaku. A to se mu možná vymstilo v kvalifikaci, když nezvládl řízení a havaroval. To v nedělním závodě už to byl zase ten dokonalý šampion.Další články k tématu:Závod F1 v Brazílii ovládl Vettel, Hamilton uchvátil