| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

V pátek konečně opustit kancelář, vypnout internet a vyrazit z města na venkov. Právě to je sen mnoha Brňanů, kteří se vracejí k chalupaření. Poptávka po chatách je stále silnější, a i když obecně se růst cen nemovitostí začal zastavovat, u rekreačních objektů to neplatí.Další články k tématu:Územní studie legalizuje černé stavby u brněnské přehrady, tvrdí

Kometa oprášila play-off mód. Nazuli jsme pracovní boty, těšilo Erata, který využil dárku Sparty

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Zase zabrali v moment, kdy potřebovali. Po třech porážkách v řadě mohla na hokejisty Komety Brno dolehnout nervozita. Museli odrazit nápor na své šesté místo zajišťující přímý postup do play-off extraligy. Navíc Sparta měla oproti Brňanům dva zápasy k dobru. Kometa však duel 38. kola v Praze zvládla 4:1. Jednou se trefil kuriózně při oslabení tří proti

Velký risk Spartě nevyšel. Kometu uklidnila fotbalová vložka Erata

| Z Prahy »

Sparta dostala ve třetí třetině extraligového klání s Brnem možnost dvojnásobné přesilovky. Čtrnáct minut před koncem za stavu 1:3 vycítil kouč Pražanů Uwe Krupp šanci na kontaktní gól a umocnil početní výhodu svého týmu odvoláním brankáře. Jeho snahu ale zmařil Martin Erat, který fotbalově vyhrál vhazování a trefou přes celý led formoval triumf Komety

Neskutečný počin Erata! Rarita, smál se svému gólu Spartě při oslabení tří proti šesti

Byla to situace, která se moc často nevidí. V české extralize se přihodila teprve potřetí. Do konce základní hrací doby duelu mezi Spartou a Brnem zbývalo přes čtrnáct minut, když se kouč Pražanů Uwe Krupp rozhodl za nepříznivého stavu 1:3 pro odvážný tah. Sedmačtyřicet vteřin dlouhou přesilovku pět na tři umocnil tím, že po vyžádaném oddechovém čase

EuroZprávy.cz

Na Kanárských ostrovech se stojí fronta na brněnského Ježíše

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

Další mezinárodní úspěch si na své konto může připsat soubor Městského divadla Brno. Po pětkráte (od 16. do 20. ledna 2019) ocenili jeho inscenaci anglické verze rockové opery Jesus Christ Superstar v režii Stanislava Moši diváci Piramíde de Arona v Las Americas na ostrově Tenerife ovacemi vestoje. Superlativy nešetřil ani španělský tisk.

Liberec přišel o tříbrankový náskok, přesto nakonec Třinec porazil

Bílí Tygři v dohrávce 30. kola málem přišli o jasné vítězství, nakonec ale přece jen porazili Třinec 4:3. Domácí v utkání vedli po dvou třetinách již 3:0, Oceláři však dokázali třemi slepenými góly vyrovnat. O liberecké radosti rozhodl v 59. minutě gólem v přesilovce Libor Hudáček. Dva góly vítězů dal Tomáš Filippi. Liberečtí tak navázali na vítězství z

Liberec se výhrou dotáhl na první Třinec, Kometa porazila Spartu

| Z Prahy »

Hokejová Tipsport extraliga v úterý přinesla lákavé souboje. V napínavém duelu vyhrál Liberec nad Třincem 4:3 a v tabulce se na lídra bodově dotáhl. Sparta nezvládla domácí duel s Kometou, která při výhře 4:1 dokonce vstřelila gól v oslabení třech proti šesti. Plzeň pak porazila Chomutov 3:2.Další články k tématu:Místo důchodu do extraligy. Mistři z Brna

Neuvěřitelné, Sparta inkasovala při přesilovce šesti proti třem! Kometa utnula sérii proher

Zůstalo jen u snu. Hokejisté Sparty se v případě tříbodové výhry nad Kometou v předehrávce 38. kola extraligy mohli místo ní dostat na šesté místo, jenže k tomu měli hodně daleko. Brno v pražské O2 areně před více než 13 tisíci diváky vyhrálo 4:1 a ukončilo sérii tří porážek. Dva góly vstřelil útočník Dočekal a tři body si připsal obránce Štencel. Poslední

Liberec přišel o tříbrankový náskok, přesto porazil Třinec

Hokejisté Liberce porazili v dohrávce 30. kola extraligy vedoucí Třinec 4:3. Bílí Tygři tak dokázali navázat na vítězství z Brna a bodově se dotáhli na dnešního soupeře. Třinec prohrál podruhé za sebou, díky lepšímu skóre se však udržel v čele tabulky. Domácí v utkání vedli po dvou třetinách již 3:0, Oceláři však dokázali třemi slepenými góly vyrovnat. O

ŽIVĚ: Sparta Praha – Kometa Brno 0:1

Duel velkých jmen a sousedů v tabulce. Jak Kometa, tak Sparta se aktuálně pohybují na hraně šestky postupujících do play-off a o motivaci tak dnes mají hráči obou celků na výsost postaráno. Zatímco Spartě se v posledních utkáních dařilo, Kometa chce utnout třízápasovou sérii bez bodového zisku. Přímý přenos duelu Sparta Praha – Kometa Brno sledujte na

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Síň slávy? Velká pocta, tvrdí Ručinský a Válek. Hamrlíka zastoupil otec

Síň slávy českého hokeje přivítala čtyři nové členy. Mezi legendy byli přijati někdejší vynikající hráči Martin Ručinský, Oldřich Válek a Roman Hamrlík, jenž žije v Kanadě a omluvil se – na akci ho zastoupil otec Zdeněk. V kategorii trenérů byl oceněn Zdeněk Uher. Slavnost proběhla v pražském sídle Síně slávy českého hokeje, krátce před startem extraligové

Na několik dní se protáhla snaha pochytat stádo čtyř ovcí, které se volně procházelo po kraji Brna. Mrštná zvířata svým pronásledovatelům unikala po srázech, zabrala na ně až lest v podobě pamlsků a provizorní ohrady.Další články k tématu:Ovce běhaly v Brně u frekventované silnice, skončí asi v náhradní péčiVIDEO: Strážníci dopadli nepolapitelného kozla,

ONLINE: Kometa opět vede nad Spartou, Třinec srovnal v Liberci

| Z Prahy »

Hokejová extraliga v úterý nabízí atraktivní souboje. Předehrávku 38. kola obstarají domácí Sparta a brněnská Kometa (18:30). Na programu je také dohrávka 30. kola. Skvělou bitvu slibuje především duel druhého Liberce s prvním Třincem (18:00). V již skončeném utkání porazila Plzeň výsledkem 3:2 Chomutov. Zápasy sledujeme v podrobných online

HOKEJ ON-LINE: Chomutov zaskočil Plzeň. Je tu i bitva o první místo a také boj Sparty s Kometou

Hokejová Tipsport extraliga má v úterý na programu tři zápasy. V dohrávce 18. kola Plzeň hostí Chomutov, stav je 0:1. Druhý s prvním, to je dohrávané utkání 30. kola mezi Libercem a Třincem. V Praze se mohou fanoušci těšit na předehrávku 38. kola, Sparta hostí mistrovskou Kometu Brno. Všechny duely můžete sledovat v podrobných on-line reportážích na

Slávisté si zastříleli, spřátelenému čínskému týmu dali čtyři góly

| Z Prahy »

Pohodové vítězství si v prvním zápase na soustředění v Portugalsku připsali fotbalisté Slavie. Čínský tým Peking Guoan, se kterým je pojí společný majitel, porazili 4:0 po gólu Olayinky, dvou trefách Škody a pojistce Mešanoviče.Další články k tématu:Z mrazu do oázy. Slavia už trénovala, Trpišovský musel do nemocniceSlavia dala osm gólů, Brno ve finále

Bezprostředně: Zohorna za Orsavu. Komu trejd přinesl víc?

Dvojnásobný mistr z Brna pořádně posiluje kádr o zkušené borce, po Zbyňku Michálkovi přivedl totiž i Jakuba Orsavu z Mladé Boleslavi a druhým směrem naopak putoval mladičký Radim Zohorna. Kdo na této výměně vydělal víc?